توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ثبت نام صندوق لوتوس پارسیان

  1 بازدید

  ثبت نام صندوق لوتوس پارسیان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  تامین سرمایه لوتوس پارسیان

  راهنمای ثبت نام


  روند استفاده از خدمات پرتال و سرمایه گذاری آنلاین

  اشخاص حقیقی و حقوقی (در صورت دارا بودن شرایط پرداخت آنلاین) در صورت تمایل می­‌توانند از طریق پرتال شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان، با استفاده از هر کارت بانکی، به صورت آنلاین اقدام به صدور و ابطال واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت این شرکت شامل لوتوس پارسیان، پیروزان، زرین پارسیان و نیکوکاری لوتوس رویان، بدون محدودیت مبلغ (در صورت باز بودن سقف صندوق) نمایند. اطلاع از گردش حساب در بازه‌های زمانی متفاوت، اطلاع از میزان، مبلغ و شرح تراکنش سرمایه‌گذار از دیگر خدمات قابل استفاده از این پرتال است. 

  1- برای ثبت‌نام در پرتال لازم است یک حساب سپرده کوتاه مدت نزد بانک پارسیان داشته باشید و جهت استفاده از خدمات آن، ابتدا باید از طریق صفحه "ورود" و انتخاب گزینه "ثبت نام حقیقی" برای اشخاص حقیقی و "ثبت نام حقوقی" برای اشخاص حقوقی در پرتال ثبت نام نمایید: سرمایه‌گذاران حقیقی می‌توانند با ورود به صفحه ثبت‌ نام، وارد کردن کد ملی و سپس بارگذاری مدارک هویتی، کد رهگیری خود را از طریق پیامک دریافت کنند و با در دست داشتن مدارک شناسایی (شناسنامه و کارت ملی) و مراجعه به یکی از شعب بانک پارسیان و یا نمایندگان بیمه امین پارسیان مستقر در شعب، نام کاربری و کلمه عبور خود را دریافت کنند و سرمایه‌گذاران حقوقی می‌توانند با ورود به صفحه ثبت نام، وارد کردن شناسه ملی و سپس بارگذاری مدارک درخواستی در صفحه ثبت نام، کد رهگیری خود را از طریق پیامک دریافت کنند و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز اشخاص حقوقی به شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان مراجعه کنند و نام کاربری و کلمه عبور خود را دریافت کنند.

  2- روند صدور صندوق‌های سرمایه‌گذاری: سرمایه‌گذاران محترم پس از وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور در صفحه "ورود"، دسترسی به پنل کاربری، انتخاب گزینه "درخواست صدور یا ابطال"، تعیین صندوق مورد نظر از منوی نوع صندوق، انتخاب نوع درخواست (صدور) از منوی نوع درخواست و سپس انتخاب مبلغ دلخواه جهت سرمایه‌گذاری درخواست خود را ثبت نمایند، در صورت تایید اطلاعات موجود در رسید اولیه صدور واحدهای سرمایه‌گذاری، دکمه ثبت نهایی را کلیک نموده، و مبلغ مورد نظر را طریق اینترنت بانک یا درگاه پرداخت اینترنتی (شاپرک) به حساب صندوق منتخب واریز نمایند. پس از اتمام مراحل ثبت، رسید نهایی صدور واحدهای صندوق به رویت مشتری خواهد رسید که در صورت نیاز امکان چاپ آن نیز میسر می‌باشد. همچنین مشتریان امکان پیگیری درخواست خود را از پنل مدیریت درخواست‌ها خواهند داشت. سرمایه‌گذاران باید برای دریافت گواهی اصلی به یکی از شعب بانک پارسیان مراجعه نمایند.

  روند اجرایی صدور صندوق‌ها ( سرمایه گذاری آنلاین ) به شرح زیر می‌باشد:

   • صندوق سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان: در این صندوق درخواست‌های صدور به نرخ صدور همان روز انجام می‌شود و روزهای شنبه تا پنج‌شنبه، روز کاری صندوق می‌باشد.

  • صندوق سرمایه‌گذاری پیروزان، زرین پارسیان و نیکوکاری لوتوس رویان: در این صندوق‌ها درخواست‌های صدور به نرخ صدور اولین روز کاری بعد از ثبت درخواست انجام می‌شود. در صندوق پیروزان و زرین پارسیان تمامی روزهای هفته به جز روزهای پنج‌شنبه و جمعه، روز کاری صندوق می‌باشد و در صندوق نیکوکاری لوتوس رویان روزهای شنبه تا پنج‌شنبه روز کاری صندوق می‌باشد.

   زمان ثبت درخواست‌های صدور در پرتال، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 08:00 تا 15:30 و پنج‌شنبه تا ساعت 11 می‌باشد. 

  3- روند ابطال صندوق‌های سرمایه‌گذاری: سرمایه‌گذاران محترم پس از وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور در صفحه ورود، دسترسی به پنل کاربری، انتخاب گزینه "درخواست صدور یا ابطال"، تعیین صندوق مورد نظر از منوی نوع صندوق، انتخاب نوع درخواست (ابطال) از منوی نوع درخواست و سپس تعیین تعداد واحدهای مورد نیاز برای ابطال درخواست خود را ثبت نمایند، در صورت تایید اطلاعات موجود در رسید اولیه ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری، دکمه ثبت نهایی را کلیک نموده، پس از اتمام این مراحل، رسید نهایی به رویت مشتری خواهد رسید که در صورت نیاز امکان چاپ آن نیز میسر می‌باشد. همچنین مشتریان امکان پیگیری درخواست خود را از پنل مدیریت درخواست‌ها خواهند داشت. مبلغ ابطال طبق رویه صندوق به حساب مشتریان واریز می‌شود. سرمایه‌گذاران باید برای دریافت گواهی اصلی به یکی از شعب بانک پارسیان مراجعه نمایند.

   روند اجرایی ابطال صندوق‌ها ( برداشت وجه آنلاین ) به شرح زیر می‌باشد: 

  • صندوق سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان: در این صندوق درخواست‌های ابطال به نرخ ابطال روز قبل انجام می‌شود و مبلغ ابطال شده تا پایان همان روز به حساب سرمایه‌گذار واریز می‌شود. لازم به ذکر است پرداخت مربوط به ابطال واحدهای صندوق لوتوس پارسیان برای سرمایه‌گذارانی که تا ساعت 11 از طریق پرتال اقدام به ثبت درخواست خود می‌کنند قبل از ساعت 14 تأیید و مبلغ مربوطه به حساب آن‌ها واریز می‌شود. 

  • صندوق سرمایه‌گذاری پیروزان، زرین پارسیان و نیکوکاری لوتوس رویان: در این صندوق‌ها درخواست‌های ابطال به نرخ ابطال اولین روز کاری بعد از ثبت درخواست انجام می‌شود و مبلغ ابطال شده، دو روز کاری بعد از ارئه درخواست به حساب سرمایه‌گذاران واریز می‌شود.

   زمان ثبت درخواست‌های ابطال در پرتال، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 08:00 تا 14 و پنچ‌شنبه تا ساعت 11 می‌باشد.

   4- در قسمت گردش حساب، سرمایه­‌گذاران می‌توانند با انتخاب صندوق مورد نظر از منوی نوع صندوق، انتخاب تاریخ (بازه زمانی) و کلیک کردن گزینه جستجو، گردش حساب خود را در بازه زمانی انتخابی رویت کنند.

   5- در قسمت مدیریت درخواست‌ها، سرمایه­‌گذاران می‌توانند با انتخاب صندوق مورد نظر از منوی "نوع صندوق" ، انتخاب تاریخ (بازه زمانی) و کلیک کردن بر گزینه جستجو، لیست کلیه درخواست­‌های صدور و ابطال خود را مشاهده نماید. 

  علاوه بر این، در پرتال شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان یک امکان جدید برای سرمایه‌گذاران فراهم شده است تا با ارزیابی سطح ریسک‌پذیری هر فرد، بهترین ابزارها برای تشکیل پرتفوی سرمایه‌گذاری به او معرفی شود. به این ترتیب سرمایه‌­گذاران از قسمت "سرمایه­‌گذاری هوشمندانه" می‌­توانند به یک پرتفوی متنوع و متناسب با وضعیت مالی، میزان ریسک‌پذیری و اهداف سرمایه­‌گذاری خود دست پیدا کنند. این پرتفوی از طریق تکمیل پرسشنامه سنجش ریسک و تعیین ریسک قابل قبول برای سرمایه­‌گذاری و پرسشنامه استراتژی سرمایه‌گذاری و مشخص کردن اهداف سرمایه­‌گذاری تهیه و پیشنهاد خواهد شد.

  منبع مطلب : www.lotusib.ir

  مدیر محترم سایت www.lotusib.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 28 روز قبل
  0

  بنده بالای تقریبابیست سال هست که باپارسیان کارمی کنم همه مدل همه سرمایه دربانک پارسیان ادامه دادم قبلا س مایه گذاری لوتوس راحت بودالان باطن وطال من اصلابلدنیستم چطکردرشندوی لوتوس سرمایه گذارز ی کنم لطفابه فک افرادی به سن وسال من باشیدکه خود شون نمز توانندثبت نام ویا ادامه کاردرلوتوس باشندازاهمکاری شماعزیزان سپاسگزارم

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید