توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانشگاه پردیس شهید چمران تهران

  1 بازدید

  دانشگاه پردیس شهید چمران تهران را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید چمران

  شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید چمران

  شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید چمران موضوع مقاله ای است که در ادامه به بررسی شرایط ثبت نام در این دانشگاه ، رشته های موجود ، مزایای دانشگاه های فرهنگیان ، انتخاب رشته این دانشگاه آدرس مجموعه دانشگاهی و همچنین سایت این دانشگاه در نهایت مصاحبه حضوری و نکاتی پیرامون این مصاحبه خواهیم پرداخت. در ابتد ابه معرفی اجمالی این دانشگاه ها خواهیم پرداخت.

  امروزه دانشگاه های فرهنگیان به یکی از بهترین انتخاب ها برای داوطلبین استخدام در ارگان های دولتی کشور تبدیل شده است. این دانشگاه‌ها به دلیل شرایط خاصی که برای دانشجویان قائل می شوند هر روزه شاهد اقبال بیشتری شده اند به همین دلیل این دانشگاه در سال ۱۳۹۰ با تجمیع مراکز تربیت معلم اقدام به تاسیس دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور نمود.

  داوطلبین گرامی می توانند هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب به صورت تلفنی با مشاورین سایت مشاوران در ارتباط بوده و اطلاعات لازم را در خصوص دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید چمران کسب نمایند.

  معرفی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید چمران

  دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید چمران تهران (برادران) از پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان است که در قالب سه مجموعه دانشگاهی مشتمل بر واحد اصلی و دو مرکز تابعه به تربیت معلم می‌پردازد. واحد اصلی پردیس شهید چمران دارای رشته‌های تحصیلی تربیت بدنی ، علوم تربیتی (آموزش ابتدایی ، آموزش کودکان استثنایی ، مدیریت آموزشی ، امور تربیتی)، مشاوره و راهنمایی، و علوم قرآن و حدیث می‌باشد.

  این پردیس در قالب مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و دوره مهارت آموزی یکساله معلمی (ماده ۲۸) و دوره‌های کوتاه مدت آموزش ضمن خدمت به تربیت معلم می‌پردازد. ‏

  این مجموعه آموزشی در سال ۱۳۷۶ به‌طور رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت و با برخورداری از امکاناتی نظیر ساختمان آموزش، اداری، کنابخانه، سالن اجتماعات، مجتمع ورزشی و خوابگاهی در خدمت نظام آموزشی و تربیت معلمان قرار گرفت. ‏

  در اسفند ۱۳۹۰ با تأسیس دانشگاه فرهنگیان توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی، مراکز تربیت معلم در قالب دانشگاه، هویت جدیدی یافت. با تصویب اساسنامه دانشگاه و تأسیس ۶۴ پردیس استانی در سال ۹۱، پردیس شهید چمران تهران به عنوان قطب تربیت بدنی و علوم ورزشی، علوم تربیتی و مشاوره کشور مطرح گردید و از همان سال با اجرای ساماندهی پردیسهای استانی در قالب سه مجموعه دانشگاهی مشتمل بر دو مرکز تابعه ‏(شهدای مکه و شهید بهشتی) به ارائه خدمات دانشگاهی پرداخت. ‏

  این پردیس با تأمین استانداردهای آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان اولین پردیس برادران دانشگاه فرهنگیان کشور موفق به اخذ مجوز و جذب اولین دوره دانشجوی کارشناسی ارشد الهیات گرایش علوم قرآن و حدیت از سال ۹۳ گردید.

  مزایای دانشگاه فرهنگیان

  ثبت نام دانشگاه فرهنگیان چمران تهران

  برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان شهید چمران تهران شما می بایست در کنکور سراسری شرکت نموده و  انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان را برای این دانشگاه انجام دهید. پس از پذیرفته شدن در مصاحبه حضوری شما می توانید در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوید.

  داوطلبان می بایست پیش از تصمیم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید چمران، از دارا بود شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در این دانشگاه کسب اطمینان نمایید.

  اگر هر گونه سوال یا ابهامی در مورد ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید چمران در ذهن شما وجود داشت می‌توانید هر روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و با مشاورین سایت صدای مشاوران ارتباط برقرار کنید.

  شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

  دانشگاه فرهنگیان نیز مانند سایر دانشگاه‌ها قوانین و ضوابط خاصی برای پذیرش دانشجویان دارد. شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان شهید چمران به صورت عمومی شامل موارد زیر می باشد.

  شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

  شرایط اختصاصی ورود به دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبین شامل موارد زیر می باشد. لازم است داوطلبان در صورت دارا بودن همه این شرایط اقدام به انتخاب رشته نمایند.

  سایت اینترنتی دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید چمران به نشانی chamran.cfu.ac.ir در دسترس داوطلبان می باشد. شما می توانید تمامی اطلاعیه های مربوط به دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید چمران را در این پایگاه اینترنتی مشاهده نمایید.

  تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

  چنانچه در یک سال تحصیلی به هر دلیلی از جمله قبول شدن تعداد افراد لازم در مصاحبه حضوری یا عدم انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان شهید چمران توسط داوطلبین ، این دانشگاه اقدام به تکمیل ظرفیت های خالی در دانشگاه می نماید.  در صورتی که دانشگاه ها لازم ببینند اطلاعیه هایی را در این خصوص منتشر می‌نمایند. بر این اساس داوطلبینی که واجد شرایط ثبت نام در این دانشگاه باشند و نمره نهایی بالاتر از ۶۵۰۰ کسب نموده باشند می توانند در بهمن ماه هر سال نسبت به ثبت‌نام و تکمیل انتخاب رشته (حداکثر ۲۰ کد رشته محل) اقدام نمایند.

   قابل ذکر است تمامی شرایط این دانشجویان مشابه دانشجویان عادی میباشد. شرایط و قوانین ثبت نام برای دانشجویان تکمیل ظرفیت هیچ تفاوتی با سایرین نمی کند. برای اطلاع دقیق تر از جزئیات تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می توانید لینک مقاله زیر را مشاهده نمایید.

  تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

  انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید چمران

  انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید چمران مهمترین کار پس از آزمون سراسری برای ورود به این مجموعه می باشد. همانطور که ذکر شد و دانشگاه فرهنگیان برای تامین کادر انسانی خود از طریق کنکور سراسری اقدام به جذب دانشجویان می کند.  انتخاب رشته کنکور سراسری معمولا اواخر مرداد ماه انجام شده و داوطلبان می بایست اقدام به انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان نمایند.
  لازم است داوطلبانی که میخواهند در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شوند  این دانشگاه و رشته مورد نظر را در انتخاب اول خود قرار داده زیرا اگر در انتخاب های بعدی باشند و داوطلب در رشته های اولیه  قبول شود ، دیگر به مصاحبه جهت ورود به دانشگاه فرهنگیان دعوت نخواهد شد.

  زمان ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید چمران

  زمان ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان شهید چمران بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری به صورت اطلاعیه در سایت اینترنتی این دانشگاه به نشانی psb.cfu.ac.ir اطلاع رسانی خواهد شد. اما با توجه به تجربه سال های گذشته ثبت نام عموما در هفته اول مهر ماه انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان شهید چمران می بایست فرایند ثبت نام خود زمانبندی دقیق مراحل آن را را مطابق با اطلاعیه های سازمان سنجش و سایت رسمی دانشگاه فرهنگیان شهید چمران انجام دهند. همچنین برای کسب اطلاعات دقیق می‌توانید هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب به صورت تلفنی با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم را از مشاورین سایت صدای مشاور آن کسب نمایید.

  مدارک لازم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید چمران

  مدارک لازم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید چمران به شرح ذیل می باشد. پذیرفته شدگان با در دست داشتن مدارک زیر، در زمان مقرر به دانشگاه فرهنگیان تهران به آدرس: تهران تهران – حکیمیه – انتهای بلوار بهار  دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید چمران مراجعه نمایند.

  مصاحبه دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید چمران

  مراحل مصاحبه دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید چمران شامل موارد زیر است.

  نکان مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان شهید چمران

  نکات مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان شهید چمران به شرح زیر می باشد.

  در پایان اگر هر گونه سوال یا ابهامی در مورد ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید چمران در ذهن شما وجود داشت می‌توانید هر روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و با مشاورین سایت صدای مشاوران ارتباط برقرار کنید.

  منبع مطلب : sedayemoshaveran.com

  مدیر محترم سایت sedayemoshaveran.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پردیس شهید چمران تهران (حکیمیه، تهران) - نقشه نشان

  پردیس شهید چمران تهران (حکیمیه، تهران) - نقشه نشان

  آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جاده تلو (لشگرک)

  تلفن تماس: 02177309890

  وب‌سایت رسمی: chamran.cfu.ac.ir

  منبع مطلب : neshan.org

  مدیر محترم سایت neshan.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید چمران (حکیمیه، تهران) - نقشه نشان

  دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید چمران (حکیمیه، تهران) - نقشه نشان

  آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بهار، تقاطع شاهین

  تلفن تماس: 02177309890

  وب‌سایت رسمی: chamran.te.cfu.ac.ir

  منبع مطلب : neshan.org

  مدیر محترم سایت neshan.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  سلام پذیرش این دانشگاه فقط برای پسران هست ؟

  0
  امیر 1 ماه قبل

  بعله

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید