توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ثبت نام ازمون نظام مهندسی سال ۹۹

  1 بازدید

  ثبت نام ازمون نظام مهندسی سال ۹۹ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

  ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

  زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

  همان طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم آزمون نظام مهندسی دو بار در سال برگزار می شود و زمان دقیق ثبت نام هر دوره با انتشار اطلاعیه مجری برگزار کننده آزمون نظام مهندسی اعلام می شود . معمولا ثبت نام هر دوره از این آزمون در بازه زمانی مشخصی انجام می شود .

  طبق اطلاعیه منتشر شده ، ثبت نام آزمون نظام مهندسی رشته معماری طراحی از 4 تیر ماه و ثبت نام سایر رشته های آزمون نظام مهندسی نوبت اول سال 99 ( اسفند 98 ) از 7 تیر ماه آغاز شده و تا 10 تیر ماه ادامه خواهد داشت .

  ثبت نام آزمون نظام مهندسی مهر ۹۹ تا 10 تیر ماه ادامه دارد .

  خاطر نشان می شود به محض اعلام شدن زمان دقیق ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99 ، این مقاله بروزرسانی شده و هم چنین در کانال تلگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

  از مهم ترین شرایط ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان 99 ساختمان به آخرین مدرک داوطلبان می توان اشاره کرد بنابراین فارغ التحصیلان رشته های معماری ، عمران ، تأسیسات مکانیکی ، تأسیسات برقی ، شهرسازی ، نقشه برداری و ترافیک که مدرک شان مورد تایید وزارت علوم باشد می توانند در این آزمون شرکت نمایند .
  در نظر داشته باشید فارغ التحصیلان رشته های مذکور در مقطع کارشناسی پس از گذشت 3 سال سابقه کار حرفه ای ، فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد پس از گذشت 2 سال سابقه کار حرفه ای و فارغ التحصیلان مقطع دکتری پس از گذشت 1 سال سابقه کار حرفه ای از زمان اخذ مدرک شان مجاز به شرکت در ثبت نام آزمون نظام مهندسی هستند .

  گروه دیگری از داوطلبان علاقه مند به شرکت در آزمون نظام مهندسی ۹۹ ، داوطلبان دارای مدرک کاردانی هستند که برای این دسته از داوطلبان آزمونی مختص کاردان ها برگزار می شود که از مهم ترین شرایط برای شرکت در آزمون حرفه ای کاردان های فنی ساختمان دارا بودن مدرک فنی مورد تایید وزارت علوم با سنوات کار حرفه مرتبط ( 5 سال ) و یا داشتن مدرک فنی مورد تایید سایر وزارتخانه ها و موسسات دولتی با سنوات کار حرفه مرتبط ( 6 سال ) می باشد .

  دسته دیگر داوطلبان که فاقد مدرک کاردانی فنی هستند که با دارا بودن شرایطی ، مجاز به شرکت در آزمون صلاحیت حرفه ای معماران تجربی 99 می باشند .داوطلبان با داشتن مدرک دیپلم فنی ، مدرک پایان خدمت و یا معافیت دائم و عدم عضویت در سازمان استان خود می توانند در این آزمون ثبت نام کنند . همچنین این دسته از داوطلبان باید شرایط سنی تعریف شده را رعایت کنند .

  داوطلبان متقاضی آزمون ورود به حرفه مهندسان 99 به منظور اطلاع از جزئیات بیشتر شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99 می توانند مقاله زیر را مطالعه کنند .

  نحوه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

  ثبت نام آزمون نظام مهندسی در طی سال های اخیر معمولا به صورت اینترنتی و از طریق سایت معاونت مسکن و ساختمان وزارت ره و شهرسازی انجام شده است . نظر به این موضوع می توان گفت داوطلبان متقاضی ثبت نام ازمون نظام مهندسی ۹۹ می توانند در زمان تعیین شده با مراجعه به سایت این سازمان به آدرس inbr.ir ، هزینه تعیین شده را پرداخت کرده و در آزمون ثبت نام کنند .

   راهنمای تصویری ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99 :

  1 - نخست داوطلبان باید عبارت " معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی " و یا " inbr.ir " در کادر میانی و یا بالایی مرورگر نوشته و جست و جو کنند .

  2 - سپس با ورود به صفحه اصلی سایت و انتخاب گزینه " سامانه آزمون های ورود به حرفه " از لیست بالای سامانه باید وارد قسمت مربوط به نظام مهندسی شوند .

  3 - در گام بعد باید پس از ورود به سامانه آزمون ها ، گزینه " ثبت نام آزمون مهر 99" را انتخاب کنند .

  4 - داوطلبان باید پس از ورود به صفحه ثبت نام آزمون و گزینه " خرید کارت " را به منظور ورود به درگاه بانکی الکترونیکی برای پرداخت هزینه ثبت نام و تهیه کارت اعتباری ثبت نام حاوی شماره پرونده و رمز عبور انتخاب کنند .

  5 - داوطلبان سپس با بازگشت به صفحه ثبت نام آزمون ، گزینه " تایید و ادامه " را برای ورود به صفحه ثبت نام انتخاب کنند .

   

  برای ورود به سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی مهر 99 کلیک کنید .

  لازم به ذکر است به محض آغاز نام نویسی آزمون نظام مهندسی 99 ، لینک ثبت نام در این مقاله فعال شده و هم چنین در کانال تلگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  اگر پس از مطالعه مقاله ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۹۹ ، سوالی در این زمینه دارید جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

  سوالات متداول

  همانطور که در این مقاله اشاره شده ، معمولا آزمون نظام مهندسی دو بار در سال در بازه مهر و اسفند ماه برگزار می شود .

  ثبت نام این آزمون به صورت اینترنتی انجام می شود که مراحل ثبت نام در این مقاله توضیح داده شده است .

  بله . داوطلبان در صورتی که سایر شرایط آزمون صلاحیت حرفه ای معماران را نیز داشته باشند می توانند در این آزمون شرکت کنند که شرایط ثبت نام در این مقاله ارائه شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی

  زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی

  زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی نیمسال اول 99

   نوبت اول آزمون نظام مهندسی هر ساله معمولا در بازه زمانی مهر ماه برگزار می شود و داوطلبانی که موفق به ثبت نام در آزمون نظام مهندسی این ورودی شده اند ، باید در تاریخ اعلام شده در جلسه آزمون حاضر شوند . معمولا زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی رشته شغل ها و صلاحیت های انتخاب شده مجزای از هم تعیین می شود .

   آزمون نظام مهندسی اسفند 98 بدلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده و لغو شده است . طبق اطلاعیه منتشر شده آزمون نظام مهندسی نوبت اول سال 99 ( اسفند 98 ) رشته معماری طراحی در تاریخ 6 شهریور ماه و آزمون سایر رشته ها در تاریخ 3 و 4 مهر برگزار می شود .

  آزمون نظام مهندسی نیمسال اول ۹۹ رشته معماری طراحی در تاریخ 6 شهریور و آزمون سایر رشته ها در تاریخ 3 و 4 مهر برگزار می شود .

   داوطلبان متقاضی آزمون نظام مهندسی نوبت اول سال ۹۹ ( اسفند 98 ) می توانند با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا از آخرین اخبار مرتبط با برگزاری آزمون نظام مهندسی نیمسال اول 99 مطلع شوند . داوطلبان دقت داشته باشند که روز آزمون باید کارت ورود به جلسه خود را به همراه مدارک شناسایی خود همراه داشته باشند .

  زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی نیمسال دوم 99

   علاوه بر آزمون نظام مهندسی نیمسال اول ، آزمون ورود به حرفه مهندسان ، معماران تجربی و کاردانی های فنی نظام مهندسی نیمسال دوم نیز به منظور ، اعطای پروانه فعالیت نظام مهندسی به علاقه مندان به این حرفه ، برگزار می شود . داوطلبان می توانند پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود از سایت نظام مهندسی ، در تاریخ و ساعت اعلام شده در جلسه آزمون حاضر شوند .

   آزمون نظام مهندسی نیمسال دوم در طی سال های اخیر در بازه زمانی اواخر بهمن ماه و یا اسفند ماه برگزار شده است . با استناد به این موضوع پیش بینی می شود آزمون نظام مهندسی نیمسال دوم ۹۹ نیز در همین بازه زمانی برگزار شود . خاطر نشان می شود به محض اعلام جزئیات و زمان دقیق برگزاری آزمون نظام مهندسی نیمسال دوم ۹۹ در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد .

  آزمون نظام مهندسی نیمسال دوم 99 ، احتمالا اسفند ماه برگزار خواهد شد

   در ادامه به منظور آگاه سازی داوطلبان آزمون نظام مهندسی نیمسال دوم ۹۹ ، زمانبندی آزمون های رشته شغل و صلاحیت های آزمون اسفند 98 ارائه شده است . البته این آزمون بدلیل شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاده و در تاریخ مقرر برگزار نشده است .

   داوطلبان متقاضی آزمون نظام مهندسی نوبت دوم سال 99 می توانند با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا از آخرین اخبار مرتبط با برگزاری آزمون نظام مهندسی نیمسال دوم 99 مطلع شوند . هم چنین داوطلبان مدتی پس از اتمام آزمون های نظام مهندسی ۹۹ ، نتایج آزمون از طریق معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام می شود .

  اگر پس از مطالعه مقاله زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی ۹۹ ، سوالی در خصوص آزمون نظام مهندسی و برگزاری آن دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

   هم چنین داوطلبانی که علاوه بر آزمون نظام مهندسی ، به شرکت در آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه نیز علاقه دارند می توانند با اطلاع از زمان و جزئیات برگزاری آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه 99 ، در این آزمون نیز نام نویسی کرده و شانس خود را امتحان کنند .

  سوالات متداول

  ✔️ آزمون نظام مهندسی سالیانه 2 بار برای پذیرش نیمسال اول و دوم برگزار می شود که به محض اعلام زمان دقیق هر نیمسال در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ خیر همانطور که در این مقاله اشاره شده است ، معمولا برنامه ریزی آزمون ها به شکلی انجام می شود که تداخلی در امتحانات مرتبط با صلاحیت های یک شغل وجود نداشته باشد .

  ✔️ همانطور که در مقاله اشاره شده است داوطلبان باید کارت ورود به جلسه و مدارک شناسایی خود را همراه داشته باشند .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اطلاعیه ثبت‌نام و زمان برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه شهریور و مهرماه سال 1399 – معاونت مسکن و ساختمان

  اطلاعیه ثبت‌نام و زمان برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه شهریور و مهرماه سال 1399 – معاونت مسکن و ساختمان

  منبع مطلب : inbr.ir

  مدیر محترم سایت inbr.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید