در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  بخشش رهبری اضافه خدمت سربازی 99

  1 بازدید

  بخشش رهبری اضافه خدمت سربازی 99 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  بخشش رهبری اضافه خدمت 22 بهمن 99 - 1400

  تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

  تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

  تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

  منبع مطلب : www.ssmt.ir

  مدیر محترم سایت www.ssmt.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بخشودگی غیبت و اضافه خدمت

  بخشودگی غیبت و اضافه خدمت

  اضافه خدمت غیبت سنواتی چقدر است؟

  اضافه خدمت غیبت سربازی در حین خدمت چقدر است؟ (نهست)

  شرایط بخشودگی غیبت سربازی چیست؟

  شرایط بخشش اضافه خدمت سربازی در طرح میثاق ۶

  منبع مطلب : www.baranmoshavereh.com

  مدیر محترم سایت www.baranmoshavereh.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  شرایط بخشش اضافه خدمت سربازی

  شرایط بخشش اضافه خدمت سربازی

  خدمت نظام وظیفه، دوره ای است که در آن تمام مردان بالای 18 سال ایرانی، موظف به حضور در پایگاه های مربوطه جهت گذراندن آموزش های لازم برای حفاظت و دفاع از مرزهای کشور، یا انجام خدمت در بخش های اداری دستگاه های دولتی می گردند. در این دوره سربازان ممکن است به دلایلی از جمله رعایت نکردن برخی از قوانین نظام وظیفه، مشمول قانون اضافه خدمت شوند. اما این جریمه، برای بعضی از سربازها بر اساس داشتن یک سری از شرایط یا جبران تخلفات خود به نحوی که مورد تایید واقع شود، شامل عفو و بخشودگی خواهد بود. در این مقاله قصد داریم به عواملی که بخشش اضافه خدمت را برای سربازان رقم می زنند، اشاره نماییم.

  در چه شرایطی به مشمولین نظام وظیفه اضافه خدمت تعلق می گیرد؟

  چنانچه سربازی مرتکب جرائمی گردد که برای او مجازات بازداشت در نظر گرفته شود، معادل هر یک روزی که وی در بازداشت به سر می برد، اضافه خدمت خواهد خورد. همچنین در صورتی که به دلیل انجام تخلفات به دادسرا معرفی شوند، دادگاه مدت زمانی را برای گذراندن اضافه خدمت آن ها تعیین می نماید. داشتن  غیبت سربازی یا فرار از خدمت، یکی دیگر از شرایطی است که سربازان را مشمول جریمه اضافه خدمت می سازد. یکی از سوالاتی که در این جا مطرح می باشد این است که آیا شرایطی وجود دارد که بر مبنای آن، اضافه خدمت و سنوات سربازی مورد بخشش قانون قرار گیرد؟

  شرایط بخشش اضافه خدمت سربازی

  برای مشمولینی که دارای شرایط تعریف شده از سوی سازمان وظیفه عمومی باشند یا موفق به جلب رضایت فرماندهان خود شوند، مطابق قانون، به آن ها بخشش تعلق می گیرد. بنابر اعلام سازمان وظیفه عمومی ناجا، سربازان حین خدمت بر اساس ضوابط و قوانین سابق، از بخشش اضافه خدمت برخوردار خواهند شد و تا کنون نیز ابلاغیه های جدیدی در این زمینه منتشر نشده است. در ادامه مطلب به شرح تعدادی از شرایطی که مشمولین خدمت ضرورت را تحت پاداش بخشودگی قرار می دهند، می پردازیم.

  همان طور که اشاره شد، سربازان خدمت نظام وظیفه در شرایطی از جمله  غیبت سربازی یا ارتکاب جرائم و رفتار خلاف مقررات، مشمول قانون اضافه خدمت سنواتی می شوند. برای آن دسته از کارکنان نظام وظیفه که دارای شرایط خاص بوده یا مناطق خدمت آن ها جزء موارد استثنا محسوب شود و همچنین سربازانی که موفق به کسب درجات علمی ممتاز، کسب اعتبار به واسطه چاپ مقالات و به ثبت رساندن آثار ارزشمند می باشند، بخشی از اضافه خدمت سربازی یا تمام آن بخشیده می شود.

  بر این اساس، مشمولینی که مورد عفو خدمت سنواتی قرار می گیرند، طبق اعلام سازمان وظیفه عمومی ناجا می توانند با مراجعه به بخش نیروی انسانی یگان خدمتی خود، از تسهیلات مربوط به بخشش اضافه خدمت سربازی بهره مند شوند. اگر مایل اید در رابطه با امور مربوط به خدمت سربازی از جمله شرایط کسری خدمت و شرایط و قوانین ایست خدمت سربازی اطلاعات بیشتری دریافت نمایید می توانید از مشاوره نظام وظیفه کمک بگیرید.

  سوالات متداول

  سربازان خدمت نظام وظیفه در شرایطی از جمله  غیبت سربازی یا ارتکاب جرائم و رفتار خلاف مقررات، مشمول قانون اضافه خدمت سنواتی می شوند.

  برای مشمولینی که دارای شرایط تعریف شده از سوی سازمان وظیفه عمومی باشند یا موفق به جلب رضایت فرماندهان خود شوند، مطابق قانون، به آن ها بخشش تعلق می گیرد.

  چنانچه سربازی مرتکب جرائمی گردد که برای او مجازات بازداشت در نظر گرفته شود، معادل هر یک روزی که وی در بازداشت به سر می برد، اضافه خدمت خواهد خورد.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 16 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید