در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  حمله به تایتان فصل ۴ قسمت ۵

  1 بازدید

  حمله به تایتان فصل ۴ قسمت ۵ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  انیمه Attack on Titan (حمله به تایتان) فصل 4 قسمت 4 با زیرنویس فارسی - نماشا

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.namasha.com

  مدیر محترم سایت www.namasha.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نقد انیمه Attack on Titan فصل چهارم قسمت دوم - غول‌های خفته

  نقد انیمه Attack on Titan فصل چهارم قسمت دوم - غول‌های خفته

  قسمت دوم از فصل آخر Attack on Titan منتشر شد و چه چیزی جذاب‌تر از نوشتن در مورد دنیای جدید این انیمه و کاراکترهای تازه‌ای که در این دو قسمت معرفی کرده است؛ کاراکترهایی که خبر از اتفاقات بسیار بزرگ در قسمت‌های آینده این انیمه را می‌دهد.

  لعنت به جنگ

  Attack on Titan از همان ابتدا روی موضوعات سیاسی و اجتماعی متمرکز بود و حالا و در فصل چهار به نظر می‌رسد که تمرکز انیمه بیشتر از هر چیز دیگری روی حس‌وحال کاراکترهای اصلی آن است.

  طی این دو قسمت، ما از یک سو با فرماندهانی طرف هستیم که قدرت تایتان‌ها را در کنترل دارند اما مدت زمان زیادی از حضور آن‌ها در جنگ گذشته و همین قضیه هم باعث شده که دید متفاوتی نسبت به جنگ و مبارزه برای رسیدن به افتخار داشته باشند. از سوی دیگر ما با گروهی از جوان‌ها طرف هستیم که هنوز اشتیاق رسیدن به موفقیت و پشت سر گذاشتن دیگران باعث نشده تا بتوانند واقعیت جنگ را درک کنند و پر از شوق آماده نبردی می‌شوند که احتمالا آن‌ها را برای همیشه تغییر خواهد داد.

  این اپیزود تصویر دقیق‌تری از مردم این دنیا نسبت به ارن و دیگر مردم او که پشت دیوارها پنهان شده‌اند می‌دهد. در واقع ما متوجه می‌شویم که این دو گروه در حالی با یکدیگر در حال جنگ هستند که هنوز هیچ شناخت درستی از یکدیگر ندارند. این قسمت به نوعی نشان داد که بیشتر از همه، این ایدئولوژی است که به عنوان عقیده در ذهن سربازان هر دو طرف شکل گرفته و در واقع یک حقیقت مشخص و یک خوب یا یک بد مشخص وجود دارد و اصولا در چنین شرایطی داوری در مورد این که چه شخصیتی خوب یا بد است وجود ندارد.

  در واقع به بنظر من سازندگان فصل چهارم Attack on Titan می‌خواهند تا جای ممکن ما را با باطن کاراکترهای جدید که پیش از این دشمنان شخصیت‌های اصلی سریال بودند آشنا کنند و بعد انسانی آن‌ها را به ما بشناسانند تا هنگام شروع جنگ اصلی که به نظر فاصله چندانی با آن نداریم، بیشتر بتوانیم با سرنوشت این کاراکترها ارتباط برقرار کنیم. در واقع این کار یک سرمایه‌گذاری است که پیش از این هم Attack on Titan در فصل ابتدایی با معرفی شخصیت‌های متعدد انجام داد و همین باعث شد که این انیمه دارای اپیزودهای متعددی باشد که در آن جان یک کاراکتر مهم در خط قرار می‌گیرد و به همین خاطر هم داستان اهمیت بسیار زیادی پیدا می‌کند.

  در این اپیزود سوالاتی بنیادی در مورد دنیایی که داستان Attack on Titan در آن جریان دارد مطرح می‌شود. مثل این که چرا اصلا باید رقابتی برای تبدیل شدن نوجوان‌ها به غول‌های اصلی وجود داشته باشد آن هم در حالی که هر شخصی که به یک غول تبدیل شود بعد از مدت زمان مشخصی جان خود را از دست داد.

  این سوال مطرح است که آیا اصلا رسیدن به قدرت تایتان‌ها ارزشش را دارد یا خیر. در ضمن، انیمه نشان می‌دهد که تکنولوژی انسان‌ها هم در حال پیشرفت کردن است و بعید نیست که به‌زودی دیگر کشورهایی که به قدرت تایتان‌ها دسترسی ندارند بتوانند به وسیله تجهیزات جنگی جدید به غیرقابل شکست بودن تایتان‌ها خاتمه دهند.

  جنگی که منتظرش بودیم در راه است

  بعد از این که الدیایی‌ها توانستند اهالی خاورمیانه را شکست دهند، این موضوع مشخص شد که کشور آن‌ها ممکن است به‌زودی دیگر قدرتمندترین کشور دنیا نباشد. همین موضوع هم باعث شده تا انگیزه این گروه برای پس گرفتن قدرت تایتان اصلی که الان در اختیار ارن یگر است بیشتر شود.

  این موضوع هم باعث شده تا آن‌‌ها در حال آماده شدن برای جنگی باشند که نتیجه احتمالی آن نابودی مردم پشت دیوارها و از بین رفتن نژاد الدیایی است که قدرت تبدیل شدن به تایتان‌ها را دارند. البته Attack on Titan در این قسمت نشان داد که همه چیز آن‌شکلی که انتظارش را داریم پیش نخواهد رفت.

  در این قسمت متوجه شدیم که ارن یگر به داخل این کشور نفوذ کرده و به عنوان یک سربازی که ظاهرا سلامت روانی خودش را از دست داده، در حال جمع‌آوری اطلاعات است. نشان دادن ارن شاید به این معنا هم باشد که میکاسا، آرمین و حتا لیوای و سایر اعضای گروه اسکاتز از پشت دیوارها حرکت کرده و در حال جاسوسی هستند.

  البته بعید است که در قسمت بعدی شاهد حضور آن‌ها باشیم و تنها احتمالا در بخش‌های کوتاهی از اپیزود اطلاعات بیشتری در مورد سرنوشت آن‌ها منتشر خواهد شد. قسمت دوم Attack on Titan نشان داد که هنوز حرف‌های بسیار برای گفته شدن وجود دارد اما از سمت دیگر ظاهرا جنگ نزدیک است و به‌زودی باید منتظر اطلاعات بیشتری باشیم.

  سرعت کم این اپیزود نسبت به سایر اپیزودهای این انیمه هم نکته ویژه‌ای بود. این موضوع از آن‌جایی که هنوز در حال آشنایی با دنیایی جدید و کاراکترهای تازه هستیم قابل پذیرش است اما تنها در حال حاضر این سوال برای من مطرح است که آیا یمیر واقعا به همین راحتی کشته شده و کنار رفته یا به‌زودی باید شاهد اطلاعات بیشتری در مورد نحوه انتقال قدرت بین تایتان‌ها باشیم؛ سوالاتی که حداقل برای بخشی از پاسخ به آن‌ها باید تا قسمت بعدی که دو هفته دیگر پخش می‌شود، منتظر بمانیم.

  منبع مطلب : vigiato.net

  مدیر محترم سایت vigiato.net لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  از فصل 4 انیمه حمله به تایتان چه خبر؟

  از فصل 4 انیمه حمله به تایتان چه خبر؟

  فصل 4 انیمه حمله به تایتان چه زمانی پخش می‌شود؟

  یک ویدیوی پیش‌نمایش مخصوص پس از آخرین قسمت فصل سوم، در ژوئن سال ۲۰۱۹ اعلام کرده بود که فصل نهایی این انیمه در پاییز امسال پخش خواهد شد. با این حال، وب‌سایت رسمی و ویدیویی که در ۲۹ می ۲۰۲۰ (۹ خرداد ۱۳۹۹) پخش شد، تاریخ انتشار فصل جدید را ذکر نکرده‌ بودند و تنها نشان می‌دادند که پخش این انیمه از طریق سرویس تلویزیونی NHKGeneral انجام خواهد شد.

  پس از گذشت چندین ماه، به‌نظر می‌رسد که بالاخره سکوت درباره تاریخ دقیق پخش فصل چهارم انیمه Attack on Titan شکسته شده است. در روز 1 مهر (22 سپتامبر 2020) اعلام شده است که این انیمه، همین امسال پخش خواهد شد و همزمان با پخش آن در ژاپن، از سرویس‌های استریم Funimationو Crunchyroll در دسترس قرار خواهد گرفت. در روز 2 مهر (23 سپتامبر)، شبکه NHK در لیست «تغییرات در برنامه‌های داخلی نیمه دوم سال ۲۰۲۰» خود، تاریخ انتشار فصل چهارم انیمه حمله به تایتان را دوشنبه، 17 آذر (۷ دسامبر) اعلام کرده است. سرویس استریم فانیمیشن نیز شروع این انیمه را از تاریخ ذکرشده تایید و یک تصویر کلیدی جدید برای فصل چهارم آن منتشر کرده است که می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید.

  در روز 16 آذر 1999 اعلام شد که فصل چهارم انیمه حمله به تایتان، 16 قسمت خواهد داشت. البته با توجه به فصول باقی‌مانده از مانگا، می‌توان حدس زد که این فصل دو نیمه داشته باشد و قسمت‌های بیشتری در راه باشند.

  ویدیوی تبلیغاتی جدید انتشاریافته از فصل 4 انیمه حمله به تایتان

  وب‌سایت رسمی این انیمه از روز جمعه نهم خرداد به پخش یک ویدیوی تبلیغاتی (promotional video) جدید از آن پرداخته است. در ادامه می‌توانید این ویدیوی هیجان‌انگیز را تماشا کنید.

  کدام استودیو سازنده‌ فصل چهارم انیمه حمله به تایتان خواهد بود؟

  یویچیرو هایاشی (کارگردان انیمه‌هایی مانند انیمه Dorohedoro) کارگردانی فصل چهارم انیمه اتک آن تایتان را در استودیوی MAPPA برعهده خواهد داشت. هیروشی سکو (Hiroshi Seko) برای نظارت بر این انیمه بازمی‌گردد و توموهیرو کیشی (Tomohiro Kishi) طراحی شخصیت آن را برعهده خواهد داشت. هیرویوکی ساوانو (Hiroyuki Sawano) نیز برای ساخت موسیقی متن این انیمه حضوری دوباره خواهد داشت.

  دلیل تغییر استودیوی انیمه حمله به تایتان از زبان سازندگان آن

  سازندگان انیمه‌ حمله به تایتان یعنی Kensuke Tateishi ،Toshihiro Maeda و Tetsuya Kinoshita، در مصاحبه‌ای با مجله‌ی Newtype به بررسی دلیل تغییر استودیو از Wit به MAPPA پرداخته‌اند. Tateishi می‌گوید که در طول ساخت فصل سوم انیمه، در رایزنی‌هایی با استودیوی Wit به این نتیجه رسیدند که ساخت فصل بعدی باید دست استودیوی دیگری قرار بگیرد. یکی از دلایل این بود که در انتهای فصل سوم، پروتاگونیست داستان به اقیانوس خیره می‌شود که به معنای نقطه‌ی تحولی در این داستان است. بنابراین، استفاده از سبک هنری جدید برای فصل پیش‌رو، کاملا منطقی و مناسب خواهد بود. این سه نفر به دنبال استودیوی جدیدی برای فصل چهارم انیمه حمله به تایتان گشتند، اما بیشتر استودیوها از قبول این مسئولیت سنگین و طاقت‌فرسا سرباز زدند.

  تنها استودیویی که اعلام آمادگی خود را برای ساخت فصل چهارم انیمه‌ حمله به تایتان اعلام کرد، استودیوی MAPPA بود و این استودیو به آن‌ها اطمینان‌خاطر داد که وظیفه‌ی خود را به‌خوبی انجام خواهد داد. بنابراین، استودیوی MAPPA با جدیت فرایند ساخت انیمه را در دست گرفت و بیان داشت که انیمه‌ حمله به تایتان لایق پایانی مناسب است. Maeda نیز بیان می‌کند که با مشاهده روحیه‌ی جنگنده‌ی این استودیو در ویدیوهای تبلیغاتی و تریلر فصل آخر، می‌توان فهمید که فرایند ساخت این اثر در دستان افرادی قابل‌اعتماد قرار گرفته‌است.

  تصویر کلیدی فصل چهارم انیمه حمله به تایتان

  علاوه بر ویدیوی انتشاریافته، تصویر کلیدی جدیدی نیز از فصل چهارم انیمه حمله به تایتان پخش شده، که قرار دادن آن درکنار تصویر کلیدی فصل اول این انیمه بسیار جالب است. نشان دادن این جابه‌جا شدن نقش‌ها در تصویر، تصمیم بسیار هوشمندانه‌ای بوده و بیانگر رشد و تغییرات شخصیتی ارن یگر است.

  صداپیشگان فصل 4 انیمه اتک آن تایتان

  به گزارش وب‌سایت این انیمه، صداپیشگان فصول قبلی برای نقش‌آفرینی در فصل چهارم Attack on Titan آن بازخواهند گشت.

  اکانت رسمی توییتر انیمه حمله به تایتان در روز دوشنبه دوازدهم آبان 1399، صداپیشگان جدیدی را برای فصل آخر این انیمه معرفی کرده است. تمامی این صداپیشگان نقش سربازان دولت مارلی (Marley) را ایفا خواهند کرد.

  اوپنینگ و اندینگ فصل 4 انیمه حمله به تایتان

  آهنگ اوپنینگ فصل چهارم انیمه به نام My War، توسط گروه ژاپنی Shinsei Kamattechan ساخته شده است و می‌توانید آن را در ادامه تماشا کنید.

  اندینگ این فصل نیز به نام Shock، توسط Ando Yuko ساخته شده است و آن را در ادامه آورده‌ایم.

  امیدواریم که شما هم از خواندن این «چه خبر» هیجان‌انگیز درباره‌ی بازگشت انیمه جذاب حمله به تایتان لذت برده‌باشید، مطالب این «چه خبر» با انتشار خبرهای بعدی درباره‌ی این انیمه، به‌روز می‌شوند.

  منبع مطلب : psarena.ir

  مدیر محترم سایت psarena.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید