توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  خاطره ای از دوران تحصیل در دبیرستان

  1 بازدید

  خاطره ای از دوران تحصیل در دبیرستان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  کلاسی از جنس واقعه

  من می خوام درباره یکی از معلمان امسالم(خانم ابراهیمی) صحبت کنم  معلمی که لبخندش به آدم جان میده و نگاهش روزنه ی امید هست، تمام لحظه هایی که کنارشون هستم احساس بهترین آدم روی زمین رو دارم  چون به قول خودشون« همه ی  دانش آموزان جلوه های خدا  هستند»، من این  بهترین حس دنیا را مدیونشون هستم.

                                ریحانه پورافغان- دبیرستان هدی(دوره دوم)

                                                                                                  

  منبع مطلب : simayemoalem.blogfa.com

  مدیر محترم سایت simayemoalem.blogfa.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  خاطرات شیرین مدرسه را اینجا بنویسید!

  خاطرات شیرین مدرسه را اینجا بنویسید!

  مجله مهر: دوران مدرسه و سر کلاس درس رفتن برای همه ما خاطرات شیرین و تلخی را زنده می‌کند. دوران ۱۲ ساله تحصیل پر است از روزهای درس خواندن و نخواندن، شیطنت‌ها و گریه‌ها و حتی اخراج شدن‌ها!

  حتی اگر بهترین دانش‌آموز مدرسه و کلاس هم بوده باشیم، حتما در کارنامه تجربی‌مان شیطنت‌های کوچکی پیدا می‌شود، البته این موضوع جدای از آن‌ دانش‌آموزهایی است که شیطنت با خون‌شان عجین بود!

  ۱۲ اردیبهشت روز معلم‌هاست، تنها روزی که سعی می‌کنیم بهترین باشیم و اندکی و فقط اندکی دست از شیطنت‌های معمول برداریم، زود سر کلاس حاضر می‌شویم و البته بماند که اگر امتحانی در آن روز باشد، حتما لغو می‌کنیم؛ آخر مگر روز معلم امتحان می‌گیرند؟!

  شیطنت‌ها و خاطراتی هستند که همه ما در ۹ ماه تحصیل یک‌باری انجام داده‌ایم؛ از خیار و نارنگی خوردن سر کلاس درس تا چسباندن آدامس و گذاشتن پونز روی صندلی معلم، از موشک دُرُست کردن‌ و پرتاب پوست پرتغال با لوله خودکارهای بیک، از آشغال پاک‌کن دُرُست کردن تا ایستادن کنار سطل آشغال برای تراشیدن مدادی که انگار هیچ‌وقت تیز نمی‌شد، از فرار کردن‌های یواشکی از کلاس و مدرسه تا ریز ریز حرف زدن دقیقا زمان درس دادن معلم و ...

  بیشتر این‌ها خاطرات مشترکی هستند که دست کم هرکدام از ما یک باری تجربه‌اش کرده‌ایم، اما بعضی شیطنت‌ها هم هستند که مختص افراد خاصی می‌شد، شما چطور؟ شما هم از این خاطرات مشترک یا غیر مشترک دارید؟ برای ما از روزهای خوش و ناخوش مدرسه و درس خودتان بنویسید. (این خاطرات می‌تواند شامل بلاهایی که سر معلم‌ها آورده‌اید نیز بشود!)

   قبلا از همه معلم‌های محترم و دوست داشتنی دوره‌های مختلف تحصیلی عذرخواهی می‌کنیم!

  شما هم می توانید خاطرات شیرین دوران مدرسه را در بخش نظرات ارسال کرده و آن را با مخاطبین ما به اشتراک بگذارید

  منبع مطلب : www.mehrnews.com

  مدیر محترم سایت www.mehrnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 25 روز قبل
  0

  اصلا مدرسه و دورانش خوش نیست بعضی از معلما خیلی خدا رو نادیده میگیرن مثلا از اونای که خودشرینی میکنن و وضع مالیشون خوبه رو بیشتر دوست دارن من که از. همه معلمامون بجز. دوتا دیگه از همه بدم میاد

  سارا 4 ماه قبل
  -2

  خطرات دوران مدرسه خیلی شیرین است

  سارا 4 ماه قبل
  2

  سلام

  هوشمند 5 ماه قبل
  1

  البته هیچ کدام از این ها بد نیس بلکه خاطرات ما را میسازند

  به تو چه اسمم 6 ماه قبل
  0

  بده

  1 سال قبل
  -2

  سلام خداحافظ

  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید