در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  خوابیدن مرد روی زن بدون لباس حتی شرت

  1 بازدید

  خوابیدن مرد روی زن بدون لباس حتی شرت را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  لخت خوابیدن زن و شوهر روی هم یا کنار هم چه فوایدی دارد؟

  لخت خوابیدن زن و شوهر روی هم یا کنار هم چه فوایدی دارد؟

  لخت خوابیدن زن و شوهر روی هم یا کنار هم چه فوایدی دارد؟

  برهنه خوابیدن زن و شوهر در آغوش یکدیگر بسیار لذت بخش و آرامش بخش می باشد.  آیا می دانستید که برهنه خوابیدن زن و شوهر بدون لباس می تواند بر روی سلامتی آن دو تاثیر مثبت بگذارد؟

  به گزارش فراناز ، اگر میخواهید سالمتر و شادابتر باشید سعی کنید شبها برهنه در کنار همسر خود بخوابید ! برهنه خوابیدن زو شوهر در کنار هم سبب بهبود وضعیت سلامتی و زیبایی پوستی آنها میشود!

  1. برهنه خوابیدن به جلوگیری از بی‌خوابی کمک می‌کند.

  مطالعه‌ای جدید نشان داد که برای شروع عادی روند خواب، نیاز به کم شدن دمای مرکز بدن است. بدن مانند یک رادیاتور گرما را از سمت مرکز دور کرده و پراکنده می‌کند. اگر بدن شما به خاطر لباس یا جوراب ضخیم نتواند گرما را تخلیه کند، احتمال ابتلای شما به بی‌خوابی زیاد شدن می‌یابد، زیرا مرکز بدنتان نمی‌تواند گرما را خارج کند. برهنه خوابیدن باعث تخلیه سریعتر گرما می‌شود و کمک می‌کند که سریعتر به خواب بروید.

  2- کسانی که برهنه می‌خوابند خواب عمیق‌تر و طولانی‌تری دارند.

  مطالعه‌ای دیگر نشان داد که تنظیم دمای بدن در رختخواب می‌تواند به دستیابی به یک خواب عمیقتر برای مدت طولانی‌تر کمک زیادی بکند. در مطالعه‌ای مخصوص، دانشمندان هلندی لباس‌هایی برقی را بر تن مخاطبان کردند تا دمای پوست آنها را کم شدن دهد. در نتیجه، مخاطبان خوابی آرام داشتند و زمان بیش ازی را در مرحله خواب عمیق سپری کردند.

  3- برهنه خوابیدن به جلوگیری از زیاد شدن چربی شکم کمک می‌کند.

  خنک‌سازی طبیعی بدن در هنگام شب به کم شدن سطح کورتیزول شما کمک می‌کند. ساعات خواب عمیق بین ۱۰ شب و ۲ صبح سطح کورتیزول را به حداقل می‌رساند و سپس بعد از ۲ صبح، غددی که کورتیزول را تولید می‌کنند با قدرت بیش ازی شروع به فعالیت می‌کنند تا بدن برای روز بعد آماده شود. بدین ترتیب در هنگام بیدار شدن احساس انرژی بیش ازی خواهید داشت.لخت خوابیدن زن و شوهر روی هم یا کنار هم چه فوایدی دارد؟

  برهنه خوابیدن زن و شوهر

  وقتی خواب کافی نداشته باشید، هنگام بیدار شدن سطح کورتیزول به شکلی غیرطبیعی بالا خواهد بود، که اشتهای شما را برای خوردن غذاهای کم‌ارزش بیش از می‌کند که این غذاها موجب زیاد شدن چربی شکم می‌شوند. چون خوابیدن بدون لباس به خنک‌تر ماندن شما کمک می‌کند، باعث می‌شود سطح کورتیزول شما نیز تنظیم شود

  4- برهنه خوابیدن می‌تواند اندام‌های جنسی شما سالمتر نگهدارد.

  واژن به طور طبیعی محیطی گرم و مرطوب است، که شرایط رشد مخمر و باکتری‌ها را فراهم می‌آورد. با درآوردن پیژامه و قرار دادن واژن در مقابل جریان هوا، به واژن اجازه می‌دهید نفس بکشد، و به جلوگیری از رشد مخمر و باکتری‌ها کمک می‌کنید.

  در مردان، خنک ماندن بیضه‌ها به سالم ماندن اسپرم‌ها و کارکرد طبیعی سیستم‌های تناسلی کمک می‌کند، و به همین دلیل بیضه‌ها خارج از بدن قرار گرفته‌اند. وقتی شما شلوارکی ضخیم می‌پوشید، بیضه‌ها گرم شده و تعداد اسپرم‌ها کم شدن می‌یابد.

  5- بدن خنک‌تر به جلوگیری از پیری کمک می‌کند.

  براساس مطالعه منتشر شده در نشریه «خواب»، خواب به خودی خود موجب تحریک ترشح هورمون‌های رشد و ملاتونین می‌شود که مهمترین هورمون‌های ضدپیری هستند. بنابراین هرچه بیش از بخوابید، مقدار بیش ازی از این هورمون‌ها ترشح می‌شود. و از آنجا که ما قبلاً گفتیم که کم شدن دمای بدن موجب خواب عمیقترو طولانی‌تر می‌شود، به نظر می‌رسد برهنه خوابیدن مزایای بیش ازی را در پی دارد. واقعاً چه کسی دلش نمی‌خواهد روند پیری را کُندتر سازد

  6- تماس پوست-به-پوست باعث بهبود زندگی جنسی شما می‌شود.

  اگر متاهل هستید، تماس پوست-به-پوست با همسرتان می‌تواند ترشح اوکسی‌توسین را در بدن زیاد شدن دهد. اوکسی‌توسین هورمون قدرتمندی است که موجب «احساس سلامت» می‌شود، و برای ارگاسم و واکنش جنسی، مقابله با استرس، مبارزه با افسردگی، کم شدن التهاب روده،و کم شدن فشار خون مورد نیاز است. همچنین باید یادآور شد که برهنه خوابیدن باعث می‌شود مانعی بین شما و همسرتان وجود نداشته باشد و محیطی جنسی‌تر را فراهم می‌کند.لخت خوابیدن زن و شوهر روی هم یا کنار هم چه فوایدی دارد؟

  عکس خوابیدن زن و شوهر روی هم

  7- هوا خوردن پوست مانع از بیماری پوستی می‌شود.

  قرار گرفتن پوست تمام بدن در معرض هوا، به ویژه در بخش‌هایی مانند پاها، زیربغل، و اندام تناسلی به معنای کم شدن خطر بیماری‌های پوستی مانند پای ورزشکار و اینترتریگو می‌شود که در اثر رطوبت پوست و قرار گرفتن در فضای بسته ایجاد می‌شوند!

  8- دیدن بدن برهنه‌تان باعث زیاد شدن اعتماد بنفس و قبول خویش می‌شود.

  برخی فرضیات می‌گوید که هرچه زمان بیشتری برهنه باشید، با بدن خود احساس راحتی بیشتری می‌کنید. و هرچه بیشتر احساس راحتی کنید، با اعتماد بنفس بیشتری رفتار می‌کنید، و شادتر بوده و در نظر دیگران جذابتر خواهید بود. و براساس مطالعه‌ای که اخیراً انجام شده، دانشجویان طرفدار برهنگی در مقایسه با مخالفان برهنگی، راحت‌تر می‌توانستند دسته‌های مذهبی و اجتماعی خاص را بپذیرند. همچنین این دسته در مقابل همسالان خود که تفکرات فرقه‌ای متفاوتی داشتند تعصب کمتری به خرج می‌دادند

  9- برهنه خوابیدن به جلوگیری از دیابت نوع ۲ کمک می‌کند.

  یک مطالعه نشان داد که خوابیدن در دمای پایین‌تر با زیاد شدن متابولیسم، کم شدن سطح قند خون و حتی جلوگیری از دیابت نوع ۲ مرتبط است. دانشمندان دریافته‌اند که وقتی مخاطبان در دمای پایین‌تر بخوابند – و در هنگام خواب کاملاً برهنه باشند، چربی‌های ناسالم آنها ظرف چند هفته کم شدن می‌یابد، و سلامت آنها، به ویژه جنبه‌های متابولیک، به سرعت بهبود می‌یابد.

  10- گردش خون شما بهتر خواهد شد.

  بدون آن همه الیاف کش به دور کمر، تی‌شرت‌های پیچ خورده، و جوراب‌های تنگی که گردش خون را کم شدن می‌دهند، خون شما راحت‌تر در بدن جریان می‌یابد. این زیاد شدن گردش خون برای قلب، ماهیچه‌ها و عروق مفید است زیرا خون سرشار از اکسیژن در تمام بدن جریان می‌یابد.

  با توجه به این اطلاعات در مورد اینکه برهنه خوابیدن برایتان بسیار مفیدتر است، چرا هنوز پیژامه پوشیده‌اید؟ دست به کار شوید و کمی لباس‌ها را کمتر کنید. طبق نظر علم، پشیمان نمی‌شوید.

  منبع مطلب : www.faranaz.com

  مدیر محترم سایت www.faranaz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  برهنه خوابیدن در روابط زناشویی چه تأثیری دارد؟

  برهنه خوابیدن در روابط زناشویی چه تأثیری دارد؟

  از نظر روانی برهنه خوابیدن، فرد را سبکبال کرده و فشارهای روحی و روانی او را کاهش می دهد. علاوه بر این تماس، لمس و نوازش بدن، فرد را به خود درونی اش نزدیکتر ساخته و موجب آشتی او ابعاد درونی شخصیتش می شود.

  ، در حالت برهنگی، هیچ گونه فشاری بیرونی  توسط کمربند، کِش، بند یا حتی پارچه لباس بر بدن وارد نمی شود و خون در رگ ها به راحتی و بدون هیچ مشکلی جریان پیدا می کند. همین امر باعث تعدیل حرارت بدن می شود، به نحوی که مدتی بعد از به تخت خواب رفتن گرما از بدن خارج می شود و به بیرون انتقال می یابد، تأثیر چنین تغییری تا حدی است که خود فرد پس از گذشت چند دقیقه احساس راحتی بیشتری می کند.

   در این زمینه با ذکر هشت دلیل مزایای برهنه خوابیدن را نسبت به خوابیدن با لباس مطرح می کنند:
   – وقتی بدون لباس به رختخواب می روید، رابطه بهتری با همسرتان خواهید داشت.
   – صرفه جویی در میزان لباسی که باید هفتگی بشویید.
   – داشتن رابطه جنسی بیشتر.
   – بهتر ماندن پوست.
   – برهنه خوابیدن از تنبل شدن شما جلوگیری می کند. بعضی ها عادت بدی دارند که تا از کار می آیند بیژامه می پوشند.
   – اعتماد به نفس تان بالا می رود و احساس راحتی بیشتری با تن تان خواهید داشت.
   – در این شرایط خواب بهتری را تجربه می کنید، زیرا نخ و پارچه و لایه اضافی وجود ندارد که برای شما مزاحمتی ایجاد کند.
   – در نهایت برهنه خوابیدن روند پیر شدن را به تأخیر می اندازد.

  منبع مطلب : www.irannaz.com

  مدیر محترم سایت www.irannaz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  خوابیدن زن و شوهر در کنار هم (20 مزایای خواب زوج ها)

  خوابیدن زن و شوهر در کنار هم (20 مزایای خواب زوج ها)

  اگر مایل هستید لخت بخوابید و علاقه اي ندارید با لباس بخوابید بهتر است از مزایای عریان خوابیدن مخصوصا زوج ها آگاه شوید. لخت خوابیدن بدون لباس فواید بالایی دارد که در این جا به عده اي از آن ها خواهیم پرداخت. اگرهم ازآن دسته افرادی هستید که عادت دارید بدون لباس به خواب بروید باید بشما تبریک بگوییم چراکه لطف بزرگی در حق سلامتی جسم و روحتان کرده اید.

  عریان خوابیدن کمک بزرگی به سلامتی شما خواهد کرد پس همراه ما باشید با مزیت هاي‌ لخت خوابیدن .«لخت خوابیدن افراد و به ویژه زوجین»

  نکته مهم : هنگام لخت خوابیدن مطمئن شوید دست‌ و پایتان گرم باشد زیرا سردی دست‌ و پا در شب باعث انقباض رگ‌ هاي‌ خونی و کاهش جریان خون در بدن میشود و این مورد اصلا برای بدن خوب نیست.

  مزایای برهنه خوابیدن زوج ها

  آیا می‌ دانستید که فقط 8 درصد از مردم ایالات امریکا لخت می خوابند، اگر چه اینکار سالمتر بوده و بیش از یک حوزه از زندگی شما را التیام می‌بخشد؟ آیا ما عمداً به خواب، زیبایی و سکس خود لطمه می‌ زنیم یا صرفاً از این موضوع بی‌ اطلاعیم؟

  به گزارش تالاب خواندن اطلاعاتی که در ادامه می آید ممکن است باعث شود که پیژامه را دور انداخته و عریان بخوابید. در این جا ده دلیل آورده‌ایم که چرا افرادی که عریان میخوابند سالمتر هستند.

  1- بدن خنک‌تر به پیش گیری از پیری کمک می کند.

  براساس مطالعه منتشر شده در نشریه «خواب»، خواب به خودی خود موجب تحریک ترشح هورمون‌هاي‌ رشد و ملاتونین می شود که مهم‌ترین هورمون‌هاي‌ ضدپیری هستند. بنابر این هرچه بیشتر بخوابید، مقدار بیشتری از این هورمون‌ها ترشح میشود. و از آنجا که ما قبلاً گفتیم که کاهش دمای بدن موجب خواب عمیقتر و طولانی‌تر میشود، بنظر می رسد عریان خوابیدن مزایای بیشتری را در پی دارد. واقعاً چه کسی دلش نمی خواهد روند پیری را کُندتر سازد؟

  2- کسانی که لخت می خوابند خواب عمیق‌تر و طولانی‌تری دارند.

  مطالعه‌اي دیگر نشان داد که تنظیم دمای بدن در رخت خواب می تواند به دستیابی به یک خواب عمیقتر برای مدت طولانی‌تر کمک زیادی بکند. در مطالعه‌اي مخصوص، دانشمندان هلندی لباس‌هایي برقی را بر تن مخاطبان کردند تا دمای پوست آن ها را کاهش دهد. در نتیجه، مخاطبان خوابی آرام داشتند و زمان بیشتری را در مرحله خواب عمیق سپری کردند.

  3- لخت خوابیدن به جلوگیري از افزایش چربی شکم کمک می کند.

  خنک‌سازی طبیعی بدن در هنگام شب به کاهش سطح کورتیزول شما کمک می کند. ساعات خواب عمیق بین 10 شب و 2 صبح سطح کورتیزول رابه حداقل میرساند و سپس بعد از 2 صبح، غددی که کورتیزول را تولید میکنند با قدرت بیشتری شروع به فعالیت می کنند تا بدن برای روزبعد آماده شود. بدین ترتیب در هنگام بیدار شدن احساس انرژی بیشتری خواهید داشت.

  وقتی خواب کافی نداشته باشید، هنگام بیدار شدن سطح کورتیزول به شکلی غیرطبیعی بالا خواهد بود، که اشتهای شما را برای خوردن غذا هاي کم‌ ارزش بیشتر می کند که این غذاها موجب افزایش چربی شکم می شوند. چون خوابیدن بدون لباس به خنک‌تر ماندن شما کمک می کند، باعث می شود سطح کورتیزول شما نیز تنظیم شود.

  4- عریان خوابیدن میتواند اندام‌هاي‌ جنسی شما سالمتر نگهدارد.

  واژن بطور طبیعی محیطی گرم و مرطوب است، که شرایط رشد مخمر و باکتری‌ها را فراهم می‌آورد. با درآوردن پیژامه و قرار دادن واژن در مقابل جریان هوا، به واژن اجازه میدهید نفس بکشد، و به پیش گیری از رشد مخمر و باکتری‌ها کمک میکنید.

  در مردان، خنک ماندن بیضه‌ها به سالم ماندن اسپرم‌ها و کارکرد طبیعی سیستم‌هاي‌ تناسلی کمک می کند، و بهمین دلیل بیضه‌ها خارج ازبدن قرار گرفته‌اند. وقتی شما شلوارکی ضخیم می پوشید، بیضه‌ها گرم شده و تعداد اسپرم‌ها کاهش می یابد.

  5- عریان خوابیدن به پیشگیري از بی‌خوابی کمک می کند.

  مطالعه‌اي جدید نشان داد که برای شروع عادی روند خواب، نیاز به کاهش دمای مرکز بدن است. بدن مانند یک رادیاتور گرما را از سمت مرکز دور کرده و پراکنده می کند. اگر بدن شما به خاطر لباس یا جوراب ضخیم نتواند گرما را تخلیه کند، احتمال ابتلای شما به بی‌خوابی افزایش مییابد، زیرا مرکز بدن تان نمی تواند گرما را خارج کند. عریان خوابیدن باعث تخلیه سریع تر گرما می شود و کمک می کند که سریع تر به خواب بروید.

  6- تماس پوست-به-پوست باعث التیام زندگی جنسی شما میشود.

  اگر متاهل هستید، تماس پوست-به-پوست با همسرتان میتواند ترشح اوکسی‌توسین را در بدن افزایش دهد. اوکسی‌توسین هورمون قدرتمندی است که موجب «احساس سلامت» می شود، و برای ارگاسم و واکنش جنسی، مقابله با استرس، مبارزه با افسردگی، کاهش التهاب روده، و کاهش فشار خون مورد نیاز است. همچنین باید یادآور شد که عریان خوابیدن باعث می شود مانعی بین شما و همسرتان وجود نداشته باشد و محیطی جنسی‌تر را فراهم می کند.

  7- هوا خوردن پوست مانع از بیماری پوستی میشود.

  قرار گرفتن پوست تمام بدن در دسترس هوا، به ویژه دربخش‌هایي مانند پاها، زیربغل، و اندام تناسلی به معنای کاهش خطر بیماری‌هاي‌ پوستی مانند پای ورزشکار و اینترتریگو می شود که در اثر رطوبت پوست و قرار گرفتن در فضای بسته ایجاد می شوند!

  8- دیدن بدن عریان‌تان باعث افزایش اعتماد بنفس و قبول خویش میشود.

  برخی فرضیات می گوید که هرچه زمان بیشتری لخت باشید، با بدن خود احساس اسانی بیشتری می کنید. و هرچه بیشتر احساس اسانی کنید، با اعتماد بنفس بیشتری رفتار می کنید، و شادتر بوده ودر نظر دیگران جذاب تر خواهید بود. و براساس مطالعه‌اي که اخیراً انجام شده، دانشجویان طرفدار برهنگی در مقایسه با مخالفان برهنگی، آسان‌تر می‌توانستند گروه‌هاي‌ مذهبی و اجتماعی خاص را بپذیرند. همچنین این گروه در مقابل همسالان خود که تفکرات فرقه‌اي متفاوتی داشتند تعصب کمتری به خرج می‌دادند.

  9- لخت خوابیدن به جلوگیري از دیابت نوع 2 کمک می کند.

  یک مطالعه نشان داد که خوابیدن در دمای پایینتر با افزایش متابولیسم، کاهش سطح قندخون و حتی پیشگیري از دیابت نوع 2 مرتبط است. دانشمندان دریافته‌اند که وقتی مخاطبان در دمای پایینتر بخوابند – ودر هنگام خواب کاملاً لخت باشند، چربی‌هاي‌ ناسالم انها ظرف چند هفته کاهش می یابد، و سلامت آن ها، به ویژه جنبه‌هاي‌ متابولیک، به سرعت التیام می یابد.

  10- گردش خون شما بهتر خواهد شد.

  بدون آن همه ی الیاف کش به دور کمر، تی‌شرت‌هاي‌ پیچ خورده، و جوراب‌هاي‌ تنگی که گردش خون را کاهش میدهند، خون شما آسان‌تر در بدن جریان مییابد. این افزایش گردش خون برای قلب، ماهیچه‌ها و عروق مفید است زیرا خون سرشار از اکسیژن در تمام بدن جریان می یابد.

  با توجه به این اطلاعات در مورد این که عریان خوابیدن برایتان بسیار مفیدتر است، چرا هنوز پیژامه پوشیده‌اید؟ دست بکار شوید و کمی لباس‌ها را کمتر کنید. طبق نظر علم، پشیمان نمی شوید.

  حتماً بخوانید: لخت خوابیدن زن و شوهر چه مزایایی دارد؟

  مزایای برهنه خوابیدن

  11- تنظیم دمای بدن

  12سلامت پوست

  13- ایجاد آرامش برای یک خواب عمیق

  14- کاهش بی‌خوابی

  15- سلامت اندام‌هاي‌ جنسی

  16- پیشگیری از پیری زودرس

  17- افزایش اعتماد به نفس

  18- بازرسی و کاهش وزن

  فواید خوابیدن بدون لباس

  با توجه به مطالعات بین‌ المللی که توسط بنیاد ملی خواب در ایالات امریکا صورت گرفته است، یک‌سوم بزرگسالان عریان می خوابند. بنا به گفته کارشناسان خواب عریان خوابیدن کیفیت خواب را افزایش میدهد زیرا بدن برای به خواب رفتن نیاز به نیم درجه کاهش دما دارد. دمای بدن در ساعت ۱۱ صبح در بالاترین حد ودر ساعت ۴ صبح در کمترین حد است. دراین حالت اگر مانعی باعث عدم کاهش دمای بدن بشود، مغز بیدار و خواب آشفته میشود.

  یکیدیگر از مزایای عریان خوابیدن تنظیم دمای بدن است، دراین حالت برای بدن آسان‌تر است که دمای بدن را آن‌طور که مغز دستور می دهد پایین و خنک نگه دارد. بدخوابی ناشی از افزایش دمای بدن بر روی عمق خواب هم تأثیر می گذارد، زیرا خواب عمیق برای تثبیت حافظه، رشد هورمون‌ها و رشد سلول‌هاي‌ بسیار مفید است.

  به گفته محققان هنگام خوابیدن مطمئن شوید دست‌وپایتان گرم است زیرا سردی دست‌وپا در شب باعث انقباض رگ‌هاي‌ خونی و کاهش جریان خون در بدن میشود.

  به گزارش تالاب بر اساس یافته‌هاي‌ محققان خوابیدن در اتاق خنک و یا لخت خوابیدن باعث فعال شدن چربی‌هاي‌ قهوه‌اي در بزرگسالان میشود؛ چربی‌هاي‌ قهوه‌اي برای درمان چاقی، مفید و حیاتی هستند زیرا تحقیقات نشان می دهد که این نوع چربی می تواند کالری‌ها را بسوزاند و به نظارت وزن کمک کند.

  بر اساس اظهارات محققان لخت خوابیدن و لمس بدن توسط شریک زندگی باعث ترشح هورمون اکسین توسین میشود که برای سلامت بدن بسیار مفید است. اکسین توسین نه‌تنها از قلب محافظت میکند بلکه به کاهش فشار خون و اضطراب کمک میکند و همچنین سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند.

  مقاله کامل و جامع در رابطه با لخت خوابیدن زن و شوهر ؛ مزیت عریان خوابیدن

  گروه سلامت تالاب

  منبع مطلب : www.talab.org

  مدیر محترم سایت www.talab.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 ماه قبل
  -1

  بله

  ناشناس 4 ماه قبل
  -1

  برااااااای من چیییییزییییی نفرستید🙅😾

  2
  جاریه 3 ماه قبل

  برای منم خواهشا نفرستید

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  سلام من میخواستم بگم که هیچ کاری ندارم💐🍁و چه هوایی که باستان را عکس میگیرند .🌼💮برای من چیزی نفرستند🌷🌹

  مهدی 6 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  نازنین سپهری فرد 1 ماه قبل

  من فرستادم

  برای ارسال نظر کلیک کنید