توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  حذف پیام های تبلیغاتی ایرانسل

  1 بازدید

  حذف پیام های تبلیغاتی ایرانسل را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  روش قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

  روش قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

  آموزش قطع پیامک های تبلیغاتی 

  برخی از پیامک های تبلیغاتی که در ساعات پایانی شبانه روز به گوشی هاارسال می شوند اغلب حاوی مطالبی غیرواقعی و با محتوای جعلی می باشند،وبیشتر مزاحمت ایجاد می کنند تا اطلاع رسانی و تبلیغات.برخی از این پیامک ها نیز با ارائه اطلاعات نادرست ما را ترغیب می کنند که در مسابقات پیامکی شرکت کنیم که اینگونه پیامک ها می توانند سرقت اطلاعات مالی و شخصی ما را نیز به همراه د اشته باشند.

  با این حال دیگر نگران دریافت بی رویه پیامک های مزاحم توسط اپراتورهای مختلف نباشید، چرا که ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی سایت نمناک شما را با ساده ترین و آسان ترین روش های ممکن برای قطع کردن پیامک های تبلیغاتی آشنا سازیم. همراه ما باشید.

  قطع پیامک های تبلیغاتی

  جدیدترین روش و آخرین دستورالعمل برای قطع پیامکهای تبلیغاتی

  برای قطع کردن پیامک های تبلیغاتی، تمامی اپوراتورها یک کد مشترک را پشتیبانی می کنند که با استفاده از این کد شما می توانید تمام پیامکهای تبلیغاتی و پیامکهای مبتنی بر محتوی را لغو کرده و از دریافت آنها جلوگیری می کند. بنابراین شما می توانید با استفاده از مراحل ذیل، اقدام به قطع کردن پیامک های تبلیغاتی کنید ؛

  1- ابتدا " #800* " یا " ستاره 800 مربع " را در گوشی خود وارد کرده و دکمه call را بزنید.

  2- در پاسخ منویی دریافت خواهید کرد که شامل 3 گزینه زیر می باشد ؛

  گزینه اول ؛برای شما سرویسهایی که مبتنی بر محتوی هستند را نمایش میدهند - این همان سرویسهایی است که به ازای دریافت پیامک از شارژ شما کم میشود.

  گزینه دوم ؛ برای غیر فعال کردن سرویسهای فعالی که در بالا گفتیم میباشد. یعنی شما می توانید با استفاده از گزینه ( گزینه 2 ) اقدام به قطع کردن سرویس هایی که می توانند از شما شارژ کم کنند، نمائید.

  گزینه سوم ؛ برای قطع پیامکهای تبلیغاتی که اکثر از مرکز پیامها مانند (100012346 و 2000012345) و از این قبیل شماره ها ؛ بوده و دیگر پیامکی از این شماره ها دریافت نخواهید کرد. 

  توجه : طبق اعلام اپراتورها نباید این عمل خللی در دریافت پیامکهای بانکی داشته باشد.

  روش قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول

  روش قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل

  منبع مطلب : namnak.com

  مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه از شر پیامک های تبلیغاتی ایرانسل راحت شویم؟ - میزبان فا مگ

  چگونه از شر پیامک های تبلیغاتی ایرانسل راحت شویم؟ - میزبان فا مگ

  اگر جزء مشترکین ایرانسل هستید حتما برای شما هم پیش آمده است که گاها پیام های تبلیغاتی در inbox پیام های گوشی تلفن همراه خود دریافت کنید. اما مشکل اصلی زمانی شروع می شود که تعدد پیامک های تبلیغاتی زیاد شود و شما تمایلی برای دریافت آنها نداشته باشید. در چنین حالتی به دنبال روش هایی برای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل می گردید. میزبان فا مگ در این مطلب به شما خواهد گفت لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل چگونه است؟ اگر شما هم از پیامک های تبلیغاتی ایرانسل خسته شده اید و به دنبال راهی برای غیر فعال کردن اس ام اس های تبلیغاتی ایرانسل می گردید حتما این مطلب را مطالعه کنید.

  غیرفعال سازی پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

  همانطور که می دانید پیامک های تبلیغاتی که روی خط ایرانسل خود دریافت می کنید از سوی اپراتور ایرانسل ارسال می گردد. این سرویس به صورت خودکار برای تمامی مشترکین ایرانسل فعال است. اما روش هایی برای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل نیز وجود دارد.

  1- لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل از طریق ارسال اسمس

  یکی از روش هایی که به منظور غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل استفاده می شود ارسال پیامک به اپراتور است. این روش بسیار آسان است و در مدت کوتاهی می توانید از شر پیامک های تبلیغاتی ایرانسل راحت شوید. برای انجام این کار کافیست عدد 2 را به شماره 5005 ارسال نمایید.

  2- تماس با پشتیبانی ایرانسل جهت لغو پیامک تبلیغاتی

  به منظور ارتباط با پشتیبانی ایرانسل کافیست با شماره 700 تماس بگیرید و به اپراتور درخواست لغو سرویس پیامک تبلیغاتی ایرانسل را بدهید.

  نکته: اگر با خط غیر ایرانسلی می خواهید اقدام به غیرفعالسازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل نمایید باید از طریق شماره گیری ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ با مرکز تماس ایرانسل درخواست خود را ثبت نمایید.

  3- کد USSD غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل

  برای هر سه اپراتور ایرانسل، همراه اول و رایتل یک کد دستوری واحد جهت حذف پیامک تبلیغاتی وجود دارد.

  4- لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل با اپلیکیشن ایرانسل من

  یکی دیگر از روش هایی که می توان از طریق آن به غیرفعالسازی سرویس پیامک تبلیغاتی ایرانسل اقدام کرد استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من است. روش غیرفعالسازی با این برنامه را در ادامه به شما آموزش می دهیم.

  علاوه بر روش های گفته شده می توانید از طریق شماره گیری کد ‎۵۰۰۶#* گروه پیامک های تبلیغاتی دریافتی از اپراتور ایرانسل را لغو نمایید.

  لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

  با ارسال عدد 1 پیامی دریافت خواهید کرد که به شما اعلام می کند برای عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی کلید واژه LAGHV را ارسال نمایید.

  اکثر پیامک های تبلیغاتی با ارائه اطلاعات نادرست برای کاربران مزاحمت ایجاد می کنند و کاربران را تشویق می کنند در مسابقات پیامکی شرکت کنند. غیرفعال سازی پیامک های تبلیغاتی ایرانسل از چهار طریق ارسال پیامک، تماس با پشتیبانی ایرانسل، اپلیکیشن ایرانسل من و شماره گیری کدهای دستوری امکان پذیر است. مشترکین ایرانسل عزیز می توانید انتخاب کنید مایل به دریافت کدام گروه پیامکی از سوی ایرانسل هستید. سپس بر اساس آن یکی از روش ها را انتخاب نمایید. شما از کدام روش برای غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل استفاده می کنید؟

  منبع مطلب : mizbanfa.net

  مدیر محترم سایت mizbanfa.net لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مدیریت پیامک‌های اطلاع‌رسانی

  فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل

  شما ایرانسلی‌های عزیز می‌توانید تصمیم بگیرید که مایل به دریافت کدام گروه پیامکی هستید و سپس برای دریافت یا عدم دریافت هر دسته از پیامک‌ها، به یکی از روش‌های زیر اقدام کنید:

  ۱) اپلیکیشن ایرانسل‌من

  در صفحه اصلی اپلیکشنایرانسل‌من، گزینه «مدیریت پیامک‌های تبلیغاتی» و سپس گروه مورد نظر خود را برای دریافت پیامک‌های مرتبط انتخاب کنید.

  ۲) شماره‌گیری کد۵۰۰۶#*

  شماره‌گیری این کد، فهرست کاملی از گروه‌های پیامکی برای شما نمایش داده می‌شود.

  در زیرمنوی شماره‌گیری کد # ۵۰۰۶ * هم به سادگی می‌توانید فهرست گروه‌های غیرفعالتان را ببینید.

  ۳) پیامک به ۵۰۰۶

  شما می‌توانید برای دریافت یا عدم دریافت هر دسته از پیامک‌ها، کلیدواژه مربوط که در جدول زیر آمده را به ۵۰۰۶ بفرستید.

  منبع مطلب : irancell.ir

  مدیر محترم سایت irancell.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید