توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  جارو برقی چگونه کار میکند کلاس اول

  1 بازدید

  جارو برقی چگونه کار میکند کلاس اول را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  طرز کار جاروبرقی به زبان ساده

  طرز کار جاروبرقی به زبان ساده

  جاروبرقی یک وسیله‌ی باارزش می‌شود وقتی که زمان تمیز کردن خانه و زدودن گرد و خاک می‌رسد. در این مطلب نحوه‌ی کار جاروبرقی را بررسی می‌کنیم. اگر درک صحیحی از نحوه‌ی کار جاروبرقی داشته باشیم زمانی که جاروبرقی دچار مشکل می‌شود خیلی راحت می‌توانیم عیب را پیدا کنیم.

  اگر سری به بازار لواخ خانگی بزنید متوجه خواهیم شد که جاربرقی با برند‌ها، مدل‌ها و اسامی گوناگونی به فروش می‌رسد. ولی باید بدانیم که همه آن‌ها از یک اصل برای تمیز کردن استفاده می‌کنند یعنی فشار هوا، اختلاف بین هوای پرفشار و هوای کم فشار.

  این دقیقاً مثل همان زمانی است که با استفاده از نی نوشیدنی را از لیوان می‌نوشید. شما فشار هوای داخل دهان خودتان را کم می‌کنیم و چون فشار هوای بیرون بیشتر است به مایع نیرو وارد می‌کند تا از طریق نی به سمت دهان شما حرکت کند. جاروبرقی‌ها هم دقیقاً از این مکانیسم استفاده می‌کنند.

  جاروبرقی شامل یک موتور است و وقتی شما آن را روشن می‌کنیم، موتور یک فن را به حرکت درمی‌آورد که فشار هوا داخل جاروبرقی را کم می‌کند و در این حالت یک خلاء جزئی ایجاد می‌شود. در نتیجه فشار هوای خارج به هوای نیرو وارد می‌کند تا از طریق لوله به داخل جاروبرقی حرکت کند.

  وقتی هوا به داخل جاروبرقی می‌رسد گرد و غبار و آشغال‌ها توسط فیلتر از هوا جدا می‌شوند. جاروبرقی‌ها دارای انواع مختلفی از فیلتر می‌باشند. در بیشتر جاروبرقی‌ها یک کیسه‌ی مخصوص پارچه‌ای یا کاغذی وجود دارد که هوا می‌تواند از آن عبور کند ولی بیشتر گرد و غبار و آشغال‌ها نمی‌توانند عبور کنند و در نتیجه داخل آن جمع می‌شوند.

  در بعضی جاروبرقی از یک محفظه‌ی مخصوص به نام کانیستر استفاده می‌شود که هوای مکیده شده به همراه آشغال‌ها داخل آن با سرع می‌چرخد و وقتی گرد و غبار به دیواره برخورد می‌کنند به پایین افتاده و ته کانیستر جمع می‌شوند. هوای تقریباً تمیز از بالای آن به بیرون هدایت می‌شود.

  در برخی دیگر از جاروبرقی از آب برای تمیزکاری و شستشو استفاده می‌شود، در این حالت گرد و غبار داخل ذرات آب گیر می‌افتند. چون ذرات آب از هوا سنگین‌تر هستند، وقتی آن‌ها به داخل جاروبرقی می‌رسند در مخزن می‌افتند.

  در موتور وکیوم استاندارد در قسمت زیرین فن قرار دارد که مکش هوا را ایجاد می‌کند. وقتی هوا داخل می‌شود به سمت موتور هدایت می‌شود و باعث خنک شدن آن می‌گردد. اما در موتورهایی که از آب هم استفاده می‌شود هوا به سمت موتور هدایت نمی‌شود و از طریق روزنه‌های کنار به بیرون منتقل می‌گردد. بنابراین در این مدل‌ها از یک فن دیگر برای خنک کردن موتور استفاده می‌شود.

  تعمیر تخصصی جاروبرقی

  گروه پشتیبان سرویس با تکیه بر تکنسین‌های حرفه‌ای خود در زمینه تعمیر جارو برقی آماده ارائه خدمات سرویس و تعمیر جاروبرقی می‌باشد. لطفاً برای درخواست تعمیرات جاروبرقی با شماره زیر تماس بگیرید یا درخواست خود را به صورت آنلاین برای ما ارسال کنید.

  تلفن‌های پشتیبان سرویس

  چرا گروه پشتیبان سرویس

  گروه پشتیبان سرویس از تعمیرکاران تخصصی برای تعمیر جاروبرقی با مدل های مختلف استفاده می‌کند. همچنین زمانی که نیاز به تعویض قطعه‌ای باشد ما از بهترین قطعات استفاده می‌کنیم و خدمات خود را تا شش ماه تضمین می‌نماییم. هدف ما جلب رضایت شما و ارایه خدمات تعمیر و سرویس در بالاترین کیفیت ممکن در کمترین زمان است.

  منبع مطلب : poshtibanservice.com

  مدیر محترم سایت poshtibanservice.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  طرز کار جاروبرقی

  کلاس اول یک

  -203 چه چیزی حرکت دادن اجسام را آسان می کند؟ چرخ

  -204 اجسام سبک راحت تر حرکت می کنند یا اجسام سنگین؟ اجسام سبک

  -205 اجسام چرخ دار راحت وبهتر حرکت می کنند یا اجسام بدون چرخ؟ اجسام چرخ دار

  -206 چند چیز که در اطراف ما حرکت می کنند نام ببرید؟ ماشین ها- آدم ها- هواپیما- موتور- دوچرخه

  -207 -چند وسیله چرخ دار را نام ببرید؟ دوچرخه- تراکتور- موتور- ماشین- فرغون -کامیون- سواری-

  موتور- هواپیما

  -208 چه چیزهایی دراطراف ما حرکت نمی کنند؟ درخت ها- خانه ها- مغازه ها- میزها- صندلی ها و سنگ-

  ساختمان - کمد و ...

  -209 کامیون در جاده های صاف وآسفالتی راحت تر حرکت می کند یا در جاده های خاکی؟در جاده های صاف

  وآسفالتی

  -210 چرا دروسایل حرکتی ازچرخ استفاد ه می کنیم؟چون چرخ حرکت را آسان می کند.

  -211 کشیدن قوطی روی سطح صاف آسان است یا نا صاف؟روی سطح صاف

  -212 ماشین اسباب بازی که چرخ دارد بهتر حرکت می کند یا آن که چرخ ندارد؟آن که چرخ دارد.

  -213 چرا ماشین در جاده ی آسفالت راحت ترحرکت می کند؟چون صاف و هموار است.

  -214 چرا کشیدن کتاب روی مداد آسان تر است؟چون مدادها مانند چرخ عمل می کنند.

  منبع مطلب : kelasaval1lo.mihanblog.com

  مدیر محترم سایت kelasaval1lo.mihanblog.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  خوب نبود

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  من هیچ چیزی نمی دانم

  0
  الهام 7 ماه قبل

  این سایت اصلا خوب نبود. من که چیزی از این سایت یاد نگرفتم .بهتان پیشنهاد می کنم وقتتان را با خواندن متالب این سایت هدر ندهی

  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید