توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  جملاتی که مردان را دلتنگ میکند

  1 بازدید

  جملاتی که مردان را دلتنگ میکند را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  جملاتی که دل مردان را آب می کند

  جملاتی که دل مردان را آب می کند

  جملاتی که دل مردان را آب می کند چه جمله هایی هستند؟
  این سوال اکثر خانم ها می باشد. خانم هایی که به دنبال دلبری از مرد مورد علاقه و عشق خود هستند همواره به دنبال جملاتی که دل را می لرزاند هستند.
  خانم ها تمام تلاش خود را در رفتار و ظاهرشان انجام می دهند تا در بدست آوردن دل همسرشان موفق باشند. اما فراموش نکنید که یکی از ساده ترین راه ها برای دلبری از مردان و از مهمترین توصیه هایی که مردان را دیوانه تان می کند، استفاده از زبان و به کار بردن جملاتی که دل مردان را آب می کند، می باشد.
  حتما برای شما هم پیش آمده است که بگویید فلان دختر از نظر قیافه و ظاهر خیلی هم جذاب نیست اما به راحتی می تواند برای مرد مورد علاقه اش دلبری کند و هر کسی را که بخواهد به دست آورد. در حالیکه من با ظاهری آراسته تر و جذاب تر این قابلیت را ندارم. اینجاست که باید به نقش زبان و نوع جملاتی که به کار می برید اهمیت دهید.
  به دلیل اهمیت این موضوع نوین اطلس در این مطلب خود جملاتی که دل مردان را آب می کند، جملاتی که مردان را دلتنگ می کند، جملات عاشقانه برای جذب مردان و جملاتی که مردان را ویران می کند را برایتان مثال می زند تا با به کار بردن آن ها بتوانید هر چه بیشتر برای عشق خود دلبری کنید.

  جملاتی که دل مردان را آب می کند

  جملاتی که مردان را دلتنگ می کند

  جملات عاشقانه برای جذب مردان

  جملاتی که مردان را ویران می کند

  در انتهای این بخش باید اشاره کنیم هر جمله ای که غرور و شخصیت مرد را هدف بگیرد و به نوعی به وی بفهماند که ارزش و جایگاه خاصی در زندگی زن ندارد، از جملاتی است که مرد را ویران می کند و منجر به تغییر رفتار مردان بعد از ازدواج خواهد شد.

  مطالب مرتبط:

  لیست کلمات عاشقانه

  چگونه به یک مرد محبت کنیم

  جملات عاشقانه مخصوص نامزدها

  کلماتی که مردان را تحریک می کند

  آنچه مردان در روابط زناشویی دوست دارند

  جملاتی که مردان را دلتنگ می کند

  عامل جذب مردان

  قانون جذب عشق

  رفتارهایی که مردان دوست دارند

  چگونه با مردی که سرد شده رفتار کنیم

  با چه کلماتی ابراز علاقه کنیم

  کلماتی که باعث جذاب تر شدن رابطه می شود

  بایدها و نبایدهای صحبت با مردان

  چگونه با پیامک دلبری کنیم

  منبع مطلب : novinatlas.com

  مدیر محترم سایت novinatlas.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تحریک کلامی مردان:آموزش جملاتی که مردان را دیوانه و دلتنگ میکند!

  تحریک کلامی مردان:آموزش جملاتی که مردان را دیوانه و دلتنگ میکند!

  بسیاری از افراد فکر می‌کنند تعریف از زیبایی، گفتن جملات عاشقانه‌ای مانند عاشقت هستم و دوستت دارم و … فقط بانوان را خوشحال می‌کند! اما چه کسی از شنیدن جملات عاشقانه بدش می‌آید؟! هیچکس!

  بنابراین مردان نیز نیازمند شنیدن جملات عاشقانه و احساسی هستند، اما متاسفانه کمتر کسی به این موضوع و نیاز آنان به شنیدن جملات عاشقانه توجه می‌کند. وارد شدن به یک رابطه عاشقانه، بهترین زمانی است که مردان می‌توانند جملات عاشقانه و احساسی از جانب فرد مقابل دریافت کنند و مردان در این مواقع آماده شنیدن این جملات هستند و بیان نکردن آن‌ها موجب دلسردی مردان می‌شود.

  هنگامی که زمان طولانی‌تری از یک رابطه عاشقانه می‌گذرد، همه چیز به روال قبلی برمی‌گردد و دیگر احساسات آن گونه که در ابتدای رابطه عاشقانه بروز داده می‌شد، نشان داده نمی‌شود. به همین علت باید حواسمان باشد تا فرد مقابل ما این فکر به سرش نزند که دیگر او را دوست نداریم و به او عشق نمی‌ورزیم. مردان نیز چینین احساسی به آن‌ها دست می‌دهد.

  بنابراین بهتر است از جملات عاشقانه استفاده کنید و به او یادآوری کنید که همچنان عاشق او هستید، دوستش دارید، به او احترام می‌گذارید و وجود او برای شما ارزشمند است و از داشتن او در کنارتان خوشحال هستید. مطمئن باشید او نیز با شنیدن این جملات عاشقانه به شما بیشتر عشق خواهد ورزید و چه بسا شور و اشتیاق شما نسبت به هم مانند ماه‌های نخستین رابطه عاشقانه شما می‌شود. در این مطلب سعی داریم تا شما را با جملات عاشقانه‌ای که مردان به شنیدن آن‌ها نیاز دارند، آشنا کنیم.

  میخواهم یاد بگیرم هر مردی را عاشق و وابسته خودم کنم

  1- من به خاطر داشتن تو خیلی خوش‌شانس هستم

  من به خاطر داشتن تو خیلی خوش‌شانس هستم - جملات عاشقانه

  وقتی وارد یک رابطه عاشقانه می‌شوید، به داشتن مرد مورد علاقه خود در کنار خود عادت می‌کنید. خود به خود او را در برنامه‌ریزی‌های خود جای می‌دهید و این روند تا جایی ادامه پیدا می‌کند که گاهی از یاد می‌برید که روزی با این مرد آشنا شدید، دوست داشتید هر لحظه در کنار او باشید و مدام دلتنگ او می‌شدید. داشتن او در کنار شما تبدیل به یک عادت می‌شود. این عادت کردن نباید شور و اشتیاق عاشقی را در شما خفه کند! با وجود این که هر رابطه‌ای تلخی‌ها و شیرینی‌های خود را دارد، نباید به گونه‌ای با مرد خود رفتار کنید که انگار دیگر مثل قبل او را دوست ندارید.

  به او بگویید که خیلی خوش‌شانس هستید که از بین تمام انسان‌های روی زمین او را دوست دارید. او را متوجه احساس خود کنید و به او نشان دهید که قدردان هر لحظه‌ای هستید که او در کنار شما هست و به شما توجه می‌کند.

  مقاله مرتبط: چطور با ناز کردن دل مردان را به دست بیاوریم و به سمت خود جذب شان کنیم؟

  2- من به تو افتخار می‌کنم یکی از بهترین جملات عاشقانه

  همه افراد دوست دارند تا مورد تحسین قرار بگیرند و مردی که شما عاشق او هستید، از این امر مستثنا نیست. در زندگی سختی‌های زیادی وجود دارد و ممکن است فشار زندگی، کار، دانشگاه و تحصیلات و … موجب شود گاهی افراد در خود بشکنند و اعتماد به نفس خود را از دست دهند. بنابراین ممکن است گاهی دچار اشتباهاتی شوند و احساس کنند برای انجام کارها و وظایف خود، توانایی لازم را ندارند. هیچ چیز بهتر از جملات عاشقانه‌ای که شما قرار است به مرد مورد علاقه‌تان بگویید، بر احساسات او تاثیرگذار نخواهد بود. بهتر است به او بگویید که با تمام سختی‌ها، مشکلات و پستی و بلندی‌های زندگی به او افتخار می‌کنید و او دارد به بهترین نحو ممکن از پس وظایف خود برمی‌آید. به او نشان دهید که حامی او هستید و در انجام کارها و اهدافش به او انگیزه دهید.

  3- به او بگویید که مردی بسیار محترم است

  هنگامی که مرد موردعلاقه شما رفتارهایی از خود بروز می‌دهد که نشان‌دهنده باشخصیت بودن اوست، همین نکته را به او بگویید. به او بگویید که چقدر رفتارهای او محترمانه است. او چقدر باشخصیت است. این رفتار نه تنها باعث تقویت این رفتار خوب او خواهد شد بلکه باعث می شود زندگی شما بیش از پیش گرمتر و صمیمی تر شود.

  4- به خاطر تو این غذا را پخته‌ام

  به خاطر تو این غذا را پخته‌ام - جملات عاشقانه

  همه افراد دوست دارند در خانه‌ای تمیز و مرتب زندگی کنند. تصورش را بکنید وقتی بعد از یک روز کاری خسته‌کننده به خانه برمی‌گردید، بوی خوش غذای در خانه پیچیده باشد و همه چی مرتب و تمیز باشد و فضایی برای به آرامش رسیدن شما فراهم شده باشد.

  با این کارها به مرد موردعلاقه خود نشان می‌دهید که چقدر آرامش او برای شما اهمیت دارد. چه بهتر که به او بگویید برایش غذا یا نوشیدنی محبوبش را آماده کرده‌اید. بله درست است! شما حتی با گفتن این که غذای مورد علاقه همسرتان را برایش درست کرده‌اید، در حال گفتن جمله‌ای عاشقانه هستید!

  5- از زیبایی‌های ظاهری او تعریف و تمجید کنید

  برای مرد مورد علاقه شما مهم است که او را زیبا و خوش‌تیپ ببینید. همان طور که زنان نیازمند تعریف و تمجید از ظاهرشان هستند، مردان نیز این چنین هستند. آن‌ها نیاز دارند تا متوجه شوند در چشم شما زیبا هستند.

  6-لطفا به من کمک کن

  در انجام کارها از او کمک بگیرید - جملات عاشقانه

  کمک خواستن و ادای جملاتی که نشان‌دهنده کمک خواستن است موجب می‌شود تا همسر شما احساس قدرت کند! او خوشحال می‌شود تا در انجام کارها کمکتان کند، هر چند آن کمک باز کردن در یک شیشه مربا یا ترشی باشد! گاهی از او بخواهید تا به شما کمک کند و این احساس قدرت را به او بدهید.

  مقاله مرتبط: راه‌های افزایش اعتماد به همسر و رفع بی‌اعتمادی در زندگی مشترک

  7- تو بهترین همسر دنیا هستی

  تو بهترین همسر دنیا 1هستی

  به او نشان دهید که چقدر در انجام وظایفش بهترین است. این که چقدر همسر، پدر، نامزد و مرد خوبی است. به او بگویید که وظایفش را در این نقش‌ها به خوبی انجام می‌دهد و بهترین است و شما از انجام کارهایی که در حقتان می‌کند، راضی و خشنود هستید.

  8- چقدر بااستعداد هستی!

  چقدر بااستعداد هستی! - جملات عاشقانه

  یکی دیگر از جملات عاشقانه‌ای که می‌توانید به مرد مورد علاقه‌تان بگویید و او را عاشق‌تر کنید این است که به او بگویید چقدر بااستعداد است. او با شنیدن این جمله بیشتر عاشق شما می‌شود. بسیاری از افراد ممکن است انجام برخی از امور را عادی فرض کنند. وقتی شما این امور را به عنوان استعداد ببینید و از مرد مورد علاقه‌تان تمجید کنید، او بیشتر از قبل عاشق شما می‌شود.

  9- حق با تو است

  گاهی با مرد موردعلاقه‌تان مشورت کنید و به او بگویید که در انجام امور و وظایف ایده‌های خوبی می‌دهد و حق با اوست! وقتی حق را به او می‌دهید و حرفش را تحسین می‌کنید، بدون شک حس خوبی در او ایجاد می کنید و همین باعث می شود او متقابلا در موقعیت های مختلف از شما مشورت بگیرد و هر دو این احساس را تجربه کنید.

  مقاله مرتبط: با شناخت نیاز مردان در رابطه جنسی او را شگفت زده کنید!

  10- من طرفدار تو هستم

  گاهی ممکن است یک سری مشکلاتی به وجود آید و مرد موردعلاقه شما نیازمند حامی باشد. کافی است در این گونه موارد به او نشان دهید که طرفدار او هستید و همیشه خواهید بود. با این جمله شما مرد خود را عاشق‌تر از قبل می‌کنید و به او این اطمینان را می‌دهید که حمایت‌کننده‌ای دارد و کسی هوای او را دارد.

  11- دوستت دارم

  دوستت دارم 1

  چه جمله‌ای زیباتر و احساسی‌تر از بیان ابراز و علاقه با جمله “دوستت دارم” است؟! همه دوست دارند این جمله را بشنوند و هیچ جمله‌ای بهتر از این جمله نمی‌تواند مرد مورد علاقه شما را بیشتر از قبل عاشقتان کند! به او بگویید که دوستش دارید. عاشقش هستید.

  سخن پایانی

  علاوه بر جملات بالا جملات عاشقانه دیگری نیز وجود دارند که ممکن است تنها مرد شما از آن‌ها خوشش بیاید و عشقش را به شما بیشتر کند. شما می‌توانید این مسائل را به مرور زمان متوجه شوید و با شناخت بیشتر او، به علاقه‌مندی‌های او پی ببرید و از همان‌ها به عنوان جملاتی عاشقانه استفاده کنید.

  منبع مطلب : takamoleman.com

  مدیر محترم سایت takamoleman.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید