توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  جواب شعر گردانی صفحه ۵۵ نگارش دهم

  1 بازدید

  جواب شعر گردانی صفحه ۵۵ نگارش دهم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  دهم10


  پاسخ شعر گردانی صفحه ی 55 نگارش پایه دهم

  ایستاده ای ایستاده ایم ، جنگلیم ، تن به صندلی شدن نداده ایم :

  من دربرابر هر آنچه که علیه من و به ضرر من باشد می ایستم.

  تو هم همچنین در برابر آنچه تهدیدی علیه تو باشد می ایستی .

  همه ی ما در برابر هر خطری که مارا تهدید میکند می ایستیم .

  این اتحاد و همکاری باعث میشود همانند یک جنگل با هم باشیم و تن به هر پستی و خواری ندهیم و در برابر دشمن ایستادگی کنیم.

  منبع مطلب : dahom10.blog.ir

  مدیر محترم سایت dahom10.blog.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بایگانی‌های بازنویسی نگارش دهم ایستاده ام،ایستاده ایی،ایستاده ایم - انشا باز

  پایه ی دهم-صفحه ی ۵۵-شعر گردانی

  ایستاده ام،ایستاده ایی،ایستاده ایم،جنگلیم،تن به صندلی شدن نداده ایم

  مقدمه:باید ایستادگی کرد در مقابل سختی ها تا نشکنیم تا نشکنمان باید ریشه ها را در عمق خاک برد تا هیچ سیل و باد و طوفانی مارا تکان ندهد و تا لحظه ی اخر سر فراز باشیم و سربلند.

  تنه ی انشا:درخت ها در در کنار یکدیگر و با همدیگر جنگل را تشکیل می دهند ،با هم دیگر سبز می شود و با همدیگر برگ می ریزند و با همدیگر به خواب زمستانی می روند ،به این می گویند اتحاد جنگل.

  اما گاهی انسان ها برای فراهم اوردن خواسته ها و نیاز های خود درخت ها را قطع می کنند و با چوب ان مداد و دفتر و میز و صندلی می سازند،درست است که برای ما مفید است اما این جنگل است که رو به پایان می رود که به این می گویند نابودی جنگل.

  اما در بعضی نقاط انسان هایی هستند که برای سرمایه های طبیعی خود ارزش قائل اند و با ایستادگی و صرفه جویی مانع از قطع درختان جنگل می شوند ودر کنار ان درختان با ریشه و با اصالت زیادی می مانند

  .در کنار هم می جنگند تا جنگل از بین نرود به این می گویند مقاومت جنگل.اما این سوال پیش می اید که چگونه می شود که درختانی که نه حرف می زنند و نه دستی دارند برای مبارزه،مقاومت می کنند؟ان ها تنها ایستاده اند مانند مبارزی که تا لحظه ی اخر روبروی دشمن می ایستند و با تمام سختی ها را تحمل می کنند اما هم چنان می ایستند و سر خم نمی کنند چون می دانند که اگر خم شوند و می شکنند و ان زمان ،زمان مرگش است.

  نتیجه گیری:ریشه های عمیق،سربلندی می اورد.ایستادگی می اورد و می شود جنگلی سرسبز که سبز و زیبا می مانند اما هرگز تبدیل به صندلی نمی شوند .ان ها درخت می مانند تنها کمی اراده و مقاوت لازم است.

  (بیشتر…)

  منبع مطلب : enshabaz.ir

  مدیر محترم سایت enshabaz.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  درک و دریافت شعر ایستاده ام ایستاده ای ایستاده ایم جنگلیم

  ستاره | سرویس فرهنگ و هنر - وقتی می‌خواهید شعر زیبایی که در صفحه ۵۵ نگارش پایه دهم آمده است را بازگردانی کنید و درباره آن انشا بنویسید، باید مفهومی که از آن برداشت می‌کنید را پر و بال بدهید. در این مطلب درک و دریافت شعر ایستاده ام ایستاده ای ایستاده ایم جنگلیم و شعر گردانی آن آمده است. شما نیز دریافت خود را از این شعر برای ما بنویسید.

  درک و دریافت شعر ایستاده ام ایستاده ای ایستاده ایم جنگلیم

  درک و دریافت شعر ایستاده ام ایستاده ای ایستاده ایم جنگلیم

  مفهوم اصلی شعر ایستاده ام ایستاده ای ایستاده ایم

  مفاهیم اصلی که از این شعر دریافت می‌شود؛ موارد زیر است:

  شعر گردانی ایستاده ام ایستاده ای ایستاده ایم

  وقتی به یک جنگل با شکوه نگاه کنیم می‌بینیم چیزی که باعث عظمت و زیبایی این جنگل شده، ایستادگی درختان و اتحاد آن هاست. درخت هایی با تنه های تنومند و شاخه های بلند که دست در دست هم داده اند و ریشه هایشان زیر زمین با هم یکی شده، توانسته اند یک جنگل را تشکیل دهند. اگر هر درخت در برابر مشکلات و خطرات مقاومت نمی‌کرد و اگر درختان جدا از هم بودند هرگز جنگل به وجود نمی‌آمد. قدرت و سربلندی یک جامعه نیز مانند جنگل است. اگر تن به خفت و خواری بدهیم و در برابر ظلم دشمنان سر خم کنیم تا از ما سوء استفاده کنند، دیگر جنگلی در کار نخواهد بود بلکه تعدادی درخت مرده خواهیم بود که همچون صندلی ها تبدیل به ابزاری برای دیگران شده ایم.  

  ملت و جامعه ای سرافراز خواهد بود که در برابر هجوم دشمنان مقاومت و پایداری کند، تن به ظلم ندهد و اتحاد و دوستی و برابری را در میان مردمش معنا کند. جامعه ای که دچار اختلاف های قومی، مذهبی، جنسیتی، طبقاتی و ... است، آینده نیکی نخواهد داشت و راه را برای نفوذ و سوء استفاده دشمنان باز می کند. 

  کاربران عزیز شما می توانید بازنویسی حکایت در فواید خاموشی از گلستان سعدی را نیز در ستاره بخوانید.

  منبع مطلب : setare.com

  مدیر محترم سایت setare.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  سارا : چرا کمه همه تقلب میکنن دیگ چند تا بود بعتر بود

  کوثر : خوب بود ولی همه همکلاسیامم مطمئنا نوشتن 😂

  ناشناس : امیدوارم فقط توی کلاس کسی غیر از من اینو ندیده باشه😐😂

  M.GhSh : تسلیم نمی شوم، تسلیم نشو، اگر باهم باشیم هیچ نیرویی نمی‌تواند مارا از پای درآورد. شکست در تنهایی شاید اما هنگامی که همراه هم هستیم اصلا... . من به تنهایی درختی بیش نیستم که می توانم به راحتی تن به صندلی شدن دهم؛ تو هم مانند من؛ اما اگر در کنار هم باشیم جنگلی می شویم سرسبز و مقاوم و هیچ موقع خواری صندلی شدن را به جان نمی خریم چون دیگر درخت نیستیم بلکه یک جنگلیم! دست در دست هم می دهیم و تا دنیا دنیاست سر خم نمی کنیم، صندلی نمی شویم و نمی سوزیم بلکه با هم جنگلی می سازیم.

  Ayda/tajroobi : اول از همه توی شعرگردانی ها معنی شعر رو می‌نویسیم بعد شروع به بدنه نویسی میکنیم. مثلا: ایستاده ایم، ایستاده ای، ایستاده ایم، جنگلیم، تن به صندلی شدن نداده ایم. ما مردم در برابر ظلم و ستم های دشمنان ایستاده ایم.تو هم استاده ای بدون اینکه بخوای و هممون ایستاده ایم. ما مثل یک نیمکت نیستیم که هرکسی بیاد و برود از ما استفاده یا همان سو استفاده کند.ما مثل یک جنگلیم که هممون یک درخت در این جنگل هستیم که باعث زیبایی و بلکه باعث حفاظت آن شده ایم.یعنی کشور عزیزمان ایران. بدنه:ببینید عزیزان این مونده به طرز اندیشه شما که چجور و از چه کلامتی میخواهید این شعرگردانی رو بنویسید.من یک مثال میزنم که بیشتر آشنا بشید(البته مثل انشا هایی هست که قبلا خودتون مینوشتید) خب ادامه مطلب... بدنه:من،تو،او،همه وظیفه حفظ و محافظت از کشورمان ایران عزیز را داریم. من سربازی ۱۸ ساله بودم که جز اسلحه و فداکاریِ جانِ خویش به کشورم و مردمشان چیزی نمی دانستم.توهم سربازی نه مثل من.بلکه مثل همه‌.تو و او و همه حق فداکاری و از خود گذشتگی به کشورمان را داریم.من مثل یک خودکار یا صندلی ای نیستم که هرکسی ازم سو استفاده کند.پس کشور ماهم مثل من هست که هر کس و هر کشور دیگر جرعت سو استفاده از کشورمان را ندارد.ماها هم مثل درختی هستیم که با وجودمان جنگل را زیبا رو و حفط میکنیم. کشور ماهم مثل یک جنگل هست که با وجود ما مردم و سربازان که همان درختان این جنگل هستیم محافظت می کنیم. باتشکر از نگاه های گرمتان و دلنشینتان(ایدا😇😊)❤🔗

  نسرین : من در برابر ظلم می ایستم تو هم در برابر ظلم می ایستی همه در برابر ظلم ایستادگی میکنیم و این است اتحاد که ریشع در زمین دارد و هیچ کس نمیتواند به این افراد وفا دار و متحد ظلم و ستم کند

  ناشناس : امیدوارم فقط توی کلاس کسی غیر از من اینو ندیده باشه😐😂

  کوثر : خوب بود ولی همه همکلاسیامم مطمئنا نوشتن 😂

  سارا : چرا کمه همه تقلب میکنن دیگ چند تا بود بعتر بود

  Sama : 🤣🤣👌🏽

  مهدی : خوبه فقط کاش تو کلاس کسی جز من از اینا استفاده نکنه😐🍾🤦

  ناشناس : هیچکی باید خودت عقل داشته باشی تا بتونی بنویسی 10 سال درس میخونی هیچی یاد نگرفتی واقعا که

  Rasool : بنظر بنده شاعر دارد از زبان درختان جنگلی سخن میگوید که افرادی سودجو برای رسیدن به منافع خود شروع به قطع کردن درختان کردند. درختان که از این امر بسیار نا خشنود بودند با خود عهد کردند که تن به ذلت ندهند و با آن قامتی که دارند صندلی آنها نشوند. منتهی روزگار بر وفق مراد آنها نچرخید و الان کاغذ و قلم من و شما شدند.

  Ayda/tajroobi : امیدوارم که برا همتون مفید بوده باشد🥰

  Parmis : همی دوستام مثلش نوشتن چرا کمهههههه😐🤦🏻‍♀️

  Nazi : سلام 😍عالی بود. البته اگه مطالب بیشتری میزاشتین بهتر بود. اینجوری همه صفر میگیرم چون همه یه نوع متن مینویسن البته گیر دادنای معلم هاهم که ماشالله تمومی نداره تقلب میشه 🤣🤣 خیلی ممنون♥💋

  ناشناس : اقا ی چندتا بیشتر بزارین من خودم نوشتم کل دوستام هم همینو نوشتن همه مون صفر☹🤣🤣

  گلسا : تسلیم نمی‌شوند تسلیم نشو اگر باهم باشیم هیچ نیرویی نمی‌تواند ما را از پای در آورد در برابر تهدیدات و هر آنچه بر سر راه ماست برای رسیدن به هدف �ید ایستاد و مقاومت ورزی این متحد بودند و هم عملی ما سبب می‌شود همچون جنگل با هم بوده و تن به ذلت پستی ندهیم و در برابر دشمنان مقاومت کنیم ریشه های عمیق و به هم پیوسته در نهایت موجب سربلندی و �‌شود جمعیت سرافراز است که در برابر هجوم آتش پایداری کرده است این در واقع نشانگر اتحاد و دوستی در میان جمع است جمعی که دچار اختلاف و تزلزل می شود نه تنها نیک فرجام نخواهد شد بلکه راه را برای نفوذ بیگانگان هموار می سازد

  مینووو : من نوشتم میدونم دوستمم مینویسه. دوست دوستمه دوست دوست دوستم.... 😂🤘🏻دیگه کل کلاس 😂🙏🏻

  zooo : خیلی خوبه ولی خیلی از نظر کلمات اشتباه نوشته شده واقعا ...صد در صد معلم ما ایراد ازش خیلی میگیره

  مریم : خیلی عالی بود

  ناشناس : اگ خانوممون بفهمه چی کی پاسخگویه؟:)

  ناشناس : وای با این اوصاف فکر کنم معلمتون هم این انشا را نوشته😐🤣🤣

  ناشناس : سلام ممنون خیلی خوب بود فقط مطمعنا همه ی بچه ها در کلاس شبیه هم نوشتیم

  ناشناس : همه ت کلاس اینارو نوشتن 🙁🙁

  مهشید. : اگه خدت یاد داشتی العان اینجا این سایت رو نمی زده بیا برو تو کوچه

  مهسا : عالییییی....🌹

  Kosar : خوبه مرسی

  بی زبون : عالی بود .. اما..من نوشتم دوستم نوشت.. دوست دوستم نوشت کله هوم همه کلاسمون نوشته بودن

  ناشناس : ناشناس:مطمئنم نصف کلاسمون همینونوشتن😉

  ناشناس : خوب بود

  بسیار عالی : بسیار عالی

  مهدیه : سلام مطالبی تون خیلی زیبا بود

  سهیل : سلام واقعا امید وارم که فقط من باشم تو کلاس ک اینو نوشته باشن😕😝

  شهید گمنام : واقعا

  امیر مهدی : عالی بود

  سلطان : مفید و موثر بود اما خیلی کمه حتما دوستام قبل از من کپی کردن😂😂😂😂😂

  عالی : عالی

  Fateneh : اونایی ک میگن کاش چن تا دیگ هم نوشته بود کمه و و همکلاسیامم اینو نوشتن از این حرفا اولا تشکر کنید همینم از سرتون زیادیه دوما ۱۰ ساله درس خوندین ینی تو این ده سال هیچی یاد نگرفتی ؟! خاک خب ی کم از اینجا کمک بگیرین ی کم هم از آموخته های خودتون استفاده کنین حداقل تو مغزتون فاسد نشه ب اون مغزتون فشار بیارین مثلا خانم دکتر خانم معلمای آینده این😐😑🤣

  علیرضا : شاعر این شعر رو از زبان درختی از درختان جنگل نوشته. در نظر داشته باشید.

  AFSANEH : تشکر میکنم مفید بود

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  .. 3 ماه قبل
  0

  انشاالله

  negin 3 ماه قبل
  0

  ممنون خوب بود

  عن 3 ماه قبل
  -2

  عن

  i am rozzz 3 ماه قبل
  2

  مطالب مفیدیه که در واقع باعث میشه ذهنمون باز شن

  و البته که معلم اگر رو نویسی کنیم مچمونو خواهد گرفت:)

  AFSANEH 3 ماه قبل
  4

  تشکر میکنم

  مفید بود

  ناشناس 4 ماه قبل
  2

  خوب‌بود‌ولی‌خدا‌نکنه‌فردا‌کسی‌اینو‌نوشته‌باشه

  مهدی 4 ماه قبل
  3

  سلام

  خلاصه در دو جمله

  در برابر ظلم ایستادگی میکنم تو هم در برابر ظلم ایستادگی کن با هم در برابر ظلم ایستادگی میکنیم و با اتحاد و کمک هم ظلم را ریشه کن خواهیم کرد.

  علیرضا 4 ماه قبل
  4

  شاعر این شعر رو از زبان درختی از درختان جنگل نوشته. در نظر داشته باشید.

  ارغوان 5 ماه قبل
  3

  همینجوری ادامه بده🤗

  نسرین 12 ماه قبل
  18

  من در برابر ظلم می ایستم تو هم در برابر ظلم می ایستی همه در برابر ظلم ایستادگی میکنیم و این است اتحاد که ریشع در زمین دارد و هیچ کس نمیتواند به این افراد وفا دار و متحد ظلم و ستم کند

  امین 12 ماه قبل
  3

  خوبه

  رعنا قربانزاده 12 ماه قبل
  2

  من همشو نوشتم جز ص 55 و 56🤒🤒🤒🤒

  ♥️♥️ 1 سال قبل
  2

  ♥️♥️

  ااااا 1 سال قبل
  0

  والا هییی بدک نیس ولی خدایی تو سایت با دانش آموز میجنگین؟جررررر

  بسیار عالی 1 سال قبل
  5

  بسیار عالی

  . 1 سال قبل
  0

  .

  ناشناس 1 سال قبل
  5

  خوب بود

  افرین 1 سال قبل
  2

  عالی

  مهسا 1 سال قبل
  6

  عالییییی....🌹

  انیس 1 سال قبل
  1

  عاای بود

  🗿 1 سال قبل
  1

  بابا باریکلا🗿

  Atrin 1 سال قبل
  0

  شعر یکیه . انتظار نمیره درک های متفاوتی ازش داشته باشیم.اول متنو بخونید خوتون دیگه یکم خلاقیت بکار ببرید😂

  مهشید. 1 سال قبل
  1

  همه همکلاسی هام اینو نوشتن

  پری 1 سال قبل
  1

  مرسی

  مری 1 سال قبل
  -2

  مرسیی

  Fateneh 1 سال قبل
  4

  اونایی ک میگن کاش چن تا دیگ هم نوشته بود کمه و و همکلاسیامم اینو نوشتن از این حرفا

  اولا تشکر کنید همینم از سرتون زیادیه

  دوما ۱۰ ساله درس خوندین ینی تو این ده سال هیچی یاد نگرفتی ؟! خاک

  خب ی کم از اینجا کمک بگیرین ی کم هم از آموخته های خودتون استفاده کنین حداقل تو مغزتون فاسد نشه ب اون مغزتون فشار بیارین مثلا خانم دکتر خانم معلمای آینده این😐😑🤣

  2
  z͚a͚h͚r͚a͚ 11 ماه قبل

  ای خاهر

  امتحان نوبت دومه دارم روخوانی‌میکنم

  برم امتحان بدم

  وگرنه من یکی تا حالا این سایتو نیومدم💨🚣

  6
  مهشید. 1 سال قبل

  اگه خدت یاد داشتی العان اینجا این سایت رو نمی زده بیا برو تو کوچه

  -1
  لیلا 1 سال قبل

  ایول موافقم

  Ali king 1 سال قبل
  -1

  $

  سید محمد باقر آشوری 1 سال قبل
  -2

  خیلی عالی بود

  داشم وحید 1 سال قبل
  2

  رفتم مدرسه دیدم همه اینو نوشتم

  دلوین 1 سال قبل
  2

  چی میشع یکمی مطالب بیشتر بزارین درس دوم رو نوشته بودم یکی از همکلاسیام نوشته بودعینن شبیه من ولی من گفتم مادرم گفت

  وی تو وا😶😶😕😕

  -1
  سید محمد باقر آشوری 1 سال قبل

  خوب بود

  Bita 1 سال قبل
  0

  تا خواستم بخونم دیدم سه نفر جلوترم فرستادنش

  -2
  Atrin 1 سال قبل

  زارت ت دیگه چقد بد شانسی .

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  عااالی بود

  Hoomi 1 سال قبل
  0

  رفیقم زود تر کپی کرد😂

  black 1 سال قبل
  0

  سلام

  لطفا بیشتر بزارین خب😅

  Ayda/tajroobi 1 سال قبل
  19

  اول از همه توی شعرگردانی ها معنی شعر رو می‌نویسیم بعد شروع به بدنه نویسی میکنیم.

  مثلا:

  ایستاده ایم،

  ایستاده ای،

  ایستاده ایم،

  جنگلیم،

  تن به صندلی شدن نداده ایم.

  ما مردم در برابر ظلم و ستم های دشمنان ایستاده ایم.تو هم استاده ای بدون اینکه بخوای و هممون ایستاده ایم.

  ما مثل یک نیمکت نیستیم که هرکسی بیاد و برود از ما استفاده یا همان سو استفاده کند.ما مثل یک جنگلیم که هممون یک درخت در این جنگل هستیم که باعث زیبایی و بلکه باعث حفاظت آن شده ایم.یعنی کشور عزیزمان ایران.

  بدنه:ببینید عزیزان این مونده به طرز اندیشه شما که چجور و از چه کلامتی میخواهید این شعرگردانی رو بنویسید.من یک مثال میزنم که بیشتر آشنا بشید(البته مثل انشا هایی هست که قبلا خودتون مینوشتید)

  خب ادامه مطلب...

  بدنه:من،تو،او،همه وظیفه حفظ و محافظت از کشورمان ایران عزیز را داریم.

  من سربازی ۱۸ ساله بودم که جز اسلحه و فداکاریِ جانِ خویش به کشورم و مردمشان چیزی نمی دانستم.توهم سربازی نه مثل من.بلکه مثل همه‌.تو و او و همه حق فداکاری و از خود گذشتگی به کشورمان را داریم.من مثل یک خودکار یا صندلی ای نیستم که هرکسی ازم سو استفاده کند.پس کشور ماهم مثل من هست که هر کس و هر کشور دیگر جرعت سو استفاده از کشورمان را ندارد.ماها هم مثل درختی هستیم که با وجودمان جنگل را زیبا رو و حفط میکنیم.

  کشور ماهم مثل یک جنگل هست که با وجود ما مردم و سربازان که همان درختان این جنگل هستیم محافظت می کنیم.

  باتشکر از نگاه های گرمتان و دلنشینتان(ایدا😇😊)❤🔗

  0
  رعنا قربانزاده 12 ماه قبل

  آیدا 🥵🥵🥵

  -1
  Atrin 1 سال قبل

  مرسی.💜💥

  9
  Ayda/tajroobi 1 سال قبل

  امیدوارم که برا همتون مفید بوده باشد🥰

  دخی جون 1 سال قبل
  1

  خوب بود ولی کاش از زبون درختا بود

  zahra 1 سال قبل
  0

  خیلی خوب بود فقط از ترس دوستام ننوشتم😁

  Rasool 1 سال قبل
  9

  بنظر بنده شاعر دارد از زبان درختان جنگلی سخن میگوید که افرادی سودجو برای رسیدن به منافع خود شروع به قطع کردن درختان کردند.

  درختان که از این امر بسیار نا خشنود بودند با خود عهد کردند که تن به ذلت ندهند و با آن قامتی که دارند صندلی آنها نشوند.

  منتهی روزگار بر وفق مراد آنها نچرخید و الان کاغذ و قلم من و شما شدند.

  zooo 1 سال قبل
  7

  خیلی خوبه ولی خیلی از نظر کلمات اشتباه نوشته شده واقعا ...صد در صد معلم ما ایراد ازش خیلی میگیره

  ناشناس 1 سال قبل
  5

  ناشناس:مطمئنم نصف کلاسمون همینونوشتن😉

  ناشناس 1 سال قبل
  6

  همه ت کلاس اینارو نوشتن 🙁🙁

  ناشناس 1 سال قبل
  6

  سلام ممنون خیلی خوب بود فقط مطمعنا همه ی بچه ها در کلاس شبیه هم نوشتیم

  عالی 1 سال قبل
  4

  عالی

  مهدی 1 سال قبل
  11

  خوبه فقط کاش تو کلاس کسی جز من از اینا استفاده نکنه😐🍾🤦

  Parmis 1 سال قبل
  8

  همی دوستام مثلش نوشتن چرا کمهههههه😐🤦🏻‍♀️

  ابوالفضلم 1 سال قبل
  2

  امیدوارم کسی توی کلاسمون ننوشته باشه😐✋

  1
  Marya 1 سال قبل

  منم امیدوار بودم ولی یکی نوشته بود قلبم شکست ولی رفتم جلو تر خوندم تا اون نخونه😂💔

  1
  Marya 1 سال قبل

  امیدوار باش عزیزم امیدوار باشی نا امید نمیشی

  سلطان 1 سال قبل
  4

  مفید و موثر بود اما خیلی کمه حتما دوستام قبل از من کپی کردن😂😂😂😂😂

  مینووو 1 سال قبل
  7

  من نوشتم میدونم دوستمم مینویسه. دوست دوستمه دوست دوست دوستم.... 😂🤘🏻دیگه کل کلاس 😂🙏🏻

  1
  مژگان 1 سال قبل

  عالی بود اما من تغییر دادام

  تینا 1 سال قبل
  3

  عالی بود ولی خودم یکم تغیرش دادم مطمئنم همکلاسی هایم هم تقلب میکنند 😂😂

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  به نظرم خیلی خوب بود

  گلسا 1 سال قبل
  7

  تسلیم نمی‌شوند تسلیم نشو اگر باهم باشیم هیچ نیرویی نمی‌تواند ما را از پای در آورد در برابر تهدیدات و هر آنچه بر سر راه ماست برای رسیدن به هدف �ید ایستاد و مقاومت ورزی این متحد بودند و هم عملی ما سبب می‌شود همچون جنگل با هم بوده و تن به ذلت پستی ندهیم و در برابر دشمنان مقاومت کنیم ریشه های عمیق و به هم پیوسته در نهایت موجب سربلندی و �‌شود جمعیت سرافراز است که در برابر هجوم آتش پایداری کرده است این در واقع نشانگر اتحاد و دوستی در میان جمع است جمعی که دچار اختلاف و تزلزل می شود نه تنها نیک فرجام نخواهد شد بلکه راه را برای نفوذ بیگانگان هموار می سازد

  -1
  رها 1 سال قبل

  از گوگله؟؟

  ملیسا 1 سال قبل
  3

  هی بد نبود یکی دوتای دیگه هم اضافه کنید چیزی خوب میشه😊😊

  -2
  🐉 1 سال قبل

  اره

  1
  Parmis 1 سال قبل

  عاره👌🏻

  2
  آرتمیس 1 سال قبل

  اگه چند تای دیگه هم اضافه کنن خیلی خوب میشه😊

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام . این انشا ها خیلی ایراد داره

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  خوبه ولی باعث میشه ذهن محدود بشه

  فائزه 1 سال قبل
  2

  خوب بود

  .. 1 سال قبل
  -1

  عالی

  مهدیس 1 سال قبل
  0

  خیلی خوب بود ولی خداکنه هم کلاسی هام ننوشتع باشنش🤣😂

  -1
  مهدی 1 سال قبل

  منم با نظرت موافقم🤦😂

  M.GhSh 1 سال قبل
  29

  تسلیم نمی شوم، تسلیم نشو، اگر باهم باشیم هیچ نیرویی نمی‌تواند مارا از پای درآورد. شکست در تنهایی شاید اما هنگامی که همراه هم هستیم اصلا... .

  من به تنهایی درختی بیش نیستم که می توانم به راحتی تن به صندلی شدن دهم؛ تو هم مانند من؛ اما اگر در کنار هم باشیم جنگلی می شویم سرسبز و مقاوم و هیچ موقع خواری صندلی شدن را به جان نمی خریم چون دیگر درخت نیستیم بلکه یک جنگلیم!

  دست در دست هم می دهیم و تا دنیا دنیاست سر خم نمی کنیم، صندلی نمی شویم و نمی سوزیم بلکه با هم جنگلی می سازیم.

  2
  زهرا ذ 1 سال قبل

  واقعاااااااااااااااااااا عالی بود لذت بردم

  4
  امیر مهدی 1 سال قبل

  عالی بود

  ناشناس 1 سال قبل
  7

  اقا ی چندتا بیشتر بزارین من خودم نوشتم کل دوستام هم همینو نوشتن همه مون صفر☹🤣🤣

  2
  رها 1 سال قبل

  🤕😂😂😂

  13
  Sama 1 سال قبل

  🤣🤣👌🏽

  دهمی 1 سال قبل
  2

  خیلی ممنون عالی بود

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  مرسی‌بابت‌کمک‌همکاریتون

  2
  Parmis 1 سال قبل

  ننت فدات چرا کمهههههه خو بیشتر میزاشتتین🤦🏻‍♀️

  Nazi 2 سال قبل
  7

  سلام 😍عالی بود. البته اگه مطالب بیشتری میزاشتین بهتر بود. اینجوری همه صفر میگیرم چون همه یه نوع متن مینویسن البته گیر دادنای معلم هاهم که ماشالله تمومی نداره تقلب میشه 🤣🤣

  خیلی ممنون♥💋

  لیلا 2 سال قبل
  2

  عالی

  سهیل 2 سال قبل
  4

  سلام واقعا امید وارم که فقط من باشم تو کلاس ک اینو نوشته باشن😕😝

  Nazgol 2 سال قبل
  3

  عالی بود.

  atrisa 2 سال قبل
  -1

  بد

  کتی 2 سال قبل
  3

  خیلی خوبه ولی معلم ما هزارتا ایراد ازش میگیره

  دیانا 2 سال قبل
  2

  خیلی خوبه ولی کاش چند تا دیگه هم میگذاشتید

  خاتون 2 سال قبل
  1

  خوب بود

  Mohammad 2 سال قبل
  1

  این شعر در مورد اتحاد حرف میزند که نباید در مقابل ظلم ایستاد بلکه باید با ان جنگید. شاعر خود و مخاطبان را به درختی ایستاده تشبیه کرده که در کنار هم جنگلی را ساخته اند و در برابر قطع شدن و تبدیل به صندلی شدن مقاومت میکند

  هادی دانیار 2 سال قبل
  -1

  عالی بود ❤❤💙

  بی زبون 2 سال قبل
  5

  عالی بود .. اما..من نوشتم دوستم نوشت.. دوست دوستم نوشت کله هوم همه کلاسمون نوشته بودن

  6
  ناشناس 2 سال قبل

  وای با این اوصاف فکر کنم معلمتون هم این انشا را نوشته😐🤣🤣

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  خوب بود 😇😇👣

  4
  شهید گمنام 2 سال قبل

  واقعا

  کوثر 2 سال قبل
  15

  خوب بود ولی همه همکلاسیامم مطمئنا نوشتن 😂

  ناشناس 2 سال قبل
  6

  اگ خانوممون بفهمه چی کی پاسخگویه؟:)

  9
  ناشناس 2 سال قبل

  هیچکی باید خودت عقل داشته باشی تا بتونی بنویسی 10 سال درس میخونی هیچی یاد نگرفتی واقعا که

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  عالیییییی بود

  مهدیه 2 سال قبل
  4

  سلام مطالبی تون خیلی زیبا بود

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  عالی بود

  Shahla kthirدزفول 2 سال قبل
  0

  عالیه ولی باید از زبون دانش آموز باشه معلما خیلی گیرمیدن

  0
  سما 2 سال قبل

  اره واقعا

  1
  ناشناس 2 سال قبل

  اره دقیقا👌👍

  Shahla kthirدزفول 2 سال قبل
  0

  عالیه 😍😍

  السانا 2 سال قبل
  -2

  عالی بود تنکس

  ناشناس 2 سال قبل
  15

  امیدوارم فقط توی کلاس کسی غیر از من اینو ندیده باشه😐😂

  0
  😂 2 سال قبل

  😂😂همین طوره

  سارا 2 سال قبل
  13

  چرا کمه همه تقلب میکنن دیگ چند تا بود بعتر بود

  مریم 2 سال قبل
  6

  خیلی عالی بود

  Kosar 2 سال قبل
  5

  خوبه مرسی

  hany 2 سال قبل
  3

  ممنون❤❤❤❤ واقعا خوبه

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  gcvg 1 سال قبل

  خراب

  برای ارسال نظر کلیک کنید