در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب دختری که دوستش داری

  1 بازدید

  تعبیر خواب دختری که دوستش داری را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  تعبیر خواب دیدن دختری که دوستش داری

  تعبیر خواب دیدن دختری که دوستش داری

  تعبیر خواب دیدن دختری که دوستش داری و خواستگاری .
  تعبیر خواب دیدن خیانت دختری که دوستش داری .
  تعبیر خواب دیدن خود کشی دختری که دوستش داری .
  تعبیر خواب دعوا با دختر مورد علاق .
  تعبیر خواب فرار با دختری که عاشقش هستی .
  تعبیر خواب دیدن دختری که دوستش دارم با رقیب .
  دلیل خواب دیدن عشق قدیمی .
  تعبیر خواب شخصی که دوستش داریم .
  تعبیر از دست دادن دختری که دوستش دارید در خواب .
  تعبیر خواب دیدن فوت پدر دختری که دوستش دارید .
  خواب های عاشقانه چه تعبیری دارن .

  تعبیر خواب دیدن شخصی که دوستش داری

  خیلی اوقات خواب می بینیم که پسر یا دختری که دوستش داریم در خوابمان آمده اســت و بعد از بیدار شدن حتما در این فکر فرو می رویم که چرا خواب این شخص را دیده ایم. ما در ادامه تعبیر این خواب را به شما خواهیم گفت . اگر زن و یا دختری را که به او علاقمند هستیم و دوستش داریم را در خواب ببینیم چه تعبیری دارد؟دیدن معشوقه در خواب را چند معبر تفسیر و معنی کرده اند که در پایین آن ها را میخوانیم ولی تعبیر خواب خیانت زن شوهر دار را در مطلبی دیگر دنبال کنید .

  تعبیر خواب دیدن دختری که دوستش داری

  اگر خواب ببینید که دختری که دوستش دارید به خواستگاریتان آمده :
  این رویا نوید بخش این موضوع است که شما و ایشان در اینده ی نزدیک ملاقات های زیادی با همدیگر خواهید داشت و همراه با بزرگتر ها درمورد زندگی مشترکتتان بحث و گفتگو خواهید نشست
  شیخ طوسی در اهمین باره نوشته اند اگر ببینی با او دعوا میکنی به علامت زیاد شدن محبت صفا صمیمیت است اگر ببینی در مکانی نا آشناست دلالت بر جدایی دارد اگر ببینی با تو همبستر شده نشان از نزدیک شدن زمان ازدواج و اگر ببینی مرده است دلالت بر دراز شدن طول عمر ایشان دارد .

  خود کشی دختری که دوستش دارم :
  اگر خواب ببینید که دختری که سال هاست عاشقش هستید و چند بار به خواستگاریش رفتید ( در بیداری ) اما هر بار به دلیل مخالفت پدر و مادرش به همدیگر نرسیدید خود کشی کرده .
  همانطور که در قسمت بالا اشاره شد تعبیر خواب مردن دوست دختر و یا فردی که او را دوست داریم بلندی عمر برکت نعمت و سلامتی برای شخص ایشان است
  علامه طباطبایی میگونید اگر ببینی با ایشان ازدواج کرده ای و مراسم عقد عروسی و یا جشن شادی تان را برگزار میکنید خوب نیست و به این معناست که یک گرفتاری و یا رنج بزرگ در انتظار هر دوی شماست چنان چه ببینی از ایشان به هر دلیلی جدا شده ای و یا قهر کرده ای میتوانی امیدوار باشی که زمان وصلت نزدیک شده است .

  تعبیر خواب خیانت دختری که دوستش دارید :
  خواب دیدم دختری که دوسش دارم به من خیانت کرده و با یکی از دوستان نزدیک من ارتباط تلفنی داشت و حتی باخبر شده بودم که چند بار با هم نزدیکی جنسی داشتند و خونه خالی رفته بود و به همین خاطر وقتی دیدمش زدم تو گوشش و کلی دعواش کردم و بهش گفتم تو کی خائن پس فطرتی اونم به من کلی بد و بیراه گفت تعبیرش چیه؟
  هر گونه مشاجره و یا درگیری بین شما و ایشان در این رویا مشروط بر دیده نشده خون و یا خونریزی و عدم حضور و یا دخالت دیگران دلالت بر نزدیک شدن موعد وصلت و یا وفاداری در ادامه ی رابطه است .

  تعبیر خواب دعوا با دختری که دوستش دارم :
  در اکثر این موارد بر این تعبیر است که شخصیت تو دیگران را مجذوب می کند . پس از این توان و استعداد باید استفاده کنی و دختره مورد علاقه است را به مهمانی و مکان های شلوغ و فروشگاههای پرجمعیت ببر تا خوشحالتر شود .

  تعبیر خواب فرار با دختری که عاشقش هستی :
  بیانگر دخالت های زیاد دیگران در زندگی شخصی شماست اما باید نسبت به اینگونه بی تفاوت باشید چرا که ممکن است باعث و بی وفایی معشوق و اختلاف شوند .

  تعبیر خواب دیدن دختری که دوستش دارید با رقیب :
  تاکید و پافشاری تو در بعضی از کارها زیان‌آور است. در زندگی باید انعطاف داشت و خونسرد بود. باید اجازه بدهی تا زمینه‌های لازم برای مسائلی که ذهنت را مشغول کرده، آماده شود.

  تعبیر خواب دیدن عشق قدیمی :
  این خواب میتواند بـه بازگشت و وابستگی شـما بـه اهداف ناتمام یا پروژه‌هایی کـه در گذشته کنسل شده اند تعبیر شود ، بسیار اهمیت دارد کـه در طول دیدن این خواب چـه احساسی را تجربه میکنید.
  اگر در خواب احساس کنید کـه رابطه‌ی شـما عادی و با عشق همراه اسـت، بـه این معناست کـه همین حالا فرصتی فراهم شده اسـت تا برنامه‌های گذشته‌ی خودرا ادامه دهید. این خواب صرفا بـه زمینه‌های عاطفی اهداف شـما اشاره نداشته و میتواند پروژه‌های شغلی یا تحصیلی شـما را در بر بگیرد.

  تعبیر از دست دادن دختری که دوستش دارید در خواب :
  شک و تردیدها را باید از خود دور کنی. برای رسیدن به کسی که دوستش داری باید تلاش کنی.

  تعبیر خواب دیدن فوت پدر دختری که دوستش دارید :
  قرار در آینده تصمیم مهمی در زندگی خودت بگیری که در آن لحظه ، نداشتن آرامش همه رشته هایت را پنبه می کند و بعداً بسیار پشیمان خواهی شد . تمرین کن و یادت نرود (( بد ترین کار در هنگام نداشتن آرامش تصمیم گیری است ))

  دیدن ازدواج عشقتان در خواب و پس از حرف زدن با وی ، نشناختن شما :
  شما به شرطی از مشکلات پیش راه نجات می یابید که دستی که برای کمک به سوی شما دراز می شود را محکم بگیرید و خساست نکیند .

  دیدن ازدواج دختری که دوست دارید به زور و دیدن چهره داماد توسط شما :
  با توجه به این که چهره ی داماد را مشاهده کرده اید و بی توجهی معشوقتان به شما به نشانه ی غم بزرگ و روحی است که متوجه شما میشود و باعث افسردگیتان میگردد .

  بیشتر بخوانید :

  تعبیر خواب دیدن دختری که دوستش داری (خواستگاری ، خیانت ، خود کشی ،ازدواج، دعوا )
  تعبیر خواب ، مردی که دوستش دارم (دوست پسر قدیمی،پسری که دوستش داریم ؟پسر مورد علاقه)
  تعبیر خواب ، دیدن معشوق در خانه ( دعوا – ازدواج )تعبیر خواب آمدن معشوق به خانه تاریک ( بوسیدن – هم آغوشی )
  تعبیر خواب بر گشتن معشوق ( همسر ، دوست پسر یا دختر قدیمی )
  تعبیر خواب نوازش معشوق ( هم آغوشی و شاد شدن – نامحرم – ناشناس – همسر – همجنس)
  تعبیر خواب پیام از معشوق ( نامفهوم ،عجیب ، احساس شادی ، کوتاه )
  تعبیر خواب حرف زدن با معشوق ( ناشناس، گریه کردن ، نامفهوم ،ناراهت )
  تعبیر نشانه های اتفاقات معمولی و مشکوک روزانه با معنی کارت های تاروت .
  ارتباط تاروت با ناخودآگاه انسان .  منبع مطلب : ravantarot.com

  مدیر محترم سایت ravantarot.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  اس ام اس و عکس نوشته

  هیچکسو ندارم

  ۰۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۶

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  تعبیر خواب عاشقانه فردی که دوستش داریم 

  در اینبخش تعبیر خواب فردی کـه دوستش داریم را بررسی میکنیم. خواب شخصی کـه دوستش داریم می تواند نشان دهنده احساس واقعی درون مـا باشد ودر مواردی هم می تواند بروز نگرانی های مـا در بیداری باشد، البته اگر معشوق شـما عمیقا در افکار خود بشما فکر کند هم ممکن اسـت خواب وی را ببینید، در ادامه تعبیر خواب شخصی کـه دوستش داریم رابه همراه هم میخوانیم، با پارس ناز همراه باشید.

  بسیار اتفاق می‌افتد کـه در خواب‌های خود، با افرادی رو بـه رو شویم کـه در زندگی بیداری بـه آن‌ها علاقه مندیم، دراین حالت باید بدانید انسانی کـه بعنوان معشوق در خواب مشاهده می کنید، نماد بخشی از انگیزه و اهداف شـما در زندگی بیداری میباشد. این اهداف صرفا زمینه‌های عاطفی زندگی شـما را شامل نشده و میتواند بـه مسائلی کـه در شغل یا تحصیلات برای شـما انگیزه آفرین هستند اشاره داشته باشد.

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  بسیار اهمیت دارد کـه در هنگام دیدن این خواب چـه احساسی را تجربه میکنید و واکنش شـما نسبت بـه دیدن فرد مورد علاقتان چیست. اگر در خواب، معشوقه‌ی خود رابه شکلی تنش زا یا مشکل آفرین مشاهده کنید، نشان دهنده‌ی مشکلی اسـت کـه در زندگی بیداری در انگیزه‌های شـما اختلال ایجاد کرده و شـما را نسبت بـه پیگیری اهدافتان مایوس یا بدبین ساخته اسـت.

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  این خواب از شـما میـــخواهد تا منشا بـه وجود آورنده‌ی این افکار را شناخته و بـه شکلی منطقی با ترس‌ها و نگرانی‌های خود رو بـه رو شوید. خواب‌هایی با نماد معشوق، در کمتر مواردی بـه چالش‌های عاطفی شـما مرتبط اسـت. این خواب زمینه‌های کلی و دیدگاه‌های عمیق شـما نسبت بـه زندگی و مفهوم انگیزه در زندگی را تصویر میکند.

  تعبیر خواب معشوق قدیمی

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  این خواب میتواند بـه بازگشت شـما در زندگی بیداری، بـه سمت اهداف و دیدگاه‌های قدیمی اشاره داشته باشد. برای این‌کـه دلیل حضور این فرد در خواب خودرا درک کنید، توجه داشته باشید کـه شخصیت او برای شـما یادآور کدام درس در زندگی می باشد.

  تعبیر خواب معشوق سابق

  این خواب میتواند بـه بازگشت و وابستگی شـما بـه اهداف ناتمام یا پروژه‌هایی کـه در گذشته کنسل شده اند اشاره داشته باشد. بسیار اهمیت دارد کـه در طول دیدن این خواب چـه احساسی را تجربه میکنید.

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  اگر در خواب احساس کنید کـه رابطه‌ی شـما عادی و با عشق همراه اسـت، بـه این معناست کـه همین حالا فرصتی فراهم شده اسـت تا برنامه‌های گذشته‌ی خودرا ادامه دهید. این خواب صرفا بـه زمینه‌های عاطفی اهداف شـما اشاره نداشته و میتواند پروژه‌های شغلی یا تحصیلی شـما را در بر بگیرد.

  تعبیر خواب معشوق شدن

  اگر در خواب احساس کنید کـه فردی بشما بسیار علاقه‌مند اسـت کـه در واقعیت متوجه هستید کـه احساس خاصی بشما ندارد، باید بدانید کـه این خواب نشان دهنده‌ی اشتراکات و عقاید جدیدی اسـت کـه با آن‌ها رو بـه رو شده اید، اما از وجود و اهمیت آن‌ها بی اطلاع هستید.

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  مثل یک موقعیت مثبت شغلی کـه در شـما انگیزه‌های جدیدی را ایجاد کرده اسـت. این خواب از شـما میـــخواهد تا اهمیت این موقعیت‌های جدید را شناخته و از این انگیزه برای گسترش مهارت‌های خود در زمینه‌های مختلف زندگی استفاده کنید.

  تعبیر خواب معشوق با دیگری

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  این خواب میتواند بـه احساس خیانتی کـه در حق خودتان در حال انجامش هستید اشاره داشته باشد. مثل فردی کـه علایق شخصی خودرا نادیده گرفته و بـه انجام کار‌هایی مشغول اسـت کـه اعتماد بـه نفس وی را خدشه دار می کند. لازم اسـت تا دراین زمان فقدان‌های روانی خودرا شناخته و از موقعیت‌هایی کـه بر خلاف ارزش‌های شخصی شـما هستند خارج شوید.

  تعبیر خواب ابراز علاقه و اظهار عشق کردن توسط زن

  درکتاب سرزمین رویاها آمده اسـت: یک زن متشخص بشما ابراز علاقه میکند: حقارت و شرمساری

  آنلی بیتون:

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  اگر زنی خواب ببیند کسی بـه او ابراز علاقه میکند، نشانه آن اسـت کـه آن طور کـه انتظار میرود کسی حاضر بـه خواستگاری او نیست، و بـه دنبال کسب لذت‌های واهی ناامیدی خواهد بود.

  ابراز علاقه و عشق کردن به زن

  بیتون می گوید: اگر مردی خواب ببیند بـه زنی ابراز علاقه میکند، دلالت بر آن دارد کـه او در خور دوستی و رفاقت نیست.

  ابراز علاقه به دیگران

  یک سیاستمدار یا تاجر بشما ابراز علاقه می کند: نتایج عالی در کارها

  یک شخصیت مهم بشما ابراز علاقه میکند:

  احترام و امتیاز

  دوستان بشما ابراز علاقه می کند: ناراحتی

  آنلی بیتون می گوید:

  اگر خواب ببینید یکی از اقوام بشما ابراز علاقه می کند، نشانه رنح و ناامیدی اسـت. اگر خواب ببینید با یکی از اقوام مکاتبه عاشقانه دارید، نشانه آن اسـت کـه بین اقوام و بستگان اختلاف بوجود می آید.

  چرا خواب عشق و عاشقی می بینیم؟

  پاسخ های بسیار زیادی برای این سوال وجوددارد. در بیشتر موارد، عشقی کـه در زندگی واقعی خود در قلب تان احساس می کنید موجب می‌شود کـه تجربه عشق و عاشقی را در خواب خود مشاهده کنید. احتمالا شـما در حال عبور از دوره ای از شادی و خوشحالی هستید کـه این تجربه در خواب شـما خودرا نشان می‌دهد.

  اگر عاشق هستید بیشتر خواب عشق و عاشقی می بینید

  اگر خواب عشق و عاشقی میبینید، میتوانید این خواب رابا عشق بـه خودتان یا عشق بـه دیگران در ارتباط بدانید. اگر در زندگی واقعی خود در حال پشت سر گذاشتن مرحله ای هستید کـه در آن چگونه عشق ورزیدن بـه خودرا یاد می‌گیرید، پس احتمال دیدن عشق و عاشقی در خواب شـما زیاد خواهد بود.

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  هم چنین ممکن اسـت فردی را پسندیده بدانید و وی را مورد تمجید و ستایش قرار میدهید. بـه این ترتیب شـما دوست دارید کـه عده ای از ویژگی های آن فرد را در خود داشته باشید. در چنین حالتی، تعبیر خواب عشق و عاشقی این اسـت کـه شـما در حال بدست آوردن این ویژگی ها هستید و انها بخشی از شخصیت شـما می‌شوند.

  خواب عشق و عاشقی بازتابی از رویاهای شماست

  خواب عشق و عاشقی می تواند انعکاسی از برخی چیزهایی باشد کـه شـما در زندگی واقعی خود ندارید و دوست دارید کـه انها را داشته باشید. خواب عشق و عاشقی طبق معمول بازتابی از رویاها و آرزوهای شـما اسـت. بنظر میرسد این خواب ها تنها راه رسیدن شـما بـه چیزی باشد کـه خواستار آن هستید.

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  نیاز بـه ابراز احساسات بـه دیگران یکیدیگر از دلایل احتمالی دیدن عشق و عاشقی در خواب اسـت. این خواب در واقع بـه این معناست کـه شـما باید در برخورد با دیگران پذیرش بیشتری داشته باشید و بهتر اسـت احساسات و عواطف خود رابه جهان پیرامون خود ابراز کنید.

  اگر به تازگی وارد رابطه شده اید بیشتر خواب عشق و عاشقی می بینید

  اگر رابطه ای رابه تازگی آغاز کرده‌اید یا اگر بتازگی عاشق شده اید، پس احتمالا خواب عشق و عاشقی خواهید دید. بعلاوه، اگر اخیرا یک فیلم عاشقانه را تماشا کرده‌اید، پس احتمال دیدن یک رویای عاشقانه برای شـما بیشتر خواهد بود.

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  حالا کـه با دلایل دیدن خواب های عاشقانه آشنا شدید، اجازه دهید تا شـما رابا عده ای از رایجترین نمونه های خواب های عشق و عاشقی هم آشنا کنیم.

  تعبیر خواب دیدن شریک عاطفی خود در خواب

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  تعبیر این خواب آن اسـت کـه شـما واقعا عاشق شریک عاطفی زندگی تان در دنیای واقعی و بیداری خود هستید. عشق شـما آن چنان بزرگ اسـت کـه در خواب شـما هم پدیدار میشود.

  تعبیر خواب دیدن معاشقه در خواب

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  تعبیر خواب معاشقه آن اسـت کـه شـما آرزومند داشتن رابطه ای عمیق تر با شریک عاطفی خود هستید. شـما آمادگی چیز بیشتری را دارید و میخواهید کـه بزودی رابطه خود رابه سطحی بالاتر ارتقاء دهید.

  تعبیر خواب عاشق شدن

  اگر در خواب دیدید کـه عاشق شده اید، باید بدانید کـه تعابیر بسیار زیادی برای این خواب وجوددارد. اگر در خواب خود دیدید کـه عاشق شریک عاطفی خودتان هستید، این خواب تنها بازتابی از عشق شـما در زندگی واقعی تان اسـت.

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  اما اگر در خواب دیدید کـه عاشق فرد دیگری هستید، نشان دهنده آن اسـت کـه احتمالا عاشق فردی میشوید اما هنوز فرد خاصی در زندگی شـما وجود ندارد. بعلاوه، این خواب می تواند بـه این معنی باشد کـه شـما میخواهید عده ای از ویژگی های چنین فردی را در خود بوجود آورید.

  اگر در خواب ببینید که عاشق یکی از افراد خانواده خود هستید

  این خواب می تواند بـه این معنا باشد کـه شـما واقعا آن فرد را دوست دارید یا این‌کـه همه ی چیز در زندگی شـما بـه خوبی پیش می رود.

  تعبیر خواب دیدن رابطه ای عاشقانه در خواب

  اگر در خواب ببینید کـه در رابطه ای عاشقانه قرار دارید، تعبیر این خواب بـه وضعیت واقعی رابطه شـما بستگی دارد. اگر در زندگی واقعی خود با فردی رابطه عاشقانه ای داشته باشید و این خواب را ببینید، پس این خواب تنها بازتابی از عشق شـما خواهد بود.

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  اما اگر در زندگی واقعی خود رابطه ای عاشقانه ندارید ودر خواب ببینید کـه در چنین رابطه ای قرار دارید، تعبیرش آن اسـت کـه خلاء واقعی عشق در زندگی واقعی و بیداری شـما وجوددارد.

  تعبیر خواب بوسیدن دیگری در خواب

  اگر در خواب خودرا در حال بوسیدن دیگری ببینید، بـه این معناست کـه درآینده ای بسیار نزدیک با فرد بسیار خاصی دیدار خواهید کرد. پس اگر در حال حاضر تنها هستید، بـه این معنا نیست کـه همیشه تنها خواهید بود.

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  فرصت های زیادی پیش روی شـما وجود خواهد داشت و شـما می‌توانید از میان آنها بهترین گزینه را انتخاب کنید. نگران نباشید و بدانید کـه وضعیت عشقی و عاطفی شـما بزودی تغییر خواهد یافت.

  اگر در خواب ببینید که با شریک عاطفی خود خوشحال و شاد هستید

  تعبیر این خواب آن اسـت کـه شـما و شریک عاطفی تان رابطه بسیار خوبی دارید. شـما از رابطه خود راضی هستید و هیچ چیز را تغییر نمیدهید.

  اگر در خواب ببینید که از شریک عاطفی خود ناراحت هستید

  این خواب بـه معنای آن اسـت کـه شـما از رابطه تان راضی نیستید و چیزهای بسیار زیادی وجوددارد کـه می‌خواهید انها را تغییر دهید.

  اگر در خواب ببینید که به شریک عاطفی خود صدمه می زنید

  تعبیر خواب فردی که دوستش داریم | خواب های عاشقانه چه تعبیری دارند؟

  اگر در خواب ببینید کـه شریک عاطفی خودرا مورد ضرب و شتم قرار می‌دهید، تعبیر آن اسـت کـه شـما وی را بیش از اندازه سرکوب می کنید و احتمالا وی بهمین دلیل شـما را ترک خواهد کرد. این خواب بشما هشدار میدهد کـه آرام تر باشید و بـه شریک عاطفی خود کمی آزادی بدهید.

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  مدیر محترم سایت www.parsnaz.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  آرین 25 روز قبل
  1

  سلام من در خواب دختری که دوستش داشتم رو دیدم اون همون اسم رو داشت و همون شخص بود که من در بیداری دوستش داشتم ولی قیافه اش یک جور دیگه بود در واقیت مو های کوتاهی داره ولی در خواب مو های بلندی داشت و با شورت و سوتین بود تعبیر خواب چیه

  0
  آرین 25 روز قبل

  ببخشید اگه میشه جواب من رو زود تر بدید

  مهدی 5 ماه قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید