توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی

  1 بازدید

  ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نحوه ثبت‌ نام جاماندگان یارانه نقدی ماهانه

  نحوه ثبت‌ نام جاماندگان یارانه نقدی ماهانه

  به گزارش خبرگزاری موج، به گفته سخنگوی طرح کمک معیشتی، زمان ثبت‌ نام مجدد حذف‌ شدگان از پرداخت یارانه نقدی از اول دی ماه اعلام شده است و شهروندانی که قبلا از دریافت یارانه انصراف داده بودند یا در هنگام ثبت‌ نام یارانه نقدی جا مانده بودند و یا به خاطر تغییرات ساختاری در خانواده‌ای که ازدواج کرده‌اند و یا برای کسانی که به دلیل وسع مالی در سال‌های 94، 95 و 98 از دریافت یارانه حذف شده بودند، می‌ توانند از اول دی ماه سال 98 مجددا اقدام به ثبت نام کنند.

  چگونه یارانه خود را جدا کنیم؟ / مدارک مورد نیاز برای جدا کردن یارانه

  جاماندگان برای اینکه جزء مشمولان قرار بگیرند باید با اسناد و مدارک مثبته به دفاتر پلیس 10+ مراجعه کرده و نسبت به ثبت و درخواست یارانه نقدی اقدام کنند و بعد از اجرای آزمون وسع مالی نیز به شعب بانک مراجعه کرده و حساب بانکی برای یارانه افتتاح کنند. 

  براین اساس اطلاعات مالی افراد متقاضی در آزمون وسع قرار می‌ گیرد که اگر مشمول یارانه شدند یارانه آنها واریز خواهد شد و اگر مشمول نشدند، حذف خواهند شد. 

  منبع مطلب : www.mojnews.com

  مدیر محترم سایت www.mojnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید