توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  بازیگر نقش حامد تهرانی در سریال پدر

  1 بازدید

  بازیگر نقش حامد تهرانی در سریال پدر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  سینا مهراد حامد سریال پدر برادر ساعد سهیلی است؟! + عکس

  سینا مهراد حامد سریال پدر برادر ساعد سهیلی است؟! + عکس

  وقتی ساعد سهیلی سینا مهراد را تایید میکند

  اگر از مخاطبان تلویزیون باشید حتما سریال پدر که چند شبی است از شبکه دو سیما در حال پخش است را دیده اید. سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی با بازی مهدی سلطانی و لعیا زنگنه چند شبی است که مهمان خانه های مردم در شبکه دو سیما است.

  سینا مهراد بازیگر نقش حامد پسر مهدی سلطانی در این سریال است که با نقشی متفاوت در این سریال جلوی دوربین رفت. بازیگر سریال سایه بان این بار در سریال پدر در نقش جوانی مومن و درستکار جلوی دوربین رفت و به بازی در مقابل ریحانه پارسا بازیگر جوان این سریال در نقش لیلا پرداخت.

  ساعد سهیلی با انتشار عکس دو نفره خودش و سینا سهیلی (مهراد ) به تایید برادرش پرداخت.

  عکس برادرانه ساعد سهیلی و سینا مهراد

  سینا سهیلی با نام هنری سینا مهراد همان بازیگر نقش حامد در سریال پدر است که در خانواده ای هنری متولد شد. پدرش سعید سهیلی از کارگردان های مشهور و برادرش ساعد سهیلی از بازیگران سینما است.

  ساعد سهیلی و سینا مهراد

  ساعد سهیلی به بهانه بازی برادرش سینا در سریال پدر عکس دو نفره خودشان را منتشر کرد و نوشت :yes...

  ساعد سهیلی و سینا مهراد

  ساعد ، سینا ، صبا و سارا فرزندان سعید سهیلی کارگردان سرشناس کشورمان هستند و سینا با نام هنری مهراد سالهاست که در عرصه سینما و تلویزیون مشغول فعالیت است.

  سینا مهراد

  سینا مهراد 12 آذر 1370 متولد شد و از ساعد سهیلی برادرش 4 سال کوچکتر است و از دوران کودکی در فیلم های پدرش به ایفای نقش پرداخت.

  سینا مهراد

  سینا مهراد با بازی در سریال سایه بان برای اولین بار در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و نقش حمید را در این سریال ایفا کرد. در ادامه عکس هایی از سینا مهراد و ساعد سهیلی در کنار پدرشان سعید سهیلی را برایتان گردآوری کرده ایم که مشاهده خواهید کرد.

  عکس های سینا مهراد و ساعد سهیلی

  ساعد سهیلی و سینا مهراد

  ساعد سهیلی و سینا مهراد

  سینا مهراد

  صبا سهیلی

  ساعد سهیلی

  سینا مهراد

  ساعد سهیلی و سینا مهراد

  سینا مهراد

  ساعد سهیلی و سینا مهراد

  ساعد سهیلی و سینا مهراد

  منبع مطلب : namnak.com

  مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بیوگرافی سینا مهراد ( سینا سهیلی ) بازیگر نقش حامد در سریال پدر

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  سینا مهراد متولد 12 آذر 1370 در تهران، بازیگر است

  وی پسر کارگردان معروف سعید سهیلی است که نام هنری مهراد را انتخاب کرده است، برادرش ساعد سهیلی و یک خواهر بنام صبا نیز دارد، بجز بازی دستیار کارگردان هم می باشد.

  کنار پدر تا شروع از 4 سالگی

  بیوگرافی سینا مهراد ( سینا سهیلی ) بازیگر نقش حامد در سریال پدر

  پدرش سعید سهیلی کارگردان برجسته ای که با فیلم گشت ارشاد معروف است از همان کودکی دست سینا را گرفت و وارد عرصه بازیگری کرده است
  اولین بار در 4 سالگی در فیلم مردی شبیه باران در کنار ابوالفضل پورعرب بازی کردم او سوپر استار دو دهه سینما و تلویزیون بود که من هنوزم عاشق و مخاطب ایشان هستم.
  در کودکی نقش های کوتاهی به من محول شد تا اینکه طی یک دوره چهار پنج ساله که درگیر تحصیل بودم، این کار را کنار گذاشتم
  سرانجام از 19 سالگی دوباره با کار تئاتر شروع کردم و به ست دادن در دفاتر سینمایی و ایفای نقش در پروژه های مختلف را از سر گرفتم 

  دستیاری تا دیده شدن

  از سری اولین فیلم گشت ارشاد بعنوان دستیار کارگردان در کنار پدرش سعید سهیلی بود که در این فیلم ساعد سهیلی برادرش هم بازی می کند

  از سایه بان تا پدر

  اولین بار که چهره او در یک سریال دیده شده، سریال سایه بان در سال 96 بود که در نقش حمید بازی کرد از همین سریال توسط حاممد عنقا نویسنده و بهرنگ توفیقی (کارگردان) برای سریال پدر انتخاب شد

  سریال پدر که ابتدا قرار بود ماه رمضان 97 پخش شود و حتی تیزرهای آن از تلویزیون هم پخش می شد، به یکباره از جدول پخش حذف و سریال دیگری جایگزین آن ش
  در نهایت این سریال از اواسط تیر 97 از شبکه دو به روی آنتن رفت

  ازدواج سینا مهراد

  سینا مهراد 27 ساله هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

  تفاوت حامد سریال با من

  نقش حامد در سریال پدر از لحاظ پایه و درون خیلی به من نزدیک است، چون من هم در خانواده‌ ای مذهبی بزرگ شده و زندگی می کنم؛ اما او شیطنتی را که من دارم، ندارد

  بیوگرافی سینا مهراد ( سینا سهیلی ) بازیگر نقش حامد در سریال پدر

  بیشتر بخوانید :

  خلاصه سریال پدر +بازیگران / سریال جدید شبکه دو

  منبع مطلب : www.etelanews.com

  مدیر محترم سایت www.etelanews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بازیگر نقش حامد تهرانی در سریال آقازاده کیست؟ - تیتربرتر

  بازیگر نقش حامد تهرانی در سریال آقازاده کیست؟ - تیتربرتر

  تیتربرتر؛ سریال آقازاده از سریال هایی است که از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است یکی از بازیگران این سریال سینا مهرداد است که نقش حامد تهرانی رابازی می کند.

  بیوگرافی حامد تهرانی در سریال آقازاده

  سینا مهراد متولد 12 آذر 1370 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

  تحصیلات سینا مهرداد

  سینا مهرداد دانشجوی انصرافی رشته معماری می باشد که اولین بار تئاتر را در کودکی تجربه کرد سپس وارد ساخت فیلم کوتاه شد تا با سریال پدر یک شبه به شهرت رسید.

  خانواده سینا مهرداد

  سینا مهرداد پدرش سعید سهیلی (کارگردان) و مادرش خانم مهناز منتظمی می باشد ، برادرش ساعد سهیلی بازیگر شناخته شده و صبا خواهرش کار طراحی می کند.سارا سهیلی خواهر دیگرش نویسنده و کارگردان است و زن داداشش خانم گلوریا هاردی نیز بازیگر می باشد.

  تا به امروز درباره اینکه چرا آقای سهیلی نام هنری سینا مهراد را برای خود انتخاب کرده است مشخص نشده است اما به نظر می رسد سینا مهرداد برای اینکه با نام و شهرت پدرش مشهور نشود ترجیح داده است نام هنری سینا مهراد را برای خود انتخاب کند تا بتواند با اتکا به علم و استعداد خود در این حرفه به اوج محبوبیت برسد.

  ازدواج سینا مهرداد

  سینا مهراد هنوز ازدواج نکرده و مجرد است. سینا مهرداد درباره ازدواجش اینگونه میگوید فعلا تصمیمی برای مزدوج شدن ندارم و میخوام کار فیلمسازی کنم و تمرکزم را بر روی بازیگری بگذارم.

  شروع فعالیت سینا مهرداد

  سینا مهرداد در سال 1375 وقتی 5 ساله بودم در فیلم مردی شبیه باران کنار ابوالفضل پورعرب سوپر استار دو دهه سینما و تلویزیون بازی کردم. 

  سینا مهرداد در کودکی نقش های کوتاهی به من محول شد تا اینکه طی یک دوره چهار پنج ساله بازی را بخاطر تحصیل کنار گذاشتم. 

  سینا مهرداد سرانجام از سال 1389 وقتی 19 ساله بودم با کار تئاتر شروع کردم و به تست دادن در دفاتر سینمایی و ایفای نقش در پروژه های مختلف را از سر گرفتم. از سری اولین فیلم گشت ارشاد در سال 1390 بعنوان دستیار کارگردان در کنار پدرش سعید سهیلی بود که در این فیلم ساعد برادرش هم بازی می کند.

  اولین بار سینا مهراد با سریال سایه به بان سال 1396 وارد قاب تلویزیون شد و در نقش حمید بازی کوتاه اما زیبایی از خود به نمایش گذاشت.

  او از همین مجموعه نظر بهرنگ توفیقی (کارگردان) و حامد عنقا (نویسنده) را جلب کرد.

  داستان سریال آقازاده

  پردیس پور عابدینی با اولین قسمت آقازاده به صدر اخبار این سریال رسید و بسیار طرفدار پیدا کرد. او که نقش راضیه (مانلی) را در این سریال بازی می کند. دختر تنهایی است که یک باند مافیایی که نیما با بازی امیر آقایی آن را هدایت می کند به عنوان پرستو وارد زندگی شخصیت های مهم سیاسی می شود و از انها اطلاعات جمع آوری می کند. او در آخرین عملیات خود که به دام انداختن و جمع اوری اطلاعات از یک مامور امنیتی به نام حامد با بازی سینا مهراد است،عاشق او می شود و داستان سریال اولین گره را در این سکانس به نمایش می گذارد.

  در واقع این سریال اولین تجربه‌ی بازیگری او در شبکه نمایش خانگی و تصویر است. پردیس پورعابدینی در سریال «آقازاده» که در سال 1398 ساخته شده و در تیر سال 1399 از شبکه نمایش خانگی پخش شد، نقش راضیه(مانلی) را بازی می‌کند. این سریال به موضوعات سیاسی اجتماعی روز می‌پردازد و با نقش‌آفرینی پردیس پورعابدینی آغاز می‌شود.

  اسامی بازیگران سریال آقازاده

  سریال آقازاده ، جدیدترین سریال نمایش خانگی به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی ، حامد عنقا می باشد ، در این سریال بازیگران سرشناس همچون ، جمشید هاشم پور ، امین تارخ ، لعیا زنگنه ، امیر آقایی ، نیکی کریمی ، امین حیایی و … بازی می کنند.

  علاقه مندی های سینا مهرداد

  سینا مهرداد، سینما و تئاتر را بیشتر از تلویزیون دوست دارم ، چون از کودکی در سینما بزرگ شدم و اصلا بهتر بگویم زندگی من با سینما ساخته شده است، به هر حال اگر یک کار خوب و انگشت شمار تلویزیونی به من پیشنهاد شود برای پذیرفتن آن درنگ نمی کنم.

  سینا مهرداد، کلا فیلمنامه هایی را که فلش فوروارد و فلش بک دارند را خیلی دوست دارم.فیلمنامه هایی که بصورت پازل وار روایت می شود را هم مورد علاقه ام است ، مثلا کارهای دیوید فینچر و اینطور فیلم ها دغدغه من است.

  مصاحبه با سینا مهرداد

  سینا مهرداد درباره پیش بینی پر بیننده بودن سریال رمضانی پدر و تاثیر این سریال بر آینده کاری اش می گوید:در چند سال گذشته تلاش خودم را در عرصه بازیگری داشته ام، اگر خدا بخواهد با پخش سریال «پدر» دیده می شوم و اگر خدا نخواهد هم که هیچ. اما فعلاً به صورت فشرده درگیر کار هستم. همه گروه از کوچکترین عضو گرفته تا راس کار، نهایت تلاش خودشان را دارند تا کار به بهترین شکل انجام شود .

  سینا مهراد درمورد نقش خود در سریال پدر اینچنین می گوید: 

  حامد از لحاظ پایه و درون خیلی به من نزدیک است، چون من هم در خانواده ای مذهبی بزرگ شده و زندگی می کنم؛ اما او شیطنتی را که من دارم ندارد. حامد آدم خیلی آرامی است که سرش به کار خودش گرم است، زندگی اش را پیش می برد و به کسی کاری ندارد. شخصیت مادرم در سریال که خانم لعیا زنگنه ایفای آن را برعهده دارند، خیلی به مادر خودم شبیه است. حتی قربان صدقه رفتن ها و نگاه کردن های او به حامد نیز مثل رابطه مادرم با من است. آقای مهدی سلطانی هم که نقش پدرم را بازی می کنند، دکتر و استاد دانشگاه هستند و من که هیچوقت برخوردی با او نداشتم، یکی از آرزوهایم بازی کنار ایشان بود. حرف زدن معمولی آقای سلطانی سر صحنه برای من به منزله کلاس بازیگری است و هر جمله ای را که به من می گویند طلا می گیرم و در ذهنم حفظ می کنم. که ادامه را در تلویزیون مشاهده خواهید کرد .

  بازیگر سریال «سایه بان» درباره بازیگری که نقش روبروی او را بازی می کند، نیز گفت:از روز اولی که به پروژه پیوستم با خیلی ها برای این شخصیت اتود زدیم. من به شخصه 500 نفر آدم برای نقش لیلا دیدم و در آخر قسمت ریحانه پارسا بود که این نقش را ایفا کند. خوشبختانه روز اولی هم که مشغول دورخوانی بودیم، با هم ارتباط برقرار کردیم. به نظرم او هنوز باید تجربه کند اما بازیگر خوبی به حساب می آید و پارتنر خوبی هم برای من است .

  سینا مهراد انگیزه اصلی اش از پیوستن به «پدر» را نام نویسنده و کارگردان آن دانست و تاکید کرد:اولین دلیلی که باعث پیوستنم به این پروژه شد، اسم آقایان عنقا و توفیقی بود. هر دو این عزیزان کار درست هستند. آقای عنقا که در عرصه نویسندگی بسیار عالی است و آقای توفیقی هم که به نظر من یکی از بهترین های تلویزیون در سریال سازی به حساب می آید. من و آقای توفیقی حرف همدیگر را می فهمیم و نکاتی را که او سر صحنه به من می گوید، چشم بسته انجام می دهم و دقیقا می دانم چه می خواهد.

  شنیدن نام این دو نفر کافی بود که با کمال میل به سریال بپیوندم. با خواندن قصه کار هم حسابی از آن خوشم آمد. به اعتقاد من این دو نفر در درجه اول آدم های بسیار خوبی هستند و سپس افراد حرفه ای در کارشان به حساب می آیند .

  مجموعه کارهای سینا مهرداد

  سینمایی

  مجموعه های تلویزیونی

  گردآورنده : مریم بالوی فیلی 

  منبع مطلب : www.titrebartar.com

  مدیر محترم سایت www.titrebartar.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید