توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  خرید عرضه اولیه در ایزی تریدر

  1 بازدید

  خرید عرضه اولیه در ایزی تریدر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نحوه خرید عرضه اولیه در ایزی تریدر مفید / نحوه خرید عرضه اولیه در کارگزاری مفید

  نحوه خرید عرضه اولیه در ایزی تریدر مفید / نحوه خرید عرضه اولیه در کارگزاری مفید

  هنگامی که بخشی از سهام شرکتی در بورس برای اولین بار عرضه می شود، به اولین روز عرضه، عرضه اولیه گفته می شود. عرضه اولیه سهام شرکت‌ها در بورس بدلیل اینکه همیشه سودآور بوده و با ریسک خیلی پایینی همراه است، برای سرمایه‌گذاران بویژه سرمایه‌گذاران تازه وارد از جذابیت بالایی برخوردار می باشد. تجربه نشان می دهد بیش از ۹۰ درصد از عرضه اولیه‌هایی که در بورس انجام شده، سودآور بوده‌اند، همچنین اخیرا با توجه به حمایت‌های زیاد دولت از بازار سرمایه در جهت رونق بخشیدن به آن، واگذاری سهام دولتی در بازار و سرعت بخشیدن به روند پذیرش شرکت‌ها در بورس و عرضه اولیه‌های بیشتر، انگیزه مردم برای ورود به بازار سرمایه و خرید عرضه اولیه‌ها بیشتر شده است. حال سوالاتی در خصوص  نحوه خرید عرضه اولیه مطرح می باشد از جمله اینکه نحوه خرید عرضه اولیه در ایزی تریدر مفید چگونه می باشد؟ 

  آموزش خرید عرضه اولیه در ایزی تریدر مفید:

  برای راحتی سرمایه‌گذاران در خرید عرضه اولیه بسیاری از کارگزاری‌ها امکان خرید اتوماتیک عرضه اولیه را به طرق مختلفی فراهم کرده‌اند به طوی که برخی از کارگزاری‌ها امکان ثبت سفارش دو روز جلوتر از عرضه وجود دارد تا در این صورت دیگر نیازی به مراجعه مجدد متقاضی به اکانت خود نباشد. اما هدف ما در این مقاله اطلاع رسانی چگونگی خرید عرضه اولیه در ایزی تریدر مفید می باشد.

  درصورتی که در کارگزاری مفید حساب دارید، برای خرید خودکار عرضه اولیه بعد از ورود به سامانه معاملاتی آنلاین، آنلاین پلاس و ایزی تریدر همراه، در قسمت سایر گزینه  “توافق‌نامه‌ها ” را انتخاب کرده و وارد شوید، حال در این قسمت تیک “توافق‌نامه ارسال سفارش عرضه اولیه” را فعال کنید. بعد از تایید و انجام این مرحله، کافی است حساب شما در نزد کارگزاری شارژ باشد یا به عبارت دیگر مانده حساب شما برای خرید عرضه اولیه کفایت کند.

  مراحل خرید خودکار عرضه اولیه در سایت کارگزاری مفید به شرح زیر می باشد:

  ۱.بر روی نام و نام خانوادگی کلیک کنید.
  ۲.وارد گزینه ی توافق نامه ها شوید.
  ۳.طبق تصویر زیر در این بخش می توانید از توافق نامه ی ارسال سفارش عرضه اولیه به صورت اتومات را فعال یا غیر فعال نمایید.

  مراحل خرید خودکار عرضه اولیه در کارگزاری مفید

  مراحل خرید خودکار عرضه اولیه از طریق سامانه معاملاتی ایزی تریدر مفید:

  برای فعال کردن خرید خودکار عرضه اولیه در ایزی تریدر مفید کافی است ابتدا بعد از ورود به  ایزی تریدر، در گوشه سمت راست سامانه ایزی تریدر قسمت “سایر” وارد شوید سپس قسمت توافقنامه‌ها، “توافق‌نامه ارسال سفارش عرضه اولیه” را طبق تصویر زیر انتخاب کنید.

  همانگونه که گفته شد عرضه اولیه به معنی ارائه سهام یک شرکت برای اولین بار در بورس است. عرضه اولیه یکی از بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای افرادی است که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده‌اند.

  منبع مطلب : ihadaf.com

  مدیر محترم سایت ihadaf.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  عرضه اولیه و نحوه خرید آن به صورت آنلاین و خودکار | کارگزاری مفید

  عرضه اولیه و نحوه خرید آن به صورت آنلاین و خودکار | کارگزاری مفید

  18 آذر

  ساعت 15:00 الی 16:30

  آنلاین

  منبع مطلب : emofid.com

  مدیر محترم سایت emofid.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  خرید خودکار عرضه اولیه در ایزی تریدر

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  کارگزاری مفید در جهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود عرضه اولیه را به صورت خودکار برای کاربران خریداری می‌کند. فرآیند انجام به این صورت است که شما ابتدا حساب خود را شارژ می‌کنید و بعد با فعال‌سازی توافق نامه خرید خودکار عرضه اولیه‌، ارسال سفارش خرید در هنگام عرضه اولیه را به کارگزاری مفید می‌سپارید.
  امکان خرید خودکار عرضه اولیه تنها برای کاربران کارگزاری مفید فراهم است. اگر هنوز کد بورسی خود را دریافت نکرده‌اید، می‌توانید از طریق لینک زیر به صورت کاملا غیر‌حضوری در کارگزاری مفید افتتاح حساب کنید.

  برای خرید خودکار عرضه‌ اولیه در ایزی تریدر چه باید کرد؟

  برای خرید خودکار عرضه اولیه دو اقدام لازم است:

  مطابق با ویدیو‌ها و تصاویر زیر می‌توانید با فرآیند خرید خودکار عرضه اولیه آشنا شوید.

  آموزش گام به گام فعال‌سازی توافق نامه عرضه اولیه در ایزی تریدر تحت وب

  در این ویدئوی آموزشی از مرحله ورود تا تایید توافق نامه عرضه اولیه را خواهید آموخت. همچنین با فرآیند ارسال سفارش خرید آشنا خواهید شد.

  آموزش گام به گام فعال‌سازی توافق نامه عرضه اولیه در ایزی تریدر همراه

  در این ویدئوی آموزشی از مرحله ورود تا تایید توافق نامه عرضه اولیه را خواهید آموخت. همچنین با فرآیند ارسال سفارش خرید و فروش، برداشت وجه و ارزیابی سود حامی آشنا خواهید شد.

  متن توافق نامه خرید خودکار عرضه اولیه به شرح زیر است

  به موجب این توافق نامه اختیار ثبت سفارش خرید در تمامی عرضه‌های اولیه به کارگزاری مفید تفویض می‌شود. به این ترتیب در صورتی که حساب نزد کارگزار شما به میزان کافی مانده داشته باشد، کارگزاری مفید در تمامی عرضه‌های اولیه اقدام به ثبت سفارش خرید برای شما می‌کند. در صورت تمایل به حذف یا ویرایش سفارش، می‌توانید از طریق هریک از سامانه‌های معاملاتی (آنلاین)، اقدام کنید.

  یک بار تایید توافق نامه از طرف شما به منظور تمایل به شرکت در تمامی عرضه‌های اولیه در بازار بورس و فرابورس ایران می‎باشد. لازم به توضیح است با توجه به فرآیندهای سیستمی و مشکلات احتمالی نرم‌افزار، انتخاب این گزینه به منزله تضمین خرید توسط کارگزاری مفید نیست و کارگزاری مسئولیتی در مورد تضمین ثبت سفارش نخواهد داشت.

  توجه داشته باشید سامانه، سفارش خرید شما را به صورت خودکار با در نظر گرفتن نقدینگی مورد نیاز برای ثبت سفارش در “سقف قیمت” و با “حداکثر حجم” ممکن در بازه زمانی اعلام شده توسط ناظر بازار ارسال می‌کند، لذا در صورت عدم شارژ حساب خود پیش از عرضه قابلیت ارسال سفارش از طرف کارگزاری وجود نخواهد داشت. 

  تایید این قرارداد به منزله علم و آگاهی داشتن نسبت به بازار سرمایه و ارزنده بودن سهام قابل عرضه در سقف قیمتی معرفی شده است، لذا بعد از تایید این قرارداد هرگونه ادعایی در مورد عدم آگاهی از وضعیت بازار و اطلاع رسانی در مورد ثبت سفارش مورد پذیرش نیست.

  این توافق نامه تنها برای ارسال سفارش خرید در روز عرضه اولیه است.

  سفارش خرید برای عرضه اولیه‌ از طرف سامانه‌های معاملاتی به صورت خودکار ارسال شده و شما می‌توانید وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید. همچنین شما با پذیرش این توافق نامه می‌توانید توسط خودتان نیز اقدام به ارسال سفارش خرید برای عرضه‌ اولیه نمایید و اختلالی پیش نخواهد آمد.

  منبع مطلب : learning.emofid.com

  مدیر محترم سایت learning.emofid.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  اعظم 1 سال قبل
  0

  سلام

  تا کنون عرضه اولیه به طور خودکار از طریق گار کاری انجام میدادم ولی حالا یک دفعه اعلام کردند هر کد بورسی خودش باید خرید کنه

  چطور میتونیم این خرید رو انجام بدیم ؟

  به سایت آموزشی هم که رجوع میکنم نحوه خرید خودکار آموزش داده میشه

  لطفا راهنمایی کنید

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید