توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  بیوگرافی الهام پاوه نژاد و همسرش

  1 بازدید

  بیوگرافی الهام پاوه نژاد و همسرش را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  الهام پاوه نژاد|عکس “الهام پاوه نژاد” و همسرش

  الهام پاوه نژاد|عکس “الهام پاوه نژاد” و همسرش

  بیوگرافی الهام پاوه نژاد

  -------------------------------------------------------------------------------------------

   الهام پاوه نژاد در سال 1351 در تهران متولد شد. او دیپلم تجربی از دبیرستان نوشیروان، فوق دیپلم بازیگری و کارگردانی از دانشگاه نیاوران دانشکده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سال 1371 میباشد.

  کودکی الهام پاوه نژاد

  کودکی الهام پاوه نژاد 

  گفت و گو با الهام پاوه نژاد و دخترش کردیا

  کردیا کنار مادر احساس امنیت می کند ولی دختر مستقلی است. او برای اینکه مادرش را خوشحال کند، تمرین پیانو را با همه سختی اش جدی می گیرد و مادر هم سعی می کند به پاس تلاش کردیا وقت بیشتری را با او بگذراند. کردیا وابسته نیست مثل خودش فکر می کند و دوست دارد یک طراح دکور داخلی شود تا بتواند برای مادرش خانه ای را طبق علایقش طراحی کند.

  الهام پاوه نژاد و دخترش

  الهام پاوه نژاد و دخترش

  کردیا خیلی بزرگ تر از سنش رفتار می کند، این به خاطر تربیت شماست یا...؟

  برخی شرایط دست به دست هم می دهد و کودکانی که در یک چنین خانواده هایی بزرگ می شوند به خاطر نوع زندگی شان قائم به ذات بودن را فرامی گیرند، البته در کردیا می تواند ذاتی هم باشد به دلیل اینکه پدرم همیشه سعی کرده من و خواهرم را مستقل بار بیاورد، ما از 17 سالگی کار کردیم و درس خواندیم و در اجتماع حضور داشتیم. یک زمان هایی هم من نیستم و همیشه سعی کرده ام دخترم را آنقدر مستقل بار بیاورم که در نبود من هم بتواند از پس کارهایش بربیاید. اصلا به نظر من موفقیت یک مادر این است که بتواند در تربیت فرزندی مستقل و البته سرشار از عاطفه و مهر سربلند باشد. عده ای فکر می کنند مستقل بار آوردن بچه یعنی محبت نکردن به بچه و او را در معرض سختی ها و فشارهای بی خود قرار دادن. این تفکر اشتباه است.

  کردیا برای روز مادر و مناسبت هایی که به شما مربوط است غافلگیرتان می کند؟

  خیلی زیاد به سورپرایز کردن من علاقه دارد، وقتی بچه تر بود متوجه می شدم از چند روز قبل از مناسبت هایی که به من مربوط می شود با خواهرم برنامه می چیند تا مرا غافلگیر کند، از یک نقاشی گرفته تا هر چیزی که بخواهد به من هدیه دهد حتما قبلا فکرش را مشغول می کند.

  الهام پاوه نژاد و دخترش

  الهام پاوه نژاد و دخترش

  اگر بخواهیم از کار فاصله بگیریم خودتان برای روز مادر برای مادرتان چه کردید؟

  هر سال سعی می کنم به دیدنش بروم و به او بگویم چقدر برایم مهم است و این روزها بهانه ای است برای اینکه به او بگویم که برایم ارزشمند و مهم است.

  شما برای کردیا الگوی موفقی هستید؟

  راستش خیلی سعی می کنم از خودم جدایش کنم تا مستقل باشد و دارم تلاش می کنم فکر نکند هر کاری من می کنم درست است و از او نظر و سلیقه اش را می پرسم و برایم خیلی مهم است. موفق بودن من همین است که بتوانم این تفکر ذهنی ام را به او بفهمانم.

  الهام پاوه نژاد و همسرش

  الهام پاوه نژاد و همسرش

  الهام پاوه نژاد با نمایش بازیگری را تجربه کرد و با بازی در مجموعه همسران به شهرت رسید. امادر مجموعه تلویزیونی مدرسه مادربزرگها توانایی های خود را بروز داد.

  الهام پاوه نژاد و مهرانه مهین ترابی در همسران

  مهرانه مهین ترابی و الهام پاوه نژاد در همسران

  الهام پاوه نژاد در سال 1386 در سریال بیداری ساخته بهرام عظیم پور و تهیه کنندگی حسین آقاهرندی و علی پورکیانی به ایفای نقش پرداخت. داستان سریال بیداری درباره دختری به نام تُرَنگ است که در گیلان زندگی می کند و در سفر به تهران بدشانسی های زیادی می آورد...

  الهام پاوه نژاد در سریال بیداری

  بیوگرافی الهام پاوه نژاد

  الهام پاوه نژاد در سال 1391 در سریال یلدا با گویش خاصی به ایفای نقش پرداخت. در خلاصه داستان «یلدا» آمده است:حاج محمد علی زاهدی مشهور به ممدلی که سالهاست سنت تعزیه خانی را در شهرستان بسطام حفظ کرده است با نزدیک شدن زمان مرگش احساس می کند که خطا یا گناهی در گذشته باعث تنهایی و آشفتگی امروز او و دور افتادن فرزندانش از اصالت هاست.

  الهام پاوه نژاد در سریال یلدا

  سریال یلدا با بازی الهام پاوه نژاد

  در سال 1392 در سریال شاهگوش داوود میرباقری در نقش یک دکتر روانشناس به ایفای نقش پرداخت. شاهگوش یک مجموعه ویدئویی در 28 قسمت 61 دقیقه ای به نویسندگی و کارگردانی سید داود میرباقری و تهیه کنندگی سید محمد امامی و مهران برومند تولید شده در سال 1392 است.

  الهام پاوه نژاد در شاهگوش

  الهام پاوه نژاد در مجموعه شاهگوش

   الهام پاوه نژاد

  الهام پاوه نژاد

  عکسهای الهام پاوه نژاد

  الهام پاوه نژاد

  الهام پاوه نژاد در سریال یلدا

  سریال یلدا

  الهام پاوه نژاد در یک نمایش 

  منبع مطلب : namnak.com

  مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بیوگرافی الهام پاوه نژاد | عکس های الهام پاوه نژاد

  بیوگرافی الهام پاوه نژاد | عکس های الهام پاوه نژاد

  الهام پاوه نژاد,بیوگرافی الهام پاوه نژاد,عکسهای الهام پاوه نژاد

   عکس های الهام پاوه نژاد در اینستاگرام

   بیوگرافی الهام پاوه نژاد + جدیدترین عکس های الهام پاوه نژاد

   بیوگرافی الهام پاوه نژاد:

  زندگینامه الهام پاوه نژاد:

   الهام پاوه‌نژاد (زاده: ۱۳۵۰ در تهران) بازیگر سینما و تئاتر ایرانی است. پاوه نژاد دارای دیپلم تجربی از دبیرستان نوشیروان و فوق دیپلم بازیگری و کارگردانی از دانشگاه نیاوران (دانشکده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) در سال ۱۳۷۱ می‌باشد.  الهام پاوه‌نژاد  از سال ۱۳۶۹ بصورت حرفه‌ای وارد حرفه بازیگری شد و فعالیتش را با تئاتر آغاز کرد. اولین کار صحنه الهام پاوه‌نژاد در سال ۱۳۷۰ به کارگردانی اکبر زنجانپور با عنوان «ساحره سوزان» و اولین بازی کار تصویری اش در سال ۱۳۷۳ سریال همسران بود که خیلی مورد استقبال قرار گرفت.

  گفت و گو با الهام پاوه نژاد:

  الهام پاوه نژاد و دخترش,الهام پاوه نژاد,بیوگرافی الهام پاوه نژاد

  الهام پاوه نژاد و دخترش

  دختر الهام پاوه نژاد: 

  کردیا کنار مادر احساس امنیت می کند ولی دختر مستقلی است. او برای اینکه مادرش را خوشحال کند، تمرین پیانو را با همه سختی اش جدی می گیرد و مادر هم سعی می کند به پاس تلاش کردیا وقت بیشتری را با او بگذراند. کردیا وابسته نیست مثل خودش فکر می کند و دوست دارد یک طراح دکور داخلی شود تا بتواند برای مادرش خانه ای را طبق علایقش طراحی کند.

  خانم الهام پاوه نژاد کردیا خیلی بزرگ تر از سنش رفتار می کند، این به خاطر تربیت شماست یا...؟

  الهام پاوه نژاد: برخی شرایط دست به دست هم می دهد و کودکانی که در یک چنین خانواده هایی بزرگ میشوند به خاطر نوع زندگی شان قائم به ذات بودن را فرامی گیرند، البته در کردیا می تواند ذاتی هم باشد به دلیل اینکه پدرم همیشه سعی کرده من و خواهرم را مستقل بار بیاورد، ما از ۱۷ سالگی کار کردیم و درس خواندیم و در اجتماع حضور داشتیم.

  یک زمان هایی هم من نیستم و همیشه سعی کرده ام دخترم را آنقدر مستقل بار بیاورم که در نبود من هم بتواند از پس کارهایش بربیاید. اصلا به نظر من موفقیت یک مادر این است که بتواند در تربیت فرزندی مستقل و البته سرشار از عاطفه و مهر سربلند باشد. عده ای فکر می کنند مستقل بار آوردن بچه یعنی محبت نکردن به بچه و او را در معرض سختی ها و فشارهای بی خود قرار دادن. این تفکر اشتباه است.

  خانم الهام پاوه نژاد کردیا برای روز مادر و مناسبت هایی که به شما مربوط است غافلگیرتان می کند؟

  الهام پاوه نژاد: خیلی زیاد به سورپرایز کردن من علاقه دارد، وقتی بچه تر بود متوجه می شدم از چند روز قبل از مناسبت هایی که به من مربوط می شود با خواهرم برنامه می چیند تا مرا غافلگیر کند، از یک نقاشی گرفته تا هر چیزی که بخواهد به من هدیه دهد حتما قبلا فکرش را مشغول می کند.

  کردیا هم دوست دارد مانند مادرش (الهام پاوه نژاد) هنرپیشه شود؟

  الهام پاوه نژاد: نه. دلش می‌خواهد معماری بخواند و آن را ادامه دهد.

  اگر بخواهیم از کار فاصله بگیریم الهام پاوه نژاد برای روز مادر برای مادرش چه می کند؟

  الهام پاوه نژاد: هر سال سعی می کنم به دیدنش بروم و به او بگویم چقدر برایم مهم است و این روزها بهانه ای است برای اینکه به او بگویم که برایم ارزشمند و مهم است.

  آیا الهام پاوه نژاد برای کردیا الگوی موفقی هست؟

  الهام پاوه نژاد: راستش خیلی سعی می کنم از خودم جدایش کنم تا مستقل باشد و دارم تلاش می کنم فکر نکند هر کاری من می کنم درست است و از او نظر و سلیقه اش را می پرسم و برایم خیلی مهم است. موفق بودن من همین است که بتوانم این تفکر ذهنی ام را به او بفهمانم.

  احساس می کنم بازیگری هستید که خیلی به مردم نزدیکید. این به علت حضورتان در تلویزیون است؟

  الهام پاوه نژاد: در هر صورت تلویزیون قشر وسیعی را پوشش می دهد. سال ۷۴ همسران را کار کردم و هنوز هم بعد از گذشت این همه سال مردم از آن یاد می کنند، هزار تا کار موفق هم انجام دادم اما همچنان مردم همسران را مثال می زنند. در حرفه ما وقتی کم کار باشی به سرعت از یاد می روی، اما من خوشبختانه این شانس را داشتم که همیشه با «همسران» در ذهن مردم جاودانه شوم.تلویزیون به نظر من خیلی رسانه عجیبی است همان قدر که کار خوبت دیده می شود وقتی مرتکب خطایی هم می شوی به همان ظرافت درک می شود و به همین دلیل بازیگر باید با حساسیت بیشتری نسبت به انتخاب هایش حرکت کند.

  شهرتتان باعث نمی شود که نتوانید آن طوری که دوست دارید با دخترتان همراه باشید؟

  الهام پاوه نژاد: با اینکه ابراز لطف مردم برای هر دوی ما جذاب است و مرا خوشحال هم می کند اما گاهی واقعا امکان اینکه مثلا من بتوانم با فراغ بال کردیا را به پارک ببرم یا اینکه با هم قدم بزنیم وجود ندارد و مردم دوست دارند با من گپ بزنند، من هم دوست دارم اما امکان و زمان قدم زدن و گپ با دخترکم را از دست می دهم. 

  بازی های الهام پاوه نژاد در تئاتر:

  عکسهای الهام پاوه نژاد,الهام پاوه نژاد,عکس الهام پاوه نژاد

  عکس های جدید از الهام پاوه نژاد

  سریال های تلویزیونی الهام پاوه نژاد: 

  بیوگرافی الهام پاوه نژاد,تصاویر الهام پاوه نژاد,الهام پاوه نژاد

  الهام پاوه نژاد بازیگر ایرانی

   فیلم‌ های سینمایی الهام پاوه نژاد:

  شبکه نمایش خانگی الهام پاوه نژاد:

  تصاویری از الهام پاوه نژاد

  الهام پاوه نژاد,عکسهای الهام پاوه نژاد,بیوگرافی الهام پاوه نژاد

  عکس الهام پاوه نژاد

  الهام پاوه نژاد,همسر الهام پاوه نژاد,تصاویر الهام پاوه نژاد

  همسر الهام پاوه نژاد

    

  الهام پاوه نژاد,زندگینامه الهام پاوه نژاد,عکسهای الهام پاوه نژاد

  الهام پاوه نژاد و مادرش

    

  تصاویر الهام پاوه نژاد,عکسهای الهام پاوه نژاد,الهام پاوه نژاد

   نسیم ادبی، الهام پاوه نژاد، فاطمه گودرزی، مریم امیرجلالی،شهره سلطانی، شهرزاد خادمی

  الهام پاوه نژاد,عکس الهام پاوه نژاد,تصاویر الهام پاوه نژاد

  نسیم ادبی، الهام پاوه نژاد،کمند امیرسلیمانی،رویا تیموریان

  گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته 

  منبع : مجله زندگی ایده آل

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  مدیر محترم سایت www.beytoote.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بیوگرافی الهام پاوه نژاد و همسرش با عکس دخترش کردیا

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  بیوگرافی الهام پاوه نژاد و همسرش با عکس و ناگفته های زندگی از بازیگر تا ازدواج و طلاق با همسر او را می خوانید

  بیوگرافی الهام پاوه نژاد و همسرش

  الهام پاوه نژاد متولد 27 شهریور 1350 در تهران ، بازیگر و رستوران دارد است

  تحصیلکرده فوق دیپلم رشته بازیگری و کارگردانی از دانشکده وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد که در 23 سالگی به شهرت رسید و حالا تنها یک فرزند دختر دارد

  در شهر تهران از پدری ارتشی و مادرش خانه دار به دنیا آمد و تنها یک خواهر مهندس بنام پریسا دارد ، اصالتا کرد و اهل پاوه کرمانشاه می باشد

  حقیقا سال 1369 در نوزده سالگی وارد شدنم به دانشگاه خیلی متاثر از تصمیم پدر بود ، چون آن سال خیلی مخالفت برای کار بازیگر در جامعه وجود داشت

  مرحله اول کنکور هنر را یواشکی دادم چون پدرم دوست نداشت اما وقتی رتبه ام آمد و پدرم دید بدون هیچگونه فعالیتی به این رتبه رسیدم قبول کرد

  عکس بیوگرافی الهام پاوه نژاد

  بازیگری را بصورت آکادمیک در دانشگاه زیر نظر اساتیدی چون رکن الدین خسروی و اکبر زنجان پور گذراندم و این اساتید خیلی در دیدگاه و نگرش من تاثیر گذاشتند

  بصورت جدی سال 1369 با تئاتر دانشجویی و از سال 1370 بصورت حرفه ای با نمایشی به کارگردانی اکبر زنجانپور در سالن تئاتر سنگلچ بروی صحنه رفت

  بعد از 4 سال تجربه تئاتری در سال 1373 با سریال همسران کنار فردوس کاویانی ، مهرانه مهین ترابی و فرهاد جم به اوج شهرت رسید

  الهام پاوه نژاد اواخر دهه هفتاد با آقای کامکاری ازدواج کرد که یکسال بعد ثمره این زندگی تولد دختری بنام کردیا شد

  نخستین تجربه سینمائی الهام پاوه نژاد بازی در فیلم سینمایی دیشب باباتو دیدم آیدا به کارگردانی رسول صدر عاملی در سال 1383 بود

  سال 1380 من اولین نفری بعد از انقلاب بودم که برای خواندن اشعار فروخ فرخزاد مجوز گرفتم اما تلاشم برای عرضه شعرخوانی به بازار به نتیجه نرسید

  در سال های بعد همکارانی مانند مرحوم خسرو شکیبایی و نیکی کریمی به سراغ شعر فروغ رفتند

  عکس های الهام پاوه نژاد و دخترش

  کتاب اول من با نام (هشت صبح هشت اسفند) در سال 93 رونمایی شد و کتاب دومم با نام (قطعه 94 ردیف 7) نیر اردیبهشت 1395 در نمایشگاه کتاب منتشر شد

  اولین اثری که نام من در آن با عنوان کارگردان آمده نمایش‌ نامه‌ خوانی اثر قضیه متران پاژ نوشته الکساندر وامپیلوف بود

  در این تئاتر تیم فوق‌ العاده متشکل از آقایان حسن پورشیرازی و سیروس ابراهیم‌ زاده نمایش‌ نامه‌ خوانی می‌ کردند که به نفع زلزله زدگان آذربایجان انجام شد

  عکس الهام پاوه نژاد بازیگر

  تدریس بازیگری را سال هاست که دنبال می کنم ، یک دوره چند ساله به دلیل قهرم از حوزه تدریس فاصله گرفتم اما الان دوباره فعال هستم

  در حیطه آموزش هم همیشه دوست دارم بروز باشم و با مطالعه سر کلاس بروم

  پدرم بهار سال 1393 برای یک پادرد به یک بیمارستان محلی مراجعه کرده بود

  متاسفانه با بی لیاقتی پزشکانی که آنجا بودند بدون توجه به رزومه پزشکی پدر دارویی را به او تجویز کردند که این دارو باعث شده تمام سیستم عضلانی پدرم قفل کند 

  درواقع آن دارو باعث شد که توان تحرک پدر من کم بشود و این ناتوانی از لحاظ روانی برایش بسیار سنگین بود تا اینکه یک روز صبح بخاطر خونریزی مغزی درگذشت

  مهم‌ترین توصیه من دست‌ کم نگرفتن دامنه اطلاعات و مطالعه است ما معمولا چیزی را که در بچه ‌های نسل جدید با آن برخورد می‌ کنیم کمبود مطالعه است

  به هر حال هر شغلی یک عمقی دارد و کار بازیگری بیش از هر چیزی احتیاج به این عمق دارد ، این هم مگر با مطالعه ، بررسی،  تحقیق و تفحص به دست نمی‌ آید

  ● همسران – 1373

  ● مدرسه مادربزرگ ‌ها – 1375

  ● تصویر یک رویا – 1375

  ● گریز – 1375

  ● سبز زخمی – 1376

  ● به سوی افتخار – 1377

  ● تنگنا – 1378

  ● روز ایپریت – 1378

  ● امین و مینا – 1381

  ● وارث – 1382

  ● تا غروب – 1383

  ● گارد ساحلی – 1384

  ● بیداری – 1386

  ● ترانه مادری – 1387

  ● گاوصندوق – 1388

  ● همچون سرو – 1389

  ● مادر – 1390

  ● یلدا – 1391

  ● همه بچه‌ های ما – 1392

  ● شاهگوش – 1392

  ● هفت سنگ – 1393

  ● آسه آسه قصه قصه – 1394

  ● هست و نیست – 1396

  ● هیئت مدیره – 1396

  ● مانکن – 1398

  ● و با تشکر از خانواده رجبی – 1398 

  ● زندگی با چشمان بسته – 1389

  ● دیشب باباتو دیدم آیدا – 1383

  کلیپی از خرید کیک خانم الهام پاوه نژاد برای نمایش کافه پولشری و حضور امیررضا دلاوری و دخترش در مغازه شیرینی فروشی …

  منبع مطلب : photokade.com

  مدیر محترم سایت photokade.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید