توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانشگاه علوم پزشکی شیراز کارکنان

  1 بازدید

  دانشگاه علوم پزشکی شیراز کارکنان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  خدمات کارکنان

  اصلاح احکام کارگزینی و تغییر حقوق بخشی از کارکنان دانشگاه

  اصلاح احکام کارگزینی و تغییر حقوق بخشی از کارکنان دانشگاه

  در پی اجرای بخشنامه های اداری وزارتی و اصلاح احکام کارگزینی، حقوق مالی بخشی از کارکنان دانشگاه تغییر می یابد.

  به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در خصوص بخش افزایشی حقوق ها با اجرای اصلاحیه بخشنامه وزارتی افزایش حقوق و مزایای کارکنان، گفت: بند «ی» تبصره 12 قانون بودجه سال 98 در احکام کارگزینی کارکنان رسمی، پیمانی، طرحی و ضریب کا، اصلاح شد که افزایش حقوق این کارکنان را به همراه دارد.

  دکتر «مهرداد شریفی» با بیان اینکه این قانون شامل کارکنان به استخدام درآمده از ابتدای امسال نمی شود، توضیح داد: طبق بند قانونی مورد اشاره، حقوق کارکنان مشمول در سال 98 نسبت به سال 97، افزایش می یابد که بخشی از این مبلغ افزایش، از پیش در احکام کارگزینی لحاظ شده بود و مبلغ تکمیلی آن نیز در احکام کارگزینی جدید، لحاظ شد.

  او از امکان مشاهده احکام کارگزینی جدید از سوی کارکنان با مراجعه به سامانه کارمند به نشانیkarmand.sums.ac.ir خبر داد و افزود: افزایش حقوق کارکنان مشمول، از زمان پرداخت حقوق ماه دی اجرایی می شود و مطالبات 9ماهه پیش از آن نیز همزمان با حقوق ماه دی، پرداخت می شود.

  دکتر شریفی، بار مالی اجرای این قانون، برای افزایش حقوق از ابتدای فرودین تا پایان دی را حدود 20 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: هرچند اعتبار مالی اجرای این بخشنامه قانونی از سوی مراجع فرادستی تامین نشده است، اما به شدت در حال تدبیر و تلاش لازم برای عملیاتی شدن آن در راستای عمل به قانون و پرداخت حق و حقوق کارکنان پرتلاش دانشگاه هستیم.

  او همچنین در خصوص بخش کاهشی جزیی حقوق تعدادی از کارکنان، با اجرای رای وحدت رویه هیات عمومی دیوان عدالت اداری، بخشنامه وزارتی و تاکید دیوان محاسبات کشور در خصوص «تفاوت تطبیق» احکام کارگزین گفت: کارکنانی که از ابتدای سال 88 تا هفدهم مهر 94 به استخدام پیمانی و رسمی دانشگاه پذیرفته شده اند، مشمول این بخشنامه می شوند./105

  پایان خبر

  منبع مطلب : www.sums.ac.ir

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید