توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعداد شرکت کنندگان تیزهوشان 99 1400

  1 بازدید

  تعداد شرکت کنندگان تیزهوشان 99 1400 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400

  داوطلبانی که مراحل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان خود را با موفقیت طی نمودن و در زمان برگزاری آزمون سمپاد 99 - 1400 سر جلسه حضور داشته اند می توانند نتایج آزمون تیزهوشان را که هر ساله توسط مرکز ملی استعداد های درخشان حدودا 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون در سایت رسمی این مرکز اعلام می شود مشاهده نمایند .

  زمان اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد برای ورود به هر یک از پایه های هفتم و دهم متفاوت بوده در زیر زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم شرح داده شده است :

  نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال گذشته حدود 6 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام شد که از این رو پیش بینی می شود ، زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشام ششم به هفتم 99 - 1400 نیز حدودا در همین بازه زمانی باشد . متقاضیان آزمون سنجش هوش تیزهوشان می توانند از طریق سایت hoosh.medu.ir ، نتیجه آزمون ورودی خود را مشاهده نمایند .

  بنابر گفته رییس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان ، نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در نیمه اول شهریور اعلام خواهد شد تا دانش‌آموزان برای آغاز سال تحصیلی از نیمه شهریور با مشکل روبه‌رو نشوند.

  سال گذشته نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم حدود 6 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام شد که از این رو احتمالا زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99-1400 نیر حدودا در این بازه زمانی خواهد بود . داوطلبان جهت مشاهده نتیجه آزمون مدارس سمپاد می توانند به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند .

  بنابر گفته رییس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان ، نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در نیمه اول شهریور اعلام خواهد شد تا دانش‌آموزان برای آغاز سال تحصیلی از نیمه شهریور با مشکل روبه‌رو نشوند.

  در حال حاضر تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ مشخص نشده است ولی هر ساله مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان ، زمانبندی رویداد های مختلف این آزمون را در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس سمپاد سال جاری مشخص و به اطلاع متقاضیان می رساند . به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه دهم ۹۹-۱۴۰۰ این قسمت به روز رسانی می شود .

  نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400

  همانطور که قبلا هم به آن اشاره شد کلیه مراحل آزمون تیزهوشان ( از ثبت نام تا اعلام نتایج ) صرفا به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت مرکز پرورش استعداد های درخشان و سامانه همگام انجام می شود . در ادامه به شرح نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس سمپاد 99 - 1400 جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم پرداخته شده است :


   نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400

  1) داوطلبان جهت مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹-۱۴۰۰ باید به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نموده و برای ورود به صفحه دانش آموزی خود باید ابتدا کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد نمایند :

  2) سپس باید نقش خود و عنوان سازمان را انتخاب کنید .

  3) در صفحه جدید اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک " دریافت کارنامه " دانش آموز قابل مشاهده است :


   نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400

  1) نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400 صرفا از طریق سایت اعلام نتایج azmoon.medu.ir قابل مشاهده خواهد بود که داوطلبان باید بعد از ورود به سایت مذکور ، در صفحه اول کد ملی و رمز عبور همگام را وارد نمایند :

  2) در این قسمت می بایست نقش و نام سازمان خود را مشخص نمایید :

  3) در صورت پذیرفته شدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

  4) در صورت پذیرفته نشدن نیز تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

  5 ) لازم به ذکر است داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99 در اولویت های خود مدارس تیزهوشان را انتخاب نکرده اند با تصویر زیر مواجه می شوند :

  ( تصاویر ارائه شده در بالا مربوط به اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سال تحصیلی 98 - 99 جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم می باشد البته به محض فعال شدن لینک اعلام نتایج این آزمون ورودی در سال تحصیلی 99-1400 این قسمت به روز رسانی می شود . )

  دانش آموزان می توانند در صورت بروز مشکل و یا سوال در پیرامون مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا کمک بگیرند . برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

  سوالات متداول

  نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم در سایت مرکز ملی استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان اعلام می شود که در این مقاله به سایت آن اشاره شده است .

  نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400 جهت ورود به پایه دهم هر ساله 4 الی 6 هفته پس از برگزای آزمون ورودی اعلام می شود که برای اطلاع از تاریخ دقیق آن می توانید این مقاله را مطالعه نمایید .

  اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400 هر ساله به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز ملی استعداد های درخشان انجام می پذیرد که البته راهنمای تصویری مشاهده نتیجه آزمون در این مقاله ارائه شده است .

  ظرفیت پذیرش آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400

  ظرفیت پذیرش آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400

  جهت مشاوره در زمینه ظرفیت پذیرش آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

  شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

  دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان

  دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان

  مدارس تیزهوشان مدارسی هستند که تحت نظارت معاونت پرورش استعداد‌‌های درخشان فعالیت می کنند و هر ساله نسبت به پذیرش دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به برگزاری آزمون ورودی می نمایند.

  آزمون تیزهوشان با هدف شناخت و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان ایجاد شده است و در واقع در این آزمون داوطلبان از نظر میزان دانسته های علمی و بهره هوشی مورد ارزیابی قرار می گیرند. سوالات آزمون تیزهوشان از 2 بخش اصلی استعداد تحصیلی و استعداد تحلیلی تشکیل می شوند ، بنابراین در این آزمون علاوه بر بررسی دانسته های علمی دانش آموز در بخش سوالات تحلیلی ، هوش داوطلب نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد.

  دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

  در دفترچه ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 99 – 1400 ، توضیحات لازم در خصوص مراحل نام نویسی این آزمون ارائه داده شده است و داوطلبان می توانند برای اطلاع از شرایط و مدارک ثبت نام تیزهوشان ، به این دفترچه مراجعه کنند.

  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400 ، از روز شنبه مورخ 26 بهمن ماه 98 آغاز شد و تا 3 اسفند ماه 98 نیز ادامه داشت ، البته این بازه زمانی 2 مرتبه و تا تاریخ 7 اسفند ماه 98 تمدید شد. هم چنین فرصت دیگری نیز جهت ثبت نام در این آزمون و در بازه زمانی 17 لغایت 21 اسفند ماه به عنوان مهلت مجدد نام نویسی ، در اختیار آن دسته از داوطلبانی قرار گرفت که به هر دلیل موفق به تکمیل مراحل نام نویسی خود در مهلت اولیه نشده بودند.

  دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان جهت ثبت نام تیزهوشان ششم 99 – 1400 در تاریخ 23 بهمن ماه 98 منتشر شد. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت hoosh.medu.ir و یا با کلیک بر روی لینک زیر نسبت به دریافت دفترچه ثبت نام اقدام نمایند. بدیهی است که ثبت نام آزمون این پایه نیز از طریق سایت ذکر شده انجام می پذیرد.

  دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون تیزهوشان نهم به دهم

  ثبت نام تیزهوشان پایه نهم به دهم نیز مانند ثبت نام  آزمون پایه ششم به هفتم از تاریخ 26 بهمن ماه آغاز شده و مجموعا دو مرتبه و تا تاریخ 7 اسفند ماه تمدید شده است و هم چنین فرصت مجددی نیز جهت نام نویسی افرادی که موفق به ثبت نام نشده اند ، از تاریخ 17 لغایت 21 اسفند ماه در نظر گرفته شد.

  برای آزمون ورودی مدارس تیزهوشان دوره اول و دوره دوم متوسطه سال تحصیلی 99 – 1400 ، یک دفترچه مشترک منتشر شده است. بنابراین تاریخ انتشار این دفترچه نیز روز 23 بهمن ماه 98 می باشد.

  ظرفیت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400

  در برخی از سال ها ، به غیر از دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون ، دفترچه ای نیز منتشر می شود که در آن ظرفیت مدارس مختلف بیان شده است.

  برای آزمون سال 99 ، تا کنون چنین دفترچه ای منتشر نشده است ؛ اما داوطلبان می توانند هنگام نام نویسی و در زمان انتخاب اولویت های خود ، ظرفیت هر مدرسه را نیز مشاهده نمایند.

  با توجه به این که زمان برگزاری آزمون تیزهوشان دوره های اول و دوم متوسطه به تعویق افتاده ، شما عزیزان می توانید جهت آگاهی از زمان برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم و هم چنین اطلاع از سایر اخبار مرتبط با این آزمون ها ، به عضویت کانال تلگرام تیزهوشانایران مشاوره درآیید.

  سوالات متداول

  به هنگام ثبت نام الکترونیکی ، به اطلاعتان خواهد رسید.

  از سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی و هم چنین از طریق سایت ایران مشاوره قابل دریافت است.

  معمولا چند روز پیش از آغاز ثبت نام ، دفترچه راهنمای آزمون نیز منتشر می گردد.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ۳۳۳۳۳ 1 ماه قبل
  0

  ۴۴۴۴۴

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  توی قوچان سال۱۴۰۰ششم به هفتم چند نفر شرکت کردند حدودی؟

  ناشناس 2 ماه قبل
  2

  برای اینکه تو این آزمون قبول بشید باید سرعت عمل داشته باشید و خیلی تست هوش بزنید و ضرب و تقسیم حل کنید

  2
  ناشناس 2 ماه قبل

  ✌🖒🖒👍👌

  محسن 2 ماه قبل
  0

  سلام ، تعداد شرکت کنندگان آزمون تیزهوشان سال 1399-1400 دختر در پایه هفتم شهر شیراز چند نفر بودند . ممنون

  مطهر 2 ماه قبل
  0

  میشه لطفاً بگید که در سال پیش چند نفر در آزمون تیزهوشان شرکت کردند 🥺

  ؟؟ 3 ماه قبل
  0

  سلام ببخشد پارسال چند نفر شرکت کردن و چند نفر در علامه حلی ها قبول شدن؟

  رومینا 9 ماه قبل
  1

  سلام تعداد شرکت کنندگان تهران نهم ب دهم سال ۱۴۰۰ چقدر بوده؟

  1
  ناشناس 2 ماه قبل

  ۱۰۵۸ نفر

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  سلام شرکت کنندگان تیز هوشان شهریار دختر چند نفر هست؟

  اریسا 1 سال قبل
  1

  در کل ایران ششم به هفتم ۱۷۴ هزار نفر شرکت کردند که به علت کرونا ۱۸ هزار نفر ان ها غایب بودن

  علی اکیر 1 سال قبل
  0

  افتاضحا

  0
  رایان 1 سال قبل

  جاااااااان؟

  ♥️♥️ 1 سال قبل
  0

  سلام لطفاً ظرفیت دقیق مدارس ازمون تیزهوشان .سال 1400-1401 را بگذارید مرسی♥️

  0
  ناشناس 2 ماه قبل

  واقعا ۹۰ تا هستند ؟؟؟؟؟

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  90 نفر هستش

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید