در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تخمين رتبه هيوا ايثارگران

  1 بازدید

  تخمين رتبه هيوا ايثارگران را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران

  نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران

  سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به منظور رفاه حال داوطلبان مشمول سهمیه ایثارگران 25 و 5 درصدی ، نرم افزاری تحت عنوان نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران طراحی و آماده کرده که اساس جمع بندی این نرم افزار ، تحلیل و بررسی کارنامه های واقعی شرکت کنندگان مشمول این سهمیه در آزمون سال گذشته می باشد .

  همانطور که گفته شد سهمیه ایثارگران به دو دسته 25 درصدی و 5 درصدی تقسیم شده و داوطلبان مشمول با توجه به نوع سهمیه خود می توانند از این نرم افزار بهره مند شوند . بر این اساس همسر و فرزندان شهدا و مفقودالاثر " ، " آزادگان و همسر و فرزندان آنان " ، " جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان " در گروه سهمیه ایثارگران 25 درصدی قرار داشته و جانبازان زیر 25 درصد و همسر و فرزندان آنان " و " همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه " در گروه سهمیه ایثارگران 5 درصدی قرار دارند .

  نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران ، ابزاری کمکی برای این دست از داوطلبان در این مرحله بوده و رتبه آن ها را با کم ترین درصد خطا تخمین می زند . در این نرم افزار که به صورت رایگان ارائه شده پس از وارد کردن گروه آزمایشی امتحانی ، درصد دروس و سهمیه ایثارگران رتبه کشوری داوطلب به همراه تراز در هر زیر گروه داوطلب به همراه شانس قبولی وی در انتخاب رشته به نمایش درمی آید . 

  لازم به ذکر است نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران تنها مختص داوطلبان آزمون سال جاری نبوده و متقاضیانی که در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند هم می توانند از این نرم افزار استفاده کرده و شانس قبولی خود را تخمین بزنند . 

  نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری

  نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری

  نرم افزار تخمین رتبه هیوا می تواند رتبه حدودی شما در کنکور 99 را تخمین بزند و به شما کمک کند پیش از اعلام نتایج کنکور سراسری 99 و در مهلت یک ماهه بین کنکور و اعلام نتایج ، با اطلاع از رتبه حدودی خود در کنکور سراسری با آمادگی بیشتری در انتخاب رشته شرکت کنید .

  با توجه به اینکه سامانه مشاوره تحصیلی هیوا این امکان را در اختیار داوطلبان قرار داده است تا اطلاعات قبولی دو سال متوالی 97 و 98 را داشته باشند ، داوطلبان برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 99 هیوا ، ابتدا باید کنکور سال تحصیلی مورد نظر را انتخاب کنند .
   

  در صورتی که داوطلبان قصد استفاه از نرم افزار تخمین رتبه بر اساس اطلاعات قبولی سال 97 را داشتند کافی است » رشته تحصیلی و منطقه کنکور خود را وارد کنید سپس با وارد کردن درصد های تخمینی خود در کنکور 99 ، تخمین رتبه خود را بر اساس داده های 97 به دست آورند .
   

  در صورتی که داوطلبان سال 98 را برای تخمین رتبه خود در کنکور 99 انتخاب کردند ، با توجه به اینکه کنکور سال 98 برای دو دسته داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید برگزار شد داوطلبان بعد از انتخاب سال باید نوع نظام آموزشی ( قدیم ، جدید ) خود را به همراه رشته تحصیلی و منطقه کنکور خود وارد نمایند ، سپس با وارد کردن درصد های تخمینی خود در کنکور 99 ، تخمین رتبه خود را بر اساس داده های 98 به دست آورند .

   

  آخرین تغییرات نرم افزار :
  تلاش کردیم برای اینکه رتبه تخمین زده شده با رتبه واقعی شما در کنکور بیشترین تطابق را داشته باشد ، رتبه هر داوطلب را در دو حالت رتبه در منطقه و رتبه کشوری تخمین بزنیم .
   

  در حال حاضر نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری در گروه ریاضی ، تجربی ، انسانی رتبه داوطلب را در نظام قدیم و نظام جدید تخمین می زند .

  در حال حاضر نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری در گروه ریاضی ، رتبه داوطلب را در زیر گروه 1 تخمین می زند .

  در حال حاضر نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری در گروه تجربی ، رتبه داوطلب را در زیر گروه های 1 و 2 تخمین می زند .

  در حال حاضر نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری در گروه انسانی ، رتبه داوطلب را در زیر گروه های 1 ، 3 و 5 تخمین می زند .

  اطلاعات این نرم افزار برای تخمین رتبه داوطلبان سهمیه مناطق است . داوطبان سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد می توانند برای تخمین رتبه ایثارگران از نرم افزاری که در ادامه لینک آن قرار داده شده است استفاده نمایند .

  برای تخمین رتبه کنکور سراسری ، کادرهای زیر را تکمیل نمایید:

  تخمین تراز | نرم افزار تخمین رتبه ( تراز ) دانشگاه آزاد 99 هیوا

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

   در صورتی که داوطلبان قصد استفاده از نرم افزار تخمین تراز بر اساس اطلاعات قبولی سال 98 را داشتند کافی است » رشته تحصیلی و منطقه کنکور خود را وارد کنید سپس با وارد کردن درصد های تخمینی خود در کنکور 99 ، تخمین رتبه خود را بر اساس داده های 98 به دست آورند .

  با توجه به اینکه هر سال شاهد تغییراتی از جمله تغییر جامعه آماری شرکت کنندگان ، ظرفیت های پذیرش و... هستیم ، تراز قبولی ارائه شده ممکن است با تغییراتی همراه باشد ، بر همین اساس نتایج به دست آمده از این نرم افزار تخمینی است .

  ​در نظر داشته باشید : 


  این نرم افزار برای 3 گروه آزمایشی تجربی ، انسانی و ریاضی در زیر گروه های پر طرفدار طراحی شده است .
   

  در حال حاضر نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد ، تراز و رتبه داوطلب را دو نظام قدیم و جدید تخمین می زند .

  در حال حاضر نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد در گروه تجربی ، تراز داوطلب را در زیر گروه های 1 و 2 تخمین می زند .

  در حال حاضر نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد در گروه ریاضی ، تراز داوطلب را در زیرگروه 1 تخمین می زند .

  در حال حاضر نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد در گروه انسانی ، تراز داوطلب را در زیر گروه های 1 ، 3 و 5 تخمین می زند .

    هم چنین داوطلبان می توانند در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد هیوا با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس بگیرند . راه ارتباطی داوطلبان با کارشناسان این مرکز سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا می باشد . 

  سوالات متداول

  سبب می شود تا با آگاهی از محدوده تراز قبولی در رشته مورد نظر ، برنامه ریزی کنکور سراسری و انتخاب رشته دانشگاه آزاد را با دقت بیشتری انجام دهند که در این مقاله لینک دسترسی به  نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد قرار داده شده است .

  بر اساس کارنامه های واقعی داوطلبان کنکور سال گذشته جمع آوری شده است .

  تنها با وارد کردن گروه آزمایشی امتحانی و درصد های خود می توانید از این نرم افزار استفاده کنید که در این مقاله لینک دسترسی به نرم افزار قرار داده شده است .

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  نگین : سلام
  تخمین رتبه و نرم افزار انتخاب رشته ای که بر مبنای سال قبل باشه درست نیست کنکور 98 به قدری راحت بود که تراز ها بالا اما رتبه ها رو بد کرد چون اکثریت خوب دادن اما کنکور 99 به خاطر سختی سوالات برای همه باعث کاهش تراز و بهتر شدن رتبه ها شد مثلا در کنکور 98 فردی با رتبه 1400 سهمیه ایثارگران 25 درصد ترازش تقریبا 6800 بوده در حالی که امسال فردی در همون سهمیه با رتبه 1000 ترازش 6700 بوده به نظر من هیوا باید نرم افزاری برای انتخاب رشته بر مبنای سال 94 فراهم میکرد

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  آناهیتا زرنگار 29 روز قبل
  0

  سلام! با درصد70برای ادبیات و عربی، دینی ، زبان 40

  زیست وشیمی و فیزیک 45 درصد. وریاضی 30 درصد میشه پزشکی سراسری یا آزاد اورد؟ در سهمیه 25درصد

  هانی 7 ماه قبل
  0

  ایا امکان برداشت سهمیه تا دوسال دیگه وجود دارع؟

  نگین 7 ماه قبل
  9

  سلام
  تخمین رتبه و نرم افزار انتخاب رشته ای که بر مبنای سال قبل باشه درست نیست کنکور 98 به قدری راحت بود که تراز ها بالا اما رتبه ها رو بد کرد چون اکثریت خوب دادن اما کنکور 99 به خاطر سختی سوالات برای همه باعث کاهش تراز و بهتر شدن رتبه ها شد مثلا در کنکور 98 فردی با رتبه 1400 سهمیه ایثارگران 25 درصد ترازش تقریبا 6800 بوده در حالی که امسال فردی در همون سهمیه با رتبه 1000 ترازش 6700 بوده به نظر من هیوا باید نرم افزاری برای انتخاب رشته بر مبنای سال 94 فراهم میکرد

  مهدی 9 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید