توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  با رتبه ۱۰۰۰۰۰تجربی کجا قبول میشم

  1 بازدید

  با رتبه ۱۰۰۰۰۰تجربی کجا قبول میشم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  کارنامه کنکور- تخمین رتبه بر اساس رتبه کنکور

  نرم افزار تخمین رشته قبولی با رتبه

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  برای انتخاب رشته کنکور سراسری به داوطلبان توصیه می شود که انتخاب های خود را در سه دسته خوش بینانه ، منطقی و بد بینانه دسته بندی نمایند تا شانس قبولی شان بیشتر شود . سایت مشاوره تحصیلی هیوا برای آنکه داوطلبان بتوانند به راحتی به کارنامه و رتبه های قبولی کنکور سال گذشته دسترسی داشته و بتوانند  بر اساس آن انتخاب های خود را دسته بندی کنند نرم افزار تخمین رشته قبولی با رتبه را طراحی کرده است .

  در این نرم افزار داوطلب با انتخاب گروه امتحانی از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان و سهمیه کنکور سراسری خود از بین سهمیه منطقه یک ، منطقه دو ، منطقه سه ، سهمیه ایثارگران پنج درصدی و یا سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصدی و وارد کردن رتبه در سهمیه می تواند متوجه شود با چه رتبه ای در چه رشته ای و چه دانشگاهی شانس قبولی داشته و این اطلاعات را در سه دسته خوشبینانه ، منطقی و بد بینانه مشاهده نماید. همچنین داوطبای کنکور سراسری می توانند از نرم افزارهای انتخاب رشته مجازی هیوا و تخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه هیوا نیز استفاده نمایند . 

   برای استفاده از نرم افزار تخمین رشته قبولی با رتبه 99 هیوا ، کادرهای زیر را تکمیل کنید.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  با رتبه 10000 تجربی کجا قبول میشم؟

  با رتبه 10000 تجربی کجا قبول میشم؟

  آیا می دانید با رتبه 1000 تجربی کجا قبول می شوید؟ و  در چه رشته و دانشگاه و مقطعی می توانید تحصیل کنید؟

  به دلیل رقابت زیاد بین داوطلبان گروه تجربی، اکثر داوطلبان بعد از شرکت در کنکور و دریافت نتایج کنکور تجربی، با توجه به رتبه و ترازی که کسب کرده اند،  به دنبال آگاهی از لیست رشته ها و دانشگاه هایی هستند که با رتبه 10000 می توانند در آن قبول شوند. با توجه به اینکه انتخاب رشته با رتبه 10000 در کنکور تجربی بسیار حساس است، داوطلبا باید نهایت دقت را داشته باشند، تا با اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها و اطلاع از تراز آخرین فردی که در سال گذشته در رشته انتخابی شما قبول شده است انتخاب خود را انجام دهند.

  سوالات بسیار دیگری هستند، که همواره شما داوطلبان و کنکوری ها می خواهید بدانی، که با داشتن رتبه های مختلف در چه دانشگاه و رشته های قبول خواهید شد. با توجه به سوالات بسیار شما در را بطه با اینکه با رتبه 10000 تجربی کجا قبول میشم؟  در این مقاله کارنامه قبولی داوطلبان با رتبه 10000 را در اختیار شما قرار می دهیم، این کارنامه شامل رتبه کشور و رتبه در سهمیه و سهمیه مناطق و رشته و دانشگاهی که با رتبه 10000 قبول شده اند می باشد. در صورت داشتن سوالات بیشتر در رابطه با درصد لازم برای قبولی در رشته های تجربی مد نظر خود و دانشگاهی که می خواهید قبول شوی با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

  اما آنچه که در نهایت اهمیت دارد نحوه انتخاب رشته درست می باشد، چرا که با انتخاب درست با رتبه 10000 می توان در بهترین رشته ها قبول شد. اما اگر انتخاب نادرستی داشته باشید ممکن است فرصت خود را برای قبولی در بهترین رشته ها از دست بدهید.

  با رتبه 10000 ریاضی کجا قبول میشم؟

  رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد

  آیا با رتبه 10000 تجربی کجا قبول میشم ؟ 

  همونطور که گفتیم در این مقاله توضیحات کلی در رابطه با کارنامه داوطلبانی که در سال 96 با رتبه 10000 قبول شده اند را دراختیار شما قرار می دهیم که در این کارنامه به ترتیب از سمت راست شامل رتبه کشوری، رتبه در سهمیه، سهمیه در منطقه، جنسیت و شهر و رشته قبولی می باشد.

  نحوه  انتخاب رشته با رتبه 10000 صحیح کنکور سراسری 99

   رتبه 10000 برای داوطلبان گروه ریاضی رتب خوبی می باشد، اما نحوه درست انتخاب کردن با انتخاب رشته با رتبه 10000 از اهمیت زیادی برخوردار است در ادامه توضیحات کلی در رابطه با نحوه درست انتخاب رشته در اختیار شما قرار می دهیم.

  با توجه به برگزاری کنکور سراسری و آزاد باهم، انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد بصرورت جداگانه انجام می شود و داوطلبان باید نهایت دقت را داشته باشند. داوطلبان در مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری 99 می توانند 150 کد رشته محل را انتخاب نمایند. همچنین داوطلبانی که قصد انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دارند می توانند 20 کد رشته را در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایید.

  بعد از انتشار کارنامه کنکور سراسری 99 داوطلبان در کارنامه با دریافت شناسه می توانند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند. اولین موضوعی که داوطلبان باید به آن دقت نمایند،  در نظر گرفتن میزان علاقه شما داوطلبان به رشته محل ها و همچنین آینده شغلی آن می باشد. بنابراین سعی کنید در  انتخاب رشته خود، با دقت مام مواردی که در انتخاب رشته شما تاثیر می گذارد را درنظر بگیرید.

  بنابراین شما داوطلبان با مطالعه دفترچه بدون در نظر گرفتن رتبه و تراز خود تمام رشته های که به آن علاقمند هستید را، بدون در نظر گرفتن رتبه و تراز خود انتخاب و یاداشت نمایید. و انتخاب های خود را به سه دسته خوشبینانه، معقول  و بدبینانه تقسیم بندی کنید.  براساس اولویت علاقه و با دقت کد های مورد نظر رادر لیست وارد نمایید.  اما آنچه که قبل از هرکاری به شما پیشنهاد میکنیم، اطلاع از بازار کار و محل دانشگاه، هزینه رفت و آند در صورتی که در شهر دیگه ای باشد همه و همه را درنظر بگیرید و سپس اقدام به انتخاب رشته نمایید. در هر کدام از مراحل انتخاب رشته برای آگاهی از تراز و رتبه لازم وو هر سوالی که داشتید بدون اتلاف وقت و هنوز در می توانید از هر کجای کشور پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

  رشته های دانشگاهی تجربی با رتبه و کارنامه رتبه 5000 تجربی و با رتبه 10000 تجربی کجا قبول میشم و درصد های رتبه 10000 تجربی و لیست رشته های تجربی با رتبه مورد نیاز و با رتبه 10000 کجا قبول میشم با رتبه 10000 تجربی کجا قبول میشم؟ بنابراین برای اطلاع از با رتبه 10000 تجربی کجا قبول میشم؟ و اطلاع از اینکه با چه رتبه ای چه دانشگاهی قبول میشیم می توانید، علاوه بر مواردی که در مقاله ذکر شده با سامانه کنکور سراسری در ارتباط باشید.

  منبع مطلب : tahsilnews.com

  مدیر محترم سایت tahsilnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  F 6 روز قبل
  1

  با رتبه ۲۱۰۰۰۰دانشگاه آزاد کجا میتونم بخونم ؟

  میشه پیرا پزشکی قبول شم؟

  باران 7 روز قبل
  3

  با رتبه ۱۱۸۰۰۰تجربی چه دانشگاهی میشه برم🤦‍♀️

  سبحان 7 روز قبل
  1

  رتبه 103000کجا قبول میشم دانشگاه ازاد

  سبحان 7 روز قبل
  0

  سلام با رتبه 102450کجا دانشگاه آزاد چه رشته ای قبول میشم ممنون راهنمایی کنین

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید