در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  بازیهای پرسپولیس در لیگ بیستم

  1 بازدید

  بازیهای پرسپولیس در لیگ بیستم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  برنامه کامل بازی های پرسپولیس در لیگ برتر 99/1400 فصل بیستم | بتاکاپ

  برنامه کامل بازی های پرسپولیس در لیگ برتر 99/1400 فصل بیستم | بتاکاپ

  تاریخ و ساعت بازی های پرسپولیس در لیگ برتر ۹۹/۱۴۰۰ پس از قرعه کشی لیگ برتر مشخص شد. در ادامه توجه شما را به برنامه کامل بازی های پرسپولیس در لیگ بیستم فصل ۹۹/۱۴۰۰ جلب می نمائیم.

  فهرست لیست اسامی بازیکنان پرسپولیس

  جدول لیگ برتر ۹۹

  برنامه کامل بازی های پرسپولیس در لیگ بیستم فصل ۹۹/۱۴۰۰

  برنامه بازی های پرسپولیس در لیگ برتر با توجه به اعلام سازمان لیگ مشخص می شود و تاکنون تاریخ و ساعت بازیهای پرسپولیس تا هفته چهارم لیگ برتر اعلام شده است. و سایر تاریخ ها و ساعتها تقریبی است.

  تاریخ و ساعت بازی های پرسپولیس لیگ بیستم فصل ۹۹/۱۴۰۰

  برنامه کامل بازی های پرسپولیس در لیگ برتر 99/1400 فصل بیستم

  هفته اول … سایپا – پرسپولیس
  هفته دوم  … پرسپولیس – نفت آبادان
  هفته سوم: نفت مسجدسلیمان – پرسپولیس
  هفته چهارم: پرسپولیس – شهرخودرو
  هفته پنجم: نساجی – پرسپولیس
  هفته ششم: پرسپولیس – ذوب آهن
  هفته هفتم: سپاهان – پرسپولیس
  هفته هشتم: استقلال – پرسپولیس
  هفته نهم: پرسپولیس – مس رفسنجان
  هفته دهم: گل گهر سیرجان – پرسپولیس
  هفته یازدهم: پرسپولیس – فولاد
  هفته دوازدهم: آلومینیوم اراک – پرسپولیس
  هفته سیزدهم: پرسپولیس – ماشین سازی
  هفته چهاردهم: تراکتور – پرسپولیس
  هفته پانزدهم: پرسپولیس – پیکان

  برنامه بازی های استقلال در لیگ بیستم

  منبع مطلب : betacup.net

  مدیر محترم سایت betacup.net لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  برنامه کامل پرسپولیس برای لیگ بیستم

  برنامه کامل پرسپولیس برای لیگ بیستم

  به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان تهرانی لیگ برتر را همچنان در قامت مدافع عنوان قهرمانی آغاز می‌کنند. آن ها این بار نیز چند هفته بسیار سخت را در اواسط لیگ خواهند داشت اما مثل لیگ نوزدهم، بازی پایانی این تیم در پایتخت خواهد بود و آن ها این فرصت را دارند که در صورت برگزاری با تماشاگر مسابقات، قهرمانی را در تهران جشن بگیرند.

  * پنج هفته نخست؛ تقابل جذاب با رحمتی


  پرسپولیس در دو هفته اول میزبان خواهد بود؛ آن ها ابتدا برابر تیم سایپا صف آرایی می‌کنند که آخرین حریف تیم در لیگ گذشته بود. سپس تیم یحیی گل محمدی اولین بازی خود در ورزشگاه آزادی را مقابل نفت آبادان انجام می‌دهد و بعد نوبت به نفت مسجدسلیمان می‌رسد. تقابل با شهرخودرو که مهدی رحمتی را روی نیمکت دارد در ورزشگاه آزادی خواهد بود و بازی با نساجی در شهید وطنی.

  اولین بازی پرسپولیس در لیگ بیستم یادآور تقابل این تیم با سایپا در هفته آخر لیگ نوزدهم است؛ جایی که علی علیپور برای آخرین بازی در لیگ برتری پیراهن پرسپولیس را برتن کرد.

  * پنج هفته دوم؛ بازی های حساس در پایتخت


  از هفته شش بازی های سخت تر پرسپولیس آغاز می‌شوند؛ تقابل ذوب آهن با رحمان رضایی مدافع میانی سابق سرخ ها با یحیی گل محمدی زوج اسبق او در تیم ملی جالب توجه خواهد بود. سپس آن ها دوباره در پایتخت به مصاف تیم اصفهانی دیگری می‌روند و بعد نوبت به استقلال خواهد رسید. در هفته نهم و دهم نیز دو تیم با انگیزه کرمانی یعنی مس و گل گهر رودرروی سرخ ها قرار می‌گیرند که دوئل یحیی با قلعه نویی جالب توجه خواهد بود.

  دربی پایتخت در هفته هشتم برگزار می‌شود؛ نبرد انتقامی سرخ ها با استقلالِ محمود فکری.

  * پنج هفته سوم؛ از نکونام تا علیمنصور!


  در هفته یازدهم پرسپولیس در تهران میزبان فولاد خواهد بود. سپس آلومینیوم اراک با رسول خطیبی از قهرمان ایران میزبانی می‌کند و بعد تقابل با ماشین سازی انجام خواهد شد. پس از این بازی پرسپولیس می‌تواند با حریفش راهی تبریز شود چرا که بازی قبل از هفته پایانی، با تراکتورِ علیمنصور خواهد بود. هفته آخر لیگ نیز تقابل پرسپولیس با پیکان است که در بازی رفت ورزشگاه آزادی میزبان آن خواهد بود و در بازی برگشت احتمالا استادیوم شهر قدس.

  رویای هواداران پرسپولیس این است که در آخرین بازی فصل، سیدجلال حسینی در همین استادیوم (شهر قدس) برای پنجمین بار متوالی، جام را بالای سر ببرد.

  برنامه کامل پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ بیستم:


  هفته اول: سایپا - پرسپولیس 
  هفته دوم: پرسپولیس  - نفت آبادان 
  هفته سوم: نفت مسجد سلیمان - پرسپولیس  
  هفته چهارم: پرسپولیس  - شهرخودرو
  هفته پنجم: نساجی - پرسپولیس 
  هفته ششم: پرسپولیس  - ذوب آهن 
  هفته هفتم: پرسپولیس  - سپاهان
  هفته هشتم: استقلال - پرسپولیس 
  هفته نهم: پرسپولیس  - مس رفسنجان 
  هفته دهم: گل گهر سیرجان - پرسپولیس 
  هفته یازدهم: پرسپولیس  - فولاد
  هفته دوازدهم: آلومینیوم اراک - پرسپولیس 
  هفته سیزدهم: پرسپولیس  - ماشین سازی 
  هفته چهاردهم: تراکتور - پرسپولیس  
  هفته پانزدهم: پرسپولیس  - پیکان

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان بازی های عقب افتاده پرسپولیس در لیگ بیستم

  زمان بازی های عقب افتاده پرسپولیس در لیگ بیستم

   سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفتگو با برنامه فوتبال برتر در مورد تاریخ و نحوه برگزاری بازی های عقب افتاده پرسپولیس در لیگ برتر صحبت هایی را مطرح کرد.

  مهدی در مورد سخت شدن برنامه ریزی بازی های لیگ برتر گفت: ما هفته هفتم را به پایان رسانده ایم و قصد داریم وارد هفته هشتم بشویم. 15 روز فاصله میان هفته اول و دوم به وجود آمد که به دلیل تعطیلات قرطنینه به وجود آمد. در طول هفته دوم تا هفته سوم فقط 4 بازی های پرسپولیس به تعویق افتاد. ما یک برنامه زمان بندی ناهمگون داشتیم که قطعا بر روی جدول تأثیرگذار است.

  او در مورد اینکه تیمی مانند استقلال 13 روز بازی انجام نمی دهد، گفت: ما از این اختلافات 5 تا 10 روزه برای بعضی از تیم ها داریم. امشب به یک برنامه کلی رسیدیم و زمان بندی ما در پایان لیگ برای همه تیم ها همزمان خواهد بود. دیدارهای معوقه به تدریج به هفته های آینده منتقل می شود و به همین ترتیب از بازی های معوقه کاسته می شود. اما تا حد امکان سعی می کنیم بحث تداوم و توالی هفته ها را رعایت کنیم.

  او ادامه داد: تمام تیم ها در فاصله 5 روز بازی می کنند یعنی به غیر از پرسپولیس حداقل زمان بازی تیم ها 5 روز است. بخاطر پرسپولیس این تنش به جدول وارد شده ولی تیم ها در فاصله حداقل 5 روز بازی می کنند اما بعضی مواقع بالاتر از 5 روز داریم ولی سعی کرده ایم این همگنی را رعایت کنیم. جدول بازی های ما متوالی است ولی از لحاظ زمان بندی همگن نیست.

  مهدی درخصوص زمان برگزاری زمان دیدار پرسپولیس و ذوب آهن گفت: پرسپولیسی ها باید به واسطه تأخیراتی که بخاطر حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا داشته، باید همکاری کند.

  وی در مورد زمان برگزاری بازی پرسپولیس و سپاهان گفت: این بازی قبل از شهرآورد تهران برگزار می شود و قاعدتا یکی دو بازی استقلال می ماند. بعضی از تیم ها 4 روز استراحت می کنند و بعضی هم  6 روز استراحت می کنند. ما این کار را انجام داده ایم تا توالی انجام بازی ها را رعایت کنیم تا تیم ها به هم برسند

  مهدی در مورد برگزاری دربی نیز گفت: پرسپولیس پس از بازی با نساجی، به مصاف ذوب و آهن و سپاهان می رود و سپس شهرآورد برگزار خواهد شد. اجازه بدهید تاریخ برگزاری شهرآورد را اعلام نکنم چون ابهام کوچکی در این باره وجود دارد ولی توالی تقریبا به همینگونه است و این یک برنامه تخمینی است.

  رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پایان گفت: فرآیند اصلی ما انجام بازی های معوقه پرسپولیس است. تیم هایی که با پرسپولیس بازی دارند، بازی های خود آن تیم ها در آن هفته به تأخیر می افتد و این اتفاق به ناچار رخ داده و کاری نمی شود کرد.

  منبع مطلب : www.afkarnews.com

  مدیر محترم سایت www.afkarnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید