توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  خلاصه بازی ذوب اهن شهرخودرو

  1 بازدید

  خلاصه بازی ذوب اهن شهرخودرو را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : video.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت video.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  گزارش بازی ذوب آهن و شهرخودرو در هفته پنجم لیگ برتر 99/9/16 :: ورزش سه

  گزارش بازی ذوب آهن و شهرخودرو در هفته پنجم لیگ برتر 99/9/16 :: ورزش سه

  به گزارش "ورزش سه"، ذوب آهن در چهار هفته اخیر هنوز موفق به کسب برد نشده و با کسب سه تساوی و متحمل شدن یک باخت، تنها 3 امتیاز دارد. این تیم در حال حاضر در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار دارد. در سمت مقابل شهر خودرو با شکست دادن ماشین سازی در هفته اول (سه بر صفر) همه نگاه ها را به خود جلب کرد اما نتایج سه هفته بعدی این تیم ناامید کننده بود. شهر خودرو در سه هفته اخیر متحمل دو شکست و یک تساوی شده است. این تیم با 4 امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی قرار دارد. شاگردان رحمتی موفق شدند در این دیدار با درخشش امین قاسمی نژاد که هر دو گل بازی را به ثمر رساند از سد میزبان خود گذشته و با کسب 7 امتیاز تا رده پنجم صعود کنند.


  هفته پنجم لیگ برتر؛ یکشنبه: 99/09/16 ؛ ساعت 15:00
  استادیوم: فولادشهر اصفهان/ بدون تماشاگر
  داور: پیام حیدری، کمک‌ها: بهمن عبدالهی و صالح عرب آبادی، داور چهارم: علیرضا حیدرپناه، ناظر: سعید بطحایی

  اخطار:

  ذوب آهن:

  سرمربی: رحمان رضایی

  شهر خودرو:

  سرمربی: مهدی رحمتی

  شرح گل:

  ذوب‌آهن 0 - شهر خودرو 1: امین قاسمی نژاد (دقیقه 14): امین قاسمی‌نژاد، پنالتی را که الجبوری برای شهر خودرو گرفت، با یک شوت مطمئن در شرایطی که گردان هم مسیر توپ را درست تشخیص داده بود، وارد دروازه کرد.

  ذوب‌آهن 0 - شهر خودرو 2: امین قاسمی نژاد (دقیقه 47): روی یک ارسال بلند به محوطه جریمه ذوب آهن، امین قاسمی‌نژاد از تعلل مدافعان ذوب آهن نهایت استفاده را کرده و با شوتی روی پا و دقیق دروازه گردان را برای بار دوم باز کرد.

  لحظات حساس:


  09:05- ابوالفضل عکاشه بعد از اینکه در میانه میدان توپ را در اختیار گرفت با یک شوت بی دقت دروازه حریف را نشانه گرفت که ضربه او با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

  12:55- روی فرار دیدنی الجبوری، مدافع ذوب آهن در محوطه جریمه او را متوقف کرد که داور بازی این صحنه را پنالتی تشخیص داد.

  12:30- علیرضا منظمی روی یک ارسال کرنر، با ضربه سری چکشی دروازه شهرخودرو را تهدید کرد که ضربه او را فراهانی با واکنشی به موقع مهار کرد.

  21:27: روی یک ارسال از سمت چپ، عکاشه با ضربه سر توپ را در اختیار منظمی قرار داد، شوت روی پای منظمی از نزدیکی نقطه پنالتی با برخورد به مدافع حریف راهی کرنر شد.

  35:48 روی پاس اشتباه حبیب زاده در داخل محوطه جریمه، ااحمد لجبوری می توانست دروازه را باز کند اما ضربه این بازیکن را با پوشش خوب عبدالله حسینی در خط دروازه، شهاب گردان به راحتی در اختیار گرفت.

  37:25 شوت سنگین میلاد جهانی از پشت محوطه جریمه با اختلافی اندک از کنار دروازه شهرخودرو راهی اوت شد.

  41:05: ارسال خطرناک جهانی از روی ضربه آزادی که در نزدیکی های نقطه کرنر برای ذوب آهن به دست آمده بود را فراهانی با واکنشی به موقع مهار کرد.

  43:00 روی یک کار تیمی خوب از شهر خودرو، شوت الجبوری در موقعیت تک به تک را شهاب گردان با دست چپ خود مهار کرد.

  51:49: ابوالفضل عکاشه روی پاس منظمی از سمت راست محوطه جریمه شوت زمینی را به سمت دروازه حریف شلیک کرد که این شوت را فراهانی با عکس العملی ناقص راهی کرنر کرد.

  81:30 ارسال قنبری و ضربه سر دیدنی عکاشه که با عکس العملی هم از سوی فراهانی مواجه نشد، می رفت به گل اول ذوب آهن تبدیل شود اما توپ با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

  90+1: شوت کات دار میلاد جهانی از سمت راست محوطه جریمه را دروازه بان شهرخودرو با واکنشی دیدنی مهار کرد.

  شرح نیمه اول:

  ذوب آهن به عنوان میزبان بازی، شروع بهتری نسبت به شهرخودرو داشت و در حالی که می رفت با ایجاد موقعیت های گل روی دروازه حریف، برتری را مال خود کند، شهرخودرو روی یک ضد حمله به پنالتی دست یافت و با گل شدن این پنالتی، جریان بازی تغییر یافت؛ به این ترتیب هدف حمله ذوبی ها از رسیدن به برتری به جبران گل خورده تغییر یافت. شاگردان رضایی بعد از دریافت گل تلاش‌هایی برای رسیدن به گل تساوی داشتند اما شهرخودرو این اجازه را به آنها نداد و حتی در ضد حملات نیز خطرهایی جدی را روی دروازه گردان ایجاد کرد تا کار در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود میهمان به پایان برسد.

  شرح نیمه دوم:
  در حالی که پیش بینی می شد ذوب آهن برای جبران گل در نیمه دوم حملات خود را روی دروازه حریف بیشتر کند، یک اشتباه مرگبار در خط دفاعی ذوب آهن باعث شد قاسمی نژاد گل دوم را هم برای میهمان به ثمر برساند. بعد از این گل شهرخودرو با توجه به دست بازی که سرمربی اش در تعویض ها داشت، تغییرات زیادی در ترکیب خود ایجاد کرد و توانست به خوبی از اندوخته دو گل خود محافظت کند. تک موقعیت های ذوب آهن برای جبران در نیمه دوم حاصلی در پی نداشت و این تیم در نهایت به شکست خانگی مقابل شهرخودرو رضایت داد.


  در حاشیه:


  * در حالی که گمانه‌زنی‌های زیادی در خصوص لغو این دیدار به دلیل شمار بالای کرونایی‌های تیم ذوب آهن وجود داشت اما دو تیم در زمان اعلام شده به مصاف هم خواهند رفت.
  *با توجه به شرایط وِیژه حاکم بر تیم ذوب آهن، جالب اینجاست که رحمان رضایی، سرمربی این تیم بدون ماسک در کنار زمین مشغول هدایت تیمش است.
  *ذوبی ها با توجه به شرایط ویژه ای که دارند، 4 بازیکن را به عنوان نیمکت نشین در اختیار دارند.
  * سید عبدالله حسینی، مدافع یک گله ذوب که سابقه بازی در شهرخودرو را دارد، قبل از شروع مسابقه به سمت کادر فنی تیم مشهدی رفت.

  *قاسمی نژاد با دو گلی که در این بازی زده به همراه منشا در صدر جدول گلزنان قرار گرفت.

  *دست خالی رحمان رضایی برای تعویض بازیکنان باعث شده تا این مربی علی رغم نیاز تیمش به تعویض از انجام آن بازبماند. این در حالی است که تا دقیقه 70 شهرخودرو 4 تعویض انجام داده است.

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  (ویدیو) خلاصه بازی ذوب آهن 0 - 2 شهرخودرو 16 آذر 1399

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : fararu.com

  مدیر محترم سایت fararu.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید