در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب شیر دادن به بچه دیگران

  1 بازدید

  تعبیر خواب شیر دادن به بچه دیگران را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  زنی متاهل و 27 ساله هستم خواب دیدم در حال شیر دادن به بچه دیگران بودم که هویت ایشان برایم مشخص نبود فقط نوزاد را در آغوش داشتم و آرام از سینه هایم میمکید تعبیرش چیست؟ جابر مغربی نوشته است چنان چه بینی مشغول سیر کردن طفل دیگری باشی و او را نشناسی به این معناست که امیدهای شما در زندگی دو چندان خواهد شد و تمامی کسالت ها و یا خستگی های روحت به شادمانی و لذت تبدیل می شود ، اگر در منزل خودت بودی و کسانی در اطرافت حضور داشتند به این تعبیر است که از گمنامی به شهرت مقام و افتخار خواهی رسید ، اگر ببینی و یقین داشته باشی بچه ای که به او شیر میدادی در حال حاضر مرده است به این معناست که طفلی در میان بستگان نزدیک شما دچاری بیماری های شدید و دردناک خواهد شد و حتی ممکن است در این راه جان خود را از دست دهد اگر تعداد بچه هایی که شیر میدادی زیاد بود به این علامت است که جمعی از اعضای خانواده ی شما در یک سانحه و یا در یک بلای طبیعی جان میسپارند ( میتوان براحتی شر و یا نحس بودن و خطر این خواب را برطرف کرد)

  سوال : خواب دیدم دارم به چند تا نوزاد زیبا شیر میدهم اما هر چقدر به سینه هام فشار می آوردم هیچ شیری نداشتم و رنگ شیر زرد بود تعبیرش چیست؟

  پاسخ: ممکن است در روزهای اینده در بستر بیماری بروید و برای مدتی در کسالت باشید

  پرسش: خواب دیدم که زن غریبه با عجله به سمت من اومد و داشت نفس نفس میزد به من التماس کرد تا به بچش شیر بدم ولی من بهش گفتمدختر مجرد هستم و نمیتونم این کار را انجام بدم که یک مرتبه کودک را رها کرد و رفت و بعد در آغوش گرفتمش و چندین بار سعی کردم تا به این طفل شیر بدم بعد از چند مرتبه تلاش موفق شدم تا چند قطره ای به او شیر بخورانم تعبیرش چی میشه؟

  پاسخ: به این علامت است که بخاطر حادثه ای عجیب و باور نکردنی بطور ناگهانی مجبور به ترک محلی خواهید شد که هم اکنون در آن زندگی میکنید ( شیخ طوسی تجربه ی چنین رویایی را به علامت بلاهای طبیعی مانند سیل زلزله و یا ویرانی میداند)

  حضرت امام صادق (ع) دیدن چنین خوابی را مخصوصا برای زنان و یا دختران به نشانه های عیش و خوش گذرانی کردن دوم رسیدن منفعت و سود از جانب زنان سوم رفاهو آسایش چهارم خطر از دست دادن پول،پنجم  وصلت و به دنیا آمدن فرزند

  همچنین معبران خارجی نیز تعبیر این خواب را به این چند نشانه میدانند اول اقداماتی که باعث می شوند ظرف مدت کوتاهی منفعت کسب کنید دوم بالا رفتن امتیاز و احترام در بین خویشان سوم نقشه های جدید که باعث ایجاد دردسر می شوند و حتما بعد از دیدن این خواب به قضاوت خود اعتماد کنید

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کسب و کار

  کسب و کار

  شیر دادن به کودک در خواب تجربه ای است که در اکثر موارد محدود به زنان می شود. تعداد مردانی که ممکن است تجربه دیدن چنین رویای شبانه ای را داشته باشند اندک است اما همیشه هم مواردی استثنایی وجود دارد. اگر زنی که دارای فرزندی نیست شیر دادن به کودک را در خواب ببیند، این خواب تجربه ای غیرعادی تر از دیدن این خواب توسط زنی است که به تازگی نوزادش متولد شده است. با این وجود داشتن چنین تجربه ای غیرممکن نیست. در ادامه با چند تعبیر خواب شیر دادن به بچه آشنا می شویم.

  ۱. تعبیر خواب شیر دادن به بچه در میان دختران مجرد یا زنانی که باردار نیستند

  اگر دختری مجرد در خواب خود را در حال شیر دادن به کودکی ببیند تعبیر آن است که وی به زودی با فرد مورد علاقه خود ازدواج می کند. این خواب معمولا نماد ازدواج است و هر فردی که چنین خوابی ببیند در مدتی کوتاه با مرد مورد علاقه خود ازدواج می کند یا فردی مناسب برای ازدواج پیدا می کند.

  این خواب همچنین نشان دهنده آن است که شما به زودی با فرد مورد علاقه خود گفتگویی جدی در رابطه با ازدواج خواهید داشت یا اگر زنی متاهل باشید با همسر خود به گفتگویی جدی در مورد بچه دار شدن خواهید پرداخت.

  این خواب ها اغلب پس از بحث هایی جدی در مورد ازدواج یا بچه دار شدن بین زوج ها اتفاق می افتد. در این مواقع مغز شما این اطلاعات را دریافت کرده است و آن ها را در خواب به کار می برد. اگر دوست دارید ازدواج کنید، پس مطمئن باشید پس از دیدن چنین خوابی ازدواج شما بسیار نزدیک خواهد بود.

  مطلب مرتبط: تعبیر خواب ببر: ۱۰ تعبیر دیدن ببر در خواب

  ۲. تعبیر خواب شیر دادن به بچه در زنان متاهل

  اگر شما زنی متاهل هستید و در خواب خود را در حال شیر دادن می بینید، این خواب نمادی از سعادت و آرامش است. این خواب نشان می دهد که رابطه زناشویی شما در مسیری خوشایند تداوم می یابد و شما دو نفر در کنار هم شادی و خوشحالی را تجربه می کنید. شاید شما جفت روحی خود را پیدا کرده اید و هیچ تردیدی در این مورد برایتان باقی نمانده است.

  در این صورت تعبیر خواب شیر دادن بارداری و داشتن کودکی در راه نیست بلکه این خواب نشان دهنده هماهنگی و عشقی است که شما بین خود و همسرتان احساس می کنید. هیچ چیزی آرامش بخش تر از نوزاد شیرخوار نیست و به همین ترتیب آرامشی که شما در رابطه زناشویی خود تجربه می کنید از همین جنس خواهد بود.

  تعبیر این خواب آن است که شما این آرامش و خوشحالی را به دیگران نیز منتقل خواهید کرد و خوشبختی بزرگ تری در انتظارتان خواهد بود. مسائل و مشکلات رابطه شما از طریق گفتگو برطرف خواهد شد و هیچ مانعی بر سر راه شادی و خوشحالی شما وجود نخواهد داشت.

  مطلب مرتبط: تعبیر خواب کلید: ۱۳ تعبیر دیدن کلید در خواب

  ۳. تعبیر خواب شیر دادن به بچه فردی دیگر

  چنین خوابی غیرعادی تر است و نشان دهنده آن است که شما مسئولیتی بزرگ را برعهده گرفته اید. این خواب نشان می دهد که شما در محیط کاری خود نقشی جدی را پذیرفته اید یا تصمیم به عهده دار شدن پروژه بسیار بزرگی گرفته اید که مدت های طولانی در حال برنامه ریزی برای آن بوده اید.

  شاید نگران یکی از اعضاء خانواده خود هستید و در قبال محافظت از او و برقراری احساس امنیت برای او احساس امنیت می کنید. بعلاوه، این خواب می تواند نشان دهنده آن باشد که یکی از افراد عزیز و محبوب شما تنها گذاشته شده است و اکنون شما در برابر مراقبت از او احساس مسئولیت می کنید.

  شما خوب می دانید که این کار نیازمند صرف زمان و تلاش بسیار زیادی است اما دوست دارید که این مسئولیت را پذیرفته و این کار را انجام دهید.

  تعبیر دیگر این خواب آن است که احتمالا شما در معرض فریب و نیرنگ فردی دیگر قرار خواهید گرفت. در معاشرت با غریبه ها بهتر است تا جایی که می توانید جانب احتیاط را رعایت کنید و مراقب باشید تا به افرادی که به آن ها مشکوک هستید اعتماد نکنید. همیشه بهترین کار این است که ابتدا از نیت ها و مقاصد دیگران اطمینان حاصل کنید و یکباره تمام و کمال به آن ها اطمینان نکنید.

  مطلب مرتبط: تعبیر خواب تصادف ماشین: ۱۱ تعبیر دیدن تصادف یا سقوط ماشین در خواب

  ۴. تعبیر خواب دیدن فرد دیگری در حال شیر دادن به کودکی

  اگر در خواب فرد دیگری را در حال شیر دادن به کودکی ببینید، این خواب نشان دهنده آن است که شما باید در معاشرت با دیگران مراقب باشید. شاید کسی به شما خیانتی کند و شما قربانی خیانتی شوید یا شاید فردی که به شما نزدیک است شما را به زمین بزند یا پشت تان را به خاک بمالد.

  این خواب نشانه ای است و این پیام را به شما می دهد که به افراد پیرامون خود و رفتارهای آن ها توجه بیشتری نشان دهید. اگر با چیز مشکوکی روبرو شدید، قبل از هر اقدامی لازم است که تا جاییکه می توانید محتاط و دقیق باشید.

  بعلاوه این خواب نشان دهنده حسادت و خیانت در عشق است. شاید شما به صداقت همسر خود شک دارید و این خواب ها نشان دهنده آن است که شک و ظن شما به حقیقت خواهد پیوست.

  ترجمه: تحریره سایت کسب و کار بازده- فاطمه یحیی

  منبع:dreamingandsleeping

  تعبیر خواب شیر دادن به بچه: ۴ تعبیر دیدن شیر دادن به کودک در خواب

  منبع مطلب : bazdeh.org

  مدیر محترم سایت bazdeh.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد دختر و پسر+ شیر دادن به بچه دیگران

  تعبیر دیدن شیر دادن به نوزاد و بچه دختر و پسر خود، شیر دادن خواهر به برادر و پاشیدن شیر از پستانی که شیر دارد، شیر دادن به حیوانات از جمله ماهی و خرس و .. از نمونه خواب های ما در رابطه با شیر دادن می تواند می باشد.

  به هر حال اگر شما هم خواب شیر دادن دیده اید ما در این پست بارونک، کامل ترین تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد را طبق تعبیر معبرین بزرگ تعبیر خواب نظیر حضرت یوسف و امام جعفر صادق (ع) و ... آماده کرده ایم که در ادامه مشاهده می کنید.

  تعبیر خواب شیر دادن

  آنلی بیتون : اگر خواب ببینید که مادری به نوزاد خود شیر می دهد نشانه این است که به سعادت و خوشبختی خواهید رسید.

  کارل گوستاو یونگ می گوید :

  اگر زن متاهلی خواب ببیند که شیر می دهد یا اینکه پرستاری می می کند این خواب نمادی از عشق، محبت، مراقبت و عشق مادرانه می باشد.

  اگر در خواب زنی را در حال شیر دادن ببینید نشانه این است که شما یک جنبه نهان از خودتان را پرورش می دهید.

  تعبیر خواب شیر خوردن

  اگر زنی خواب ببیند که از پستان خودش مشغول خوردن شیر است نشانه این است که در کسب و کارش دچار کاهش و ضرر و زیان مالی خواهد شد.

  اگر زنی خواب ببیند که از پستان او شیر جاری می شود این خواب نشانه افزایش رزق و روزی دختر او می باشد و مال و اموال حلال بدست می آورد.

  جابر مغربی : اگر زنی خواب ببینید که مشغول خوردن شیر از هر دو پستان خودش می باشد آن زن دچار غم و ناراحتی خواهد شد و او را ملامت و سرزنش خواهند کرد.

  محمد بن سیرین : اگر خواب ببینید که نوزاد شده اید و مشغول شیر خوردن هستید، این خواب نشانه نرسیدن به آرزوهایتان می باشد.

  تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد پسر

  منوچهر مطیعی تهرانی : شیر خوردن در خواب نشانه نعمت، برکت، سود و بهره است و شیر دادن در خواب به معنای نثار کردن این نعمت ها و برکات می باشد. حال اگر نوزاد پسر باشد این نعمت ها را حتما باید در راهی منطقی نثار کرد.

  کتاب جمعه تعبیر خواب : شیر دادن به نوزاد پسر نشانه غم و اندوه می باشد.

  تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد دختر

  اگر خواب ببینید که فرزند دختری دارید و به او شیر می دهید بدانید نعمت و خرمی به شما به اندازه شیری که به فرزند خود می دهید اضافه خواهد شد. (این تعبیر برای کسانی صادق است که در بیداری چنین فرزندی ندارند)

  تعبیر خواب شیر دادن دختره باکره با نوزاد

  اگر دختر باکره ای که هنوز ازدواج نکرده خواب ببیند که به نوزادی از طریق سینه اش شیر می دهد این خواب نشانه این است که آن دختر به زودی با فرد مورد علاقه خود زندگی می کند و یا اینکه در مدتی کوتاه فرد مورد علاقه خود را پیدا می کند و با او ازدواج می کند.

  تعبیر خواب شیر دادن به بچه دیگری

  تعبیر خواب جمع شدن شیر

  محمد بن سیرین : اگر زنی خواب ببیند که شیر در پستان او جمع شده است این خواب نشانه این است که او بچه دار خواهد شد.

  تعبیر خواب بچه شیرخوار

  اگر بچه ای را در حال شیر خوردن ببینید این خواب نشانه آینده خوب و آرام می باشد.

  تعبیر خواب شیر دادن مرد به نوزاد

  اگر مردی خواب ببیند که کودکی را شیر می داد نشانه این است که او را زندانی خواهند کرد.

  منبع مطلب : baronak.com

  مدیر محترم سایت baronak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ماهک 2 ماه قبل
  0

  خوابِ شیر دادن به نوزاد دیگری در کل خوبه و خوشاینده و آرامش رو به دنبال داره مخصوصا اگر اون نوزاد دختر باشه

  سلما 4 ماه قبل
  0

  سلام من خواب دیدم که در جایی که میگفتند بیمارستان است میخواهم زایمان کنم ولی شکم برا مده نداشتم بعد بچه را به من دادند تا لباس بپوشم شک کردم چون بچه بزرگ بود به نوزاد نمی خورد گفتم مال دیگران است آن دختر زیبا را بردم مادرش را پیدا کردم گوشواره هایی که به اودادم را از گوشش در آوردم قبل آن کمی به شیر دادم او را به مادرش دادم ورفتم تا بچه خودم را پیدا کنم تعبیر چیست ممنون

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید