توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  خلاصه بازی بارسلونا رئال بتیس

  1 بازدید

  خلاصه بازی بارسلونا رئال بتیس را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : video.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت video.varzesh3.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بارسلونا 5 - 2 بتیس؛ طلسم شکنی لیونل مسی

  بارسلونا 5 - 2 بتیس؛ طلسم شکنی لیونل مسی

  به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا که در فصل جدید در لالیگا نتایج پرفراز و نشیبی گرفته، امروز در خانه خود عملکرد خوبی ارائه داده و با تکیه بر گلزنی ستاره های هجومی خود و در روزی که لیونل مسی برای اولین بار در این فصل در جریان بازی موفق به گلزنی شد، توانست بتیس را شکست دهد.

  بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ششم بود که آنسو فاتی با حرکت از سمت چپ اولین فرصت گلزنی را برای تیمش ایجاد کرد، اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

  دو دقیقه بعد و روی حرکت کریستن تلو بود که بتیس صاحب فرصت شده و سرخیو بوسکتس در آستانه زدن گل به خودی بود، اما توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

  در دقیقه 12 آنتوان گریزمان با حرکت از سمت راست موقعیت خوبی برای زدن گل اول بارسلونا داشت، اما ضربه او از گوشه محوطه با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

  اما در دقیقه 22 بود که بارسلونا به گل اول دست یافت. روی پاس عرضی گریزمان، عثمان دمبله در سمت راست موقعیت خوبی به دست آورده و با ورود به محوطه و نواختن ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق شد گل اول را به ثمر برساند.

  دقایقی بعد و روی حرکت تماشایی پدری بود که بارسلونا تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت، اما ضربه زمینی و پای چپ گریزمان به دیرک دروازه بتیس برخورد کرد.

  در دقیقه 33 و با متوقف شدن آنسو فاتی در محوطه بارسلونا صاحب یک ضربه پنالتی شد، اما کلودیو براوو به زیبایی ضربه گریزمان را مهار کرد و این فرصت هم از دست رفت.

  اما در لحظات پایانی نیمه اول بتیس به گل رسید. ارسال زمینی کانالس از سمت چپ با ضربه دقیق سانابریا از درون محوطه همراه بود و در نهایت دو تیم با قبول تساوی 1-1 راهی رختکن شدند.

  اما بارسلونا در شروع نیمه دوم به گل رسید. روی ارسال زمینی یوردی آلبا و گذر توپ از پدری و براوو، گریزمان در مقابل دروازه خالی و به راحتی موفق شد گل دوم را نیز به ثمر برساند.

  در دقیقه 60 و با اخراج مندی، بارسلونا صاحب یک ضربه پنالتی دیگر شد و این بار لیونل مسی با نواختن یک ضربه دقیق زننده گل سوم تیمش لقب گرفت.

  در دقیقه 69 و روی ارسال سرخیو بوسکتس بود که بارسلونا تا آستانه زدن گل سوم نیز پیش رفت، اما توپ روی پای ترینکائو جفت و جور نشد و این فرصت از دست رفت.

  اما در دقیقه 74 بتیس به گل دوم دست یافت. حرکت تماشایی و پاس به بیرون مورنو از سمت چپ با ضربه دقیق مورون همراه شد و بتیس اختلاف را به حداقل رساند.

  اما در دقیقه 82 و روی پاس پشت پا و زیبای سرخی روبرتو بود که لیونل مسی از سمت راست صاحب موقعیت شده و با یک ضربه محکم به طاق دروازه موفق شد گل چهارم بارسلونا را نیز به ثمر برساند.

  اما این پایان کار نبود و در دقیقه 89 و روی ارسال عرضی سرخی روبرتو، پدری در دهانه دروازه موفق به گلزنی شد. در اوقات اضافی تراشتگن عکس العمل زیبایی در مقابل ضربه مورون نشان داد و در نهایت بارسلونا موفق شد 2-5 بتیس را مغلوب کند.

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  خلاصه بازی بارسلونا 5-2 بتیس | فوتبالی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : footballi.net

  مدیر محترم سایت footballi.net لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید