توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تنظیمات تلویزیون سامسونگ سری 5

  1 بازدید

  تنظیمات تلویزیون سامسونگ سری 5 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  کانال یابی دیجیتال در تلویزیون های سامسونگ

  تلویزیون

  کولر گازی

  یخچال

  لباسشویی

  ظرفشویی

  سینما خانگی

  جاروبرقی

  مایکروویو

  لپ تاپ

  لوازم خانگی ریز

  منبع مطلب : baneh90.com

  مدیر محترم سایت baneh90.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  منو مخفی تلویزیون سامسونگ -راهنمای منو مخفی تلویزیون سامسونگ- نمایش منو مخفی تلویزیون

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منو مخفی تلویزیون سامسونگ

  در بیشتر تلویزیون‌های هوشمند جدید یک منوی مخفی وجود دارد که به کاربر اجازه می‌دهد تنظیمات اصلی تلویزیون را تغییر دهد. برای دسترسی به این منوی مخفی روش‌های متفاوتی وجود دارد و این روش در هر برند تلویزیونی متفاوت است. ما در این مطلب قصد داریم تا روش‌های دسترسی به منو مخفی تلویزیون سامسونگ را برای شما توضیح دهیم. پس تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

  منو مخفی تلویزیون سامسونگ

  منو مخفی چه کاربردی دارد؟

  شما می‌توانید در منو مخفی تنظیمات اصلی تلویزیون مثل تنظیمات تصویر از قبیل موقعیت رنگ، ارتفاع تصویر، طول تصویر، تنظیم میزان روشنایی و نسبت کنتراست، و فعال و یا غیر فعال کردن بعضی ویژگی‌ها را تغییر دهید.

  منو مخفی تلویزیون سامسونگ

  ورود به منو مخفی تلویزیون سامسونگ

  روش‌های زیادی برای دسترسی به منوی مخفی در مدل‌های مختلف تلویزیون سامسونگ موجود است. بنابراین ما انواع روش ورود به منو مخفی را برای شما بیان کردیم.

  ابتدا روش زیر را امتحان کنید. این روش در تمام سری‌های جدید تلویزیون سامسونگ کار می کند.

  روش اول :

  این روش بهترین روش است که در تمام سری‌های جدید تلویزیون سامسونگ کار می کند. پس این روش را حتما تست کنید.

  1. تلویزیون خود را خاموش نکنید. آن را روشن نگه دارید. سپس دکمه‌های زیر (از چپ به راست) را به سرعت از روی ریموت کنترل تلویزیون خود فشار دهید:

  2. Mute > 1 > 1 > 9 > Enter

  نکته: در اینجا دکمه “Enter” همان دکمه OK یا Select موجود در مرکز دکمه‌های Left/Right/Top/Bottom است. این روش منو مخفی را باز می‌کند که به شما اجازه می‌دهد حالت Hospitality یا حالت Hotel و غیره را روشن یا خاموش کنید.

  برای خرید تلویزیون سامسونگ به لینک زیر مراجعه کنید

  تماس با ما

   حالت Hotel Modeاز ویژگی‌هایی است که می توان در تلویزیون‌های سامسونگ فعال کرد، که گزینه‌های تنظیم و جستجوی کانال را از تنظیمات معمولی تلویزیون حذف می‌کند.

  فعالسازی این حالت دسترسی سایر افراد به تلویزیون را محدود می کند، مثلا افراد دیگر اجازه دسترسی به منوی تلویزیون را ندارد.

  ویدیو نحوه ورود به منو مخفی تلویزیون سامسونگ + فارسی ساز منو تلویزیون سامسونگ

  روش‌های دیگر فعال سازی منو مخفی تلویزیون سامسونگ

  روش‌های دیگری برای فعال کردن منو مخفی تلویزیون سامسونگ وجو دارد. بنابراین اگر روش فوق برای شما مؤثر نبود و با آن نتوانستید منو مخفی را مشاهده کنید، روش‌های زیر را امتحان کنید:

  ابتدا تلویزیون خود را با استفاده از ریموت کنترل خاموش کنید، سپس از هر کدام از روش‌هایی که برای شما ذکر کردیم، می‌توانید استفاده کنید. فقط توجه کنید از هر روشی که استفاده کردید دکمه‌های آن را (از چپ به راست) به سرعت از روی ریموت کنترل فشار دهید که منو متفاوتی را برای شما باز نکند.

  روش دوم :

  روش سوم :

  روش چهارم :

  روش پنجم :

  روش ششم :

  روش هفتم :

  روش هشتم :

  روش نهم :

  پس از مشاهده منو مخفی، توجه فرمایید که برای حرکت در میان گزینه‌های موجود، می‌توانید دکمه‌های Channel Up/Down را فشار دهید. و برای تغییر مقادیر آن‌ها، دکمه‌های Volume Up/Down را فشار دهید.

  منو مخفی تلویزیون سامسونگ

  به احتمال زیاد تنها یکی از این روش ها برای مدل تلویزیون شما مناسب است پس همه روش‌ها را امتحان کنید تا روش مناسب برای تلویزیون خود را پیدا کنید. این روش‌ها را، بیشتر تعمیرکاران به کار می‌برند. پس شما باید برای تغییر این تنظیمات دقت کنید و مواردی را که لازم است تغییر دهید تا تنظیمات تلویزیون به هم نریزد. البته در بسیاری از موارد می‌توانید تنها با خاموش و روشن کردن تلویزیون، تنظیمات اعمال شده را به حالت اولیه برگردانید.

  تعمیر منو مخفی تلویزیون سامسونگ :

  درصورتی که در تنظیمات منومخفی ایرادی داشتید یا به مشکلی برخوردید به تصاویر زیر مراجعه نمایید و تنظیمات را به حال اولیه خود تغییر دهید تا مشکل حل شود.

   قسمت اولیه و ورود به منو مخفی 

  منوی مربوط به قسمت option:

  قدم دوم در منوی control

  منوی مربوط به قسمت control:

  قدم دوم در منوی control قدم سوم در منوی control

  منوی مربوط به قسمت Debug :

  منوی مربوط به قسمت SVC :

  نتیجه : در این مطلب به بررسی روش‌های ورود به منو مخفی تلویزیون سامسونگ پرداختیم. اگر در این زمینه سوال یا نظری دارید حتما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

  منبع مطلب : www.zoomilo.com

  مدیر محترم سایت www.zoomilo.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  امروزه اکثر تلویزیون‌های موجود در بازار دارای گیرنده دیجیتال داخلی هستند و ما در این مقاله میخواهیم به اموزش تنظیمات پایه تا کانال‌یابی دیجیتال در تلویزیون‌های سامسونگ بپردازیم.همچنین فیلم اموزشی کانال یابی تلویزیون های اسمارت را نیز قرار داده ایم. با ما همراه باشید. اگر مارک دیگری تلویزیون غیر از سامسونگ دارید : صفحه کانال یابیانواع تلویزیونرا ببنید!

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  آموزش نحوه کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  ابتدای کار لازم است تا سیم های هم محور تلویزیون رو به پریز برق وصل کنید (مانند تصویر).

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  در بعضی از مدل‌ها دو درگاه برای سیم‌های هم محور وجود دارد که در این موارد شما باید از ورودی متفاوتی مانند تصویر پایین استفاده کنید. اکنون تلویزیون را روشن کنید و به تنظیمات SetUp یا Channels Selection وارد شوید. به یاد داشته باشید که این تنظیمات در مدل‌های مختلف تفاوت کمی دارند. در منوی باز شده باید مطمئن شوید که تنظیمات بر روی Cable قرار گرفته شده نه بر روی ANT .

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  در مرحله بعد باید شبکه‌های تلویزیون را اسکن کنید که در این حالت شما دستگاه را مجبور می‌کنید تا تمام شبکه های فعال را دریافت کند و برای این کار باید مراحل زیر را با دقت دنبال کنید.

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  فیلم  نحوه کانال یابی تلویزیون اسمارت سامسونگ

   کانال یابی ماهواره تلویزیون سامسونگ :

  اموزش کانال یابی دستی تلویزیون سامسونگ:

  1: برای این منظور ابتدا وارد تنظیمات تلویزیون گزینه مربوط به کانال یابی مطابق شکل زیر گزینه تنظیمات کارشناش را  انتخاب کنید :

  نحوه کانال یابی دستی تلویزیون سامسونگ

  2: در صفحه بعدی گزینه کانال یابی دستی را انتخاب کنید مطابق شکل زیر :

  اموزش کانال یابی دستی تلویزیون سامسونگ

  3:در صفحه بعدی : میخواهید کانال های دیجیتال را کانال یابی کنید یا کانال یابی انالوگ انجام بدید که گزینه پیشنهادی کانال یابی دیجیتال است . ان را انتخاب کنید : مطابق شکل زیر

  کانال یابی دستی گیرنده دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  4:در صفحه بعدی بعد از کلیک برروی گزینه (جدید) در صفحه بعدی فرکانس مورد نظر را انتخاب میکنید و گزینه جستجو یا کانال یابی را میزنید.

  کانال یابی دستی گیرنده دیجیتال

  جابجایی کانال تلویزیون سامسونگ:

  برای جا به جای کانال  های تلویزیون سامسونگ اسمارت دارای سیستم عامل تایزن :  ابتدا برروی دکمه smart hub کلیک کنید . گزینه فهرست کانال های کلیک کنید. سپس با استفاده از دکمه های جهت کنترل برریو گزین ویرایش کانال کلیک کنید. و با انتخاب هر کدام  از کانال های گزینه های ( حذف – جابه جایی – قفل کردن ) در سمت راست اگر منو تلویزیون انگلیسی و در سمت چپ اگر منو تلویزیون فارسی باشه برای شما ظاهر خواهد شد. که میتوانید با انتخاب هر مورد عمل را انجام دهید . 

  برای ویرایش شماره کانال بعد از انتخاب کانال مورد نظر با استفاده از دکمه جهت بالا یا پایین شماره کانال را میتوانید تغیر بدهید.

  حذف کانال تلویزیون سامسونگ:

  برای حذف کانال  های تلویزیون سامسونگ اسمارت دارای سیستم عامل تایزن :  ابتدا برروی دکمه smart hub کلیک کنید . گزینه فهرست کانال های کلیک کنید.

  سپس با استفاده از دکمه های جهت کنترل برریو گزین ویرایش کانال کلیک کنید. و با انتخاب هر کدام  از کانال های گزینه های ( حذف – جابه جایی – قفل کردن ) در سمت راست اگر منو تلویزیون انگلیسی و در سمت چپ اگر منو تلویزیون فارسی باشه برای شما ظاهر خواهد شد. که میتوانید با انتخاب هر مورد عمل را انجام دهید . 

  برای حذف کانال بعد از انتخاب کانال مورد نظر و انتخاب گزینه حذف(در تلویزیون منو فارسی) و گزینه delete ( در تلویزیون منو انگلیسی) میتوانید کانال رو حذف کنید .

  قفل کانال تلویزیون سامسونگ:

  برای قفل کانال  های تلویزیون سامسونگ اسمارت  که دارای سیستم عامل tizen هستند :  ابتدا برروی دکمه smart hub کلیک کنید . گزینه فهرست کانال های کلیک کنید.

  سپس با استفاده از دکمه های جهت کنترل برریو گزین ویرایش کانال کلیک کنید. و با انتخاب هر کدام  از کانال های گزینه های ( حذف – جابه جایی – قفل کردن ) در سمت راست اگر منو تلویزیون انگلیسی و در سمت چپ اگر منو تلویزیون فارسی باشه برای شما ظاهر خواهد شد. که میتوانید با انتخاب هر مورد عمل را انجام دهید . 

  برای قفل کانال  های تلویزیون سامسونگ اسمارت  بعد از انتخاب کانال مورد نظر و انتخاب گزینه قفل (در تلویزیون منو فارسی) و گزینه lock ( در تلویزیون منو انگلیسی) میتوانید کانال مورد نظر را قفل نمایید.

  فیلم حذف – جابه جایی – قفل کردن کانال تلویزیون سامسونگ

  سوالات متداول :

  1: چرا کانال های از 101 شروع میشه؟ راه حل چیست؟

  > برای حل این مشکل از قسمت تنظیمات تلویزیون کشور سرویس دهنده را عراق و یا ایران انتخاب کنید.و سپس با استفاده از فیلم و اموزش بالا دوباره کانال یابی کنید.

  > راه حل دوم:دلیل این مسئله به خاطر جستجوی کانال یابی خودکار یا کانال یابی اتوماتیک هنگام راه اندازی تلویزیون است در صورتی که شما فرکانس استانی و خودتون رو می دونید می توانید با حذف کانالها و یک بار ریستارت کردن تلویزیون و جستجوی دستی هنگام کانال یابی اضافه کردن فرکانس مربوط به استان خودتون تمامی کانال ها مرتب و بدون هیچ پس و پیشی میاد و اعدادم از یک به بالا خواهد بود

  منبع مطلب : www.zoomilo.com

  مدیر محترم سایت www.zoomilo.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 25 روز قبل
  0

  سلام برای رنگی کردن زیر نویس فیلم های خارجی باید چکار کنم تیوی ال جی این قابلیت رو داره ک زیر نویس رنگی بشه ولی برای سامسونگ مدل s ب چ صورت هستش ???

  عالی 8 ماه قبل
  0

  عالی

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید