توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ثبت نام وام 20 میلیونی بازنشستگان

  1 بازدید

  ثبت نام وام 20 میلیونی بازنشستگان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  جهت دریافت وام 20 میلیونی بازنشستگان اینجا کلیک کنید | cspf.ir

  جهت دریافت وام 20 میلیونی بازنشستگان اینجا کلیک کنید | cspf.ir

  وی با بیان اینکه این تسهیلات حداکثر 1000 فقره با نرخ 10 درصد است، اظهار کرد: دوره اقساط تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری 60 ماهه (5 سال) بوده و برای آن دسته از افراد اجرا می‌شود که صرفا ازدواج اول فرزند یا نوه تحت تکفل بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه بگیر صندوق بازنشستگی کشوری باشند.

  افتخاری در ارتباط با شرایط متقاضیان این تسهیلات گفت: تاریخ عقدنامه فرزندان باید از اول خرداد 98 تا پایان 31 اردیبهشت ماه 99 باشد و بازنشستگان و موظفینی که در دوره‌های قبلی نسبت به اخذ تسهیلات مزبور برای یکی از فرزندان اقدام کرده باشند، امکان ثبت نام و بهره مندی از تسهیلات جاری را برای سایر فرزندان خود ندارند.

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: یکی از شرایط پرداخت وام، متناسب بودن آن با حداقل حقوق و با در نظر گرفتن حداقل یک میلیون تومان خالص دریافتی در اردیبهشت 99 است تا کمترین فشار برای بازپرداخت اقساط به مشمولان طرح وارد شود.

  افتخاری مبلغ اقساط این تسهیلات را ماهانه حدود 418 هزار تومان عنوان و تصریح کرد: درصورت ذی نفع بودن پدر و مادر در صندوق، صرفا یک فقره تسهیلات به فرزندان پرداخت می شود.

  وی با یادآوری این نکته که مهلت ثبت نام اینترنتی از طریق سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir تا 20 خرداد 99 ادامه خواهد داشت مراجعه کنید وی گفت: زمان پرداخت تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری پس از پایان زمان ثبت نام و اولویت ها و همچنین تعیین مشمولان مشخص خواهد شد؛ هدف گذاری ما برای پرداخت، پایان خرداد ماه است.

  بر اساس گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، گفتنی است، کلیه تسهیلات مورد نظر مشمول «بیمه عمر مانده بدهکار» خواهد بود که هزینه آن برعهده متقاضی است.

  منبع مطلب : www.rasadeghtesadi.com

  مدیر محترم سایت www.rasadeghtesadi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ثبت‌نام تسهیلات 20 میلیونی ازدواج فرزندان بازنشستگان آغاز شد- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

  ثبت‌نام تسهیلات 20 میلیونی ازدواج فرزندان بازنشستگان آغاز شد- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

  به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اعلام این خبر اظهار کرد: در ادامه سیاست حمایت اجتماعی و اجرای طرح‌های رفاهی برای بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت‌نام اینترنتی سومین مرحله ارائه تسهیلات 20 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از ساعت امروز شنبه سوم خرداد تا سه شنبه 20 خرداد اجرایی می‌شود.

  وی با بیان اینکه این تسهیلات حداکثر 1000 فقره با نرخ 10 درصد است، تصریح کرد: دوره اقساط تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری 60 ماهه (5 سال) بوده و برای آن دسته از افراد اجرا می‌شود که صرفا ازدواج اول فرزند یا نوه تحت تکفل بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه بگیر صندوق بازنشستگی کشوری باشند.

  افتخاری در ارتباط با شرایط متقاضیان این تسهیلات گفت: تاریخ عقدنامه فرزندان باید از اول خرداد 98 تا پایان 31 اردیبهشت ماه 99 باشد و بازنشستگان و موظفینی که در دوره‌های قبلی نسبت به اخذ تسهیلات مزبور برای یکی از فرزندان اقدام کرده باشند، امکان ثبت‌نام و بهره مندی از تسهیلات جاری را برای سایر فرزندان خود ندارند.

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: یکی از شرایط پرداخت وام، متناسب بودن آن با حداقل حقوق و با در نظر گرفتن حداقل یک میلیون تومان خالص دریافتی در اردیبهشت 99 است تا کمترین فشار برای بازپرداخت اقساط به مشمولان طرح وارد شود.

  افتخاری مبلغ اقساط این تسهیلات را ماهانه حدود 418 هزار تومان عنوان و تصریح کرد: درصورت ذی نفع بودن پدر و مادر در صندوق، صرفا یک فقره تسهیلات به فرزندان پرداخت می‌شود.

  وی با یادآوری این نکته که مهلت ثبت نام اینترنتی از طریق سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir تا 20 خرداد 99 ادامه خواهد داشت، گفت: زمان پرداخت تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری پس از پایان زمان ثبت‌نام و اولویت‌ها و همچنین تعیین مشمولان مشخص خواهد شد؛ هدف گذاری ما برای پرداخت، پایان خرداد ماه است.

  گفتنی است، تمام تسهیلات مورد نظر مشمول «بیمه عمر مانده بدهکار» خواهد بود که هزینه آن برعهده متقاضی است.

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  مدیر محترم سایت www.tasnimnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آغاز پرداخت وام 20 میلیونی تومانی وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

  آغاز پرداخت وام 20 میلیونی تومانی وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

  به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، فتح الله شعبانی اظهار کرد: مشمولان دریافت یک هزار فقره تسهیلات 20 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگی کشوری پس از قرعه کشی، اولویت بندی و راستی آزماییِ مدارک و اسناد ارسالی، مشخص شده‌اند و پرداخت تسهیلات به حساب این عزیزان از امروز (دوشنبه) آغاز و تا پایان هفته جاری به اتمام خواهد رسید.

  شعبانی با بیان اینکه ثبت‌نام آنلاین این تسهیلات از طریق سایت صندوق بازنشستگی از سوم تا 20 خردادماه انجام شد، گفت: این تسهیلات شامل فرزندانی می‌شد که تاریخ عقدنامه آن‌ها از اول فروردین 98 تا پایان 31 اردیبهشت ماه 99 باشد.

  وی با اشاره به تأکید مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری برای اجرای فصلی این تسهیلات، گفت: قرار شد پرداخت وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران در چهار دوره و هر دوره برای یک هزار فقره اجرایی شود.

  معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: تسهیلات 20 میلیون تومان و با اقساط 60 ماهه (5 ساله) بوده که به غیر از ثبت‌نام اینترنتی و تحویل مدارک به استان‌ها برای راستی آزمایی، هیچ گونه شرایط خاص و پیچیده‌ای برای دریافت مثل داشتن ضامن و اسناد بانکی و مالی ندارد که پس از تأیید نهایی، مبلغ وام به حساب شخص بازنشسته متقاضی و مشمول به تعداد تسهیلات در نظر گرفته شده، واریز خواهد شد.

  شعبانی گقت: در این دوره، برای دریافت وام ازدواج فرزندان بیش از 29 هزار نفر درخواست خود را ثبت کردند که از این میان و در گام نخست، با توجه به منابع در اختیار، حدود یک هزار نفر مشمول و واجد شرایط دریافت این تسهیلات شدند.

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  مدیر محترم سایت www.tasnimnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حسین خمری 1 ماه قبل
  0

  درخواست وام ازدواج 25میلیونی فرزندم را دارم

  اکرم السادات حسینی 4 ماه قبل
  0

  سلام این‌سال برام‌پیش آمده باوجوداینکه بنده مدارک های ازدواج پسرم رافرستادم ولی هیچ جوابی داده‌نشده

  کبرامقدم 5 ماه قبل
  0

  تقاضای وام 20ملیونی دارم بازنشسته کشوری هستم

  کبرامقدم 5 ماه قبل
  0

  وام 20ملیونی میخواستم برای پیش خونم‌ماهی دوملیون پانصداجاره میدم

  کبرامقدم 5 ماه قبل
  -1

  تراخدااین وام بمن بدیدروپول پیش خونم بذارم ماهی دوملیون پانصداجاره میدم ممنون

  مهین 6 ماه قبل
  1

  لطفادرخواست میکنم ازاین وامابیشتربدین تاماهم بهریه کافیروببریم..آخه مرده حسابی وامیکه بایه پیام بخوادداه بشه.که وام نیست طلاست.والابخدا

  علی پژوم بیدرونی 7 ماه قبل
  0

  علی پژوم بیدرونی بازنشسته تامین اجتماعی

  علی پژوم بیدرونی 7 ماه قبل
  0

  بازنسشته تامین اجتماعی

  علی پژوم بیدرونی 7 ماه قبل
  0

  برای وام ۲۰ ملیونی

  محمدرضا رحیمی 7 ماه قبل
  -1

  دریافت وام 20 میلیون تومانی

  محمدرضا رحیمی 7 ماه قبل
  0

  دریافت وام بیست میلیون تومانی

  ابوالفضل مقدم 8 ماه قبل
  0

  سلام تقاضای وام ۲۰میلیون را دارم

  ابوالفضل مقدم 8 ماه قبل
  1

  برای وام ۲۰میلیونی چه باید

  ابوالفضل مقدم 8 ماه قبل
  -1

  با عرض سلام خدمت شما

  تقاضای وام ۲۰میلیونی را داشتم

  عثمان قادری کد ملی 3849143171 8 ماه قبل
  0

  دخواست وام بیست میلیون تومانی

  عثمان قادری کد ملی 3849143171 8 ماه قبل
  0

  درخواست وام ضروری بە مبلغ بیست میلیون تومان

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید