در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ثبت نام وام ده میلیونی بازنشستگان

  1 بازدید

  ثبت نام وام ده میلیونی بازنشستگان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  شرایط ثبت نام وام ده میلیونی بازنشستگان

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر پرداخت  وام ده میلیونی بازنشستگان قرار است ماهانه به 25 هزار بازنشسته پرداخت می شود. مبلغ وام ضروری به بازنشستگان پیشتر 7 میلیون تومان بود که به 10 میلیون افزایش یافته است و ثبت نام وام ضروری بازنشستگان  از مرداد ماه آغاز می شود.

   البته وام  دیگری با عنوان تسهیلات خرید  به بازنشستگان و خرید جهزیه برای فرزندان  هم ارائه می شود که ثبت نام  از امروز به مدت یک ماه انجام شود و بنا بر گفته های مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری تا پایان سال یک بار دیگر هم اجرا خواهد شد.

  این وام  طی تفاهم نامه سه جانبه بین صندوق بازنشستگی کشوری، بانک صادرات و فروشگاه زنجیره ای رفاه تحت عنوان طرح یاری تدارک دیده شده است. اسفند ماه در قالب این طرح در 3 مرحله وام یک میلیون و 200 هزار تومان به صورت کوتاه مدت و با نرخ سود 2 درصد واریز شد تا بتوانند از فروشگاه های رفاه به شکل اقساطی خرید کنند. علاوه بر این بازنشستگان از وام ضروری نیز استفاده می کردند که این بار میزان آن از 7 میلیون تومان به 10 میلیون تومان افزایش یافته است و قرار است ماهانه به 25 هزار نفر از بازنشستگان و وظیفه بگیران پرداخت شود.

  مدیرعامل صندوق بازنشستگان  همچنین از پرداخت وام 20 میلیونی  به زودی با اقساط 5 ساله نیز برای خرید کالاهای ماندگار و لوازم‌خانگی بازنشستگان و تکمیل جهیزیه فرزندان آنان خبر داده است.

  شرایط ثبت نام وام ده میلیونی بازنشستگان

  مبلغ این وام 10 میلیون تومان  با اقساط ۳۶ ماهه و کارمزد ۴ درصدی است براساس نوبت بندی و با توجه به سقف تعیین شده توسط بانک عامل به صورت ماهانه انجام خواهد شد.

  پس از اتمام مهلت یک ماهه ثبت نام، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام‌های دریافتی، بهره‌مندی از سایر تسهیلات، میزان حقوق و ... بررسی شده و با اولویت بندی و براساس میزان اعتبار تخصیصی از سوی بانک صادرات، واجدین شرایط تعیین و اسامی آنها از طریق سایت صندوق اعلام خواهد شد.

  طبق  آنچه صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرده است، بازنشستگان و موظفین مشترک صندوق بازنشستگی کشوری می توانند با توجه به شرایط و ضوابط زیر و با ورود شماره دفترکل بازنشستگی، شماره ملی و شماره حساب حقوقی، اقدام به ثبت درخواست وام ضروری خود کنند.

  ۱- مبلغ وام 10 میلیون تومان است و فقط به حساب متقاضی در بانک صادرات که در سیستم احکام درج شده و از این حساب حقوق بازنشستگی-وظیفه دریافت می کند، واریز خواهد شد.

  ۲- پرداخت اقساط وام ۳۶ ماهه با کارمزد سالیانه چهار درصد است.

  ۳- متقاضیانی که از تاریخ صدور حکم بازنشستگی آنها کمتر از یک سال گذشته، مجاز به ثبت نام نیست.

  ۴- وراث ذکوری که تا سه سال آینده از لیست وظیفه بگیری حذف می شوند، مجاز به ثبت نام نیست.

  ۵- متقاضیانی که حکم ترمیم سال جاری برای آنان صادر نشده است، مجاز به ثبت نام نیست.

  ۶- فقط یکی از وراث وظیفه بگیر با رضایت سایر وراث وظیفه بگیر می تواند از وام استفاده کند. لذا متقاضی باید پس از دریافت  «فرم تعهد وراث»  و تکمیل آن توسط سایر وراث، فرم مذکور را به همراه تصاویر کارت ملی و صفحه اول شناسنامه متعهدین(سایر وراث) جهت تأیید در اختیار مدیریت های صندوق در مرکز استان قرار دهد.

  ۷- لازم به ذکر است تکمیل  «فرم تعهد وراث»  برای وظیفه بگیران بیش از یک نفر الزامی است.

  ۸- تنها در صورت ارائه فرم تعهد وراث و تأیید مدیریت‌های صندوق بازنشستگی در مرکز استان درخواست ثبت نام کننده در لیست متقاضیان وام ضروری قرار خواهد گرفت.

  ۹- درخصوص وراث صغیر و محجور، اصل حکم سرپرستی صادره توسط دادگستری جمهوری اسلامی ایران درهنگام دریافت وام  باید ارائه شود.

  ۱۰- «بازنشسته» متقاضی که علاوه بر حقوق بازنشستگی خود به همراه سایر وراث از حقوق وظیفه استفاده می نماید، به منظور امکان بهره مندی یک نفر از وراث وظیفه بگیر از تسهیلات وام ضروری، توصیه می شود «بازنشسته» متقاضی، از «دفتر کل بازنشستگی» خود اقدام به ثبت نام کند.

  ۱۱- «وظیفه بگیر» متقاضی که علاوه بر اینکه به تنهایی از دفترکل اول حقوق وظیفه دریافت می کند، به اتفاق وراث دیگر از دفترکل دوم نیز حقوق وظیفه دریافت می کند. توصیه می شود «وظیفه بگیر» متقاضی، از «دفتر کل اول» اقدام به ثبت نام کند تا امکان ثبت نام یک نفر از مابقی وراث وظیفه بگیر از «دفترکل دوم» فراهم شود.

  ۱۲- ذکر شماره تلفن همراه در بخش «مشخصات متقاضی» الزامی است.

  ۱۳-ثبت نام در سامانه، حقی را برای پرداخت وام به متقاضی ایجاد نخواهد کرد.

  ۱۴- پس از اتمام مهلت ثبت نام، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام‌های دریافتی، بهره مندی از سایرتسهیلات، میزان حقوق و ... مورد بررسی و اولویت بندی قرار گرفته و بر اساس میزان اعتبار تخصیصی توسط بانک عامل، «واجدین شرایط» تعیین و اسامی در سامانه اعلام می شود.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فوری: پرداخت وام 10 میلیونی به بازنشستگان + لینک ثبت نام

  فوری: پرداخت وام 10 میلیونی به بازنشستگان + لینک ثبت نام

  به گزارش خانه فوتبال، سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا گودرزی رئیس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح با اعلام این مطلب گفت: در راستای سیاست ارتقای خدمات خرسندساز سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و مقارن با دهه ولایت، اجرای طرح پرداخت وام تا سقف 10 میلیون تومان آغاز می شود.

  سرتیپ دوم گودرزی با تأکید بر بهبود معیشت و ارتقای شأن و منزلت بازنشستگان معزز نیروهای مسلح، اظهار داشت: سازمان در سال 1399 اختصاص و واگذاری 1000 میلیارد تومانوامبه مشترکین تحت پوشش خود را پیش بینی کرده است.

  سردار گودرزی با بیان اینکه اینوام به صورت غیرحضوری پرداخت خواهد شد، افزود: وام مذکور برای 100 هزار نفر از بازنشستگانی است که تاکنون از تسهیلات سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح برخوردار نشده اند و در طول سال جاری پرداخت خواهد شد.

   وی با اشاره به اینکه مبلغ این وام نسبت به سال گذشته دو برابر شده است، خاطرنشان کرد: مبلغ این وام 10 میلیون تومان است که از طریق سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح به واجدین شرایط دریافت وام، اطلاع رسانی و مبلغ مذکور به حساب آنان واریز خواهد شد.

  سردار گودرزی با توضیح اینکه برای دریافت این وام نیازی به حضور بازنشستگان نیست، گفت: به واجدین شرایط که تاکنون وام دریافت نکرده‌اند و پایه حقوق زیر شش میلیون تومان دارند، پیامک زده خواهد شد و اگر بازنشسته‌ای به هر دلیل موفق به ثبت‌نام نشود تا پایان سال چند بار اطلاع‌رسانی صورت می‌پذیرد.

  رئیس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح ضمن تأکید بر حمایت های مستمر از مشترکان تصریح کرد: این وام به صورت قرض‌الحسنه و بیمه شده است و پیشکسوتان معزز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال سروش به آدرس https://sapp.ir/sabba.ir  مراجعه کنند.

  منبع مطلب : www.khanefootball.com

  مدیر محترم سایت www.khanefootball.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جهت دریافت وام 10 میلیونی بازنشستگان اینجا کلیک کنید

  جهت دریافت وام 10 میلیونی بازنشستگان اینجا کلیک کنید

  اکبر افتخاری در گفتگویی در مورد آخرین آمار وام ازدواج فرزندان بازنشسته کشوری گفت: تاکنون ۱۰ هزار نفر برای دریافت وام ازدواج ثبت نام کرده اند و ثبت نام ها تا ۲۰ خرداد ماه ادامه دارد.

  وی ادامه داد: در این مرحله از میان متقاضیان قرعه‌کشی انجام و به هزار نفر وام ازدواج داده می‌شود و قول داده ایم این موضوع فراموش نشود به همین دلیل قصد داریم در فصول مختلف سال از میان متقاضیان دریافت وام ازدواج ثبت نام به عمل آوریم و پرداخت این وام ها ادامه دارد.

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری همچنین به تسهیلات دیگری به بازنشستگان کشوری تعلق میگیرد اشاره کرد و اظهار داشت: تسهیلاتی که برای بازنشستگان در نظر گرفته بودیم ادامه دارد و یکی از آنها استفاده از خدمات بیمه ملت است . با توجه به حقوق بازنشستگان کشوری اعتبار برایشان ایجاد می شود.

  وی گفت: بر اساس حقوق ۱.۲ میلیون،۲.۴ میلیون،۳.۶ میلیون ،۴.۸ میلیون و ۶ میلیون تومانی به بازنشستگان کشوری تسهیلات می دهیم که به صورت وام بدون بهره می توانند از آن استفاده کنند.

  افتخاری همچنین در خصوص سهام دار شدن بازنشستگان کشوری در صندوق ای تی اف دولت تاکید کرد: بر اساس تسهیلاتی که فراهم شد ۸۰ هزار بازنشسته کشوری برای دریا فت سهام ثبت نام کردند و این بازنشستگان در حال حاضر یک میلیون تومان سهام این صندوق را دارند.

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به طرحهای مختلف برای بازنشستگان اشاره کرد و افزود: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه در قالب طرح‌های مختلف برای بازنشستگان کشوری در نظر گرفته شده و علاوه بر آن پرداخت وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و همچنین وامهای روتین هفت میلیون تومانی بازنشستگان نیز ادامه دارد. // رکنا 

  منبع مطلب : www.rasadeghtesadi.com

  مدیر محترم سایت www.rasadeghtesadi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : فرم ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 27 روز قبل
  7

  فرم ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری

  فرحناز جهان تیغ 5 ماه قبل
  0

  در ادامه ی احضاراتم میخاستم بگم دو فرزند پسر دارم که یارانه ی کوچیکه باید بمن برسه که متاسفانه فعلا بمن ندادن در مورد این در خواستمم لطف کنین رسیدگی کنین زندگی واقعا داره بهم فشار میاره، اجاره خونه یطرف قسطام یطرف دیگه خرج بچه هامم کلا داره داغونم میکنه اگه واقعا مشغولی داریم که رسیدگی میکنن منه حقیر در اولویت قرار بدین ممنونم

  مهدی 8 ماه قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید