توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  جملاتی که دل مردان را اب میکند

  1 بازدید

  جملاتی که دل مردان را اب میکند را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  جملاتی که دل مردان را آب می کند

  جملاتی که دل مردان را آب می کند

  جملاتی که دل مردان را آب می کند چه جمله هایی هستند؟
  این سوال اکثر خانم ها می باشد. خانم هایی که به دنبال دلبری از مرد مورد علاقه و عشق خود هستند همواره به دنبال جملاتی که دل را می لرزاند هستند.
  خانم ها تمام تلاش خود را در رفتار و ظاهرشان انجام می دهند تا در بدست آوردن دل همسرشان موفق باشند. اما فراموش نکنید که یکی از ساده ترین راه ها برای دلبری از مردان و از مهمترین توصیه هایی که مردان را دیوانه تان می کند، استفاده از زبان و به کار بردن جملاتی که دل مردان را آب می کند، می باشد.
  حتما برای شما هم پیش آمده است که بگویید فلان دختر از نظر قیافه و ظاهر خیلی هم جذاب نیست اما به راحتی می تواند برای مرد مورد علاقه اش دلبری کند و هر کسی را که بخواهد به دست آورد. در حالیکه من با ظاهری آراسته تر و جذاب تر این قابلیت را ندارم. اینجاست که باید به نقش زبان و نوع جملاتی که به کار می برید اهمیت دهید.
  به دلیل اهمیت این موضوع نوین اطلس در این مطلب خود جملاتی که دل مردان را آب می کند، جملاتی که مردان را دلتنگ می کند، جملات عاشقانه برای جذب مردان و جملاتی که مردان را ویران می کند را برایتان مثال می زند تا با به کار بردن آن ها بتوانید هر چه بیشتر برای عشق خود دلبری کنید.

  جملاتی که دل مردان را آب می کند

  جملاتی که مردان را دلتنگ می کند

  جملات عاشقانه برای جذب مردان

  جملاتی که مردان را ویران می کند

  در انتهای این بخش باید اشاره کنیم هر جمله ای که غرور و شخصیت مرد را هدف بگیرد و به نوعی به وی بفهماند که ارزش و جایگاه خاصی در زندگی زن ندارد، از جملاتی است که مرد را ویران می کند و منجر به تغییر رفتار مردان بعد از ازدواج خواهد شد.

  مطالب مرتبط:

  لیست کلمات عاشقانه

  چگونه به یک مرد محبت کنیم

  جملات عاشقانه مخصوص نامزدها

  کلماتی که مردان را تحریک می کند

  آنچه مردان در روابط زناشویی دوست دارند

  جملاتی که مردان را دلتنگ می کند

  عامل جذب مردان

  قانون جذب عشق

  رفتارهایی که مردان دوست دارند

  چگونه با مردی که سرد شده رفتار کنیم

  با چه کلماتی ابراز علاقه کنیم

  کلماتی که باعث جذاب تر شدن رابطه می شود

  بایدها و نبایدهای صحبت با مردان

  چگونه با پیامک دلبری کنیم

  منبع مطلب : novinatlas.com

  مدیر محترم سایت novinatlas.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

  جملاتی که دل مردان را اب میکند

  خانم ها می خواهند مرد زندگی شان را حسابی به خودشان جذب کنند و معمولا به دنبال راه هایی هستند کــه به بهترین نحو ممکن این کار را انجام دهند و به قول معروف مردان را دیوانه خودشان کنند. امروز ما به طور مفصل به این موضوع می پردازیم.

  چرا تو انقدر جذابی؟

  هر مردی عاشق این حرف است که دختری به او بگوید جذاب است ، چی داری که من انقدر عاشقت شدم ، چی داری که من انقدر دلم پیشته ، چی داری که انقدر جذاب و سکسی هستی؟ این جمله ها را به هر مردی که بگویید کار تمام است و یک دل نه صد دل عاشق تر از قبل می شود.

  عاشق اینم که ازت لب بگیرم

  بوسیدن لب های یک مرد برای یک زن واقعا لذت بخش هست ، اما اکثرا بی سر و صدا انجام می شود و بعد از آن هم خبری از حرف زدن درباره بوسه نیست ، حالا اگر حرفش را بزنید چه می شود؟ او احساس مرد بودن بیشتری می کند و این غرور شیرینی است که شما با این جمله به او می دهید و بعد از آن هم حاضر باشید برای یک بوسه جانانه. جمله های دیگری مثل : لب هات چی داره که انقدر خوشمزه ست؟ وقتی ازت لب می گیرم میرم آسمون هفتم! لبات خیلی خوشمزه ست مثل عسل.

  وقتی با توام همه جا بهشته

  بهشت نهایت لذت و راحتی هر فرد است ، حالا فکر کنید کنار کسی هستید که واقعا دنیا را برایتان بهشت کرده ، خب حالا باید جلوی مرد زندگی تان این را به زبان بیاورید و ببینید که نگاه او چطور برق می زند و دلش می خواهد شما را در آغوش بگیرد.

  بغلت بهترین جای دنیاست

  بوسه ، بغل کردن ، سکس. سه چیز وصف نشدنی بین زوج ها ، حالا نوبت این است که زن جلو بیاید و به مرد زندگی اش بگوید که بغلت بهترین جای دنیاست ، امن ترین جای دنیاست ، بغلت خیلی حال میده. همیشه از بغل کردن مرد زندگی تان تعریف کنید تا فکر کند که به شما احساس امنیت می دهد. بعضی وقت ها هم بگویید : بیا منو بغل کن. دستوری است اما شیرین و خیلی خیلی جواب مثبت می دهد.

  باورم نمیشه هر شب کنار تو میخوابم

  خوابیدن در آغوش همدیگر لذتی دارد که نمی شود با هیچ متن و زبانی وصف کرد. حالا این لذت وصف نشدنی را جلوی مردتان به زبان بیاورید تا هر دو بدانید که قدر شب کنار هم خوابیدن ها را می دانید و لذت می برید. واقعا خوابیدن در بغل کسی که دوستش دارید یکی از لذت های این دنیا است.

  از مد مو و ریشش تعریف کنید

  مو و ریش دو چیزی هستند که مردها به آن افتخار می کنند ، حالا فرض کنید یک دختر هم بیاید و از آن تعریف کند ، نتیجه چه می شود؟ خودتان می دانید.

  عاشق بازوها و سینه هات هستم

  طبق غریزه ای که زن ها دارند ، از مردانی که بازو و سینه های عضلانی دارند خوششان می آید ، مردها هم روی این اعضا حساس هستند و می بینیم که در باشگاه روی سینه و بازو چقدر کار می کنند. در زمان های قدیم بازو و سینه های قوی مردانه نشانه قدرت بود و زن خیالش راحت می شد که مرد زندگی اش از او در مقابل حوادث و محیط محافظت می کند (زمان غار نشینی) ، این غریزه هنوز در زن ها وجود دارد.

  دلم برات تنگ شده

  وقتی کنار توام دلم برات تنگ می شود ، حالا ببین نبودنت با من چه می کند. جمله ای عاشقانه که اگر از مرد زندگی تان دور هستید یا کنارش هستید فرقی ندارد ، در همه حال جواب می دهد از نوع بدجور!

  جذب مردان از روش جنسی

  باید برویم سراغ تحریکاتی کــه مردان به سرعت نسبت به آن ها واکنش نشان می دهند ، تحریکات جنسی!

  جملاتی که مردان را تحریک می کنند

  عشقم، امشب من تماما مال تو هستم

  شب کنار هم هستید ، خیلی از زوج ها با هم راحت هستند و نیازهای جنسی شان را فوری مطرح می کنند اما خب برخی هم  خجالت و ابا دارند ، در هر دو حالت از زن به مرد بگوید که امشب تماما مال توام ، مرد می داند که باید چکار کند! هر مردی لذت می برد از این که زن زندگی اش به او بگوید که مال اوست و نه هیچ کسی دیگر و آزاد است که هر کاری می خواهد با دختر زندگی اش بکند (عشق بازی).

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

  دوست دارم بدنتو لمس کنم

  بازی کردن با بدن مرد و دست کشیدن روی پوستش از صورت گرفته تا دست ها و جاهای دیگر واقعا برای زنان لذت بخش است و بهتر که این احساس را به زبان هم بیاورد.

  تو منو دیوونه خودت کردی

  مجنون و دیوانه شدن آخر عاشق ست ، من مجنونتم ، من لیلای توام ، من دیوونه توام مرد من.

  بیا امشب رو به بهترین شب زندگیمون تبدیل کنیم

  نیازی به توضیح ندارد و خودتان می دانید باید چکار کنید!

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

  امروز همش به تو فکر می کردم

  فرض کنید شب که قرار است همدیگر را ببینید به مردتان بگویید که در تمام طول روز در فکرش بودید.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

  می پرستمت

  یک جمله تمام عیار! فکر کنید به شریک زندگی تان بگویید که او را مورد پرستش قرار می دهید، فکر می کنید چه حالی می شود؟

  مردان دوست دارند صدای آه و ناله زنان را حین رابطه جنسی بشنوند

  هیچ چیز یک مرد را مثل صدای آه و ناله همسرش تحریک نمی کند ،هنگام رابطه جنسی ساکت نباشید ، لذت تان را با آه و ناله نشان دهید ، البته تقریبا همه خانم ها هنگام رابطه این صدا را دارند به جز کسانی که خجالت می کشند یا فکر می کنند آه و ناله کردن چیز خوشایندی نیست که در اشتباه کامل هستند.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

  این پوزیشن رو دوست دارم

  در اکثر مواقع این مرد است که پوزیشن و حالت ها را در رابطه جنسی تعیین می کند در صورتیکه اگر انتخاب پوزیشن از طرف زن باشد ، مرد خیلی خیلی خیلی تحریک می شود.

  مردان دوست دارند اندام های جنسی شان را لمس کنید 

  خیلی اوقات حتما لازم نیست کلمه ای بر زبان بیاورید ، نزدیک مردتان بروید و بدنش را لمس کنید ، کم کم به اندام تناسلی اش برسید و شروع کنید به لمس کردن آن به آرامی ، در حین این کار با نگاهی تحریک کننده به چشمان وی نگاه کنید و آرام زیر گوشش چیزهایی زمزمه کنید ، نتیجه را خودتان می دانید ، هر مردی با این کار تا مرز سکته از تحریک پیش می رود!

  اسمش را بر زبان بیاورید 

  سعی کنید اسم شریک زندگی تان را زیاد بر زبان بیاورید ، اگر او ببیند که مدام اسمش را صدا می زنید متوجه می شود که دلتان برای او پر می زند و این بهترین حس برای یک مرد است.

  تعریف از سایز آلت تناسلی فراموش نشود

  اندازه ……. رو دوست دارم ، از کلفتی و سایز آلت تناسلی اش تعریف کنید و هنگامی که تعریف می کنید چشمان تان برق بزند تا بیشتر تحریک شود ، بعد شروع کنید به لمس آن ، حالا ببینید که مرد زندگی تان چقدر به مردانگی اش افتخار می کند که دلیل این افتخار شما هستید.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

  مردان عاشق صدای زدن پشت باسن زنان هستند

  مردان دوست دارند پشت باسن خانم ها بزنند و از صدای آن خیلی خیلی خوششان می آید. اما اگر این درخواست از شما باشد خوشحال تر هم می شوند ، بنابراین به او بگویید : محکم تر بزن ، سفت تر بزن.

  تند تر و سریع تر عشقم

  هیچکسی از رابطه جنسی کند و آرام راضی نیست ، بنابراین به مرد زندگی تان بگویید که تندتر و سریع تر بزن عشقم ، عزیزم ، حالا ببینید که بعد از شنیدن این جمله از طرف شما چه حالی می شود و تا مرز ارضا شدن پیش می رود.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

  دوست دارم تا ابد با تو بخوابم

  وقتی کنار همدیگر خواب هستید و در هم تنیده اید و آغوش و عشق بازی می کنید ، این را هم بر زبان بیاورید که می خواهید این لحظه تا ابد ادامه داشته باشد.

  این بهترین ارضایی بود که داشتم

  اگر به مرد زندگی تان بگویید که از ارضا شدن که بوسیله رابطه جنسی با وی بوده راضی هستید و کلی لذت برده اید ، او حتما احساس مردانگی بیشتری می کند. برای مردان هیچ چیز شیرین تر از این نیست که زن زندگی شان را ارضا کرده باشند.

  تو به من امنیت می دهی

  غریزه مردان می گوید که باید مراقب همسرشان باشند و اگر این امنیت و مراقبت از طرف همسرشان گفته شود واقعا جواب مثبتی می دهد.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

  پشت چشم نازک کردن

  زمانی که تنها هستید این کار را جلوی آینه تمرین کنید. یک ته لبخند هم چاشنی آن کنید. اگر اصلا این کار را بلد نیستید می توانید از بقیه یاد بگیرید.به چشمان خانم هایی با عشوه حرف می زنند خوب نگاه کنید.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

  15 جمله و اعمال تحریک کننده دیگر:

  جونه من ماله تو

  بهترین مرد روی زمینی

  خوشگل تر از تو کجاست؟ نیست

  بدنتو دوست دارم ، همه زندگیمی

  دوست دارم تا ابد کنارت زندگی کنم

  برایش شعر بخوانید ، زمزمه کنید

  بیا منو ماساژ بده

  دامن کوتاه بپوشید و همینکه جلویش راه می روید کاری کنید دامن تان بیفتد ، بقیه ماجرا خیلی عاشقانه خواهد بود

  میخوام پدر بچه هامون باشی (قبل از ازدواج)

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

  بیا با هم برقصیم

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

  دستتو بزار روی قلبم ، میبینی؟ برای تو می تپه

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

  دلیل زندگیه منی

  میخوام دنیا نباشه وقتی غمگینی (وقتی ناراحته)

  تا آخرش باهات میمونم

  وقتی از هم دور هستید عکسهای جذاب و سکسی از خودتون برای شریک زندگیتون بفرستید

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند (40 جمله ناب)

  مطالب بیشتر:

  ۱۰ خصوصیت زنانه که مردان را جذب و عاشق می کند

  منبع مطلب : niksho.com

  مدیر محترم سایت niksho.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  10 جمله ایی که دل مردان را آب میکند ( جملاتی که دل آقایان را میلرزاند)

  10 جمله ایی که دل مردان را آب میکند ( جملاتی که دل آقایان را میلرزاند)

  شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده که من از فلان دوستم هم خوش قافیه تر و آراسته تر هستم اما چرا او همیشه خیلی زودتر از من گوی سبقت دلبری کردن از پسرها و مردهای جذاب را از من میستاند. بیایید با یکدیگر صادق باشیم که این باور غلط گذشته که فقط زنان هستند که از راه شنیدن جملات عاشقانه مجذوب میشوند دیگر اعتبار خود را از دست داده است. جملاتی که دل مردان را آب میکند نیز وجود دارد. آنها نیز تشنه شنیدن جملاتی که مردان را دیوانه میکند هستند. من در این مقاله میخواهیم به شما بگوییم که مردان نیازمند چه جملاتی هستند؟، بنابراین بهتر است شما غرور خود را برای عشقتان کنار بگذارید و به توصیه هایی که مردان را دیوانتان میکند گوش کنید. 

  جملاتی که دل مردان را آب میکند

  جملاتی که دل آقایان را آّب میکند

  ۱- تو واقعاً زرنگ و باهوشی!

  با تصدیق نمودن هوش و ذکاوت او، این مفهوم را می‌رسانید که علاوه ‌بر محاسن دیگر او، متوجه ذهن و فکر توانمندش نیز شده‌اید. همسر شما با شنیدن این جمله، در مورد همه‌ی جوانب زندگی خود، احساس رضایت و خشنودی خواهد نمود. این جمله از آن جملاتی است که دل آقایان را آب میکند ، نشانه‌ی احترام از طرف شما برای همسرتان محسوب می‌گردد. هیچ‌چیزی بهتر از بیان و تشخیص هوش و ذکاوت آنان، نمی‌تواند صفات عالی شما را آشکار نماید.

  ۲- می‌خواهم همه‌ی عمرم را با تو سپری کنم!

  اگر شما به دنبال جملاتی که مردان را دیوانه میکنید هستید، این بهترین گزینه است. هنگامی‌که این جمله را بیان می‌دارید، او را به تداوم تعهدتان، مطمئن می‌سازید و به‌تبع، همدلی همیشگی او را خواهید داشت.

  جمله‌های‌ کلیدی برای جذب همسر زندگی زناشویی را باید چون نهالی دانست که لازم است تمام تمهیدات را به‌کار بست تا این نهال سست و شکننده، حفظ و بارور شود و به درختی تناور تبدیل گردد و ریشه‌ی آن، در اعماق جان زن و مرد نفوذ کند.

  ۳- تو بهترین دوست منی!

  به این معنی است که برای رابطه‌تان ارزش قائل هستید و مایل‌اید کارهایی را به همراه او انجام دهید که مردان دیگر ممکن است قادر به انجام آن‌ها نباشند. همسرتان بعد از شنیدن این جمله، پیوستگی مقاومت‌ناپذیری با شما پیدا خواهد نمود. این جملات، شما را در نظر او به‌جای یک فرد عادی، به انسانی جذاب تبدیل می‌کند.

   ۴- تو زندگی منو کامل می‌کنی!

  این جمله می‌گوید که او، تنها فرد مورد علاقه‌ی شماست. بیان این عبارت، به مفهوم آن است که همسر خود را به‌طور کامل پذیرفته‌اید و او مکملی همیشگی برای شماست. به این‌ترتیب در همسرتان، احساسی لذت‌بخش و پایدار به‌وجود خواهد آمد. این جمله تأکید می‌کند که شما در زندگی، به او نیاز داشته و نمی‌توانید بدون او به زندگی ادامه دهید. مردها از شنیدن چنین جملاتی، بسیار دلگرم می‌گردند.

   ۵- دوستت دارم!

  برایش اهمیت بسیار زیادی قائل‌ایم، می‌تواند تأثیر شگرفی به همراه این جمله‌ی دوکلمه‌ای معروف و کوتاه که همگی ما داشته باشد. هر روز چندین‌بار این جمله را برای همسرتان تکرار نمایید چراکه گفتن این عبارت به او، باعث روشن نگاه داشتن شعله‌های آتشی می‌گردد که همیشه نیاز به برافروزی دارند. اگر در بین شما، کسانی هستند که تا به حال این جمله را به همسرشان نگفته‌اند، بدون تردید، آن را بیان کنید. وقتی اثر شگرف این جمله را در همسرتان ببینید، هرگز از تکرار آن کوتاهی نخواهید کرد.

  ۶- به تو افتخار می کنم!

  در موقعیت های مختلف به همسرتان نشان دهید که به او افتخار می کنید و در مقابل دیگران نیز با کمال میل نشان دهید که شریک زندگی شما بهترین مرد دنیاست. برخی مواقع ساده به او بگویید که به او و بودنش افتخار می کنید و در برخی موقعیت ها مقابل چشم همسرتان این جمله که به همسرتان افتخار می کنید را به دیگران هم بگویید. وقتی همسرتان متوجه تعریف شما در مقابل دیگران می شود ،احساس غرور خواهد کرد و این حس را در دلش خواهد داشت. به ویژگی های مثبت همسرتان دقت کنید و به آنها افتخار کنید.

  ۷- تو یک پدر فوق العاده‌ای!

  شوهر شما ممکن است در مورد مهارت‌های پدری خود مطمئن نباشد. برای اینکه تشویقش کنید در مسیر درستی جلو برود، بگذارید بداند که پدری فوق العاده است تا اعتماد بنفسش تقویت شود و در نتیجه پدر قوی‌تری برای فرزندتان باشد. اگر شوهر شما عزت نفس بیشتری داشته باشد بهتر می‌تواند برای بچه‌ها و خانواده تصمیم بگیرد. همه دوست دارند پدر و مادر خوبی باشند و این مهم است که به همسرتان بگویید اینچنین است. به او این اطمینان را بدهید که برای کمک و حمایتش در شرایط خاص کنارش هستید.

  ۸- کاری هست که بتوانم برایت انجام بدهم؟

  بیشتر اوقات مردها تصور می‌کنند نباید به کسی بگویند که به کمک نیاز دارند. اما شما به عنوان همسرش باید بفهمید چه زمانی به کمک نیاز دارد. این کار شما به او نشان می‌دهد مراقبش هستید و می‌دانید که درست مانند هر آدم دیگری ممکن است نیاز به کمک داشته باشد. چه کسی گفته مردها نیاز به کمک ندارند؟ آنها فقط نمی‌دانند چگونه کمک بخواهند!

  ۹- بیا بیشتر برای هم وقت بگذاریم!

  این یکی از استثنایی‌ترین کارهایی است که برای شوهرتان می‌توانید انجام دهید تا او احساس فوق العاده بودن بکند. با توجه به تمام مشغله‌هایی که دارید شما و همسرتان احتمالا وقت کافی برای با هم بودن ندارید. دادن این پیشنهاد به شوهرتان حس خاص بودن به او می‌دهد و باعث می‌شود احساس کند مانند شما می‌تواند برای تداوم زندگی مشترک‌تان تلاش کند. شما نیاز دارید که اوقات باکیفیتی را با هم بگذرانید و رابطه‌تان را تغذیه کنید. اگر به همسرتان نشان دهید که دوست دارید زمان بیشتری با هم باشید به او ثابت می‌کنید که احساس صمیمیت با او دارید و دل‌تان برایش تنگ شده، و او نیز همین حس را به شما پیدا خواهد کرد. اوقاتی که با هم می‌گذرانید مفرح و عاشقانه باشد و خودتان را مکلف بدانید که هر هفته این زمان را با هم سپری کنید.

  ۱۰- تو همیشه می‌توانی کاری کنی که بخندم و شاد باشم!

  اجازه دهید شوهرتان بداند که بلد است لبخند را به لبان‌تان بیاورد. به او نشان دهید با خودش انرژی مثبت به خانه می‌آورد و شما برای همین دوستش دارید. شاید همسرتان چیره دست‌ترین آدم در دنیا نباشد که شما را به قهقهه بیندازد اما به او بگویید که عاشق جُک تعریف کردنش هستید. این تعریف‌ها احساس خوبی به او می‌دهد و مطمئنش می‌کند که کارش را در شاد کردن شما درست انجام می‌دهد.

  جملاتی که مردان را دیوانه میکند

  عوامل بزرگی که مخرب عشق برای زوجین است

  خشم و انزجار – تکبر و خودبینی – حسادت- خودخواهی – اکراه و بی‌میلی – غرور و خودپسندی.

  گاهی مقابل هم بنشینید و در سکوت به چشم‌های هم‌ خیره شوید.

  هرگز با کلمات و جملات زشت و رکیک چه در حضور دیگران و چه در خلوت ، هم دیگر را مورد خطاب قرار ندهید .

  هرگز هم دیگر را باز خواست نکنید.

  خانواده های یکدیگر را محترم بشمارید و جبهه گیری در مقابل آنان نکنیم .

  رازدار یکدیگر باشید.

  او را در جمع دوستانتان بهترین همسر دنیا معرفی کنید.

  همیشه همسرتان را تکیه‌گا‌هتان بدانید.

  به او یادآوری کنید که همیشه به جای گفتن «مال من» بگوید «مال ما».

  در صورتی که گاهی اوقات سر و وضع آشفته‌ای داشت هرگز او را به تمسخر نگیرد و او را تهدید به چیزی نکنید .

  قبل از اینکه همسرتان در خواستی از شما بکند، سعی کنید بفهمید همسرتان چه می خواهد و برایش فراهم کنید البته در صورت امکان .

  هنر مذاکره کردن را بیاموزید چون این کار کلیدی برای گشودن درهای عشقی دیرپاست و خواسته های خود را به خوبی با بیان ساده و زیبا برای همسرتان عنوان کنید.

  کارهایتان را به‌طور مشترک بین هم تقسیم کنید تا لحظات بیشتری در کنار هم باشید.

  سعی کنید همیشه در مقابل اشتباهی که مرتکب شده‌اید به او بگویید: «متأسفم»

  با هدایای کوچک و ارزنده به مناسبت های خاص او را هیجان‌زده و غافلگیر نمایید.

  او را در جمع دوستانتان بهترین همسر دنیا معرفی کنید.

  همیشه همسرتان را تکیه‌گا‌هتان بدانید.

  به همسرتان به چشم هدیه‌ای مخصوص از جانب خداوند نگاه کنید، چون واقعا هم‌ همین‌طور است.

  منبع مطلب : nininama.com

  مدیر محترم سایت nininama.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  jol : سمت لبش برید و کم کم تحریک به بوسه کنید عالیهههه این روش

  Hani : همواره ب عشقتون ابراز علاقه کنید چگونه ؟!... کلمه های ک آن را جذب خود کنید همواره بگویید دوستت دارم بگویید میدانی بدون تو نمیتوانم زندگی کنم بگویید میدانی این نفس بدون تو بعید است اسمش را زیاد صدا بزنید ...خیلی تاثیر دارد وقتی می‌خواهید ابراز علاقه کنید با اسمش شروع کنید این خیلی خوبه و خیلی تاثیر گذاره

  ماه خودمی : واقعا خیلی تاثیر گذار بود خیلللی ممنون در حالی که میخوندم رفتم وچند کلمه از این مطالب بهش گفتم وخیلی تاثیر گذار بود بااینکه نزدیک ۴صبح بود تا پیامش دادم سین کرد وکلی قربون صدقم رفت واقعا خیلی مطالب قشنگی بودن دمتون گرم

  ... : ما زیاد تنها نیستیم هر موقع هم تنها بشیم یکی میاد گند میزنه به همهچی

  عاشق : بسیار عالی و کامل..موفق وپیروز باشید🌷

  مهرداد : جملات تاثیر گذار زیاد داشت . افرین بدروووووود...

  Naze : خوب بود ولی مجردم😐

  .... : امم اینم بگم ک من بیشتر اینارو استفاده میکنم اما ی بار ک خاستم بهش حس امنیت بدم نصف شب بود میترسیدم گفتم بیدار بمون تا من خابم ببره بعد تو بخاب اصلا تا صب از این کارم خابش نمیبرد صب هم بهم گفت بهترین حس دنیا بود انگار بهم تکیه داده بودی

  سحر : تو همیشه برام تازگی داری جمله ی خیلی تاثیر گذاریه

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 18 روز قبل
  0

  به بودنت افتخار میکنم

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  زهرانظری

  ناشناس 2 ماه قبل
  2

  سعی کنین همه حرکاتتون با دلبری باشه

  اونموقع اس که طرف دیوونتون میشه🙃

  دخی❤ 3 ماه قبل
  0

  خبه ولی مجردم😁

  متاهل شدم استفاده میکنم😁❤👋

  فرزانه 4 ماه قبل
  0

  عالی بود خییییییلی

  عاطفه 5 ماه قبل
  3

  عالی ولی من مجردم 🥴

  شکوفه 5 ماه قبل
  2

  من ده ساله ازدواج کردم اماهنوز همسرم اسمموصدانزده!

  ازاین مساله ناراحتم.ولی به روش نیاووردم.

  ازراهنماییاتون استفاده میکنم بسیارعالی بود.

  1
  سونیا 1 ماه قبل

  خوب بهش بگو

  2
  پروانه 2 ماه قبل

  اسمتو عوض کن

  marym 6 ماه قبل
  -1

  عالی بود مرسی

  ماه خودمی 7 ماه قبل
  7

  واقعا خیلی تاثیر گذار بود

  خیلللی ممنون

  در حالی که میخوندم رفتم وچند کلمه از این مطالب بهش گفتم

  وخیلی تاثیر گذار بود

  بااینکه نزدیک ۴صبح بود تا پیامش دادم سین کرد

  وکلی قربون صدقم رفت

  واقعا خیلی مطالب قشنگی بودن

  دمتون گرم

  ⁦(๑˙❥˙๑)⁩ 8 ماه قبل
  2

  سلام

  با آقایون شوخی کنید بخندید همین وسط ک شوخی میکنید ی جمله احساسی رو بهشون بگید مثبت بگید خیلی خوشحالم ک تورو دارم ...تا ابد میخامت ...دوستت دارم ...بدون تو زندگی کردن سخته و...

  jol 8 ماه قبل
  8

  سمت لبش برید و کم کم تحریک به بوسه کنید عالیهههه این روش

  7
  ... 6 ماه قبل

  ما زیاد تنها نیستیم هر موقع هم تنها بشیم یکی میاد گند میزنه به همهچی

  sara 8 ماه قبل
  2

  سلام عالی بود همه ای اینارو با همسر انجام میدم 🥰

  مریم 10 ماه قبل
  3

  ارایش کردن فراموش نشه وقتی همسرت از صبح تاشب سرکارهسته توی گرما وسرما بیرون میره تا یه لقمه نون برات فراهم کنه توهم قدر دان باش وقتی میادبراش چایی یاشربت بیار لباسهات برای عروسی جشن ها قایم نکن اون هم دل داره یادت بیاد روزاول چقدر تیپ بودی ارایش میکردی الان بچه دار شدی یادت رفته

  ستاره 10 ماه قبل
  0

  باااییی

  Mahsa 11 ماه قبل
  2

  یه سایت مینویسه خیلی محبت کنید به عشقتون یه سایت میگه زیاد در دسترس نباشید اگه بفهمن زندگیتون شدن ولتون میکنن چیکاکنیم حالا :/

  -1
  ناشناس 3 ماه قبل

  آی گفتی ولی تو دسترس نبودنو برا دوست پسر گفته برا شوهر در دسترس بودنو محبت خوبه

  -1
  عشق 3 ماه قبل

  آره دقیقاااااا

  عاشق 11 ماه قبل
  0

  مرسی

  عاشق 11 ماه قبل
  0

  مرسی

  هلیا 11 ماه قبل
  0

  بچه ها چوری پشت چشم نازک کنیم یا ی همچین چیزی!

  ناشناس 11 ماه قبل
  -2

  😊واقعا عالی

  مرسی ازتون

  مبینا 12 ماه قبل
  0

  همه ی مطالب عالی

  من ۱۵سال با همسرم زندگی کردم همسرم رو در دریای محبت غرق کردم هیچوقت ازش چیزی که در توانش نبود

  رو نخواستم بهترین کلمات رو استفاده کردم همیشه بهترینها رو براش تدارک دیدم حتی وقتی دختر اولم ۴سال و دختر دومم ۶ماهش بود هیچ چیز مانع محبت و عشق ورزیدنم نمی شد

  هیچوقت بد اخلاقی نکردم فقط از بیمهریش گریه کردم که خودش قبول داشت

  هزار بار خواستم بریم مشاوره که چرا همسرم نمیتونه به من بگه دوستم داره

  می دونستم دوستم داره!

  صاحب چند تا فرزندیم الان ۲ساله همسرم به من محبت می‌کنه و دیوانه وار عاشقم هست اما من

  احساس خستگی و افسردگی دارم

  چکارکنم؟

  خیلی از آقایون چشم و دل پاک مثل همسرمن بلد نیستن

  ابراز عشق و علاقه کنند باورتون میشه؟

  1
  مبینا 12 ماه قبل

  هیچ آدمی حق نداره خودخواه باشه

  سطح توقع باید پایین بیاد

  بهترین کار رفتار متوسط هست

  مامانم بهم این رو گفت منم برا شما این پیام رو میگذارم

  خانومها از روز اول زندگی طوری با همسرتون رفتار ومحبت کنید که با فرزندی که بار دار میشین و به دنیا میاریدتا زنده هستین این محبت ها کم نشه محبتتون ادامه داشته باشه

  در غیر این صورت بعضی از آقایون فک میکنن خانومشون به اندازه ی روزهای اول زندگی مشترک دوستشون نداره

  شما کم شده

  سحر 12 ماه قبل
  4

  تو همیشه برام تازگی داری

  جمله ی خیلی تاثیر گذاریه

  مهدی 12 ماه قبل
  0

  جواب داد مطالبتون عالی مررررسی 😍💖

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  من خیلی دوست داشتم و تاثیر گذاشت

  ازتون ممنونم

  مهرداد 1 سال قبل
  1

  عالی

  1
  Ilove 1 سال قبل

  عالی بود😊

  5
  مهرداد 1 سال قبل

  جملات تاثیر گذار زیاد داشت . افرین بدروووووود...

  مبینا لامردی 1 سال قبل
  0

  عواملی که باعث می شود تا مردان تا دم سکنه بروند

  ۱- مثلاً در آغاز پیام های خود از الفاظ عاشقانه استفاده کنید

  ۲- هیچ وقت هیچ وقت اورا با مرد دیگری مقایسه نکنید

  ۳_ سعی کنید تشریفاتی خیلی کوچک برای ورودش به خانه آماده کنید مثلاً یک گلدون گل کوچک جایی که می تواند ببیند قرار دهید حتی شده روی میز اچ نهار خوری که در انتهای راه رو است اما به هنگام وارد شدن چشمش می خورد (سعی کنید یک تغییر دکور کوچک قرار دهید ) مردها از قدرت بالای دقت برخوردار هستند که اگر شاخه گلی را روی میز بگذارید متوجه می شوند

  مردها از توانایی و هوش بالایی برخوردار هستند

  همیشه سعی تان براین باشد که نوشیدنی یا آب باشد

  از مردها تشکر کنید بابت هرجمله با هرکاری که برایتون انجام می دهند

  از الفاظ محبتانه آمیز استفاده کنید و هیچ وقت آن هارا با زخم زبان نرنجانید

  اکثر مرد ها (به خصوص مردهایی که متولد بهمن ) اتفاقات و صحبت های روز مره خود را مرور می کنند و باید مراقب رفتار تان باشید

  بیشتر کارهایی که مورد علاقه آن است را انجام بدهید

  از کلمات با جملاتی که به آنها واکنش بهتری نشان می دهند بیشتر استفاده کنید

  سعی کنید بیشتر کارها و لباس ها و غذا های مورد علاقه آن ها استفاده کنید

  بر سر خانواده شأن با آن ها لج بازی نکنید

  سعی کنید آن ها را. به شدت درک کنید

  وقتی که آن هارا می بینید اولین کاری که می کنید اندوه های خود را فراموش کنید و با اغوش باز با آنها رفتار کنید

  همیشه به آنها اعتماد داشته باشید

  مثل یک مرد زندگی با آن ها رفتار کنید

  سعی کنید اصلا آن هارا دست کم نگیرید

  به آن ها وفادار باشسد

  یک فضای شاد و مفرح برایشان آماده کنید

  نیم ساعت اولی که از سر کار می آیند سعی کنید با آن ها صحبتی نکنید فقط به آن ها نگاه کنید و ابراز دلتنگی کنید

  مرد عاشق این هستنذ که بسیار با محبت لطافت با آن ها رفتار شود

  از بیرون صصبی هستید با آن ها دعوا نکنید

  اگر در هنگام ناراحتی یا اعصاب خوردی آن ها می خواستند به شما کمی نزدیک بشوند با آن ها ملایم رفتار کنید و بگویید قصد یکدوش آب گرم با سرد دارید تا اعصابتان آرام شود

  وقتی در کنار او هستید به جزو آن به چیزی دیگر فکر نکنید

  هیچ وقت مثل بچه ها وحشی که نیازمند است با آن ها رفتار نکنید

  1
  عشق 3 ماه قبل

  خیلی خوب بود..

  .... 1 سال قبل
  4

  امم اینم بگم ک من بیشتر اینارو استفاده میکنم اما ی بار ک خاستم بهش حس امنیت بدم نصف شب بود میترسیدم گفتم بیدار بمون تا من خابم ببره بعد تو بخاب اصلا تا صب از این کارم خابش نمیبرد صب هم بهم گفت بهترین حس دنیا بود انگار بهم تکیه داده بودی

  .... 1 سال قبل
  2

  ب نظرم عالیه

  Naze 1 سال قبل
  4

  خوب بود ولی مجردم😐

  مائد 1 سال قبل
  2

  به عشقتون بگید(تو خدایِ کوچک مَنی) درواقع شبیه همون پرستیدن همسر هست و خیییلی حس اعتماد به همسرتون میده

  مائد 1 سال قبل
  1

  تو خدایِ کوچک مَنی

  فهیمه 1 سال قبل
  1

  عالی واقعا. موفقیت تون روزافزون

  ناشناس 1 سال قبل
  -2

  عالی

  ریحانه 1 سال قبل
  1

  آره عالی واقعا ولی من مجردم 🤐

  Hani 2 سال قبل
  -1

  امیدوارم تمام جملات براتون قابل استفاده باشه

  -1
  رادیکاکارایه 1 سال قبل

  بله عالی بود واقعا دستتون طلا🐣🌟

  Hani 2 سال قبل
  7

  همواره ب عشقتون ابراز علاقه کنید

  چگونه ؟!... کلمه های ک آن را جذب خود کنید

  همواره بگویید دوستت دارم

  بگویید میدانی بدون تو نمیتوانم زندگی کنم

  بگویید میدانی این نفس بدون تو بعید است

  اسمش را زیاد صدا بزنید ...خیلی تاثیر دارد

  وقتی می‌خواهید ابراز علاقه کنید با اسمش شروع کنید این خیلی خوبه و خیلی تاثیر گذاره

  1
  رادیکاکارایه 1 سال قبل

  ☺️👌🏻

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  تا میتونین سعی کنید ساده باشین

  0
  🤪جذاب باشین 2 سال قبل

  🌍😊😳☺️😕😊

  1
  ناشناس 2 سال قبل

  خخخ

  فرح 2 سال قبل
  3

  دوستت دارم

  عاشق 2 سال قبل
  6

  بسیار عالی و کامل..موفق وپیروز باشید🌷

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  1
  Hani 2 سال قبل

  دوستتون دارم 😘😘

  برای ارسال نظر کلیک کنید