توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تمدید کنکور نظام قدیم 1400

  1 بازدید

  تمدید کنکور نظام قدیم 1400 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  فارس من

  فوری / کنکور نظام قدیم تا سال 1400 تمدید شد + جزئیات

  فوری / کنکور نظام قدیم تا سال 1400 تمدید شد + جزئیات

  فوری / کنکور نظام قدیم تا سال 1400 تمدید شد + جزئیات : آخرین اخبار کنکور ۱۴۰۰ سازمان سنجش، آخرین اطلاعیه کنکور ۱۴۰۰ سازمان سنجش، آیا کنکور ۱۴۰۰ در نظام قدیم برگزار می شود، آیا کنکور ۱۴۰۰ نظام قدیم دارد ؟، احتمال برگزاری نظام قدیم در کنکور ۱۴۰۰، اخبار کنکور ۱۴۰۰، برگزاری کنکور ۱۴۰۰ در نظام قدیم، برگزاری کنکور نظام قدیم 1400، برگزاری نظام قدیم 1400، چگونگی کنکور 1400، قوانین کنکور 1400، کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰، کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰ برگزار نخواهد شد ( نحوه ارسال درخواست به سازمان سنجش )، نحوه ارسال درخواست به سازمان سنجش

  ? نظام کنکور قدیم تا ۱۴۰۰ تمدید شود

  آخرین خبر : 12 شهریور 99

  کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰  🔴#فووووری// فعلا تصمیم بر این است: کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰ برگزار نخواهد شد/ داوطلبان نظام قدیم می‌توانند در آزمون نظام جدید شرکت کنند

  🔸سازمان سنجش اعلام کرد:

  کنکور نظام قدیم تا سال 1400 تمدید شد !   تاکنون شورای سنجش و پذیرش تصمیم جدیدی در این رابطه اتخاذ نکرده است و بنا بر این است که داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ که دارای نظام آموزشی قدیم هستند باید در نظام آموزشی جدید آزمون دهند. داوطلبانی که دارای مدرک نظام قدیم هستند می‌توانند در کنکور ۱۴۰۰ نظام جدید که تنها شیوه برگزار کنکور در سال ۱۴۰۰ خواهد بود، با همان مدرک اخذ شده نظام قدیم شرکت کنند.کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰

  🔹 داوطلبان نظام قدیم اگر درخواست تمدید کنکور نظام قدیم برای سال ۱۴۰۰ را دارند، می‌توانند نامه و امضا جمع کرده و به سازمان سنجش ارسال کنند.

  کنکور نظام قدیم تا سال 1400 تمدید شد !  با توجه به اینکه رئیس شورای سنجش و پذیرش وزیر علوم و دبیر این شورا، رئیس سازمان سنجش است، داوطلبان می‌توانند درخواست خود را به این دو ارگان ارسال کنند تا پیشنهاد آن‌ها برای بررسی به شورای سنجش و پذیرش ارسال شود.

  🔹 اگر این پیشنهاد در شورای سنجش و پذیرش رای بیاورد، اعمال می‌شود و اگر رای نیاورد، سازمان سنجش با استدلال به داوطلبان جواب می‌دهد(باشگاه خبرنگاران).

  نظر سازمان سنجش در مورد کنکور نظام قدیم ۱۴۰۰

  کنکور نظام قدیم تا سال 1400 تمدید شد !  >>  خانم زرین آمیزی در مورد برگزاری کنکور نظام قدیم در سال 1400 گفت با وجود اینکه سازمان سنجنش مرجع تصمیم گیری در مورد این موضوع نیست اما از آنجایی که رئیس سازمان سنجش رئیس شورای سنجش و پذیرش وزیر علوم نیز هست داوطلبان میتوانند درخواست خود را در این مورد برای سازمان سنجش ارسال کنند.

  چگونه به سازمان سنجش درخواست ارسال کنیم؟

  کنکور نظام قدیم تا سال 1400 تمدید شد !  >> داوطلبان کنکور 1400 میتوانند نامه و امضا جمع کنند و به آدرس پستی و الکترونیکی سازمان سنجش ارسال کنند تا اگر در شورای سازمان سنجش و پذیرش رای بیاورد در نظام تحصیلی کنکور ۱۴۰۰ اعمال شود.

  تحلیل پایانی و اختصاصی در مورد برگزاری دو نظام امتحانی کنکور 1400

  کنکور نظام قدیم تا سال 1400 تمدید شد ! >>  از آنجایی که اخرین دسته از داوطلبان نظام تحصیلی در سال 97-98 کنکور داده اند و یکسال بعد از آن هم کنکور نظام قدیم برگزار شده است و قرار بود کنکور 99 آخرین سال برگزاری هر دو نظام تحصیلی باشد، پس برگزاری کنکور 1400 در دو نظام تحصیلی هنوز قطعی نیست.

  از آنجایی که داوطلبان زیادی به دلیل بیماری کرونا و عدم برگزاری کلاس ها و آزمون ها اعتراض داشته اند. اگر درخواست ها زیاد باشد ممکن است کنکور 1400 نیز در دو نظام امتحانی برگزار گردد.

  توجه کنید: انتظار برای تصویب این قانون نباید وقت شما برای شروع کنکور 1400 را بگیرد و زمان را از دست دهید!

   مهندس علیزاده کارشناس انتخاب رشته – تیم مشاورگروپ

  اختیاری بودن حضور دانش آموزان در مدارس باید اصلاح شود

  احمدی لاشکی، نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذکر شفاهی :

  ? در حالی که بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اختیاری شدن حضور دانش‌آموزان در مدارس باید اصلاح شود.

  ? دانش‌آموز مقطع ابتدایی قطعا نمی‌تواند بهداشت فردی را به طور کامل رعایت کند و همین مسئله به دلیل کمبود امکانات پروتکل بهداشتی را دچار مشکل می‌کند.

  ? تصمیم کمیسیون آموزش مجلس در برگزاری آزمون ۸۰ درصد محتوا برای آزمون‌های نهایی دانش‌آموزان اثربخش است.

  ? بیش از یک میلیون داوطلب اکنون نمی‌دانند تاریخ امتحاناتشان در چه زمان و چه فصلی است، بنابراین نظام کنکور قدیم تا ۱۴۰۰ تمدید شود.

  تمدید کنکور نظام قدیم در سال 1400 صحت دارد؟

  تمدید کنکور نظام قدیم در سال 1400 صحت دارد؟

  چگونگی برگزاری کنکور 1400

  بعد از پرسش ها و پیگیری های فراوان داوطلبان کنکور نظام قدیم و پاسخ این سوال در مورد برگزاری کنکور 1400 توسط سخنگوی سازمان سنجش پاسخ داده  شده است که در این پست مانند تمامی اخبار کنکور دیگر به بررسی آن پرداختیم.

  نظر سازمان سنجش در مورد کنکور نظام قدیم ۱۴۰۰

  خانم زرین آمیزی در مورد برگزاری کنکور نظام قدیم در سال 1400 گفت با وجود اینکه سازمان سنجنش مرجع تصمیم گیری در مورد این موضوع نیست اما از آنجایی که رئیس سازمان سنجش رئیس شورای سنجش و پذیرش وزیر علوم نیز هست داوطلبان میتوانند درخواست خود را در این مورد برای سازمان سنجش ارسال کنند.

  چگونه به سازمان سنجش درخواست ارسال کنیم؟

  داوطلبان کنکور 1400 میتوانند نامه و امضا جمع کنند و به آدرس پستی و الکترونیکی سازمان سنجش ارسال کنند تا اگر در شورای سازمان سنجش و پذیرش رای بیاورد در نظام تحصیلی کنکور ۱۴۰۰ اعمال شود.

  تحلیل پایانی و اختصاصی در  مورد برگزاری دو نظام امتحانی کنکور 1400

  از آنجایی که اخرین دسته از داوطلبان نظام تحصیلی در سال 97-98 کنکور داده اند و یکسال بعد از آن هم کنکور نظام قدیم برگزار شده است و قرار بود کنکور 99 آخرین سال برگزاری هر دو نظام تحصیلی باشد، پس برگزاری کنکور 1400 در دو نظام تحصیلی هنوز قطعی نیست.

  از آنجایی که داوطلبان زیادی به دلیل بیماری کرونا و عدم برگزاری کلاس ها و آزمون ها اعتراض داشته اند. اگر درخواست ها زیاد باشد ممکن است کنکور 1400 نیز در دو نظام امتحانی برگزار گردد.

  توجه کنید: انتظار برای تصویب این قانون نباید وقت شما برای شروع کنکور 1400 را بگیرد و زمان را از دست دهید!

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 19 روز قبل
  0

  نظام قدیم تمدیدشدیانه لطفاجواب بدیدبخصوص مدرسه شبانه

  فاطمه 1 سال قبل
  1

  تو رو خدا تمدید کنید.

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  الان دیگه امیدی ب۶ تمدید نداشته باشیم

  تینا 1 سال قبل
  0

  حداقل اعلام کنید نظام قدیم داریم یا نه تکلیفمون رو بدونیم چه وضعیه؟؟؟؟

  وارسته 1 سال قبل
  0

  با سلام ،لطفا ۱۴۰۰ نظام قدیم هم برگزار کنید ‌

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید