توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  جمع آوری اطلاعات صفحه ۲۹ علوم نهم

  1 بازدید

  جمع آوری اطلاعات صفحه ۲۹ علوم نهم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  جمع آوری اطلاعات صفحه 29 علوم نهم

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  SK 18 روز قبل
  0

  همه ما انسان ها با نفت و کاربرد های آن آشنایی داریم، ماده ای که سالهاست زندگی انسان هارا به دست گرفته و باعث پیشرفت انسان در زمینه های مختلفی شده است.تاریخچه دوران جدید بهره برداری نفت از سال ۱۸۴۶ آغاز شد.

  سازمان کشورهای صادر کننده نفت خام یا اُپک گروهی متشکل بر ۱۳ کشور است که ۳۶ درصد کل نفت جهان را تولید میکنند که این گشور ها سالانه ۳۲ میلیون بشکه نفت تولید میکننداما سوال اصلی اینجاست که این مقدار نفت برای کل زمین کافیست؟ با توجه به تحقیقات نشان داده ۸۴ درصد نفت خام برای تولید سوخت خودرو ها و هواپیما و تامین انرژی سایر وسایل است و ۱۶ درصد دیگر نفت خام برای فراورده های متنوعی مانند الیاف مصنوعی ،رنگها،شوینده ها، و محصولاتی مانند افزودنی خوراکی، کود شیمیایی، آفت کش، پلاستیک و سیدی ها مصرف میشود.

  بهنام محمدی مصیری 1 سال قبل
  0

  نفت یانفت خام یکی از مهمترین موادموجوددرجهان است.شناخته ترین محصولات فرعی نفت عبارت اندازسوخت های فسیلی گازوئیل یابنزین نفت چراغ نفت دیزل ویاسوخت های نفتی وسوخت های گالنی نیزازنفت به دست می اید

  فاطمه 2 سال قبل
  0

  80درصد نفت برای تامین انرژی صرف میشود

  فائز 2 سال قبل
  0

  80 درصد نفت خام برای سوختن انرژی صرف میشود

  احسان 2 سال قبل
  0

  جواب اطلاعات جمع اوری کنید صفحه ۲۹

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید