توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تنظیمات دزدگیر ماجیکار

  1 بازدید

  تنظیمات دزدگیر ماجیکار را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  شرح علائم و آموزش کامل کار با ریموت دزدگیر ماجیکار

  شرح علائم و آموزش کامل کار با ریموت دزدگیر ماجیکار

  زمان مطالعه: 7 دقیقه

  ماجیکار مارکی نام آشنا در حیطه طراحی و تولید دزدگیرهای اتومبیل تلقی می شود. از آنجا که کاربران این مارک از دزدگیر، جامعه آماری بالایی دارند، قصد داریم که در این مقاله درباره نحوه کارکرد ریموت دزدگیر ماجیکار توضیحاتی را ارائه دهیم و به شرح علائم ریموت دزدگیر ماجیکار بپردازیم.

  با توجه به این که مدل‌های مختلف دزدگیر ماجیکار، ریموت‌های مختلف با کارایی متفاوت دارند، پس لازم است که شرح علائم ریموت این دزدگیرها به صورت مجزا ارائه شود. در ادامه با شرح علائم ریموت دزدگیر ماجیکار در بخش‌های مختلف آن، آشنا خواهید شد.

  راهنمای ریموت دزدگیر ماجیکار

  شرح علائم ریموت دزدگیر ماجیکار مدل M 909 F و M 939 F

  علامت I

  وقتی کلید مربوط به علامت I موجود روی ریموت دزدگیر به مدت ۵ ثانیه فشرده شود، سیستم دزدگیر فعال خواهد شد.

  Arming

  این مورد، حالتی است که در آن، روی نمایشگر ریموت دزدگیر ماجیکار علامت یا آیکون قفل بسته شده نمایان می‌شود. در همین حال دزدگیر آژیری کوتاه می کشد و درب‌های اتومبیل قفل شده و سیستم دزدگیر به فعالیت می‌پردازد و روشن می‌گردد. لازم است که حتما این مورد را از شرح علائم ریموت دزدگیر ماجیکار به خوبی بشناسید.

  علامت I

  وقتی مجددا کلید مربوط به علامت I موجود روی ریموت دزدگیر به مدت ۵ ثانیه فشرده شود، سیستم دزدگیر غیرفعال خواهد شد‌.

  Disarming

  این مورد، حالتی است که در آن، روی نمایشگر ریموت دزدگیر ماجیکار علامت یا آیکون قفل باز شده نمایان می‌گردد. در همین حال دزدگیر دو آژیر کوتاه می‌کشد و درب های قفل شده اتومبیل باز می شوند و سیستم دزدگیر خاموش شده و غیرفعال می‌شود.

  علامت II + IV

  وقتی کلید مربوط به علامت های I به مدت ۲ ثانیه فشرده شود، بخش فعال و غیرفعال شدن خودکار، شروع به کار می‌کند‌.

  AUTO

  در این حالت سیستم امنیتی خودرو بدون فشردن کلید ریموت دزدگیر ماجیکار و زمانی که ریموت در فاصله ۱۰ متری خودرو قرار دارد، غیرفعال می‌شود. زمانی که ریموت را از فاصله معین اطراف اتومبیل دور کنیم، قفل مرکزی مجددا بسته شده و سیستم دزدگیر اتومبیل غیرفعال می‌گردد. برای ممانعت از باز و بسته شدن پی در پی سیستم قفل مرکزی، لازم است زمانی که نزدیک اتومبیل هستید، این سیستم را غیرفعال نمایید.

  علامت III

  وقتی کلید مربوط به علامت III به مدت ۲ ثانیه فشرده شود، قفل درب صندوق عقب ماشین، به واسطه کنترل از راه دور باز می‌شود.

  علامت IV

  وقتی کلید مربوط به علامت IV برای دو بار زده شود، می توانید به سیستم اعلام وضعیت اتومبیل ورود پیدا کنید.

  QUERY

  شرایط خودرو برحسب نوع و تعداد هشدارهای ریموت با نمایشگر تصویری و آژیر، به صورت زیر قابل تشخیص است:

  علامت IV

  وقتی کلید مربوط به علامت IV دو بار پشت سر هم زده شود، شما به سیستم مربوط به یافتن ماشین خود، وارد شده‌اید.

  panic

  وقتی در اماکن شلوغ و پر ازدحام و یا محل‌های تاریک به دنبال ماشین خود می‌گردید، این سیستم می تواند کمک کننده باشد و به واسطه فلش‌های سیستم دزدگیر ماجیکار و همچنین صدای آژیر آن، شما راحت‌تر به اتومبیل خود دسترسی پیدا خواهید کرد.

  علامت IV

  وقتی کلید مربوط به علامت IV به مدت ۵ ثانیه فشرده شود، سیستم ایمنی اصلی یعنی سیستم ضد سرقت فعال خواهد شد.

  Anti jacking

  در صورتی که خودروی شما با موتور روشن و سوئیچ باز شده دزدیده شود، روش آنتن‌دهی مربوط به سیستم دزدگیر در این سازوکار کاربردی، باعث می‌شود که حدود ۱۵ ثانیه بعد، موتور اتومبیل خاموش شود و علاوه بر روشن شدن صدای آژیر ماشین، درب‌ها قفل شوند. غیرفعال کردن این سیستم به این شکل انجام می‌شود که باید کلید مربوط به علامت I را به مدت ۱ ثانیه بفشارید.

  علامت II + III

  وقتی کلید مربوط به علامت های II + III به مدت ۵ ثانیه فشرده شود، سیستم دزدگیر به صورت خودکار فعال می‌شود.

  Passive

  با فعال کردن این سیستم، وقتی اتومبیل را با بستن سوئیچ خاموش می‌کنیم و آخرین درب اتومبیل را می‌بندیم، سیستم دزدگیر بعد از حدود ۳۰ ثانیه و با صدای ۳ هشدار پیاپی به شکل خودکار فعال می شود. درصورتی که بخواهید این سیستم را غیرفعال کنیم باید کلیدهای مربوط را مجددا بفشارید.

  علامت I + II

  وقتی کلید مربوط به علامت های I + II به مدت ۵ ثانیه فشرده شود، می‌توانید سیستم هشدار دزدگیر یا آژیر آن را با صدا یا بدون صدا فعال کنید. در میان شرح علائم ریموت دزدگیر ماجیکار این مورد کارآمدی زیادی دارد.

  MUTE

  وقتی این مکانیسم دزدگیر ماجیکار را فعال کنید، سیستم مربوط به دزدگیر بدون ایجاد صدا فعال و غیرفعال خواهد شد. در صورت این که بخواهید این روند را تغییر دهید، باید بار دیگر این کلید را بفشارید.

  علامت I + III

  وقتی کلید مربوط به علامت‌های I + III به مدت ۵ ثانیه فشرده شود، خودرو برای رفتن به کارواش و یا تعمیرگاه آماده خواهد شد.

  Valet mode

  فعال شدن این سازوکار باعث می‌شود که مدار مربوط به دزدگیر ماشین غیرفعال شده و فقط سیستم مربوط به قفل مرکزی به واسطه ریموت باز و بسته شود. در صورتی که بخواهید عملکرد این سیستم را لغو کنید، باید کلید مذکور را بار دیگر بفشارید.

  علامت I + III

  وقتی کلید مربوط به علامت های I + III به مدت ۲ ثانیه فشرده شود، سنسور از حالت شوک خارج خواهد گشت.

  Sensor by pass

  فعال شدن این سیستم سبب می شود در صورت وارد آمدن ضربه به اتومبیل، هشدار دزدگیر فعال نشود. برای لغو کردن این برنامه می‌توانید کلید مربوطه را دوباره بفشارید.

  موارد زیر فقط در مدلM 909 F کاربرد دارند:

  علامت II

  وقتی کلید مربوط به علامت II به مدت ۲ ثانیه فشرده شود، سیستم استارت از راه دور فعال خواهد شد.

  Auto start

  درصورتی که مکانیسم استارتر از راه دور در اتومبیل فعال باشد، می‌توانید با استفاده از ریموت، از راه دور موتور ماشین را استارت بزنید.

  علامت II

  وقتی کلید مربوط به علامت II به مدت ۲ ثانیه فشرده شود، می توانید موتور ماشین را خاموش کنید.

  Ign kil

  کلید مربوط به استارتر موتور، زمانی که اتومبیل روشن است و می‌خواهید موتور آن را با ریموت خاموش کنید هم کاربرد دارد.

  علامت II + IV

  وقتی کلید مربوط به علامت‌های II + IV به مدت ۵ ثانیه فشرده شود، سیستم استارت شبانه روزی فعال خواهد گشت.

  Timer Starter

  فعال کردن این برنامه این امکان را به وجود می‌آورد که در زمان دلخواه سیستم استارتر هر ۲۴ ساعت یک بار فعال شود و بعد از اینکه موتور و باتری ماشین گرم شد، خودرو خاموش خواهد شد. برای لغو کردن این دستورالعمل لازم است کلید ذکر شده را بار دیگر بفشارید.

  علامت III + IV

  وقتی کلید مربوط به علامت های III + IV به مدت ۵ ثانیه فشرده شود، خنک کننده موتور ماشین شروع به کار می‌کند.

  Turbo

  وقتی این مورد فعال باشد، با بستن سوئیچ ماشین و همچنین بستن آخرین درب آن، موتور ماشین نزدیک به ۲ ثانیه روشن می‌ماند و بعد به شکل خودکار خاموش می‌شود. برای لغو آن، باید دکمه مذکور را دوباره بفشارید.

  علامت I + IV

  وقتی کلید مربوط به علامت‌های I + IV به مدت ۵ ثانیه فشرده شود، قفل کودک فعال خواهد شد.

  IGN LK

  وقتی این سیستم فعال است، به هنگام بسته بودن درب‌های خودرو، با باز شدن سوئیچ، بعد از حدود ۳۰ ثانیه قفل مرکزی خودرو بسته می‌گردد. وقتی سوئیچ بسته می‌شود، قفل مرکزی باز خواهد شد. برای غیرفعال کردن این سیستم نیز کافی است کلید علامت‌های گفته شده بار دیگر فشرده شود.

  شرح علائم ریموت دزدگیر ماجیکار مدل GOLD 110

  علامت III

  در بخش شرح علائم ریموت دزدگیر ماجیکار این علامت بسیار پرکاربرد است. وقتی کلید مربوط به علامت III به مدت ۵ ثانیه و دوبار پیاپی فشرده گردد، چراغ ریموت به مدت ۱۰ ثانیه روشن می‌شود.

  علامت IV

  وقتی کلید مربوط به علامت IV به مدت ۵ ثانیه فشرده شود، سیستم اعلام شرایط مربوط به خودرو فعال خواهد شد. وقتی کلید IV را بفشارید از میزان درجه حرارت مطلع خواهید گشت و اگر دوباره آن را فشار دهید میزان ولتاژ باطری نمایان می شود. بعد اگر دوباره این دکمه فشرده شود، ولتاژ باطری ریموت دزدگیر ماجیکار نمایش داده خواهد شد. بنابراین علامت مزبور در میان شرح علائم ریموت دزدگیر ماجیکار از اهمیت زیادی برخوردار است.

  علامت I

  با فشردن این دکمه به مدت ۵ ثانیه، Arming فعال شده و با شنیده شدن یک آژیر کوتاه علامت قفل بسته روی نمایشگر ریموت فعال می‎گردد. سیستم دزدگیر فعال شده و درب ها قفل می‌شوند و اگر دوباره این کلید را فشار دهیم Disarming فعال خواهد گشت و آیکون قفل باز شده روی صفحه ریموت پدیدار شده و قفل درب‌ها باز شده و سیستم دزدگیر غیرفعال می‌شود.

  علامت I

  اگر کلید این علامت را به مدت ۵ ثانیه و ۲ بار فشار دهید، دکمه‌های ریموت قفل گشته و علامت H بر روی صفحه ریموت ظاهر می‌شود.

  علامت II

  فشردن کلید این علامت به مدت ۵ ثانیه و ۲ بار، باعث استارت از راه دور می‌گردد. اگر سیستم استارتر اتومبیل فعال باشد، باعث می‌شود بتوانید ماشینتان را از راه دور و با استفاده از ریموت استارت بزنید.

  علامت III

  وقتی کلید این علامت به مدت ۵ ثانیه و ۱ بار فشرده شود و در صورتی که درب صندوق عقب پمپ برقی داشته باشد، درب صندوق عقب باز می‌شود.

  علامت I + II

  فشردن کلید این علامت ها به مدت ۵ ثانیه، آژیر را فعال و غیر فعال می‌کند.

  علامت I + III

  وقتی کلید این علامت‌ها ۲ ثانیه فشرده شود، سیستم رفتن به تعمیرگاه یا کارواش فعال می‌شود و سیستم دزدگیر غیرفعال شده و فقط قفل مرکزی فعال می‌ماند. این علامت را در شرح علائم ریموت دزدگیر ماجیکار به خوبی به خاطر بسپارید.

  علامت I + III

  وقتی کلید این علامت‌ها ۵ ثانیه فشرده شود، سنسور از حالت شوک در می‌آید و وقتی به ماشین ضربه وارد شود، علامتی روی ریموت نشان داده نخواهد شد.

  علامت I + IV

  وقتی کلید مربوط به این علامت‌ها ۵ ثانیه فشرده شود، قفل کودک فعال می‌گردد و ۳۰ ثانیه بعد از روشن شدن ماشین درب ها قفل می‌شوند و بعد از بسته شدن سوئیچ، درب‌ها باز خواهند شد.

  علامت II + IV

  وقتی کلید مربوط به این علامت ها به مدت ۲ ثانیه فشرده شود، سیستم تایمر پارکینگ فعال می‌شود و مدت زمان متوقف شدن خودرو در پارکینگ نمایش داده خواهد شد.

  علامت II + IV

  وقتی کلید مربوط به این علامت‌ها به مدت ۵ ثانیه فشرده شود، حالت استارت شبانه روزی ماشین فعال می‌شود. یعنی با تعیین زمان دلخواه، ماشین هر ۲۴ ساعت یک بار روشن می‌گردد و باطری خودرو شارژ شده و موتور دوباره خاموش می‌شود.

  علامت III + IV

  وقتی کلید مربوط به این علامت‌ها به مدت ۵ ثانیه فشرده شود، سیستم خنک کننده موتور فعال می‌گردد. با بستن سوئیچ و همچنین بستن آخرین درب ماشین، موتور مدتی روشن می‌ماند و بعد به شکل خودکار خاموش می‌شود.

  علامت IV

  وقتی کلید مربوط به این علامت به مدت ۵ ثانیه و ۲ بار فشرده شود، سیستم موقعیت یابی خودرو فعال می‌شود. به عبارت دیگر هر چه به خودرو نزدیک شویم تعداد “بیب”‌هایی که از ریموت شنیده می‌شوند، بیشتر خواهد شد.

  سخن آخر

  تنظیم ریموت دزدگیر ماجیکار در صورتی که جزء مدل های ذکر شده باشد، با توجه به توضیحات ارائه شده در شرح علائم ریموت دزدگیر ماجیکار کار سختی نیست. می‌توانید با دقت در علائم یاد شده و همچنین تعداد دفعات فشردن کلیدها و دیدن آیکون‌های به نمایش درآمده و آلارم‌هایی که به گوش می رسند، از جزئیات کارایی و عملکرد ریموت دزدگیر ماجیکار مطلع شوید و به راحتی آن را تنظیم کنید.

  منبع: carstan | alijohari.blogfa

  شرح علائم و تنظیمات ریموت دزدگیر خودرو (ماجیکار)

  تنظیمات دزدگیر ماجیکار rf2wn ،ریست دزدگیر ماجیکار ،انواع دزدگیر ماجیکار ،راهنمای دزدگیر ماجیکار rf2wn ،راهنمای دزدگیر ماجیکار ۹۰۲ ،راهنمای دزدگیر ماجیکار m110as ،راهنمای دزدگیر ماجیکار m130as فنقشه نصب دزدگیر ماجیکار

   تنظیمات دزدگیر ماجیکار آموزش ریست دزدگیر انواع دزدگیر ماجیکار قیمت انواع دزدگیر ماشین نقشه نصب دزدگیر ماجیکار آموزش مکانیک و برق خودرو مزایای دزدگیر تصویری بهم ریختن دزدگیر خودرو تنظیم دزدگیر پراید تنظیم دزدگیر پژو آموزش نصب دزدگیر پراید آموزش نصب دزدگیر پژو ۴۰۵ آموزش نصب دزدگیر ماشین
   شرح علائم ریموت دزدگیر ماجیکار

  جدول نرم افزاری شماره ۱ دستگاه Gold 100

  برای ورود به جدول شماره ۱ به ترتیب زیر عمل می کنیم:

  ۱. کلیدهای شماره I + II ریموت تصویری را ۲ ثانیه نگه داشته تا بر روی LCD ریموت تصویری ۱-۰۱ مورد اول جدول نرم افزاری شماره ۱ نمایان شود.

  ۲. با فشار دادن لحظه ای کلید شماره IV به صورت متوالی یکی یکی جلو رفته تا به کارایی مورد نظر در جدول شماره برسید.

  (اگر از موردی عبور کردیم می توانیم با فشار لحظه ای کلید شماره III به کارایی قبلی بازگردیم).

  ۳. پس از رسیدن به کارایی مورد نظر در جدول شماره ۱ رسیدیم می توانیم انتخاب را توسط کلید شماره ۱ انجام دهیم.

  (فعال یا غیر فعال کردن کارایی مورد نظر)

  ۴. برای ثابت کردن انتخاب مورد نظر در نهایت کلید شماره IV را ۵ ثانیه نگه داشته تا عبارت GOOD روی ریموت تصویری نمایان شود که این به مفهوم انجام انتخاب کارایی مورد نظر می باشد.

  مزایای دستگاه ماجیکار گلد ۱۰۰ نسبت به ۹۰۲

  ۱. سیستم Auto 3 حالته

  حالت ۱) اتومات فعال است و ضعیف

  حالت ۲) در این  حالت نشانگر Auto هر ۵/۱ ثانیه روشن و خاموش می شود و به همین ترتیب هر ۵/۱ ثانیه چک می شود که نزدیک ماشین شده است یا نه؟

  حالت ۳) در این حالت نشانگر هر ۵/۰ ثانیه چک می کند که نزدیک ماشین است یا نه؟

  ۲. حالت موقعیت یاب از طریق نشانگر و بیب

  در این حالت فاصله اتومبیل توسط تعداد بیب نشان داده می شود در زمانیکه موقعیت یاب فعال است هرچه نزدیکتر شود تعداد بیب بیشتر می شود.

  (با ۲ بار زدن کلید ۴ Find ظاهر و عملکرد آغاز می شود)

  ۳. نشان دادن ولتاژ باطری ریموت بصورت عددی (علاوه بر نشان دادن ولتاژ باطری ماشین و درجه حرارت) کلید IV 3 بار زده شود.

  ۴. وضعیت Hold (قفل کردن ریموت کلید IV  ۲ ثانیه)

  ۵. وضعیت تایمر پارک؛ با این وضعیت بعد از فعال شدن می توان زمان خاموش بودن ماشین در پارکینگ را محاسبه و نشان دهد (IV + II 2 ثانیه)

  ۶. فعال کردن پیجر با ۲ بار زدن کارکال (در این حالت نویز گرفته می شود و خطا کم می شود)

  ۷. فعال و غیر فعال کردن وضعیت (Aux) خروجی اضافه (۲ ثانیه IV + III)

  ۸. کیفیت بهتر شوک سنسور ۲ حالته

  ۹. فعال کردن آنتی کارجک و پانیک با کلید ۴ به مدت ۴ ثانیه و نشان علامت پانیک

  ۱۰. عملکرد صرفه جویی در باطری

  در وضعیتی که باطری تقریباً خالی شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد نمایشگر باتری روی ریموت ۵ بار چشمک می زند و دیگر دکمه ها از مدار خارج می شوند و نشانگر steep بر روی ریموت ظاهر می شود.

  ۱۱. نشان دادن انواع وضعیت های جدول برنامه ریزی بر روی ریموت.

  جدول برنامه های ریموت گلد ۱۰۰

   برا ورود به جدو برنامه های ریموت گلد ۱۰۰ ابتدا کلید II + III را به مدت ۲ ثانیه نگه دارید سپس طبق جدول زیر برنامه های لازم را انجام دهید.

  دراین جدول پس از اینکه وارد نرم افزار ریموت شدید با کلیدهای III و IV میتوان به مراحل بعدی و قبلی برنامه ها بروید و طبق جدول بالا کلیدهای I و II در ردیف فعال و غیر فعال نمائید.

  توضیحات جدول

  ردیف ۱. برای تنظیم ساعت روی ریموت بکار می رود توجه داشته باشید که بقیه موارد جدول طبق ساعت تنظیم شده عمل می کنند (مانند تایمر استارت و بیداری)

  ردیف ۲. برای تنظیم تایمر استارت بکار می رود و پس از تنظیم ساعت تایمر در زمان تعیین شده از خودرو سیستم رزروشن آن فعال باشد روشن می شود.

  ردیف ۳. برای تنظیم ساعت بیداری استفاده می شود در زمان تعیین شده در این مرحله ریموت شروع به بیب بیب میکند و اعلام بیداری میکند.

  دریف ۴. برای فعال و غیرفعال کردن ساعت بیداری استفاده می شود.

  بقیه موارد مانند جدول فوق است.

  توجه مهم:

  زمانی که ریموت روی حالت Sleep می رود به مفهوم این است که باطری ریموت تا حدی ضعیف شده است که دیگر خوب عمل نمی کند و فقط کلید شماره ۱ عمل نمی ماید. برای رفع این حالت باطری ریموت تعویض شود.

  چگونگی باز کردن درب اتومبیل با استفاده از سیستم کارکال در مدل M 100 As (GOLD 100)

  برای وارد شدن به سیستم به ترتیب زیر عمل می نماییم.

  الف) دادن کد اولیه: ابتدا بصورت زیر یک شماره ۴ رقمی (بدون عدد صفر) از ۱ تا ۹ انتخاب کرده طریق قسمت کارکال به دستگاه وارد کنید (قسمت حساس کارکال روی شیشه اتومبیل نصب شده است)

  ۱. سوئیچ را دو پله باز و یکی از دربها را باز نمائید.

  ۲. ده ضربه به قسمت کارکال (به صورت منظم و پشت سرهم) تا به ازای هر بار ضربه LED کارکال به رنگ سبز روشن شود. (صبر کنید تا LED کارکال با نور قرمز به حالت چشمک زن سریع دربیاید (در خلال چشمک زدن سریع کد را وارد نمائید)

  ۳. کد اول را به تعداد آن با ضربه از طریق کارکال وارد نمایید تا به ازای هر ضربه LED به رنگ سبز روشن شود بلافاصله کارکال به تعداد ضربه های زده شده با روشن و خاموش شدن LED قرمز به تعداد کد اولیه وارد شدن کد اولیه را تأئید می کند.

  ۴. مجدداً LED کارکال شروع به چشمک زدن سریع قرمز می کند که به مفهوم وارد کردن کد از طریق ضربه به کارکال می باشد که در خلال چشمک زدن سریع کد دوم را همانند کد اول وارد نمائید. به همان تعداد ضربه وارد نمایید تا به ازای هر ضربه LED به رنگ سبز روشن شود بلافاصله کارکال به تعداد ضربه های زده شده با روشن و خاموش شدن LED قرمز به تعداد کد دوم وارد شدن کد دوم را تأئید می کند.

  ۵. مجدداً LED کارکال شروع به چشمک زدن سریع قرمز می کند که به مفهوم وارد کردن کد سوم از طریق ضربه به کارکال می باشد که در خلال این چشمک زدن سریع کد سوم را هم مانند کد دوم وارد می نماییم. به همان تعداد کد سوم به کارکال ضربه می زنیم تا به ازای هر بار LED کارکال به رنگ سبز روشن می شود. بلافاصله بعد از اتمام ضربه ها LED کارکال به رنگ قرمز با روشن و خاموش شدن به تعداد ضربه وارد شدن کد سوم را هم تأئید می نماید و مجدداً شروع به چشمک زدن سریع LED قرمز به مفهوم وارد کردن کد چهارم در خلال چشمک زدن سریع می نماید.

  ۶. به همان تعداد کد چهارم به کارکال ضربه زده تا به ازای هر بار LED به رنگ سبز روشن شود و گرفتن ضربه را نشان دهد. بعد از اتمام ضربه ها کد چهارم LED به رنگ قرمز با خاموش و روشن شدن به تعداد کد چهارم وارد شدن کد چهارم را هم تأئید می نماید.

  ۷. در نهایت پس از اتمام روشن و خاموش شدن LED قرمز به نشانه ثبت کد چهارم یک تک آژیر شنیده می شود که این تک آژیر به مفهوم ثبت کامل کد چهار رقمی می باشد حال سوئیچ اتومبیل و درب را بسته دزدگیر را فعال می نماییم و از طریق کارکال با وارد کردن کد داده شده به همین طریق دربها را باز می نماییم.

  ریموت دزدگیر ماجیکار ، ماجیکار گولد مدل‌های GOLD-110A , GOLD-110AS ،

  ریموت دزدگیر ماجیکار ، ماجیکار گولد مدل‌های GOLD-110A , GOLD-110AS ،

  در این ساعت گروه حفاظت و امنیت راهنمای کامل و فارسی استفاده از ریموت دزدگیر ماجیکار مدل‌های GOLD-110A , GOLD-110AS  را برای شما کاربران گرامی تهیه و تدوین کرده است. برای مشاهده آموزش‌ها و راهنمای کاربردی این ریموت در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

  ریموت دزدگیر ماجیکار مدل‌های GOLD-110A , GOLD-110AS

  شکل ظاهری ریموت دزدگیر ماجیکار

  شرح آیکون‌های نمایشگر ریموت دزدگیر ماجیکار

  جدول مراحل کاربردی ریموت دزدگیر ماجیکار

  توجه: در رابطه با برنامه‌هایی که با دکمه‌های ترکیببی عمل می‌کنند، به همان شکل. که برنامه‌ها تغییر می‌یابند، به حالت اولیه بازگردانده می‌شوند.

  جدول نرم افزاری شماره ۱ دستگاه Gold 110 AS

  جدول برنامه‌های ریموت Gold 100 AS ، GOld 110 AS و ۱۰۰ Gold و ۱۰۱ Gold

  برای ورود به جدول برنامه‌های ریموت ابتدا کليد II+III را به مدت ۲ ثانیه نگه دارید،. سپس مطابق جدول .زیر برنامه‌های لازم را انجام دهید.

  نکته: در این جدول پس از اینکه وارد نرم افزار ریموت شدید با کلیدهای IV و III می‌توانید به مراحل بعدی و قبلی برنامه‌ها بروید. و طبق جدول بالا کلیدهای I و II در ردیف فعال و غیر فعال نمائید .

  توضیحات جدول برنامه‌های ریموت Gold 100 AS GOld 110 AS و۱۰۰ Gold و ۱۰۱ Gold 

  بقیه موارد مانند جدول فوق است.

  نکته مهم: زمانی که ریموت دزدگیر ماجیکار روی حالت Sleep می‌رود به مفهوم این است که باطری ریموت تا حدی ضعیف شده است که دیگر به خوبی. عمل نمی‌کند و فقط کلید شماره I عمل می‌کند . برای رفع این حالت باید باتری ریموت تعویض گردد.

  چگونگی باز کردن درب اتومبیل با استفاده از سیستم کارکال در مدل GOLD 110AS و GOLD 110A و GOLD 101AS و GOLD 100AS و GOLD 100A بدون استارتر

  برای وارد شدن به سیستم به ترتیب زیر عمل نمایید:

  جدول نرم افزاری دستگاه Gold 110A بدون استارتر

  نحوه وارد شدن به جدول برنامه‌دهی در مدل Gold 110A بدون استارتر

  جدول برنامه‌دهی در مدل Gold 110A بدون استارتر

  معرفی کامل دزدگیر خودرو و ویژگی‌های دزدگیر خوب

   مجموعه کاملی از آنچه راجع به سنسور دنده عقب باید بدانیم

  معرفی کامل دزدگیر magicar

  جدول امکانات مدل‌های مختلف دزدگیر magicar

  دانلود تمامی دفترچه‌های راهنمای دزدگیر magicar

  تشخیص دستگاه‌های اصلی magicar

  سوالات متداول درباره دزدگیر magicar

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  خدامرادی : سلام خدامرادی هستم من یک ماجیکارRF2WNدارم صبح متوجه شدم باطری ماشین خالی شده و دزد گیر کار نمیکند با سویچ در ماشین را باز کردم وبا یک باطری دیگر ماشین را روشن کردم ولی متاسفانه از آن کار به بعد فقط قسمت استارت استارت میزنه ولی روشن نمیشه میخواستم راهنمایی کنید متشکرم.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سلام طیبی هستم، شیراز 1 ماه قبل
  0

  ماجیکار مدل 110 دارم از حالت اتومات خارج نمی‌شود، دکمه 2و3 را هم بمدت 5 ثانیه نگه میدارم اما نمیشه.

  سلام طیبی هستم، شیراز 1 ماه قبل
  0

  ماجیکار تصويري 110 یا 909 دارم از حالت اتومات خارج نمی‌شود، دکمه 2با3 را بمدت 5 ثانیه نگه داشته ام ولی نشده. متشکرم

  ناشناس 6 ماه قبل
  -1

  سلام خسته نباشید دزگیر ماشین وقتی قفل میکنم بعد چند دقیفه قفل خودش باز میشه .راهنمایی میکنید

  سرگلزای 10 ماه قبل
  -1

  سلام با ریموت درب ها را قفل میکنم بعد چند ثانیه باز میشن

  نصیری 11 ماه قبل
  1

  سلام وقت بخیر .رو ماشین ۲۰۶ تیپ۲ که خریدم یه دزدگیر ساده ۶۶۵ نصب بود .الان چند روز فقط باز و قفل عمل می‌کنه نه آژیر نه فلاشر کار نمیکنه علتش چیه .آیا روش خواصی روی ریموت باید انجام بگیره.ممنون میشم جواب بدین

  امامی 12 ماه قبل
  3

  ذوذگیر ماچیکار مدلM130AS روی ماشین نصب کردم ماشین پژو پارس ولی الان سیستم یکی از درهای قفل شده وبازوبسته نمیشود لطفآ بفرمائید چکار کرد .

  خدامرادی 2 سال قبل
  5

  سلام خدامرادی هستم من یک ماجیکارRF2WNدارم صبح متوجه شدم باطری ماشین خالی شده و دزد گیر کار نمیکند با سویچ در ماشین را باز کردم وبا یک باطری دیگر ماشین را روشن کردم ولی متاسفانه از آن کار به بعد فقط قسمت استارت استارت میزنه ولی روشن نمیشه میخواستم راهنمایی کنید متشکرم.

  0
  amir 4 ماه قبل

  خراب شده حتما

  جواد 2 سال قبل
  2

  سلام .ببخشید . بر روی ریموت کنترل شکل هیچ کدام از ایکون ها ظاهر نمیشه. ولی با باز و بسته کردن قفل ، شکل همه آیکون ها ظاهر و بعد محو میشه . چرا؟

  میرزی 2 سال قبل
  1

  ریموت من علامت R8-0 میده.خیلی اذیت میکنه.چکارش کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید🙏

  مهدی 3 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید