توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  بهترین روش دخول از نظر اسلام

  1 بازدید

  بهترین روش دخول از نظر اسلام را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  روش‌های آمیزش جنسی

  روش‌های آمیزش جنسی که معمولا از آن‌ها با عنوان پوزیشنِ سکس (به انگلیسی: Sex position) یاد می‌شود، روش‌های هستند که افراد برای انجام معاشقه و سایر فعالیت‌های جنسی استفاده می‌کنند. روش‌های آمیزش جنسی معمولا بر اساس موقعیتی که طرفین درگیر در رابطه جنسی اتخاذ می‌کنند، توصیف می‌شوند. روش‌های آمیزش جنسی لزوما به دخول منتهی نمی‌شوند.

  سه دسته اصلی برای معاشقه‌های جنسی درنظر گرفته شده‌است که عبارت‌اند از آمیزش واژنی، آمیزش مقعدی و آمیزش دهانی.[۱] فعالیت‌های جنسی همچنین سایر مواردی که موجب تحریک اندام تناسلی می‌شوند را نیز شامل می‌شود. مقعدلیسی، خودارضایی یک یا دوطرفه، که می‌تواند شامل مالیدن یا دخول با کمک انگشتان دست یا اسباب‌بازی‌های جنسی مانند دیلدو شود، از جمله این فعالیت‌ها هستند. روش‌های بسیار زیادی برای انجام یک رابطه جنسی وجود دارد که هرکدام از آن‌ها می‌تواند اعمال جنسی متنوعی را شامل شود.

  تاریخچه

  راهنما‌های آمیزش جنسی معمولا راهنماهایی برای روش های آمیزش جنسی ارائه می‌دهند.این راهنماها تاریخچه بسیار کهنی دارند.در عصر یونانی-رومی یک راهنمای آمیزش توسط فیلینیس نگاشته شد که احتمالاتی مبتنی بر این مطرح است که او یک روسپی درباری(Courtesan‎) در عصر هلنیستی (قرن ۱ تا ۳ پیش از میلاد) بوده است. کتاب کاما سوترا از واتسیایانا(فیلسوف هندی) که معتقدند میان قرون یک تا شش، نگاشته شده به بدنامی میان راهنماهای آمیزش جنسی شهرت دارد. تفاوت در میان روش های آمیزش جنسی منجر به تفاوت میان ژرفا و زاویهٔ دخول می‌‌گردد.تلاش های زیادی صورت گرفته تا روش های آمیزش جنسی دسته بندی شوند. آلفرد کینزی شش موقعیت بدوی آمیزش را دسته بندی کرد.از اولین متون زمان قرون وسطی در اروپا می‌توان به Speculum al foderi اشاره کرد که بعضا به نام های "آینهٔ جماع" یا "آینه‌ای برای سپوزندگان" شناخته می‌شود. این متن در قرن پانزدهم به زبان کاتالان نگاشته شده و در ۱۹۷۰ کشف شده است. [۲][۳]

  روش‌های همراه با دخول

  این دسته از روش‌های آمیزش، مواردی را دربر می‌گیرند که در آنها آلت تناسلی مرد یا جسمی شبیه به آن[a] (مثل دیلدو و سایر وسایل مانند آن) وار واژن، مقعد یا دهان شریک جنسی می‌شود.

  دخول رو در رو

  این روش، یکی از معمول‌ترین، طبیعی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین[۴] روش‌های آمیزش است که بسیاری آن را انجام می‌دهند و بدین صورت است که زن به پشت خوابیده و به‌صورت تاق‌باز در زیر قرار گرفته و پاهای خود را به اندازه‌ای که احساس راحتی کند باز می‌کند و مرد در میان پاهای زن قرار گرفته و عمل دخول را انجام می‌دهد. این حالت یکی از راحت‌ترین حالت آمیزش است و به‌علت افقی قرار گرفتن مهبل یا بدن زن و جهت آلت مرد ورود و خروج به آسانی انجام می‌گیرد و دخول کامل می‌باشد و جهت کامل‌تر داخل‌شدن آلت مرد پاهای خم‌شدهٔ زن بر روی شکم تا می‌شود در این‌صورت آلت زن کاملاً در معرض دید مرد قرار می‌گیرد و تماس آلت مرد با دیواره مهبل نیز تأمین می‌شود ضمناً مرد از روبه‌رو به سینه‌ها و صورت و بدن زن جهت تحریک بیشتر دسترسی کامل دارد.[۵] روش یاد شده پذیرفته‌ترین روش در آدمیان است.

  در این حالت بهتر است که هر از چند گاهی مرد، تمام بدن خود را با بدن زن تماس بدهد، ولی در این میان توجه لازم به توانایی جسمی زن داشته باشد که باعث فشار و تنگی نفس زن نشود. در صورتی که مرد دو دست خود را به صورت عمودی در طرفین سینهٔ زن روی زمین قرار دهد که وزن بدن را تحمل کند، فعالیت جنسی از کیفیت بهتری برخوردار می‌شود به این علت که زن آزادی عمل و امکان تحرک بیشتری داشته و البته حس لامسه زن هم به دلیل تماس قسمت‌های بالای قسمت زنانگی با بدن مرد تحریک می‌شود و همچنین تنگی نفس در زن به وجود نمی‌آید.

  یکی از بهترین کارهای جانبی در این نوع آمیزش نوازش کردن و بوسیدن زن است. زن نیز می‌تواند با نشان دادن علاقه به نوازش شدن و به بوسیده شدن و کمک به حرکات بالا و پایین مرد و کشیدن نفس‌های عمیق و با احساس، مرد را تحریک کند. میزان لذت جنسی در این وضعیت ۷۰٪ برای مرد و ۳۰٪ برای زن است.

  برای دوران بارداری می‌توان از این روش استفاده کرد ولی باید توجه داشت که برای جلوگیری از وارد شدن فشار به شکم و بچه، پاهای زن نباید زیاد باز شوند یا بالا برده شوند و همچنین بهترین حالت این هست که پاهای زن به صورت باز بر روی ران‌های مرد قرار گیرد و مرد به صورت نشسته که پاهایش در اطراف زن قرار دارد یا به صورت ایستاده در صورتی که زن در لبه تخت دراز کشیده‌است، عمل دخول را انجام دهد.

  روش‌های کناری

  به این روش آمیزش، اصطلاحاً پهلو به پهلو نیز گفته می‌شود. در این حالت هم مرد و هم زن به پهلو خوابیده و عمل دخول را انجام می‌دهند. البته می‌شود حالت اول را به این حالت پیوند زد، یعنی به همان صورت که مرد روی زن قرار گرفته بود دوتایی به پهلو بخوابند.

  در مورد نحوهٔ قرار گرفتن دست و پاها، بهتر است که آن را به‌عهدهٔ زن گذاشته تا به هر صورتی که راحت‌تر است، آن‌گونه انتخاب کند. در این حالت از آنجایی که اکثر نقاط بدن مرد و زن با یکدیگر در تماس خواهند بود، لذت بیشتری عاید طرفین می‌شود. این حالت از آنجا که زن متحمل فشار زیادی نمی‌شود و آزادی عمل مناسبتری دارا خواهد بود، در بین خانم‌ها طرفداران زیادی دارد. همچنین این روش یکی از روش‌های مناسب برای دوران بارداری است.

  در این روش به‌علت کم‌شدن حرکت بدن در زن و مرد برای بهبود بخشیدن به کیفیت آمیزش جنسی نوازش، بوسه و مالش بدن زوج مقابل پیشنهاد می‌شود و مرد در موارد تکمیلی روش، می‌تواند گردن و لاله گوش زن را ببوسد و با دست آزاد ماساژ سینهٔ زن را انجام دهد و زن با دست آزاد خود می‌تواند باسن و ران مرد را نوازش کند.

  روش دخول از پشت

  این روش از جمله حالات طبیعی و رایج است و اصولاً در تمام حیوانات و پستانداران این حالت دیده می‌شود در این روش زن روی شکم دراز می‌کشد و سپس پاها را روی شکم جمع می‌کند و باسن در این صورت کمی بالاتر قرار می‌گیرد و مرد از پشت در حالت نشسته یا ایستاده دخول می کند. در این حالت شکم مرد کاملاً با باسن زن تماس پیدا می‌کند، ولی به علت قرار گرفتن باسن زن بین مرد و زن دخول کامل ممکن نیست[۶]

  این روش را معمولاً برای رفع خستگی بدنی در حین آمیزش پیشنهاد می‌کنند. به علت اینکه زن کنترلی در انجام فعالیت جنسی ندارد برای افزایش لذت جنسی برای زن، حرکت‌های مکمل مانند در آغوش گرفتن زن، بوسیدن، نوازش کردن، مالش سینه‌ها، مالش کلیتوریس توسط مرد یا خودزن پیشنهاد می‌شود.

  برای استفاده از این روش در زمان بارداری زن باید کف زمین خم شده و تمام قسمت‌های سینه و دستان خود را روی زمین بگذارد به‌طوری‌که هیچ فشاری بر شکمش وارد نشود. در این حالت بهتر است چند بالش نرم در زیر شکم و سینه زن قرار گیرد تا فشار کمتری بر زن وارد شود. در این روش مرد توانایی ورود و خروج کنترل شده آلتش را دارد.

  این روش از جمله روش‌های کم آسیب آمیزش جنسی است ولی باید به این نکته توجه کرد که در صورتی که زاویه بدن مرد بالاتر یا پایین‌تر از زن قرار گیرد احتمال ورود هوا به درون مهبل و ایجاد لخته خون و عوارض حاصل از حرکت لخته خون در بدن زن وجود دارد.

  بهترین حالت از نظر آزادی عمل برای مرد و کیفیت رابطه جنسی برای زن به نحوی است که زن بر روی لبه تخت یا سطح بلند نرمی مانند دسته مبل یا لبه میز دراز بکشد به نحوی که بر روی پا ایستاده و شکمش بر روی سطح نرمی قرار گیردو مرد به صورت ایستاده عمل دخول را انجام دهد.

  روش زن سوارکار

  در این روش مرد به پشت حالت تاق باز دراز کشیده و زن بر رو قرار گرفته و آلت مرد را در مهبل وارد می‌کند در این حالت زن می‌تواند روی مرد دراز بکشد در این صورت طرفین به بیشتر نقاط بدن یکدیگر دسترسی دارند و در حالت دیگر زن در حالی که پاهایش در طرفین مرد قرار دارد بر روی او می‌نشیند و حرکات افقی یا عمودی انجام می‌دهد در این حالت کلیتوریس کاملاً با اطراف آلت مردانه تماس دارد و این حالت در مواقعی انجام می‌گیرد که به دلایلی مرد قادر به انجام حرکات بدنی نباشد یا برای وی مضر باشد.[۵] برای مثال در مواقعی که مرد دچار کمر درد است این روش خیلی مفید می‌باشد. این روش‌ها برای خانم‌هایی که جثه بسیار کوچکتری از شریک جنسی خود دارند نیز بسیار مناسب هستند.

  باید توجه داشت این روش به علت اینکه آلت مرد به‌طور کامل در مهبل فرومی‌رود برای موارد زیر پیشنهاد نمی‌گردد:

  مشکلات

  به علت اینکه فشار حاصل از وزن زن بر روی آلت مرد زیاد است امکان بروز مشکلات زیر وجود دارد:

  در این نوع آمیزش زن‌ها آزادی عمل بیشتری دارند و عمل حرکت آلت در مهبل را در کنترل خود دارند از طرفی چون زاویه مناسبی دارند این امکان را دارند که آلت مرد را به‌طور کامل داخل مهبل جای دهند. مرد می‌تواند برای ایجاد لذت بیشتر در زن، سینه‌ها و کلیتوریس را به آرامی ماساژ دهد.

  حالت ضربدر

  این حالت نوعی از حالت از پشت به پهلو با این فرق که وقتی مرد به حالت نشسته در میان پاهای زن که به پهلو دراز کشیده قرار گرفت زن و مرد هر دو پاها را به جای اینکه جمع کنند دراز می‌کنند در این حالت زن و مرد در هم رفته‌اند یک پای مرد در مقابل و پای دیگر در پشت زن به موازات بدن زن قرار دارد و پاهای زن نیز همچنین طرفین با کشیدن پاهای هم می‌توانند حرکات دخول را انجام دهند و در این حالت دخول عمقی است و نمی‌بایست حرکات ناگهانی و ضربه‌ای انجام گیرد زیرا برای زن ایجاد ناراحتی و درد در ناحیه تخمدان می‌کند.[۷]

  روش آمیزش نشسته

  این روش جزو روش‌هایی هست که سطح تماس بدن زوج به حداکثر می‌رسد با وجودی که حرکت و هیجان در فعالیت جنسی کاهش می‌یابد لذت جنسی از طریق حس لامسه و حرکات مکمل مانند بوسیدن، نوازش کردن، ماساژ دادن تأمین می‌گردد.

  روش ایستاده

  این روش برای زوج‌هایی پیشنهاد می‌گردد که مرد توانائی بلند کردن زن را داشته باشد و معمولاً به علت فشاری که بر مرد وارد می‌گردد و همچنین دلهره زن از واژگونی جنبه نمایشی و ایجاد تنوع دارد و لذت چندانی به نسبت روش‌های دیگر ندارد و برای بهبود کیفیت در این روش نشستن زن بر روی میز یا سطح بلند پیشنهاد می‌گردد.

  دخول مقعدی

  آمیزش جنسی مقعدی یا دخول مقعدی نام گونه ای از آمیزش جنسی است که در آن یک آلت مردی یا شبیه آن برآمده وارد مقعد شریک جنسی می‌شود. روش‌های مختلفی برای انجام آمیزش مقعدی وجود دارد که در زیر آمده‌است.

  روش‌هایی که لزوما شامل دخول نیستند

  آمیزش دهانی به تحریک آلت تناسلی با کمک دهان گفته می‌شود. در این روش ممکن است دخول صورت بگیرد و این عمل ممکن است قبل، در حین یا پس از معاشقه انجام شود. همچنین ممکن است به‌صورت همزمان (مانند روش ۶۹) صورت پذیرد یا این‌که تنها یکی از طرفین به این عمل اقدام کند.[۸]

  آمیزش دهانی

  قضیب‌لیسی یکی از روش‌های آمیزش دهانی است که طی آن طرف مقابل به تحریک آلت جنسی مرد با دهان می‌پردازد.

  یک روش آمیزش جنسی است که طی آن فرج و واژن با دهان مورد تحریک قرار می‌گیرد. برخی از حالت‌های ممکن در این روش عبارت‌اند از:

  در این روش هر دو شریک جنسی به‌صورت همزمان مشغول تحریک آلت جنسی طرف مقابل با کمک دهان خود هستند. این کار می‌تواند به‌صورت میشنری، پهلو به پهلو یا به‌صورت یکی ایستاده و دیگری وارونه انجام پذیرد.

  یکی از روش‌های آمیزش جنسی است که زیرمجموعه روش‌های آمیزش مقعدی محسوب می‌شود. این روش می‌تواند در حالت‌های مختلفی انجام شود.

  انگشت کردن عملی است که طی آن، انگشت یا انگشتان فرد دست به درون مقعد یا واژن طرف مقابل فرستاده می‌شود.

  مشت کردن عملی است که طی آن، انگشتان فرد دست به‌صورت مشت شده به درون مقعد یا واژن طرف مقابل فرستاده می‌شود. این عمل نیازمند مقدار زیادی ماده روان کننده‌است. این عمل می‌تواند منجر به وارد شدن آسیب‌های جدی و حتی کشنده به مقعد یا واژن طرف مقابل شود.[۱۲][۱۳][۱۴][۱۵][۱۶]

  روش‌های بدون دخول

  روش‌هایی که به‌عنوان روش‌های بدون دخول تلقی می‌شوند، روش‌هایی هستند که طی آن‌ها هر نوع دخول (آلت جنسی یا سایر اعضا) در آنها انجام نمی‌شود و معمولا با مالیدن آلت جنسی به انجام می‌رسند. این روش‌ها می‌تواند صرفا محدود به آلت جنسی شریک‌های جنسی محدود باش یا این‌که به بخش‌های دیگر بدن آن‌ها مانند مقعد توسعه پیدا کند. در زیر برخی از این روش‌ها اشاره شده‌اند.

  آلت به‌ آلت مالی

  مالیدن آلت تناسلی به آلت تناسلی فرد دیگر در هردوجنس انجام می‌شود و معمولا به‌صورت مالیدن آلت دو فرد همجنس است با این‌حال انجام آن میان دو فرد غیرهمجنس نیز غیرمعمول نیست. این روش از جمله روش‌های آمیزش جنسی بدون انجام دخول است که در میان حیوانات هم دیده می‌شود.[۱۷][۱۸] دو حالت‌ اصلی متداول برای این روش عبارت است از:

  آمیزش جنسی گروهی

  آمیزش جنسی گروهی یکی دیگر از روش‌های آمیزش جنسی است. اگرچه آمیزش جنسی گروهی به این معنی نیست که همه افراد شریک در آن، به‌صورت همزمان دارای تماس جنسی با یکدیگر هستند، با این‌حال برخی از روش‌های متداول در آن، مستلزم سه یا تعداد بیشتری از افراد مشارکت کننده‌است.[۱۹] در زیر برخی از روش‌هایی که زیرمجموعه روش‌های آمیزش جنسی گروهی قرار دارند، آورده شده‌اند.

  سه نفره

  زمانی‌که سه نفر در آمیزش جنسی با یکدیگر مشارکت داشته باشند، به این نوع آمیزش جنسی، سکس سه‌نفره یا اصطلاحا تری‌سام[b] گفته می‌شود. این سه نفر ممکن است سه مرد، سه زن، دو مرد و یک زن یا دو زن و یک مرد باشند. روشهای مختلفی برای انجام این نوع آمیزش جنسی وجود دارد که در ادامه آورده شده‌اند.

  چهارنفره

  زمانی‌که چهار نفر در آمیزش جنسی با یکدیگر مشارکت داشته باشند، به این نوع آمیزش جنسی، سکس چهارنفره یا اصطلاحا فور‌سام[e] گفته می‌شود. روش ۴۶۹، روشی متداول در آمیزش جنسی چهارنفره است. در این روش، دو نفر مشغول انجام روش ۶۹ هستند و دو نفر دیگر به‌صورت همزمان مشغول رابطه مقعدی یا واژنی با دو فرد مشغول در روش ۶۹ هستند. این روش مانند روش ۳۶۹ است با این تفاوت که در طرف مقابل نفر چهارم نیز حضور دارد.

  چندنفره

  روشهای چندنفره، روش‌هایی هستند که می‌تواند با کمک تعداد مختلفی از شریک‌های جنسی به انجام برسند. در ادامه برخی از آنها آورده شده‌اند.

  دخول چندگانه

  روشی است که طی آن، یک فرد مورد دخول چندگانه همزمان واقع می‌شود. دخول می‌تواند شامل استفاده از انگشتان دست یا پا، اسباب بازی‌های جنسی یا آلت جنسی مردانه انجام پذیرد. صحنه‌هایی از این نوع آمیزش در فیلم‌های پورنوگرافی به نمایش درمی‌آید.

  اگر یک شخص از دو طریق مورد دخول قرار بگیرد، اصطلاحا به این روش دخول دوگانه[f] یا به‌صورت مخفف دی‌پی (DP) می‌گویند. دخول دوگانه می‌تواند شامل دخول در واژن، مقعد، دهان یا همگی باشد. برخی از موارد این روش آمیزش، در زیر آورده شده‌است.

  واژه‌نامه


  جستارهای وابسته

  منابع

  پیوند به بیرون

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  مدیر محترم سایت fa.wikipedia.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آنچه در مورد آمیزش جنسی واجب ، مستحب ، مکروه و حرام است

  آنچه در مورد آمیزش جنسی واجب ، مستحب ، مکروه و حرام است

  آمیزش جنسی

  پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله و سلم): هیچ کس در اسلام ایمانش زیاد نمی شود مگر آن که محبت او به زنان بیشترباشد .

  پیامبر اعظم ( صلی الله علیه و آله و سلم ) : هر مومنی که با همسرش آمیزش نماید ، هفتاد هزار فرشته بال هایشان را برای آنها می گسترانند و رحمت خدا بر آنان نازل می گردد ( مستدرک الوسائل ج ۱۴ ص ۱۵۴ )

  امام صادق ( علیه السلام ) : هیچ مباح و حلالی نزد خداوند ، دوست داشتنی تر از آمیزش با هم نیست .

  پس زمانی که مومن با همسرش نزدیکی و غسل جنابت می کند ، شیطان به گریه می افتد و می گوید : ای وای ! این بنده از پروردگارش اطاعت نموده و گناهانش بخشیده شده است . ( وسائل الشیعه ج۲ ص ۱۷۹ )

  پیامبر اعظم ( صلی الله علیه و آله و سلم ) در خطاب به مردان فرمودند : چنانچه حیوانات بر جفت های خویش می جهند بر همسرانتان نجهید ، بلکه پیش از آن با بوسه و سخن گفتن وی را برای عمل آماده سازید .

  امام صادق ( علیه السلام ) در خطاب به مردان فرمودند : اگر یکی از شما به همسرش نزدیک شود و سپس برخیزد و او را ارضا نکند همسر او اگر به یک سیاه زنگی دست یابد به او متوسل می شود ، پس به هنگام نزدیکی شوخی و ملاعبه کنید که لذت بخش و بهتر است و زن بهتر ارضا می شود .(مکارم اخلاق )

  امام علی ( علیه السلام ) : چون یکی از شما خواست با همسرش آمیزش کند ، از شتاب کردن در این کار پرهیز نماید که زنان نیز نیازهایی ( جنسی ) دارند . (خصال صدوق)

  پیشنهاد مطالعه: پیامد فیلم های مستهجن و انحراف جنسی

  از امام صادق ( علیه السلام ) درباره آمیزش از مقعد پرسیدند حضرت فرمود : همسرت عروسک و عشق زندگی توست پس او را با این کار اذیت مکن .( وسائل الشیعه ج۲۰ ص۱۴۳)

  انچه چه در مورد آمیزش جنسی واجب است :

  غسل کردن بعد از آمیزش تا قبل از خواندن نماز و شروع روزه

  آنچه در مورد آمیزش جنسی خیلی مستحب است :

  2

  آنچه در مورد آمیزش جایز و مباح است :

  لینک مفید :  مشاوره با پزشک سکسولوژی

  آنچه در مورد آمیزش جنسی مکروه است :

  پیشنهاد مطالعه: ساده ترین راه برای ابراز علاقه به همسر

  آنچه در مورد آمیزش جنسی خیلی مکروه است :

  آنچه در مورد آمیزش حرام است :

  درمان سرد مزاجی جنسی

  مقالات بخش مشکلات و دانستنی های جنسی و زناشویی

  منبع مطلب : fa.parsiteb.com

  مدیر محترم سایت fa.parsiteb.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علی 26 روز قبل
  0

  با سلام مطالب نوشته شده روش‌هایی را گفته که حتی بی دین ها هم خیلی از آنها را انجام نمی دهند ، گویا با تمسخر اعلام میکند هر جایی از مطالب مخالف اسلام بود اعلام شود تا حذف گردد ، خودتی ....

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  سلام در بالای مطالب روش‌های نزدیکی اسلامی نام برده اید

  کجادر اسلام نزدیکی مقعدی ونزدیک 3نفر و4نفر را اجازه داده لطفاً این مطالب اضافه را پاک کنید

  X 10 ماه قبل
  1

  بخش یکی مونده به آخرتون اصلا جالب نیست و باعث ترویج این روش ها میشه حذفش کنید.😑

  ناشناس 11 ماه قبل
  2

  ناز کردن

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید