توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  جزوه جامعه شناسی دوازدهم انسانی

  1 بازدید

  جزوه جامعه شناسی دوازدهم انسانی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  جزوه جامعه شناسی دوازدهم

  جزوه جامعه شناسی دوازدهم

  در این پست از وبسایت آکادمی کنکور یک جزوه جذاب از جامعه شناسی دوازدهم برای دانش آموزان انسانی اماده کرده ایم. جامعه شناسی در کنکور تعداد ۲۰ سوال را به خود اختصاص می دهد. از این میان ۸ سوال مربوط به جامعه شناسی دوازدهم می باشد. بنابراین اهمیت جامعه شناسی دوازدهم نسبت به سال یازدهم و دهم بیشتر می باشد. همچنین از آن جهت که این درس در معدل کتبی شما تاثیر خواهد گذاشت لذا این درس را باید جدی بگیرید. شما با دانلود جزوه جامعه شناسی دوازدهم می توانید به تمامی سوالات کتاب، دسترسی داشته باشید و در عین حال برای امتحان نهایی آماده بشوید.

  جزوه جامعه شناسی دوازدهم برای هر درس تعدادی سوال از متن کتاب و همچنین سوالات مطرح شده در کتاب درسی را برای شما همراه با پاسخ تشریحی آورده است. این سوالات شامل همه نوع سوال کوتاه جواب ، بلند جواب ، جای خالی و موردی می باشد. جزوه جامعه شناسی دوازدهم در ۳۵ صفحه جمع آوری شده است. با دانلود جزوه جامعه شناسی دوازدهم می توانید به سوالات طبقه بندی شده این درس دست بیابید.

  همان طور که گفته شد اهمیت جامعه شناسی دوازدهم خیلی بیشتر است. سعی کنید دو سه بار آن را مطالعه کنید تا تمامی سوالات آن برای شما تفهیم سازی بشود. برای دسترسی به تمامی سوالات جامعه شناسی دوازدهم می توانید دانلود جزوه جامعه شناسی دوازدهم را در بخش بعدی همین پست انجام بدهید.

  سوالات متن جامعه شناسی دوازدهم رشته انسانی - نمره یار

  سوالات متن جامعه شناسی دوازدهم رشته انسانی - نمره یار

  دانلود فایل با فرمت PDF و بصورت مستقیم

  نام درس : جامعه شناسی | موضوع : سوال متن | نویسنده : محمد سوری

  منتشر شده در نمره یار | پایه و رشته : دوازدهم - انسانی

  سوالات متن جامعه شناسی دوازدهم – در این پست سوالات متن جامعه شناسی دوازدهم را برای شما کاربران گردآوری کرده ایم که می توانید در ادامه مطلب دریافت کنید. جامعه شناسی یکی از درس های پیچیده رشته انسانی می باشد و دانش اموزان باید به این درس توجه ویژه ای کننده مخصوصا که این درس بصورت امتحان نهایی برگزار می شود و دانش آموزان باید به تمامی مباحث جامعه شناسی مسلط باشند.

  سوالات متن جامعه شناسی دوازدهم تمامی دروس را شامل می شود :

  می توانید با دریافت این جزوه آمادگی بیشتری برای امتحانات کسب کنید. هدف ما از انتشار فایل های آموزشی آشنایی بیشتر شما کاربران با مفاهیم و مباحث هر درس می باشد.

  لینک دانلود این فایل در ادامه و بصورت PDF قرار گرفته است.

  لینک های مرتبط : جزوه های پایه دوازدهم

  نمره یار

  دانلود فایل با فرمت PDF و بصورت مستقیم

  نام درس : سلامت و بهداشت | موضوع : سوالات متن | نویسنده : ّگلدسته - افشاری پور

  منتشر شده در نمره یار | پایه و رشته : دوازدهم - تمامی رشته ها

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 2 سال قبل
  0

  سلام روز بخیر<br>کاش سوالات جامعه رو ب طور ریز ب ریز و کامل ب اشتراک میگذاشتین

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید