توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  خلاصه بازی شهرخودرو و ماشین سازی

  1 بازدید

  خلاصه بازی شهرخودرو و ماشین سازی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : video.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت video.varzesh3.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  گزارش بازی شهر خودرو و ماشین سازی - لیگ برتر - هفته اول - تاریخ 17/8/1399 :: ورزش سه

  گزارش بازی شهر خودرو و ماشین سازی - لیگ برتر - هفته اول - تاریخ 17/8/1399 :: ورزش سه

  به گزارش "ورزش سه"، پس از ناکامی در لیگ قهرمانان آسیا، همه منتظر شروع کار رحمتی در لیگ برتر ایران بودند. تیم او از همان دقایق نخست بازی با ماشین سازی درخشید و توانست در نهایت به یک پیروزی شیرین برسد. شاگردان سیدمهدی رحمتی در این بازی سه گل زدند و چند گل دیگر هم نزدند تا ماشین سازی با سرمربی جوانش، بدون کسب امتیاز و حتی گل زده، ورزشگاه امام رضا را ترک کند.

  هفته اول لیگ برتر خلیج فارس
  ورزشگاه امام رضا، تماشاگر: -
  تیم داوری: حسین زمانی – محمدعلی پورمتقی – رحیم حاجیلو – حسین زیاری - ناظر: یدالله جهانبازی

  ترکیب شهرخودرو:

  سرمربی: مهدی رحمتی

  ترکیب ماشین سازی:

  سرمربی: وحید بیاتلو

  اخطار:

  سیروس صادقیان دقیقه 56 از ماشین سازی

  مهدی مومنی دقیقه 78 از ماشین سازی

  میلاد فراهانی دقیقه 80 از شهرخودرو 

  شرح گل:

  شهرخودرو 1 - ماشین سازی 0 (امین قاسمی نژاد - دقیقه 11): حرکت بازیکنان شهرخودرو از سمت چپ با نفوذ امین قاسمی نژاد همراه شد و او به زیبایی با ضربه از زاویه بسته دروازه ماشین سازی را گشود تا بازی یک بر صفر شود.

  شهرخودرو 2 - ماشین سازی 0 (امین قاسمی نژاد- دقیقه 16): بازیکنان شهرخودرو در میانه میدان توپ را در اختیار گرفتند و وارد محوطه جریمه شدند. حسن جعفری پاس کات بک به قاسمی نژاد داد و او اختلاف را به عدد دو رساند.

  شهرخودرو 3 - ماشین سازی 0 (حسن جعفری- دقیقه 90+2): بازیکنان شهرخودرو در یک ضد حمله توانستند به دروازه ماشین سازی برسند. قاسمی نژاد در سمت چپ توپ را در اختیار گرفت و در حالی که فرصت گلزنی داشت، توپ را به جعفری سپرد تا او گل سوم را با ضربه ای دقیق به ثمر برساند.

  دقایق حساس:

  دقیقه 24: امیرحسین کریمی هافبک تیم شهرخودرو از راه دور دروازه ماشین سازی را هدف گرفت اما ضربه او را صادقی در دو مرحله مهار کرد.

  دقیقه 29: اکبر آفاقی در میان سه بازیکن شهرخودرو صاحب توپ شد و پس از حرکت عرضی شوت خود را زد که با اختلاف کم به بیرون رفت.

  دقیقه 34: ماشین سازی موقعیت خوبی را به دست آورد اما سه ضربه بازیکنان این تیم در محوطه جریمه به شهرخودرویی ها خورد و تبدیل به گل نشد.

  دقیقه 35: شوت اتابک زارعی از پشت محوطه جریمه با واکنش فراهانی به کرنر رفت.

  دقیقه 45+1: قاسمی نژاد دوباره از دفاع آسیب پذیر ماشین سازی عبور کرد و با ضربه ای تماشایی برای زدن گل سومش اقدام کرد اما با بدشانسی این توپ هم گل نشد.

  دقیقه 63: سانتر سیف اللهی روی دروازه ماشین سازی به مهربان رسید اما او نتوانست دروازه را باز کند.

  دقیقه 72: سانتر زیبای مهدی مومنی روی سر بهمن سالاری نشست اما او نتوانست دروازه را باز کند.

  دقیقه 75: بازیکنان ماشین سازی دوباره خطرساز ظاهر شدند و منصور باقری شوتزنی کرد اما نعمتی از روی خط دروازه دوباره توپ را برگرداند.

  دقیقه 84: شوت تماشایی میلاد خدایی در آستانه ورود به دروازه بود که فراهانی آن را گرفت و به کرنر فرستاد.

  دقیقه 90: حرکت بازیکنان شهرخودرو از سمت راست باعث شد تا در میان غفلت ماشین سازان یک موقعیت دیگر هم به وجود بیاید اما مهربان دوباره این توپ را از دست داد. در این صحنه قاسمی نژاد موقعیت سازی کرد.

  بهترین بازیکن: امین قاسمی نژاد
  امین قاسمی نژاد ستاره بی چون و چرای بازی شهرخودرو و ماشین سازی بود. او در 16 دقیقه ابتدایی بازی دو گل زد که در گل اول ضربه او از زاویه بسته تماشایی بود و در صحنه گل دوم نیز جایگیری اش، قابل تحسین. قاسمی نژاد در دیگر دقایق مسابقه هم فرصت گلزنی داشت اما در چند مورد بدشانسی و همچنین کم دقتی، مانع از هت تریک این ستاره شد. با این حال او در آخرین دقایق بازی یک پاس گل هم داد تا نقش گل سازی را نیز ایفا کرده باشد.

  اتفاق ویژه:
  سیدمهدی رحمتی که به خاطر تجربه پایین در مربیگری، مورد انتقاد بخشی از اهالی فوتبال قرار داشت، شروع بسیار خوبی را در لیگ بیستم رقم زد. تیم او در دقایق ابتدایی دو گل زد و سپس به کنترل بازی پرداخت و نبض بازی را در اختیار داشت. شاگردان رحمتی با این نمایش سزاوارانه حالا خود را به عنوان مدعی جدی لیگ برتر معرفی کرده اند و البته باید دید که آیا می‌توانند همین روند را ادامه دهند یا خیر؟

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.khabarvarzeshi.com

  مدیر محترم سایت www.khabarvarzeshi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید