در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود اصلاحیه دفترچه استخدامی وزارت بهداشت 99

  1 بازدید

  دانلود اصلاحیه دفترچه استخدامی وزارت بهداشت 99 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  اصلاحیه دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت | افزایش ظرفیت استخدام به ۳۹ هزار نفر

  فراخوان استخدام در وزارت بهداشت / اعلام ظرفیتهای جدید؛ یکشنبه آتی

  ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی از روز دوشنبه آغاز شده است و متقاضیان استخدام در دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌توانند با مراجعه از طریق لینک‌های زیر ضمن مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام، برای شرکت در آزمون مربوطه ثبت‌نام نمایند.

  به گزارش شناسنامه قانون، در این مرحله از آزمون ۹ هزار و ۷۴۶ مجوز برای جذب نیروهای جدید در مراکز بهداشتی و درمانی کشور از محل مجوزهای صادره سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام شده است.

  هر چند تا کنون اصلاح خاصی در دفترچه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نشده است، اما با توجه به اینکه ویرایش دوم دفترچه آزمون در سایت آن سازمان بارگذاری شده است، آن دسته از افرادی که در روزهای نخست نسبت به دانلود دفترچه اقدام کرده‌اند، توصیه می‌شود، مجدد نسبت به دانلود دفترچه اقدام نمایند.

  دانلود دفترچه راهنمای ثبت‌نام

  دو سری اصلاحات دفترچه استخدام !

  - مشاهده اطلاعیه و اصلاحات سری دوم (۲۲ دی‌ماه ۱۳۹۹)

  - مشاهده اطلاعیه و اصلاحات سری اول (۲۱ دی‌ماه ۱۳۹۹)

  نوروزی، مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با تلاش شبانه‌روزی همکاران دانشگاه‌های علوم پزشکی و اداره کل منابع انسانی و همچنین هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان اداری و استخدامی و سازمان سنجش آموزش کشور از روز یکشنبه هفته آینده، ظرفیت‌های جدیدی در دفترچه راهنمای آزمون اضافه می شود که با این افزایش، جمع مجوزهای فراخوان شده به بیش از ۳۹ هزار مجوز می رسد.

  نوروزی صریح کرد: آزمون در تاریخ ۲۴ بهمن سال جاری و در رشته‌های شغلی مورد نیاز دانشگاه‌های علوم پزشکی و مؤسسات وابسته به وزارت بهداشت برگزار و تلاش می‌شود پذیرفته شدگان نهایی آن در اسرع وقت شروع بکار نمایند.

  همچنین ببینید:

  - شروع ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی+ دانلود دفترچه ثبت‌نام

  منبع مطلب : shenasname.ir

  مدیر محترم سایت shenasname.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اصلاحات و شغل محلهای جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور (به شرح ذیل)، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/21) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

  ضمناً باتوجه به اصلاحات اعلام شده مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد گردد. آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش کد رشته محل انتخابی خود اقدام نمایند.

  لازم به تاکید است مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید نمی‌باشد. لذا ضرورت دارد متقاضیان در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اقدام نمایند.

  1- اصلاحات مربوط به شرایط اختصاصی شغل محل ها:

  شرایط اختصاصی شغل محل های 13012و 13013: این شغل جهت تصدی پست سازمانی منشی بخش می‌باشد.

  شرایط اختصاصی شغل محل 13015 به شرح ذیل اصلاح می‌گردد:

  - پذیرش مدارک ارشد اعلام شده مشروط به دارا بودن مدرک کارشناسی در یکی از رشته‌های مدارک پزشکی، فناوری اطلاعات سلامت و کتابداری در شاخه پزشکی می‌باشد. این شغل جهت تصدی پست سازمانی پذیرش می‌باشد.

  - شرایط اختصاصی شغل محل 15455 مربوط به شغل کارشناس امور فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی مازندران حذف می‌گردد.

  2- عنوان محل خدمت شغل محل های 15305 و 15336 به شرح ذیل اصلاح می‌گردد:

  3- متن بند (1) تبصره شرایط سنی به شرح ذیل اصلاح می گردد:

  -جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف می‌باشند.

  4- جداول حاوی اطلاعات مربوط به شغل محل های جدید، (علاوه بر شغل محلهای درج شده در دفترچه راهنما) طی اطلاعیه‌ای در روز دوشنبه مورخ 99/10/22 از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.

  اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16 و اطلاعیه اصلاحی مورخ 99/10/21، ضمن اعلام شغل محلهای جدید (به شرح ذیل)، علاوه بر شغل محلهای درج شده در دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی کشور سال 1399، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام، مندرجات اطلاعیه مورخ 99/10/21 و همچنین این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

  ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش کد رشته محل انتخابی خود اقدام نمایند.

  لازم به تاکید است مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید نمی‌باشد. لذا ضرورت دارد متقاضیان در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اقدام نمایند.

  مواد امتحانی رشته کارشناسانتقال خون به عنوان رشته شغلی جدید مربوط به سازمان انتقال خون به شرح ذیل می‌باشد:

  اصلاحیه دوم دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  برای دریافت آخرین اخبار در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 و سایر اطلاعیه های مربوط به آن می توانید در کانال تلگرام استخدامی ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام استخدامی ایران مشاوره عضو شوید.

  دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی، مراکز بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، نیروی مورد نیاز خود را در بخش های مختلف (غیر از هیات علمی) از طریق آزمون کتبی و برای برخی از مشاغل همراه با مصاحبه آزمون استخدامی وزارت بهداشت، به صورت پیمانی استخدام می نمایند.

  داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون مذکور را دارند، می بایست در زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و پس از واریز هزینه، فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانند. لازم به ذکر است که تمامی شرایط و قوانین مربوط به نام نویسی و برگزاری آزمون، در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

  زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  پیش از آن که هر اقدامی در راستای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 انجام دهید، لازم است از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت و ضوابط آن مطلع شوید. هر آنچه نیاز است درمورد ثبت نام آزمون و شرایط آن بدانید در دفترچه ثبت نام قید شده است. به دلیل این که هزینه ثبت نام پس از واریز قابل استرداد نمی باشد، توصیه می کنیم حتما پیش از نام نویسی از احراز شرایط مندرج در دفترچه مطمئن شوید و سپس هزینه ثبت نام را پرداخت نمایید.

  از طرفی با توجه به این که پس از برگزاری آزمون مدارک پذیرفته شدگان مورد بررسی قرار می گیرد و در بسیاری از مشاغل، داوطلبان برای حضور در مصاحبه حضوری دعوت می شوند، چنانچه به هر دلیل دارای شرایط تعیین شده توسط هر موسسه در بخش “شرایط اختصاصی” نباشند، از حضور در دیگر مراحل استخدام محروم شده و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت. بنابراین متقاضیان بایستی دفترچه راهنمای ثبت نام را از سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 دریافت کرده و سپس با دقت مطالعه نمایند تا در دیگر مراحل آزمون با مشکل مواجه نشوند.

  نسخه پی دی اف دفترچه نام نویسی آزمون استخدامی قراردادی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در تاریخ 15 دی ماه 99 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار گرفت. همچنین شما عزیزان می توانید در ادامه این مقاله، با کلیک بر روی لینک دانلود، دفترچه را دریافت کنید.

  دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  همان طور که اشاره شد، دفترچه مذکور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر گشته است. داوطلبان می توانند به صفحه اصلی سایت مذکور مراجعه کنند و پس از انتخاب گزینه آزمون استخدامی از سمت راست صفحه و همچنین ورود به پنجره جدید، از بخش اخبار و اطلاعیه بر لینک مربوط به دانلود دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 کلیک نمایند تا دفترچه ثبت نام قابل دریافت شود.

  شایان ذکر است که لینک دانلود دفترچه ثبت نام این آزمون در جدول ذیل نیز قرار داده شده است که شما می توانید جهت دریافت دفترچه ثبت نام برای آشنایی با شرایط و دیگر قوانین مربوطه بر روی لینک مندرج در کادر زیر کلیک نمایید.

  مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  بنا بر آنچه در بخش قبل بیان شد، تمامی شرایط و مقررات ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در دفترچه راهنمای ثبت نام آن اعلام شده است. محتویات دفترچه فوق عبارت اند از:

  در بخشی از دفترچه که مربوط به نام موسسات و مشاغل مورد نیاز آن ها می باشد، برای هر یک از رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 یک سری شرایط اختصاصی در نظر گرفته شده است و تنها داوطلبان واجد شرایط، مجاز به ثبت نام و انتخاب کد شغل محل مربوطه می باشند. بعد از ثبت نام، داوطلبان می توانند با دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 در زمان مقرر، نسبت به شرکت در جلسه آزمون اقدام نمایند.

  سوالات متداول

  این دفترچه در تاریخ 15 دی ماه 99 منتشر شد.

  این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت می باشد که لینک دانلود آن در این مقاله نیز قرار داده شده است.

  سایت سازمان سنجش آموزش کشور

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید