در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تردد بین شهری تاکی ادامه دارد

  1 بازدید

  تردد بین شهری تاکی ادامه دارد را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  محدودیت تردد بین شهری تا کی ادامه دارد؟

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر؛ محدودیت تردد بین شهری تا کی ادامه دارد و چه زمانی هم وطنان می توانند بین شهرها تردد کنند؟ پاسخ ین سوال را از مسئولین پیگیر شدیم. در ادامه جزئیات محدودیت تردد بین شهری را بررسی کردیم. محدودیت های تردد بین شهرها در پی بالارفتن آمار کرونا در کشور ایجاد شد و جریمه های سنگین برای عدم رعایت محدودیت های تردد در کشور در نظر گرفته شد.

  در این میان کسانی که مجبور به تردد در شهرهای نارنجی و قرمز باشند و پلاک خودرویشان با شهر مورد نظر متفاوت باشد باید با مراجعه به فرمانداری ها نسبت به اخذ مجوز تردد بین استانی اقدام کنند.

  هنوز زمانی برای پایان طرح ممنوعیت تردد بین استان ها اعلام نشده است و تمامی قوانین منع تردد در شهرهای نارنجی و قرمز با پلاک غیربومی ممنوع برقرار است. همچنین طرح منع تردد شبانه نیز تا بهتر شدن اوضاع کرونایی ادامه دارد.

   نخستین روز آذرماه، زمانی که ستاد ملی مبارزه با کرونا به ریاست رئیس جمهور کشورمان تشکیل جلسه داد، چند ساعت از شروع طرح جدید محدودیت‌های کرونایی در کشورمان می‌گذشت؛ طرحی که هدف از اجرایش، کاهش سرعت شیوع ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹ در کشورمان بود که روز به روز ابعاد هولناک تری می‌یافت و رکوردشکنی می‌کرد.

  بر اساس این طرح، تردد بین شهری در کل کشور ممنوع شد، شهر‌ها به سه گروه قرمز، نارنجی و زرد تقسیم شدند و بسته به این دسته بندی، تعطیلی‌هایی در دستور کار قرار گرفت و منع تردد شبانه به اجرا درآمد و بسیاری از مشاغل ملزم به تعطیلی شدند. سلسله اقداماتی که به فاصله چند روز، دستخوش تغییراتی شده و به نوعی به روز شدند و تا به امروز ادامه یافته اند.

  هنوز زمان پایان اعلام طرح محدودیت های تردد بین استانی اعلام نشده است و چنانچه تردد غیر مجاز انجام شودتوسط ماموران پلیس راهور و دوربین ها کنترل و اعمال قانون می شود.

  تداوم منع تردد در سطح کشور

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  محدودیت تردد بین شهری ادامه دارد/ یک میلیون تومان جریمه برای ورود به شهرهای قرمز

  محدودیت تردد بین شهری ادامه دارد/ یک میلیون تومان جریمه برای ورود به شهرهای قرمز

  به گزارش برنا؛ تداوم قرمز بودن برخی مناطق کشور سبب شده است تا همچنان محدودیت های تردد بین شهری وجود داشته باشد و ورود به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان با جریمه همراه باشد.

  سردار تیمور حسینی، جانشین رئیس پلیس راهور ناجا در این خصوص به خبرنگار برنا گفت: محدودیت ترددهای بین شهری همچنان در کشور ادامه دارد و بر اساس وضعیت هر شهر جریمه ها همچنان پابرجا است.

  او افزود: براساس وضعیت هر شهر ترددهای بین شهری همچنان جریمه دارد. تردد به شهرهای زرد و سفید جریمه ای ندارد اما تردد به شهرهای نارنجی 500 هزار تومان جریمه در پی خواهد داشت.

  این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: تردد به هر شهر قرمز یک میلیون تومان جریمه دارد. تداوم این طرح نیز به نظر وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا بستگی دارد و تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

  //انتهای پیام: 3

  منبع مطلب : www.borna.news

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید