در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  بازیگر نقش بالا بالا در بچه محل

  1 بازدید

  بازیگر نقش بالا بالا در بچه محل را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ 

  در اینبخش عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ را مرور میکنیم. سریال بچه محل یکی از پربیننده ترین ساخته های شبکه 2 سیما برای رده سنی کودکان و نوجوانان می‌باشد. این سریال بـه کارگردانی احمد درویشعلی ‌پور ساخته شده و بازیگران محبوبی از جمله: سروش جمشیدی، داریوش فرضیایی، کمند امیرسلیمانی و ایمان صفا در سریال بچه محل بـه ایفای نقش پرداخته اند.

  بچه محل در قالب یک مجموعه نمایشی، ماجراهای جذاب و آموزنده‌ای را برای کودکان درنظر گرفته اسـت و تلاش شده تا برخلاف تصورها با شناخت سلیقه و نیازها و پیشگیری از آسیب‌هایی کـه کودکان را تهدید می کند، برنامه‌ای شایسته آنها تولید شود. سه ماه پس از شکست کرونا اهالی محله آرام ‌آرام بـه زندگی عادی شون برگشته‌اند، اما تاثیرات کرونا هنوز در رفتار اجتماعی آنها نمایان اسـت.

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  داداش جان مرد اسباب بازی فروش کـه بتازگی بـه محله نقل مکان کرده، از حامیان سرسخت محیط زیست اسـت. او بـه اتفاق عمو پورنگ تلاش دارند تا همه ی اهالی محله را تبدیل بـه حافظان محیط زیست کنند. آنها در تلاشند تا پویش همیاران محیط زیست رابه کمک بچه ها راه اندازی کنند.

  اسامی بازیگران سریال بچه محل

  دراین سریال بازیگرانی از جمله: داریوش فرضیایی، کمند امیر سلیمانی، سروش جمشیدی، نعیمه نظام دوست، نادر سلیمانی، رامین ناصر نصیر، فرهاد بشارتی، آرش میر احمدی، امیر سهیلی، ابراهیم شفیعی، سوسن پرور، ایمان صفا و امیر محمد متقیان بـه ایفای نقش پرداخته اند.

  عکس های بازیگران سریال بچه محل

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  داریوش فرضیایی

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  کمند امیر سلیمانی

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  امیر محمد متقیان

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  سروش جمشیدی

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  نعیمه نظام دوست

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  نادر سلیمانی

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  آشا محرابی

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  سوسن پرور

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  ایمان صفا

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  رامین ناصر نصیر

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  فرهاد بشارتی

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  آرش میراحمدی

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  امیر سهیلی

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  ابراهیم شفیعی

  بچه محل عموپورنگ را باید کلکسیونی از کاراکترهایی دانست کـه قبلا آنها را در «بالش ‌ها»، «محله گل و بلبل» و «بوستان دوستان» دیده بودیم و شنیده بودیم. دنیای رنگارنگ و جذابی کـه تلاش می کند تا فضای خنده پسا کرونایی را در شبکه ۲ رقم بزند. لوکیشن سریال بچه محل، حوالی پل آزادگان تهران اسـت.

  عکس و اسامی بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ

  سریال بچه محل از بهار ۱۳۹۹ شمسی روی آنتن شبکه ۲ سیما آمده اسـت

  و سابقه پخش آن بـه هفته نخست اردیبهشت ماه امسال باز میگردد.

  داستان سریال طنز کودکانه بچه محل کـه شاهد حضور و نقش آفرینی سربالا خان هستیم،

  دریک محله اتفاق میوفتد کـه اهالی آن، ماه سوم پس از دوران سخت کرونا را سپری می‌کنند.

  «داداش خان» مخترع اسـت. وسیله ای می سازد کـه با فرکانسی، از راه دور، هدایت می‌شود.

  متاسفانه، فرکانس این دستگاه، روی زندگی اهالی محله، تاثیر منفی گذاشته و بهمین خاطر، عمو پورنگ و اهالی محل، تصمیم می‌گیرند کـه از این وسیله در ورزش صبحگاهی استفاده کنند. این سریال تلاش می کند تا سبک زندگی درست و اصول رعایت آداب اجتماعی رابه کودکان و نوجوانان آموزش دهد.

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  مدیر محترم سایت www.parsnaz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سربالا در بچه محل کیست ؛ با سربالا در برنامه بچه محل عمو پورنگ آشنا شوید

  سربالا در بچه محل کیست ؛ با سربالا در برنامه بچه محل عمو پورنگ آشنا شوید

  سربالا در بچه محل یکی از شخصیت های دوست داشتنی برای کودکانی است که علاقمند به کارهای داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) در سریال طنز بچه محل هستند. مثل جناب خان خنداونه شبکه نسیم به مجری گری رامبد جوان، سربالا نیز، یک کاراکتر است که نقش آن را ایمان صفا بر عهده دارد و در سریال طنز کودکان بچه محل، عروسک داداشی جان محسوب می شود.

  با توجه به اینکه برخی از کودکان و نوجوانان و خانواده های عزیزان، در پی آشنایی با کاراکترهای سریال طنز بچه محل هستند، این گفتار سرویس هنری روزیاتو، شما را با عوامل سریال بچه محل آشنا می کند.

  بچه محل عموپورنگ را باید کلکسیونی از کاراکترهایی دانست که قبلا آن ها را در «بالش‌ها»، «محله گل و بلبل» و «بوستان دوستان» دیده بودیم و شنیده بودیم. دنیای رنگارنگ و جذابی که تلاش می کند تا فضای خنده پسا کرونایی را در شبکه ۲ رقم بزند. لوکیشن سریال بچه محل، حوالی پل آزادگان تهران است.

  عمو پورنگ بیش از ۳۱۰۰ پست در اینستاگرامش گذاشته و قریب به ۲.۵ میلیون دنبال کننده دارد. اگر درباره سربالا در بچه محل و دیگر کاراکترهای این سریال طنز کودکانه، دنبال اطلاعات تکمیلی هستید، اینستاگرام عمو پورنگ را در نظر داشته باشید.

  سریال بچه محل، نام یک مجموعه طنز کودکانه است که از بهار ۱۳۹۹ شمسی روی آنتن شبکه ۲ سیما آمده است و سابقه پخش آن به هفته نخست اردیبهشت ماه امسال باز می گردد. داستان سریال طنز کودکانه بچه محل که شاهد حضور و نقش آفرینی سربالا خان هستیم، در یک محله اتفاق می افتد که اهالی آن، ماه سوم پس از دوران سخت کرونا را سپری می کنند.

  سربالا در بچه محل

  فردی که در سریال به عنوان داداش خان نامیده می شود، مخترع است. وسیله ای می سازد که با فرکانسی، از راه دور، هدایت می شود. متاسفانه، فرکانس این دستگاه، روی زندگی اهالی محله، تاثیر منفی گذاشته و به همین خاطر، عمو پورنگ و اهالی محل، تصمیم میگیرند که از این وسیله در ورزش صبحگاهی استفاده کنند. این سریال طنز کودکان تلاش می کند تا سبک زندگی درست و اصول رعایت آداب اجتماعی را به کودکان و نوجوانان آموزش دهد.

  مثل درست مصرف کردن آب، نریختن زباله در طبیعت و مسائلی در حوزه پسماند. موضوعی که جامعه امروز ایران، فارغ از دنیای طنز کودکانه نیز به آن نیاز دارد چون ما ایرانیان برای طبیعت این سرزمین اهورایی، ارزش زیادی قائل نیستیم و آتش سوزی های این روزهای زاگرس، مشتنی نمونه خروار است.

  سربالا در بچه محل

  از سربالا در بچه محل تا گلدون خان

  تهیه کننده سریال بچه محل عمو پورنگ، مسلم آقاجانزاده است و نویسندگی و کارگردان اثر با احمد درویشعلی پور است. بازیگران سریال بچه محل عمو پورنگ به شرح زیر است:

  کاراکتر سربالا در بچه محل

  ایمان صفا متولد ۳۰ آذر سال ۱۳۶۲ در تهران است. او مجرد است و اکنون در شبکه ۲ یکی از نقش های سریال بچه محل عمو پورنگ را در اختیار دارد. ایمان صفا یک خواهر دارد و کار خود را با تئاتر آغاز کرد. در سریال عملیات ۱۲۵ محمد حسین لطیفی، نقش آفرینی کرده و در ۳ فصل سریال بود. به او بارها پیشنهاد شده که بینی خود را جراحی کند. اما گفته که چهره اش را دوست دارد. به میمیک چهره خود توجه داشته و به سلامت روح و جسم، آگاه است.

  سربالا در بچه محل

  اگر شما هم بیننده این سریال هستید، نظر خود را درباره نقش سربالا در بچه محل و دیگر کاراکترها از طریق کامنت ارائه کنید. کاراکتر سربالا در بچه محل را در اینستاگرام در هشتگ بچه محل دنبال کنید.

  منبع مطلب : rooziato.com

  مدیر محترم سایت rooziato.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بچه‌محل

  بچه‌محل

  بچه‌محل یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به سبک کمدی-درام خیال‌پردازی موزیکال است که توسط مسلم آقاجان‌زاده برای شبکه دو ساخته شده‌است و داریوش فرضیایی در نقش عموپورنگ، نقش اول آن را ایفا می‌کند. این مجموعه دنباله مجموعه محله گل و بلبل است که مانند همین برنامه در شبکه دو پخش شد. فیلم‌برداری مجموعه در سوله‌ای در تهران و در حوالی دهکده المپیک انجام می‌گیرد. پخش نخستین فصل این مجموعه در اردیبهشت ۱۳۹۹ آغاز شد و در خرداد ۱۳۹۹ به پایان رسید. فصل دوم نیز از خرداد ۱۳۹۹ تا مرداد ۱۳۹۹ پخش شد. پخش سومین و آخرین فصل نیز از ۲۷ مهر آغاز شد.

  زمانی که فصل سوم مجموعه محله گل و بلبل به پایان رسید، اعلام شد فصل دیگری از این مجموعه تولید نخواهد شد. اما گروه بازیگرانش در شبکه خواهد ماند. زمانی که دنیاگیری کروناویروس آغاز شد، این گروه دوباره مشغول به کار شد و تولید برنامه‌ای آموزشی برای گروه سنی کودک و نوجوان در زمان دنیاگیری آغاز کرد. به گفته روزنامه جوان بچه‌محل یکی از برنامه‌های پربیننده در فصل بهار ۱۳۹۹ بوده‌است. بعضی از انتقادات در خصوص شخصیت‌پردازی یکی از نقش‌های این سریال مطرح شده‌است.

  عناصر داستان[ویرایش]

  پیرنگ[ویرایش]

  سه ماه از سپری شدن دنیاگیری کروناویروس می‌گذرد و اهالی محله گل و بلبل دوباره به زندگی عادی‌شان برگشته‌اند. اما هنوز رفتارهای مراقبتی در آنها مشخص است.

  داداش جان برادر نون خالی خور و نون خیلی خور، مرد اسباب‌بازی ساز و اسباب‌بازی فروشی است که به تازگی به محله نقل مکان کرده و همچنین از حامیان سرسخت محیط زیست است. او به همراه عمو پورنگ تلاش می‌کند که همه اهالی محله را تبدیل به محافظان محیط زیست کند. آنها در تلاشند تا پویش همیاران محیط زیست را به کمک بچه‌ها راه اندازی کنند.[۱]

  او همچنین دستگاهی اختراع کرده که از راه دور کار می‌کند و تأثیرات منفی بر اهالی گذاشته؛ بنابراین اهالی تصمیم می‌گیرند از دستگاه برای ورزش صبحگاهی استفاده کنند.[۲]

  بچه‌محل در قالب یک مجموعه تلویزیونی، ماجراهایی را با بررسی سلیقه‌ها و برخلاف آسیب‌ها برای کودکان نمایش می‌دهد.[۱]

  شخصیت‌ها[ویرایش]

  عمو پورنگ، مجری برنامه کودک و قهرمان مجموعه است. او به همراه، پدرش ایاز که رئیس شورای محله نیز است، مادرش نیاز که خانه‌داری می‌کند و پدربزرگش گیل خان که مغازه دار است در محله‌ای به نام گل و بلبل زندگی می‌کند. بعداً خواهر پورنگ، پوپک که دارای ۵ لیسانس است و دایی پورنگ، منوچهر که پرنده فروش و اینفلوئنسر است به آنها می‌پیوندند.

  آقای خوشحال و نون خالی خور نانواهای محله هستند. نون خالی خور به همراه برادرش، داداش جان زندگی می‌کند. داداش جان اسباب‌بازی سازی است که فرزندی عروسکی به نام سربالا ساخته‌است و همراه با آنها زندگی می‌کند و خان داداش سربالا یعنی بالا بالا به جمع آنها می پیوندد

  گلدون خان و بلبل خان نگهبانان و آشپزان رستوران محله هستند. خواهرشان گلنار و شوهرش راحت باش مدیریت رستوران محله را برعهده دارند. بعداً پدرشان نگهدار نیز به محله آمد و مدیریت رستوران را از آن خود کرد. همچنین برادرشان چه‌چهه نیز به نمایندگی از پدرشان برای نظارت کارها به آنها پیوست.

  تولید[ویرایش]

  ایده و توسعه[ویرایش]

  پس از اینکه سومین و آخرین فصل محله گل و بلبل به پایان رسید، این برنامه کنسل شد و گفته شد فصل چهارمی درکار نخواهد بود ولی گروه بازیگرانش هنوز در شبکه باقی خواهد ماند.[۳] پس از اینکه دنیاگیری کروناویروس شروع شد، این گروه تصمیم گرفت برای وقتی که کودکان در قرنطینه هستند برنامه‌ای شاد و مفرح برایشان تهیه کنند.[۴] به این ترتیب ایده تولید این برنامه شکل گرفت.

  عوامل تولید[ویرایش]

  تهیه‌کننده و کارگردان مجموعه به ترتیب مسلم آقاجان‌زاده و احمد درویش‌علی‌پور هستند. آنها قبلا با فرضیایی، متقیان، سهیلی و شفیعی همکاری‌های زیادی انجام داده‌اند.[۴]

  فیلم‌برداری مجموعه بچه‌محل در پشت سوله‌ای حوالی پل آزادگان و محله دهکده المپیک انجام می‌گیرد.[۵] فیلم‌برداری محله گل و بلبل نیز قبلا در این مکان صورت می‌گرفت.[۶] فیلم‌بردار این مجموعه نیز مانند محله گل و بلبل، محمود صالحی است.[۴]

  آهنگساز این مجموعه مهرداد نصرتی است که آهنگساز محله گل و بلبل نیز بود.[۴]

  بازیگران[ویرایش]

  به دلیل اینکه مجموعه بچه‌محل دنباله‌ای بر مجموعه تلویزیونی محله گل و بلبل است، بیشتر بازیگران محله گل و بلبل در این مجموعه حضور دارند.

  قرار بود در این مجموعه بازیگران سرشناسی به عنوان بازیگر مهمان در این مجموعه حضور پیدا کنند. که از آنها می‌توان به حمید لولایی و شهین تسلیمی اشاره کرد.

  در فصل دوم یک روحانی به نام محمد محمدی به جمع بازیگران این پیوست.[۷] این روحانی قبلا در برنامه کتابخانه پورنگ حضور پیدا کرده‌بود.[۸]

  پخش[ویرایش]

  هر سه فصل این مجموعه در سال ۱۳۹۹ و از شبکه دو سیما پخش شده‌است. فصل اول این مجموعه قرار بود نوروز ۹۹ پخش شود، اما فیلم‌برداری آن به دلیل کرونا در موعد مناسب به پایان نرسید و پخش آن در ۷ اردیبهشت ۹۹ شروع شد[۴] و در ۱۲ خرداد همان سال به پایان رسید.[۲۰] فصل دوم این مجموعه در ۳۱ خرداد شروع شد[۲۰] و در ۲۸ مرداد به پایان رسید.[۱۰] البته به دلیل متوقف شدن فیلم‌برداری، در بعضی از موعدهای پخش، قسمت‌های قدیمی‌تر بازپخش شد.[۲۱] پخش فصل سوم نیز از ۲۷ مهر آغاز شد.[۹]

  نقد و نظر[ویرایش]

  به گفته روزنامه جوان مجموعه بچه‌محل یکی از پربیننده‌ترین و پرمخاطب‌ترین در برنامه‌های گروه سنی کودک و نوجوان و حتی بزرگسالان در بهار ۱۳۹۹ است.[۲۲] اما با این وجود انتقاداتی هم به این مجموعه وارد شده‌است.

  خبرگزاری فارس دکورهای شاد، حضور کودکان، توجه به آموزش، کارکرد خانواده و حضور در اجتماع را از محاسن این مجموعه دانست و شخصیت‌هایی با کارکرد نامشخص را از ایراد مجموعه دانست.[۲۳] به عقیده روزنامه جوان سرپرست شخصیت سربالا همجنس‌گرایی را ترویج می‌کند که نیز خودش فردی دوجنسیتی است، که با عقب زدن موهایش نقش زنانه و با رفتار پدرانه اش نقش مردانه ایفا می‌کند، شخصیتی که به خالقش بامان - ترکیب مامان و بابا - می‌گوید. این روزنامه دلیل دست روی دست گذاشتن صدا و سیما برای این نقش را بی‌پولی دانست.[۲۴] درویش‌علی‌پور این کار را یک شوخی توضیح داد که برای جذابیت کار استفاده کرده‌اند.[۷]

  خبرگزاری فارس همچنین از موسیقی این مجموعه انتقاد کرد و آن را مبتذل دانست.[۲۳]

  منابع[ویرایش]

  پیوند به بیرون[ویرایش]

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  مدیر محترم سایت fa.wikipedia.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  سلام

  اسمه کسی که صدای بالابالا رو درمیاره رو ننوشتن؟

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  سلام

  اسمه کسی که صدای بالابالا رو درمیاره رو ننوشتن؟

  Saya 1 ماه قبل
  0

  چرا نگفتی بالا بالا کیه؟

  مریم 2 ماه قبل
  0

  بچه محل عالی عالی من که دوسش دارم

  نیایش 3 ماه قبل
  0

  سلام من نیایش هستم و از بچه محل لذت می برم من همیشه شب ها و روز ها نگاه می کنم

  پرنیان 3 ماه قبل
  3

  خیلیییییییی قشنگه بچه های من و خودم عاشقشیم . حتی تکرارش رو هم نگاه میکنیم

  ساحل 3 ماه قبل
  -1

  اعاشق بچه محل هستم خيلى عالى است

  معصومه رشید 4 ماه قبل
  -1

  بچه محل عالیه من ۱۵ سال دارم و هنوز هم نگاهش میکنم من عاشق عمو پورنگ و سریال بچه محل هستم سپاس از کارگردان این برنامه خوب و عالی بسیار ممنونم

  رقیه 4 ماه قبل
  -1

  بچه محل خیلی خوبه به شما توصیه میکنم حتما حتما نگاه کنین من با اینکه ۹ سالمه نگاه میکنم

  -1
  به تو چه 1 ماه قبل

  ربطی نداره که میگی چون من نه سالمه میبینم منم دوازده سالمه اگه نشون نده خونه رو رو سرم خراب میکنم و اینکه من مامانم سی و سه سالشه میبینه

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  این برنامه فوق العاده قشنگه

  مهدی 5 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید