در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانشگاه پردیس فاطمه الزهرا اصفهان

  1 بازدید

  دانشگاه پردیس فاطمه الزهرا اصفهان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس فاطمه الزهرا (س) اصفهان | fzai.cfu.ac.ir | صدای مشاوران

  شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس فاطمه الزهرا (س) اصفهان | fzai.cfu.ac.ir | صدای مشاوران

  وزارت آموزش و پرورش ایران هر ساله در راستای تامین نیروی انسانی متخصص و کارآمد برای شغل معلمی، از طریق کنکور سراسری به پذیرش دانشجو در دانشگاه های فرهنگیان اقدام می نماید. در این مقاله به بررسی شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس فاطمه الزهرا (س) اصفهان پرداخت شده توضیحات جامعی در این خصوص ارائه می شود.

  در ادامه این مقاله مزایای دانشگاه فرهنگیان، شرایط ویژه تحصیلی دانشجو معلمان، شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس فاطمه الزهرا (س) اصفهان،، انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان، مصاحبه حضوری این دانشگاه، تکمیل ظرفیت و همچنین مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان اصفهان نیز معرفی خواهد شد.

  استان اصفهان دارای پنج پردیس دانشگاهی فرهنگیان با نام های پردیس شهید باهنر اصفهان، مرکز آموزش عالی شهید دکتر آیت نجف آباد، مرکز آموزش عالی شهید رجایی اصفهان، پردیس فاطمه الزهرا اصفهان و مرکز آموزش عالی امام خمینی کاشان میباشد.

  داوطلبین گرامی می توانند هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب با تلفن های تماس گرفته و اطلاعات لازم در خصوص شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان اصفهان پردیس فاطمه الزهرا را از مشاورین سایت صدای مشاوران اخذ نمایند.

   معرفی دانشگاه فرهنگیان پردیس فاطمه الزهرا (س) اصفهان

  پردیس فاطمه الزهرا (س) اصفهان در مهرماه ۱۳۶۰ تاسیس و با هدف تربیت و آموزش معلمان در مقطع کاردانی راه اندازی گردید. در سال ۱۳۹۰ دانشگاه فرهنگیان با تجمیع کلیه مراکز تربیت معلم سراسر ایران تأسیس شد و دارای حدود ۹۸ واحد دانشگاهی (در قالب ۶۴ پردیس و ۳۴ مرکز وابسته به پردیس) می باشد.

  پردیس فاطمه زهرا (س) با همکاری دو مرکز آموزش عالی شهید رجایی و مرکز امام خمینی (ره) کاشان در جهت آموزش نیروی متخصص خواهر فعالیت می نمایند. در مجموع پردیس فاطمه زهرا (س) و دو مرکز آموزش عالی با 11 رشته کارشناسی پیوسته و رشته آموزش ابتدایی در کارشناسی ناپیوسته و علوم تربیتی گرایش آموزش و پرورش ابتدایی در کارشناسی ارشد مشغول به فعالیت می باشند.که فقط در پردیس فاطمه زهرا (س) در سال ۱۳۹۷، 609 دانشجویی پیوسته ، 92 دانشجوی کارشناسی ناپیوسته و 36 دانشجوی کارشناسی ارشد به تحصیل اشتغال دارند .

  این دانشگاه تلاش می کند با استفاده از دانش اساتید فرهیخته استان و کادر مجرب با تجهیز قسمت های مختلف مرکز زمینه را جهت افزایش سطح علمی دانشجویان فراهم نموده و با کوله باری از تجربه و مهارت ، پس از سالها تلاش خستگی ناپذیر هم اکنون با بهره مندی از توان علمی و فرهنگی بالا آماده ارائه خدمات آموزشی،  فرهنگی و رفاهی  به دانشجویان سراسر کشور می باشد.

  دانشگاه فرهنگیان اصفهان پردیس فاطمه الزهرا در رشته های علوم تربیتی ، زبان و ادبیات فارسی، آموزش ریاضی، زبان انگلیسی،معارف اسلامی، امور تربیتی، مشاوره راهنمایی، تربیت بدنی، علوم اجتماعی، کودکان استثنایی و هنر های تجسمی می پردازد.

  اصفهان

  مزایای دانشگاه فرهنگیان

  ثبت نام دانشگاه فرهنگیان فاطمه الزهرا (س) اصفهان

  همانطور که ذکر شد برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان فاطمه الزهرا (س) اصفهان شما می بایست در کنکور سراسری شرکت نموده و  انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان را برای این دانشگاه انجام دهید. پس از پذیرفته شدن در مصاحبه حضوری شما می توانید در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوید.

  داوطلبان می بایست پیش از تصمیم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان اصفهان پردیس فاطمه الزهرا، از دارا بود شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در این دانشگاه کسب اطمینان نمایید.

  شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

  شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان اصفهان به صورت عمومی شامل موارد زیر است :

  ثبت نام پردیس فاطمه الزهرا (س) اصفهان

  شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

  شرایط اختصاصی ورود به دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبین شامل موارد زیر می باشد. لازم است داوطلبان در صورت دارا بودن همه این شرایط اقدام به انتخاب رشته نمایند.

  سایت اینترنتی دانشگاه فرهنگیان اصفهان پردیس فاطمه الزهرا به نشانی fzai.cfu.ac.ir در دسترس داوطلبان می باشد. شما می توانید تمامی اطلاعیه های مربوط به دانشگاه فرهنگیان اصفهان پردیس فاطمه الزهرا را در این پایگاه اینترنتی مشاهده نمایید.

  انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان اصفهان پردیس فاطمه الزهرا

  انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان اصفهان پردیس فاطمه الزهرا مهمترین کار پس از آزمون سراسری برای ورود به این مجموعه می باشد. همانطور که ذکر شد و دانشگاه فرهنگیان برای تامین کادر انسانی خود از طریق کنکور سراسری اقدام به جذب دانشجویان می کند.  انتخاب رشته کنکور سراسری معمولا اواخر مرداد ماه انجام شده ولی در سال جاری به دلیل شرایط کرونا در کشور انتخاب رشته در مهر ماه انجام شده است و نتایج نهایی نیز آبان ماه اعلام شده .
  لازم است داوطلبانی که میخواهند در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شوند  این دانشگاه و رشته مورد نظر را در انتخاب اول خود قرار داده زیرا اگر در انتخاب های بعدی باشند و داوطلب در رشته های اولیه  قبول شود ، دیگر به مصاحبه جهت ورود به دانشگاه فرهنگیان دعوت نخواهد شد.

  بومی بودن داوطلبان دانشگاه فرهنگیان

  بـومی بـودن داوطلبان در اصفهان یا تحت شرایط خاصی استان های همجوار برای پذیرش در این دانشگاه ضروری است.
  ملاک‌های بومی ‌بودن داوطلبـان برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان اصفهان در هر یک از کد‌ رشته محل‌ها به شرح زیر است.

  ممنوعیت تغییر محل خدمت پذیرفته شدگان

  تعویض سهمیه اسـتان محـل خـدمت قبـل از شـروع بـه کار و ایفـای تعهـد، تحـت هـر شـرایط اعـم از تأهـل، تجرد، بعـد مسـافت، تکفل،سرپرسـتی خـانواده، فـوت والـدین و… ممنـوع است.

  درصـورت عـدم نیـاز در محـل عنوان شده در دفترچـه آزمـون، اداره کـل آمـوزش‌ و پـرورش اسـتان تصمیم گیرنده محـل خدمت فرد مذکور درســطح اســتان خواهــد بــود.

  دانشــجویان دوره روزانــه دانشــگاه‌هــا کــه بااســتفاده از قــانون آمــوزش رایگــان تحصــیل می‌کنند درصــورتی مــی‌تواننــد رشــته‌هــای موردنیــاز آمــوزش وپــرورش را انتخــاب کنند کــه قبــل از شــروع ثبــت نــام انصراف دائم خـود را بـه محـل تحصـیل اعـلام کرده و فـرم انصـراف قطعـی از تحصـیل را دریافت کرده باشند.

  زمان ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان اصفهان پردیس فاطمه الزهرا

  زمان ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

  زمان ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان اصفهان بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری به صورت اطلاعیه در سایت اینترنتی این دانشگاه به نشانی fzai.cfu.ac.ir اطلاع رسانی خواهد شد. اما با توجه به تجربه سال های گذشته ثبت نام عموما در هفته اول مهر ماه انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان اصفهان می بایست فرایند ثبت نام خود زمانبندی دقیق مراحل آن را را مطابق با اطلاعیه های سازمان سنجش و سایت رسمی دانشگاه فرهنگیان اصفهان انجام دهند. همچنین برای کسب اطلاعات دقیق می‌توانید هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب به صورت تلفنی با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم را از مشاورین سایت صدای مشاور آن کسب نمایید.

  مدارک لازم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان اصفهان پردیس فاطمه الزهرا

  مدارک لازم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان اصفهان پردیس فاطمه الزهرا به شرح ذیل می باشد. پذیرفته شدگان با در دست داشتن مدارک زیر، در زمان مقرر به دانشگاه فرهنگیان اصفهان به آدرس: اصفهان – خ مدرس – خ شهید ضابط زاده – دانشگاه فرهنگیان فاطمه الزهرا (س) اصفهان مراجعه نمایند.

  مدارک مورد نیاز نظام جدید ۳- ۳- ۶

   مدارک مورد نیاز نظام قدیم(پیش دانشگاهی)

  مصاحبه دانشگاه فرهنگیان اصفهان پردیس فاطمه الزهرا

  مراحل مصاحبه دانشگاه فرهنگیان اصفهان پردیس فاطمه الزهرا شامل موارد زیر است.

  مصاحبه دانشگاه فرهنگیان اصفهان

  نکات مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان اصفهان

  نکات مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان اصفهان به شرح زیر می باشد.

  تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

  چنانچه در یک سال تحصیلی به هر دلیلی از جمله قبول شدن تعداد افراد لازم در مصاحبه حضوری یا عدم انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان اصفهان توسط داوطلبین ، این دانشگاه اقدام به تکمیل ظرفیت های خالی در دانشگاه می نماید. در صورتی که دانشگاه ها لازم ببینند اطلاعیه هایی را در این خصوص منتشر می‌نمایند. بر این اساس داوطلبینی که واجد شرایط ثبت نام در این دانشگاه باشند و نمره نهایی بالاتر از ۶۵۰۰ کسب نموده باشند می توانند در بهمن ماه هر سال نسبت به ثبت‌نام و تکمیل انتخاب رشته (حداکثر ۲۰ کد رشته محل) اقدام نمایند.

   قابل ذکر است تمامی شرایط این دانشجویان مشابه دانشجویان عادی میباشد. شرایط و قوانین ثبت نام برای دانشجویان تکمیل ظرفیت هیچ تفاوتی با سایرین نمی کند. برای اطلاع دقیق تر از جزئیات تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می توانید لینک مقاله زیر را مشاهده نمایید.

  تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

  در پایان اگر هر گونه سوال یا ابهامی در مورد ثبت نام دانشگاه فرهنگیان اصفهان پردیس فاطمه الزهرا در ذهن شما وجود داشت می‌توانید هر روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و با مشاورین سایت صدای مشاوران ارتباط برقرار کنید.

  جمع بندی

  با توجه به اهمیت بسیار بالایی که معلمان در تربیت دانش آموزان و آینده سازان کشور دارند، پذیرش در دانشگاه های فرهنگیان کمی سخت گیرانه تر از دیگر دانشگاه ها می‌باشد و از همین روی پذیرش دانشجو به صورت نیمه متمرکز در این مراکز انجام می گردد. داوطلبان می توانند با توجه به شرایط و ضوابط نشخص شده در این مقاله اقدام به ثبت نام در واحد دانشگاه فرهنگیان اصفهان پردیس فاطمه الزهرا نمایند.

  منبع مطلب : sedayemoshaveran.com

  مدیر محترم سایت sedayemoshaveran.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پردیس فاطمه الزهرا اصفهان (اصفهان)

  پردیس فاطمه الزهرا اصفهان (اصفهان)

  آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، کاوه، چهل دختران، شهید اکبری، بین امیرزاده و محزونیه

  تلفن تماس: 09186100540

  وب‌سایت رسمی: fzai.cfu.ac.ir

  منبع مطلب : neshan.org

  مدیر محترم سایت neshan.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  قبولی پردیس فاطمه الزهرا س اصفهان

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فاطمه 2 ماه قبل
  1

  سلام ببخشید میخواستم بدونم آخرین رابع و ترازی که در سال ۹۹ در فرهنگیان اصفهان قبول شده چه رتبه ای هست

  اگه میشه بگید لطفا

  مهدی 9 ماه قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید