در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعاونی اعتبار کارکنان ایران خودرو

  1 بازدید

  تعاونی اعتبار کارکنان ایران خودرو را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  مدیر عامل تعاونی اعتبار کارکنان ایران خودرو: به منافع سهامداران می اندیشیم

  مدیر عامل تعاونی اعتبار کارکنان ایران خودرو: به منافع سهامداران می اندیشیم

  بورس۲۴ : تامین منافع از سرمایه کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو و ایجاد ارزش افزوده در منابع مالی سهامداران خود، هدف تعاونی اعتبار است.

  مهدی حسین زاده مدیر عامل تعاونی اعتبارکارکنان گروه صنعتی ایران خودرو در گفت و گویی با بیان این مطلب گفت:‌ این تعاونی با هدف تامین منافع از سرمایه کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو و ایجاد ارزش افزوده در منابع مالی سهامداران خود با دریافت مجوز از سوی وزارت تعاون در سال 1382 تاسیس گردیده است و تا کنون در چارچوب سیاست های گروه صنعتی ایران خودرو مبنی بر ارج گزاری به کارکنان، خدمات شایسته ای ارائه داده است.

  وی افزود :‌در مرحله بعد، ایجاد زیرساخت های لازم برای توسعه فعالیت ها در دستور کار قرار گرفت و توانمند سازی منابع انسانی برای ارائه خدمات تخصصی به سهامداران و سپرده گذاران، منجر به جلب نظر بانک مرکزی گردید که صدور مجوز فعالیت بانک مرکزی در سال 1388 برای تعاونی، رهاورد این اقدامات بود.

  حسین زاده افزود: تعاونی اعتبار در طول سال های فعالیت خود تلاش نموده است تا با ارائه کارنامه شفاف، فعالیت های خود را در راستای قوانین و مقررات بانک مرکزی و وزارت تعاون ساماندهی نماید و این شفافیت عملکرد، اعتماد بیش از پیش سهامداران و سپرده گذاران و تائیدیه هر ساله تغییرات هیات مدیره را از سوی بانک مرکزی به همراه داشته است.

  وی با اشاره به استاندارد سازی فعالیت های شرکت در راستای جلب رضایت حداکثری سهامداران و مشتریان خاطر نشان ساخت : گردش مالی تعاونی اعتبار و هزینه کرد اندوخته مالی در راستای رفع نیازهای مالی و اعتباری کارکنان گروه، از جمله اعطای تسهیلات و تقسیم سود قابل ملاحظه در بین سهامداران، در کنار کاهش هزینه های جاری با انجام اقداماتی مانند انتقال ساختمان مرکزی تعاونی اعتبار به داخل گروه صنعتی ایران خودرو در همسویی با موازین بانک مرکزی صورت گرفته آن را به محلی امن برای ذخیره سرمایه کارکنان گروه تبدیل نموده است.

  وی تصریح کرد: ایجاد شعبه و باجه در شرکت های گروه و سهولت دسترسی برای کارکنان شرکت های گروه وتسهیل امور جاری سازمانی و فرایندهای اداری، این نهاد را به عنوان سازمانی امین در امر مراودات مالی و اعتباری برای کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو قرار داده است.

  منبع: پرشین خودرو 

  منبع مطلب : bourse24.ir

  مدیر محترم سایت bourse24.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعاونی اعتبار کارکنان ایران‌خودرو با ۳۷ هزار سپرده‌گذار مجوز ندارد + سند | شعار سال

  تعاونی اعتبار کارکنان ایران‌خودرو با ۳۷ هزار سپرده‌گذار مجوز ندارد + سند | شعار سال

  یکی از این تعاونی‌های اعتباری، تعاونی اعتبار کارکنان شرکت ایران‌خودرو است که با ۳۷ هزار سپرده‌گذاری بدون مجوز بانک مرکزی جذب سپرده، اعطای تسهیلات، اعطای جوایز و ... را انجام می‌دهد و همچنین ۵۶ شعبه در شهرهای مختلف تهران، تبریز و مشهد دارد.

  قابل ذکر است این تعاونی اعتبار درحالی ادعا می‌کند که در سال ۱۳۸۲ از وزارت تعاون مجوز دریافت کرده که براساس قانون تنظیم بازار غیرمتشکل پولی مصوب ۱۳۸۳، آیین‌نامه اجرایی آن و همچنین اصلاحات سال ۹۶ این قانون، مجوزهای وزارت تعاون فقط بخش اولیه فرایند اعطای جواز بوده و در نهایت هیچ تعاونی اعتباری (در واقع هیچ موسسه مالی و اعتباری) نمی‌تواند بدون اخذ مجوز از بانک مرکزی فعالیت کند.

  منبع مطلب : shoaresal.ir

  مدیر محترم سایت shoaresal.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید