توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  جواب گفت و گو کنید صفحه 29 تفکر هشتم

  1 بازدید

  جواب گفت و گو کنید صفحه 29 تفکر هشتم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ریحانه محمدی : به نظر شما جعبه و ربات در این فیلم، نماد چیست؟ جعبه و ربات نشان از مسائل و موانع و محدودیت ها است که ما انسان ها در آن حبس شده ایم. به نظرتان چرا سازنده ی فیلم از حجم های هندسی برای نمایش موقعیت ربات (مکعب، چند وجهی منتظم، کره) استفاده کرده است؟ ۱: موانع و محدودیت ها متفاوت هستند. ۲: تغییر وضعیت موجود. ۳: به مرور آسان شدن حل مسائل. ۴: از بین رفتن موانع. ربات های نشسته و ربات های ایستاده نماد چه نوع انسان هایی هستند؟ چه تفاوتی با هم دارند؟ چرا این طور فکر میکنید؟ نشسته: انسان های بی اراده، تغییر را نمیخواهند. حل مسأله را نمیخواهند. ایستاده: انسان های با اراده، خواستار تغییر و حل مسائل ولی فاقد آگاهی و فهم. آیا فقط داشتن اراده برای ایجاد تغییر کافی است؟ دلیل شما برای این پاسخ چیست؟ خیر، صرف اراده کافی نیست. برای حل مسأله دانش، آگاهی و فهم لازم است. شخصیت اصلی فیلم به چه راه حلی رسید؟ چگونه به این راه حل رسید؟ با انداختن مکعب در مراحل بعدی به راه حل های جدیدی رسید. رویای تغییر. دیدن ربات آزاد شده. روشن شدن امید در قلب او. توجه کردن به حرف عقل. رسیدن به فهم. همانطور ک در آخر فیلم دیدید، تعدادی از ربات ها قبل از این ربات به پای دیوار رسیده بودند. ممکن است کسانی بسیار جلوتر از او باشند. فکر میکنید عبور از این مانع ربات با چه مواجه خواهد شد؟ اندازه اراده و فهم متفاوت است. او با رد شدن از این مانع ممکن است با مسائل بزرگتر مواجه شود. اینم مطالب من از درس راه رهایی گفتگو ها. ریحانه محمدی (دانش آموز پایه هشتم) فعالیت تکمیلی در کلاس (مراحلی را ک ربات برای حل مسأله طی کرد، چه بود؟ ۱: رویای تغییر داشت. ۲: یک ربات آزاد را که در بالای سر او پرید و رفت. ۳: از حالت خمیدگی و نشستن بلند شد. ۴: راه حلی به ذهن او آمد و به دیوار جعبه کوبید. ۵: یکبار جعبه افتاد و به جای خود برگشت و حرف عقل را گوش داد استقامت کرد راه حل جدیدی به ذهنش آمد متوجه شد دیوار ها حالت کشسانی دارند. ۶: شروع به هل دادن دیوار کرد. ۷: ولی دیوار ها جمع شدند. ۸: نا امید نشد و به حرف عقل گوش داد و راه جدیدی به ذهنش امد دست خود را در نقطه ای از دیوار شیشه ای قرار داد تا شکل آن را عوض کند. ۹: جعبه را به چند وجهی منتظم تبدیل کرد. ۱٠: شروع کرد به راه رفتن تا به کره تبدیل شد. ۱۱: با ادامه راه رفتن کره شکافته شد. ۱۲: کمک کردن به دیگران. ۱۳: تصمیم میگیرد از جعبه بزرگتر هم بیرون برود. ۱۴: در نهایت تصمیم خود را آزمایش میکند و رها میشود. لایک یادتون نره

  زهرا سعیدی : داستان فیلم چه بود? وقایع را به ترتیب وقوع با ذکر جزئیات بیان کنید. در فیلم رباتی را دیدم که در جعبه ای گرفتار شده بود که گاهی ضعیف و خسته میشد تا اینکه به ندای قلب خود گوش می داد ربات های دیگیر به او توجه کردند و دوباره تلاششان را از سر گرفتند ربات ها نا امید بودند هیچ تلا شی بری رهایی خود پیدا نکردند بعد از چند لحظه هنوز مشکلاتش به پایان نرسیده و حالا در جعبه بزرگی گرفتار شده است و ربات هایی را دیدکه خسته در گوشه ای نشسته اند اما او هنوز رویای آزادی در سر داشت و دوباره شروع به تلاش دوباره کرد

  ناشناس : وقتی که ربات از مکعب بیرون آمد به همه آبادانی که آنجا بودند نیرو داد تا بیرون بیایند

  atiii : عالی بود ممنون

  ռaʐɨ ʟasɦ : من هیچ چی در موزدش نمیدونم ولم کن باو

  ناشناس : اگع مطالبع کاملــــ بود بهترـــ بود

  زهرا : عالییییییی بود

  سونیا : عالی بود: ) مرسییی

  ریحانه محمدی : به نظر شما جعبه و ربات در این فیلم، نماد چیست؟ جعبه و ربات نشان از مسائل و موانع و محدودیت ها است که ما انسان ها در آن حبس شده ایم.
  به نظرتان چرا سازنده ی فیلم از حجم های هندسی برای نمایش موقعیت ربات (مکعب، چند وجهی منتظم، کره) استفاده کرده است؟
  ۱: موانع و محدودیت ها متفاوت هستند. ۲:تغییر وضعیت موجود. ۳:به مرور آسان شدن حل مسائل. ۴:از بین رفتن موانع.
  ربات های نشسته و ربات های ایستاده نماد چه نوع انسان هایی هستند؟ چه تفاوتی با هم دارند؟ چرا این طور فکر میکنید؟
  نشسته: انسان های بی اراده، تغییر را نمیخواهند. حل مسأله را نمیخواهند. ایستاده: انسان های با اراده، خواستار تغییر و حل مسائل ولی فاقد آگاهی و فهم.
  آیا فقط داشتن اراده برای ایجاد تغییر کافی است؟ دلیل شما برای این پاسخ چیست؟
  خیر، صرف اراده کافی نیست. برای حل مسأله دانش، آگاهی و فهم لازم است.
  شخصیت اصلی فیلم به چه راه حلی رسید؟ چگونه به این راه حل رسید؟
  با انداختن مکعب در مراحل بعدی به راه حل های جدیدی رسید. رویای تغییر. دیدن ربات آزاد شده. روشن شدن امید در قلب او. توجه کردن به حرف عقل. رسیدن به فهم.
  همانطور ک در آخر فیلم دیدید، تعدادی از ربات ها قبل از این ربات به پای دیوار رسیده بودند. ممکن است کسانی بسیار جلوتر از او باشند. فکر میکنید عبور از این
  مانع ربات با چه مواجه خواهد شد؟
  اندازه اراده و فهم متفاوت است. او با رد شدن از این مانع ممکن است با مسائل بزرگتر مواجه شود. اینم مطالب من از درس راه رهایی گفتگو ها. ریحانه محمدی (دانش آموز پایه هشتم)

  فعالیت تکمیلی در کلاس (مراحلی را ک ربات برای حل مسأله طی کرد،چه بود؟
  ۱:رویای تغییر داشت.۲:یک ربات آزاد را که در بالای سر او پرید و رفت.۳:از حالت خمیدگی و نشستن بلند شد.۴:راه حلی به ذهن او آمد و به دیوار جعبه کوبید.۵:یکبار جعبه افتاد و به جای خود برگشت و حرف عقل را گوش داد استقامت کرد راه حل جدیدی به ذهنش آمد متوجه شد دیوار ها حالت کشسانی دارند.۶: شروع به هل دادن دیوار کرد.۷: ولی دیوار ها جمع شدند.۸: نا امید نشد و به حرف عقل گوش داد و راه جدیدی به ذهنش امد دست خود را در نقطه ای از دیوار شیشه ای قرار داد تا شکل آن را عوض کند.۹:جعبه را به چند وجهی منتظم تبدیل کرد.۱٠:شروع کرد به راه رفتن تا به کره تبدیل شد.۱۱:با ادامه راه رفتن کره شکافته شد.۱۲:کمک کردن به دیگران.۱۳: تصمیم میگیرد از جعبه بزرگتر هم بیرون برود. ۱۴:در نهایت تصمیم خود را آزمایش میکند و رها میشود.
  لایک یادتون نره

  زهرا سعیدی : داستان فیلم چه بود? وقایع را به ترتیب وقوع با ذکر جزئیات بیان کنید. در فیلم رباتی را دیدم که در جعبه ای گرفتار شده بود که گاهی ضعیف و خسته میشد تا اینکه به ندای قلب خود گوش می داد ربات های دیگیر به او توجه کردند و دوباره تلاششان را از سر گرفتند ربات ها نا امید بودند هیچ تلا شی بری رهایی خود پیدا نکردند بعد از چند لحظه هنوز مشکلاتش به پایان نرسیده و حالا در جعبه بزرگی گرفتار شده است و ربات هایی را دیدکه خسته در گوشه ای نشسته اند اما او هنوز رویای آزادی در سر داشت و دوباره شروع به تلاش دوباره کرد

  atiii : عالی بود ممنون

  ناشناس : اگع مطالبع کاملــــ بود بهترـــ بود

  ناشناس : وقتی که ربات از مکعب بیرون آمد به همه آبادانی که آنجا بودند نیرو داد تا بیرون بیایند

  زهرا : عالییییییی بود

  Atena : ریحانه جون دستت درد نکنه عالی بود من فقط واسه مطالعه اومدم دیدمش نیازی به نوشتنش نداشتم چون قبلا نوشته بودمش....ولی حالا ک دیدمش خیلی عالی بود😘😘😘😘😘😘

  sara : داستان راه رهایی
  این داستان درون یک جعبه اتقاق می افتد.درون این جعبه یک ربات است که زندانی شده است ناگهان یک ربات دیگر،که رنگش کمی باآن ربات فرق می کندوبه رنگ قرمزنارنجی می خورد،روی جعبه ای که او در آن زندانی شده است،می پرد.حس گیرربات درون جعبه،آن ربات را حس می کند وربات بیدار می شود.وقتی که ربات آن را می بیندکه آزاد هست،تصمیم می گیرد تلاش کند تا از آن جعبه رهایی پیدا کند. ربات مدام خود را به درودیوار جعبه می زندتا جعبه تکانی بخورد تا شایدبازشود،اما فایده نداشت. ربات درون جعبه مدام به این طرف وآن طرف می رودوجعبه را با دستانش بزرگ می کندناگهان جعبه کوچک و کوچکتر می شودوبه ربات فشار می آورد.ربات ناامیدشده وبعد خاموش می شود.دوباره آن ربات قرمز رنگ روی جعبه می پردتا دوباره به او امیددهد.دوباره حس گیر فعال می شود وربات درون جعبه روشن می شود.ربات دستش رابرروی حس گیرش می گذاردورنگ دستش به رنگ قرمزنارنجی درمی آید(رنگ ربات دیگر،در واقع آن ربات امیدوار بوده است)ربات درون جعبه دستش راروی یکی از وجه های جعبه می گذاردوجعبه،وجه دیگری پیدامی کند.ربات به کار خود ادامه می دهد تا اینکه آن جعبه مستطیل شکل،به صورت یک چندضلعی در می آید وبعدتبدیل به یک کره می شود. ربات درون کره می دود تا اینکه کره می شکندوربات آزاد می شودورنگش به رنگ قرمز نارنجی.
  ربات می بیندکه ربات های دیگر مثل اوهم درون جعبه هایی دیگر گرفتار شده اند. اوروی همه جعبه ها می پردتا آن هاانرژی امید اورا حس کنند وامید بگیرند،که بعضی از آن ها امیدوار شدندوبعضی نیز همان طور ناامید ماندند. ربات بعد از اینکه روی همه جعبه هاپرید،دیدکه به یک وجه جعبه رسیده است!کنار آن وجه،ربات های دیگری نیز ناامید نشسته اند. ربات بازهم تلاش می کندتا از این جعبه تودرتو نجات پیدا کند.
  ♡پایان♡

  مریم : عالی بود ممنون

  پارسا حیدری : مراحلی که ربات برای حل مسئله طی کرد،چه بود؟به نظر من ربات وقتی از جعبه بیرون آمد به تمام هم نوعان خود کمک کرد تا از جعبه بیرون بیایند.

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  سحر : عالی بود
  لایک داری♥

  سونیا : عالی بود:)مرسییی

  زعرا : من هیچی نتونسم بخونم خیلی بد بود لطفا رسیدگی بشه

  حسین قربانپور : اخرین سوال قبل فعالیت تکمیلی در کلاس لطفا جواب بدید

  مهرانا : میگیم ما در هر صورت نباید نا امید بشیم باید تلاش کنیم که راه رهایی از بیرون آمدن از جعبه را بفهمیم

  مونا : خوب بود مرسی

  aydan❤army : 😐اول هیچی نفهمیدم ولی بعد عالی بود 😘😘دست های گلتون از این همه تایپ درد نکنه 😗😗

  Abtin AB : داستن فیلم چه بود؟ وقایع فیلم را به ترتیب وقوع با ذکر جزئیات بیان کنید.

  رباتی بود که در مکعبی قرار داشت و ناامید و کم تلاش شد تا اینکه رباتی دیگر برروی مکعب او پرید و امید به او بخشید، او نیز با اندکی تفکر را رهایی از مکعب را یافت و آزاد شد و پس از آزادی اش برروی مکعب دیگر ربات های ناامید و کم تلاش پرید و به آنها امید رهایی داد بعد نگاهی به اطرافش انداخت و ربات های ناامید و افسرده ای را دید و توجه او به مانع بزرگ تر جلب شد امّا او برخلاف دیگر ربات ها با امید و پشتکار زیاد پیش بسوی رهایی رفت.

  سارا صالحی : به نظرتان چرا سازنده فیلم از حجم های هندسی برای نمایش موقعیت ربات(مکعب.چند وجهی منتظم.کره) استفاده کرده است؟

  زیرا میخواهد نشان بدهد موانع و مشکلات در زندگی متفاوت هستند

  ռaʐɨ ʟasɦ : من هیچ چی در موزدش نمیدونم ولم کن باو

  Nazanin : عاااااااااالی❤❤❤

  سعید : مرسی عالی بود

  ali : عالی بوددد

  فاطی : خیلی خب بود 😍😘💋💖

  علیرضا : ممنونم بابت کمک عالی بود

  Mon choyni : Good👌👌

  فاطمه : ممنونم عالی بود

  ناشناس : خیلی ممنون عالی و حساب شده نوشته اید

  S.m : عاالییی

  haaaa : خوب بود

  رزا : خیلی عالی بود واقعا ممنون

  Goli : مرسی ریحانه جون

  آتناآشیان : خوب بود

  SOLTAN : عالیییییی💓💓💓

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سوگل 11 ماه قبل
  0

  داستان خیلی جالبی بود .😊

  و خیلی قشنگ ⁦❣️⁩

  ستایش جون 12 ماه قبل
  1

  عاااالی

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام عالی بود ریحانه خانم

  انیـس 1 سال قبل
  0

  عالی بود ممنون از خانم ریحانه

  نفس 1 سال قبل
  0

  سخته هست اماشما راحت کردید ممنون

  1
  نفس 1 سال قبل

  عشقی

  میلاد خااااااااان بزرگ 1 سال قبل
  -1

  من نمیدونم

  0
  میلاد خااااااااان بزرگ 1 سال قبل

  دمت گرم بابا گل گفتی

  عالی 1 سال قبل
  -2

  خیلی خوب بووووود

  عالی 1 سال قبل
  0

  خیلی خوب بدد

  فاطیی💜 1 سال قبل
  0

  چرااخررصفهرونداششش😑😐💔

  سمی 1 سال قبل
  -2

  خیلی عالی بود اما اون پایین ‌(مراحی ک برای ربات حل مسعله طی کرد چه بود ) چرا نیس

  Farzin 1 سال قبل
  -1

  هیچی ولی واقعا فکر خانوم محمدی بزرگه دمش گرم خیلی خوب بود🚶🏿‍♂️✨

  سونیا 1 سال قبل
  -1

  به نظر من ربات هر راهی رو امتحان کرد تا به خودش و اطرافیانش کمک کنه تا از جعبه بیرون بیان

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  یکمی خیلی نیست😶

  ملیکا 1 سال قبل
  1

  بد

  مسعود 1 سال قبل
  0

  عالیه

  مریم مقیمی 1 سال قبل
  0

  حوصله ندارم بنگسم

  هاشمی 1 سال قبل
  0

  توهم بویایی خیلی خیلی خیلی خیلی بده

  هاشمی 1 سال قبل
  0

  توهم بویایی خیلی خیلی خیلی بده

  Elahe 2 سال قبل
  0

  دست تون درد نکنه بچه ها مخصوصا ریحانه خانم خیلییی ممنونم🥰🌹ان شاءالله که همه گی موفق میشید🌈

  پارسا حیدری 2 سال قبل
  8

  مراحلی که ربات برای حل مسئله طی کرد،چه بود؟به نظر من ربات وقتی از جعبه بیرون آمد به تمام هم نوعان خود کمک کرد تا از جعبه بیرون بیایند.

  اسما 2 سال قبل
  -2

  خیلی مطالب خوب بودوخیلی به دردم خوردممنونم

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  ربات خیلی تلاش و پشتکار داشت

  مزدانا 2 سال قبل
  0

  ولش

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  دوستان اگر کسی سوالی داست بگین تا جواب رو بگم در مورد تفکر

  امید 2 سال قبل
  -2

  رباط های نشته و رباط های ایستاده نماد چه نوع انسان هایی هستند؟ رباط های نشته خسته شدن و دست از تلاش کشیدن و امیدی ندارن ولی رباط های ایستاده تلاش برای راه حلی می گردن

  Yalda 2 سال قبل
  -1

  نظر دوستان رو نمیدونم حداقل یکم با ادب دوست نداشتین نظر ندین ممنون این همه زحمت کشیدین واسه نوشتن مطالب خوب بود.

  فاطمه 2 سال قبل
  0

  0جواب سوال ۴ربات های نشسته ناامید بودند و فکر میکردن دیگه از اون جعبه آزاد نمی‌شوند ولی ربات های ایستاده مخصوصا اون یه نفر ک با تلاشی که کرد تونست جعبه رو بشکنه و بقیه رو هم آزاد کرد و باید به اون یه ربات افتخار کرد و او تا امید نبودم میدونین ک آزاد میشه و خودشو دیگر ربات هارا آزاد کرد😉بفرمایید اینم جوابش

  1
  هههههه 2 سال قبل

  ههههههههه

  ناشناس 2 سال قبل
  -2

  خیلی عالی بود

  Mahsa 2 سال قبل
  -2

  ریحانه محمدیعالیه عالی بود

  negar 2 سال قبل
  -2

  ممنون عالی بود

  negar 2 سال قبل
  -1

  ممنون خیلی عالی بود

  فاطی 2 سال قبل
  0

  جواب سوال ۴ربات های نشسته ناامید بودند و فکر میکردن دیگه از اون جعبه آزاد نمی‌شوند ولی ربات های ایستاده مخصوصا اون یه نفر ک با تلاشی که کرد تونست جعبه رو بشکنه و بقیه رو هم آزاد کرد و باید به اون یه ربات افتخار کرد و او تا امید نبودم میدونین ک آزاد میشه و خودشو دیگر ربات هارا آزاد کرد😉بفرمایید اینم جوابش

  Darya 2 سال قبل
  -2

  عااالی بود خیلی ممنونم

  ناشناس 2 سال قبل
  -2

  عالی‌بود‌خیلی‌ممنونم🌹

  Mmm 2 سال قبل
  0

  ما خودمون میخواستیم بنویسیم دیگه چرا بیایم از گوگل بگردیم

  بدون نام 2 سال قبل
  3

  ببخشید نمیشه کل این متن رو کپی کرد اخه دبیر ما فرمودن باید ب صورت پی دی اف باشه خواستم ببینم میشه

  کوثر شایان فرد 2 سال قبل
  0

  عالییی بود ریحانه جان مرسی

  💖Fatemeh💖 2 سال قبل
  -1

  بچه ها عالی بود واقعا دستتان درد نکه

  پر 2 سال قبل
  -2

  سلام خیلی عالی بود ممنونم

  محقق 2 سال قبل
  2

  از نظر ومتون خانم محمدی بسیار متشکرم عالی بود👍👍👍👏👏👏👏

  SOLTAN 2 سال قبل
  4

  عالیییییی💓💓💓

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  علیرضا آیا داشتن وارده بر اجرای کافی است دلیل شما برای پاسخ چی هستش ؟ خیر فقط داشتن وارده کافی نیست بلکه آگاهی و فهم لازم وجود داشته باشیم تا مساعل و مشکلات حل بشه

  سونیا 2 سال قبل
  7

  عالی بود:)مرسییی

  😬 2 سال قبل
  0

  😇

  ռaʐɨ ʟasɦ 2 سال قبل
  3

  ɢօօɖ ♡ℒฺℴฺνℯฺ♡

  ռaʐɨ ʟasɦ 2 سال قبل
  6

  من هیچ چی در موزدش نمیدونم ولم کن باو

  Mon choyni 2 سال قبل
  5

  Good👌👌

  مریم سلطانی 2 سال قبل
  -1

  راه رهایی نماد مسائل هایی هست که مادران گیرافتاده ایم وفقط فقط باتلاش کوشش و..میتوانیم از انجا رهایی پیداکنیم 😊

  نمد ناشناس 2 سال قبل
  1

  افرین به شما ها که جواب دادید

  -1
  بدون نام 2 سال قبل

  خخخخخخ کمرت رگ به رگ نشه

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  خیلی عالی بود 🙃🙃🙃⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦

  سارا صالحی 2 سال قبل
  6

  به نظرتان چرا سازنده فیلم از حجم های هندسی برای نمایش موقعیت ربات(مکعب.چند وجهی منتظم.کره) استفاده کرده است؟<br><br>زیرا میخواهد نشان بدهد موانع و مشکلات در زندگی متفاوت هستند

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  سارا صالحی <br><br>به نظرتان چرا سازنده فیلم از حجم های هندسی برای نمایش موقعیت ربات(مکعب.چند وجهی منتظم.کره) استفاده کرده است؟<br><br>زیرا میخواهد نشان بدهد موانع و مشکلات در زندگی متفاوت هستند

  حنانه 2 سال قبل
  0

  نه

  ناشناس 2 سال قبل
  10

  اگع مطالبع کاملــــ بود بهترـــ بود

  من 2 سال قبل
  2

  مرسی عالی بود❤

  علیرضا 2 سال قبل
  5

  ممنونم بابت کمک عالی بود

  Abtin AB 2 سال قبل
  6

  داستن فیلم چه بود؟ وقایع فیلم را به ترتیب وقوع با ذکر جزئیات بیان کنید.<br><br>رباتی بود که در مکعبی قرار داشت و ناامید و کم تلاش شد تا اینکه رباتی دیگر برروی مکعب او پرید و امید به او بخشید، او نیز با اندکی تفکر را رهایی از مکعب را یافت و آزاد شد و پس از آزادی اش برروی مکعب دیگر ربات های ناامید و کم تلاش پرید و به آنها امید رهایی داد بعد نگاهی به اطرافش انداخت و ربات های ناامید و افسرده ای را دید و توجه او به مانع بزرگ تر جلب شد امّا او برخلاف دیگر ربات ها با امید و پشتکار زیاد پیش بسوی رهایی رفت.

  1
  Mobina❤ 2 سال قبل

  عالی بود😍

  آتناآشیان 2 سال قبل
  4

  خوب بود

  Goli 2 سال قبل
  4

  مرسی ریحانه جون

  فاط 2 سال قبل
  0

  عمت

  0
  نفس 1 سال قبل

  عالی

  5
  فاطی 2 سال قبل

  خیلی خب بود 😍😘💋💖

  رزا 2 سال قبل
  4

  خیلی عالی بود واقعا ممنون

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  خیلی عالی بود ممنونم

  qzl 2 سال قبل
  -1

  کامل بود

  ......... 2 سال قبل
  0

  ..

  ناشناس 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  سلام ممنون

  Atena 2 سال قبل
  9

  ریحانه جون دستت درد نکنه عالی بود من فقط واسه مطالعه اومدم دیدمش نیازی به نوشتنش نداشتم چون قبلا نوشته بودمش....ولی حالا ک دیدمش خیلی عالی بود😘😘😘😘😘😘

  0
  ارههههههه 2 سال قبل

  ابوتد

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  عالی

  نگار 2 سال قبل
  1

  مرسی بابت درس خیلی عالی بور

  najme 2 سال قبل
  1

  راه رهایی

  ز م غ 2 سال قبل
  0

  عالیه دست گلگون درد نکنه.

  باقری 2 سال قبل
  1

  ممنونم از مطالب عالیتون🌸

  Dina 2 سال قبل
  0

  مطالب عالیییییییی بود 💜🙏

  aydan❤army 2 سال قبل
  6

  😐اول هیچی نفهمیدم ولی بعد عالی بود 😘😘دست های گلتون از این همه تایپ درد نکنه 😗😗

  ایدا 2 سال قبل
  3

  عالییی بود

  خ 2 سال قبل
  -1

  عزیز من من اومدم از شما مطالب بگیرم دارین از من مطالب میگیرین

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  عالی بود

  haaaa 2 سال قبل
  4

  خوب بود

  3
  Kosar 2 سال قبل

  دوست خووب

  راحله مطبوع 2 سال قبل
  1

  ممنون خوب بود

  💖 2 سال قبل
  1

  💖

  زهرا 2 سال قبل
  -1

  عالی بود ریحانه خانم 💜💜

  مارال 2 سال قبل
  0

  متن خانم saraعالی بود داستان راه رهایی رو نوشته بودن خیلی ممنونم عالی بوددد

  راضیه 2 سال قبل
  2

  خیلی ممنون از خانم محمدی و سعیدی خیلی خوب<br> ❤️❤️❤️❤️❤️<br> 🙏🙏 🙏🙏🙏🙏🙏

  2
  از شما خانم محمدی و سعیدی خیلی ممنونم دستتون درد نکنه عالی بود❤️❤️❤️❤️🥰🥰 2 سال قبل

  از شما خانم محمدی و سعیدی خیلی ممنونم دستتون درد نکنه عالی بود ❤️❤️❤️❤️🥰

  💖Arya💖 2 سال قبل
  0

  واقعا عالی بود ...دستتون درد نکنه خدا پشت و پناهتون باشه💖💖

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  عالی بود😗😗😊

  سارا💫🌠 2 سال قبل
  1

  عالیییی👌👌🙏🙏

  رضا 2 سال قبل
  2

  عالی خانم ریحانه

  مهدی گنج خانلو 2 سال قبل
  2

  متن خانم ریحانه محمدی عالییییی👌👌

  ...... 2 سال قبل
  2

  جواب همه رو بزارید <br>ممنون

  1386 2 سال قبل
  -1

  سلام...<br>والا منم بلد نیستم که اگه بلد بودم نمیمدم تو سایت شما

  goli 2 سال قبل
  -1

  سلام لطفا جواب اولین سوالش رو هم اگه دارید بزارید ممنون

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  جواب گفتو گو کنین

  -1
  Sahar 2 سال قبل

  این چیه خیلی بده بد بده من اینو نمیخواستم من همه رو میخواستم اخه

  sara 2 سال قبل
  8

  داستان راه رهایی<br>این داستان درون یک جعبه اتقاق می افتد.درون این جعبه یک ربات است که زندانی شده است ناگهان یک ربات دیگر،که رنگش کمی باآن ربات فرق می کندوبه رنگ قرمزنارنجی می خورد،روی جعبه ای که او در آن زندانی شده است،می پرد.حس گیرربات درون جعبه،آن ربات را حس می کند وربات بیدار می شود.وقتی که ربات آن را می بیندکه آزاد هست،تصمیم می گیرد تلاش کند تا از آن جعبه رهایی پیدا کند. ربات مدام خود را به درودیوار جعبه می زندتا جعبه تکانی بخورد تا شایدبازشود،اما فایده نداشت. ربات درون جعبه مدام به این طرف وآن طرف می رودوجعبه را با دستانش بزرگ می کندناگهان جعبه کوچک و کوچکتر می شودوبه ربات فشار می آورد.ربات ناامیدشده وبعد خاموش می شود.دوباره آن ربات قرمز رنگ روی جعبه می پردتا دوباره به او امیددهد.دوباره حس گیر فعال می شود وربات درون جعبه روشن می شود.ربات دستش رابرروی حس گیرش می گذاردورنگ دستش به رنگ قرمزنارنجی درمی آید(رنگ ربات دیگر،در واقع آن ربات امیدوار بوده است)ربات درون جعبه دستش راروی یکی از وجه های جعبه می گذاردوجعبه،وجه دیگری پیدامی کند.ربات به کار خود ادامه می دهد تا اینکه آن جعبه مستطیل شکل،به صورت یک چندضلعی در می آید وبعدتبدیل به یک کره می شود. ربات درون کره می دود تا اینکه کره می شکندوربات آزاد می شودورنگش به رنگ قرمز نارنجی.<br>ربات می بیندکه ربات های دیگر مثل اوهم درون جعبه هایی دیگر گرفتار شده اند. اوروی همه جعبه ها می پردتا آن هاانرژی امید اورا حس کنند وامید بگیرند،که بعضی از آن ها امیدوار شدندوبعضی نیز همان طور ناامید ماندند. ربات بعد از اینکه روی همه جعبه هاپرید،دیدکه به یک وجه جعبه رسیده است!کنار آن وجه،ربات های دیگری نیز ناامید نشسته اند. ربات بازهم تلاش می کندتا از این جعبه تودرتو نجات پیدا کند.<br>♡پایان♡

  0
  bts.v 2 سال قبل

  عالیییییییییی واقعا ممنون😁💖

  4
  S.m 2 سال قبل

  عاالییی

  4
  ناشناس 2 سال قبل

  خیلی ممنون عالی و حساب شده نوشته اید

  6
  مونا 2 سال قبل

  خوب بود مرسی

  7
  سحر 2 سال قبل

  عالی بود<br>لایک داری♥

  5
  ali 2 سال قبل

  عالی بوددد

  3
  سلام عشم 2 سال قبل

  سلام عشقم

  8
  مریم 2 سال قبل

  عالی بود ممنون

  10
  atiii 2 سال قبل

  عالی بود ممنون

  5
  سعید 2 سال قبل

  مرسی عالی بود

  9
  زهرا 2 سال قبل

  عالییییییی بود

  ریحانه محمدی 2 سال قبل
  18

  به نظر شما جعبه و ربات در این فیلم، نماد چیست؟ جعبه و ربات نشان از مسائل و موانع و محدودیت ها است که ما انسان ها در آن حبس شده ایم.<br>به نظرتان چرا سازنده ی فیلم از حجم های هندسی برای نمایش موقعیت ربات (مکعب، چند وجهی منتظم، کره) استفاده کرده است؟<br>۱: موانع و محدودیت ها متفاوت هستند. ۲:تغییر وضعیت موجود. ۳:به مرور آسان شدن حل مسائل. ۴:از بین رفتن موانع.<br>ربات های نشسته و ربات های ایستاده نماد چه نوع انسان هایی هستند؟ چه تفاوتی با هم دارند؟ چرا این طور فکر میکنید؟<br>نشسته: انسان های بی اراده، تغییر را نمیخواهند. حل مسأله را نمیخواهند. ایستاده: انسان های با اراده، خواستار تغییر و حل مسائل ولی فاقد آگاهی و فهم.<br>آیا فقط داشتن اراده برای ایجاد تغییر کافی است؟ دلیل شما برای این پاسخ چیست؟<br>خیر، صرف اراده کافی نیست. برای حل مسأله دانش، آگاهی و فهم لازم است.<br>شخصیت اصلی فیلم به چه راه حلی رسید؟ چگونه به این راه حل رسید؟<br>با انداختن مکعب در مراحل بعدی به راه حل های جدیدی رسید. رویای تغییر. دیدن ربات آزاد شده. روشن شدن امید در قلب او. توجه کردن به حرف عقل. رسیدن به فهم.<br>همانطور ک در آخر فیلم دیدید، تعدادی از ربات ها قبل از این ربات به پای دیوار رسیده بودند. ممکن است کسانی بسیار جلوتر از او باشند. فکر میکنید عبور از این<br>مانع ربات با چه مواجه خواهد شد؟<br>اندازه اراده و فهم متفاوت است. او با رد شدن از این مانع ممکن است با مسائل بزرگتر مواجه شود. اینم مطالب من از درس راه رهایی گفتگو ها. ریحانه محمدی (دانش آموز پایه هشتم)<br><br>فعالیت تکمیلی در کلاس (مراحلی را ک ربات برای حل مسأله طی کرد،چه بود؟<br>۱:رویای تغییر داشت.۲:یک ربات آزاد را که در بالای سر او پرید و رفت.۳:از حالت خمیدگی و نشستن بلند شد.۴:راه حلی به ذهن او آمد و به دیوار جعبه کوبید.۵:یکبار جعبه افتاد و به جای خود برگشت و حرف عقل را گوش داد استقامت کرد راه حل جدیدی به ذهنش آمد متوجه شد دیوار ها حالت کشسانی دارند.۶: شروع به هل دادن دیوار کرد.۷: ولی دیوار ها جمع شدند.۸: نا امید نشد و به حرف عقل گوش داد و راه جدیدی به ذهنش امد دست خود را در نقطه ای از دیوار شیشه ای قرار داد تا شکل آن را عوض کند.۹:جعبه را به چند وجهی منتظم تبدیل کرد.۱٠:شروع کرد به راه رفتن تا به کره تبدیل شد.۱۱:با ادامه راه رفتن کره شکافته شد.۱۲:کمک کردن به دیگران.۱۳: تصمیم میگیرد از جعبه بزرگتر هم بیرون برود. ۱۴:در نهایت تصمیم خود را آزمایش میکند و رها میشود. <br>لایک یادتون نره

  0
  Niloofar 2 سال قبل

  عالییی بود مرسیییییی

  2
  . 2 سال قبل

  عالی ممنون

  -1
  نرگس 2 سال قبل

  عاااااالی لایک داریی خواهر⚘❤

  1
  بهاره 2 سال قبل

  افرین به سازنده ی این سایت که این اختیارات رو برای ما فراهم کرده تا ما هم جواب بدیم و هم سوا ل کنیم

  1
  بهاره 2 سال قبل

  به نظر من که عالیه

  1
  harold 2 سال قبل

  بسیار عالی و سنجیده🍃🍃💐🌟🌟

  3
  ارشک 2 سال قبل

  پرفکت

  -1
  012345678910 2 سال قبل

  سلام

  3
  ماریا 2 سال قبل

  عالی بود ممنون 🌹

  5
  Nazanin 2 سال قبل

  عاااااااااالی❤❤❤

  1
  عالی بود 2 سال قبل

  مفید بود

  1
  Atefe 2 سال قبل

  عالیییییییییی

  -2
  عالی بود 2 سال قبل

  شاهیکا<br>خوب بود ممنونم😍

  -1
  فاطمه 2 سال قبل

  ممنونم خیلی خوب بود

  -2
  😐 2 سال قبل

  عالی‌بود‌ممنونم

  -1
  sara 2 سال قبل

  مرسی آبجی جونم عالی بود♡

  -1
  صفا 2 سال قبل

  عالی بود ممنونم

  0
  محمد محسن امیری 2 سال قبل

  عالی بود

  سمانه افشار 2 سال قبل
  3

  ربات نماد ناامیدی و جعبه نماد گرفتاری در ذهن

  مهدی نجفی 2 سال قبل
  1

  لطفا برسی کنید جواب ها را

  مهرانا 2 سال قبل
  6

  میگیم ما در هر صورت نباید نا امید بشیم باید تلاش کنیم که راه رهایی از بیرون آمدن از جعبه را بفهمیم

  غزل 2 سال قبل
  0

  جواب ربات های نشسته و ربات های ایستاده نمادچه نوع انسانهایی هستند؟ چه تفاوتی با هم دارند؟ چرا اینطوری فکر می‌کنند

  ستاره 2 سال قبل
  -2

  فیلم راه رهایی یک فیلم کوتاه و آموزنده و بسیار جالب است

  0
  امیر 1 سال قبل

  💋💋💋اول بوس

  واقا جالب بود♥♥♥♥

  بسیار کمکم کرد😘😘😘😘

  آرتین 2 سال قبل
  -1

  به نظرتان چرا سازنده فیلم از حجم های هندسی برای نمایش موقعیت ربات استفاده کرده است؟ چون ربات هم از شکل های هندسی ساخته شده پس اشکال هندسی بیشتر باهاش همخونی دارند

  ناشناس 2 سال قبل
  9

  وقتی که ربات از مکعب بیرون آمد به همه آبادانی که آنجا بودند نیرو داد تا بیرون بیایند

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  من خودم هیچی نمی دونم فقط داخل یک شیشه بودن و برای آزادی شون تلاش می کردند ولی بعضی هایی که نشسته بودند نا امید شده بودند

  زهرا سعیدی 2 سال قبل
  10

  داستان فیلم چه بود? وقایع را به ترتیب وقوع با ذکر جزئیات بیان کنید. در فیلم رباتی را دیدم که در جعبه ای گرفتار شده بود که گاهی ضعیف و خسته میشد تا اینکه به ندای قلب خود گوش می داد ربات های دیگیر به او توجه کردند و دوباره تلاششان را از سر گرفتند ربات ها نا امید بودند هیچ تلا شی بری رهایی خود پیدا نکردند بعد از چند لحظه هنوز مشکلاتش به پایان نرسیده و حالا در جعبه بزرگی گرفتار شده است و ربات هایی را دیدکه خسته در گوشه ای نشسته اند اما او هنوز رویای آزادی در سر داشت و دوباره شروع به تلاش دوباره کرد

  0
  امیر 1 سال قبل

  عشقم عالی بود ♥♥♥♥💋💋💋💋

  4
  فاطمه 2 سال قبل

  ممنونم عالی بود

  حسین قربانپور 2 سال قبل
  6

  اخرین سوال قبل فعالیت تکمیلی در کلاس لطفا جواب بدید

  زعرا 2 سال قبل
  6

  من هیچی نتونسم بخونم خیلی بد بود لطفا رسیدگی بشه

  0
  mm 2 سال قبل

  بله خیلی توهم توهم بود ولی از یه نظر عالی بود

  مهدی 2 سال قبل
  7

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید