توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ایده عکس ماهگرد نوزاد پسر در منزل

  1 بازدید

  ایده عکس ماهگرد نوزاد پسر در منزل را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ایده عکاسی از نوزاد پسر در مناسبت های مختلف

  ایده عکاسی از نوزاد پسر در مناسبت های مختلف

  ایده عکس از نوزاد پسر در مناسبت های مختلف- چندماهمه

  چندماهمه / عکاسی – همان طور که قبلا اشاره کردیم برای عکس نوزاد پسر نباید خود را به رنگ یا وسایل خاصی محدود کنید. آزادانه انتخاب کنید و عکس‌هایی بگیرید که با دیدن آنها لذت ببرید. در اینجا مدل و ایده های متنوع از عکس نوزاد پسر آورده شده است که در مناسبت های مختلف و مراحل رشد از آنها گرفته شده است. 

  ایده عکاسی از نوزاد پسر در رویدادهای مهم زندگی

  می توانید از همه مراحل رشد فرزندتان از نوزادی تا کودکی عکس‌های زیبایی بگیرید. مثلا برای اولین دندان، اولین غلتیدن، اولین نشستن و راه راه رفتن. در این مواقع کودک نیز به خاطر پیشرفتی که داشته و کار جدیدی که یاد گرفته بسیار شاد است و موقعیت خوبی برای عکاسی است.

  اسباب بازی های مورد علاقه او را دورش بچینید و کار جدیدش را روی تخته بنویسید یا پارچه خاطره های او را آویزان کنید و کار جدیدش را روی آن مشخص کنید.

  ایده عکس نوزاد پسر در مراحل مهم رشد - چندماهمه

  وقتی برای اولین بار راه می رود می توانید با کفش‌هایی که برایش خریده اید تم زیبایی درست کنید و عکس بگیرید.

  ایده عکس نوزاد پسر در مراحل مهم رشد - چندماهمه

  پسربچه ها خیلی فعال و پرجنب و جوش هستند و ممکن است برای گرفتن یک عکس خوب مدتها معطل شوید. یکی از اسباب بازی های مورد علاقه اش را به او بدهید تا حواسش پرت شود و آرام بگیرد. بعد به راحتی عکاسی کنید.

  ایده عکس نوزاد پسر در مراحل مهم رشد - چندماهمهتخته سیاه فلش برند چندماهمه

  دوست داشتنی ترین ایده برای عکاسی پسرانه، ایده های ورزشی و اسپرت است. خوشبختانه اتفاقات وزشی متنوعی درحال رخ دادن است که می‌توانید برای هرکدام از آنها تم های زیبا درست کنید و عکس بگیرید.

  لباس ورزشی، پرچم، توپ و کمی خلاقیت همه چیزی است که شما برای گرفتن یک عکس زیبا به آن نیاز دارید.

  ایده عکس نوزاد پسر در مراحل مهم رشد - چندماهمه

  عکس اولین روز تولد نوزاد از عکس های خاص و به یادماندنی خواهد بود. با پارچه های عکاسی خاطره ها می توانید این عکس را به زیبایی در خانه بگیرید.

  ایده عکس نوزاد پسر در مراحل مهم رشد - چندماهمه

  ایده عکس نوزاد پسر در مراحل مهم رشد - چندماهمه

  غلتیدن، نشستن و چهار دست و پا راه رفتن از مهمترین پیشرفت های زندگی نوزادان است. با تزیینات ساده زمینه می‌توانید از این لحظات تکرار نشدنی عکس و فیلم های زیبا بگیرید.

  ایده عکس نوزاد پسر در مراحل مهم رشد - چندماهمه

  ایده عکس نوزاد پسر در مراحل مهم رشد - چندماهمهپارچه عکاسی خاطره

  ایده عکس نوزاد پسر در مراحل مهم رشد - چندماهمه

  برای جشن دندونی‌نوزاد می توانید از گیفت‌های دندونی، کیک و تزئینات با نماد دندون استفاده کنید. همچنین می‌توانید روی تخته سیاه اطلاعات تاریخ و سن کودک را بنویسید و عکس بگیرید.

  ایده عکس نوزاد پسر در مراحل مهم رشد - چندماهمه

  ایده های جالب برای تزیین جشن دندونی نوزاد را در مجله چندماهمه ببینید.

  ایده عکس از نوزاد پسر در جشن دندونی- چندماهمه

  تخته سیاه گچی و مکعب تاریخ شمار موجود در تصویر را از فروشگاه آنلاین چندماهمه تهیه کنید.

  در همه خانه ها وسایل آشپزی وجود دارد. با همین وسایل می توانید عکس های جالب از اولین غذا خوردن کودک خود ثبت کنید. ظرف غذای کودک، قاشق و چنگال و چندتا از خوراکی های مورد علاقه نوزاد را با چیدمان مناسیب کنار هم قرار دهید. روی تخته سیاه نام غذا و تاریخ شروع غذا خوردن را بنویسید و عکس بگیرید.

  ایده عکس از نوزاد پسر - چندماهمه

  ایده های جذاب عکاسی از پدر و مادر و کودک در بهار

  مدل عکس های مناسبتی از نوزاد پسر

  عید نوروز یک مناسبت عالی برای عکاسی است. با سفره هفت سین، فضای سبز و پرشکوفه و تزئینات بهاری می‌توانید زمینه های متفاوت برای عکس نوزاد خود داشته باشید. ایده های زیبا عکاسی از کودک در بهار و نوروز در منزل را در مجله چندماهمه ببینید.

  مدل عکس های مناسبتی از نوزاد پسر نوروز - چندماهمه

  چراغ ریسه ای تزیینی

  تم بهار و عید نوروز چندماهمه یک ایده عالی برای عکاسی از نوزاد در خانه است. شکوفه های بهاری و حوض ماهی این تم طراوت و زیبایی بهار را به عکس شما می آورد.
  عکاسی در خانه برای مادران ساده تر است زیرا نگران سرما و گرما و بیماری های مختلف نیستند و به سادگی می توانند در خانه عکس های متعدد و زیبایی بگیرند. می توانید برای عکس نوزاد پسر از پارچه های ماهگرد نیز استفاده کنید.

  مدل عکس های مناسبتی از نوزاد پسر نوروز - چندماهمهتم عکاسی عید نوروز و بهار

  مدل عکس های مناسبتی از نوزاد پسر نوروز - چندماهمه

  ولنتاین روز عشق و دوست داشتن است و چه چیزی می تواند دوست داشتنی تر از فرزند باشد. باتم عاشقانه و ولنتاین می توانید عکس‌های زیبا و رمانتیک از نوزاد و کودکان بگیرید.

  ایده های زیبا برای تزیین عکس ولنتاین نوزاد

  ایده های عکس فصلی از نوزاد پسر

  با توجه به فصل های سال با چند تزیین ساده می توانید از بچه ها عکس بگیرید. مثلا در پاییز، برگ و میوه های پاییزی به تنهایی می‌تواند یک تم پاییزی زیبا برای عکاسی باشد. اگر هنور نمی دانید چگونه تم پاییزی بپینید از مقاله عکس‌های پاییزی نوزاداندیدن کنید.

  مدل عکس از نوزاد پسر پاییزی - چندماهمهپارچه عکاسی ماهگرد کلاسیک

  مدل عکس از نوزاد پسر پاییزی - چندماهمه

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  عکس های زیبای ماهگرد نوزادان با تم یلدا و پاییز

  با چیدمان برگ سبز و گل‌های رنگی بهار و تابستان را به عکس های خود بیاورید. می توانید عکس بهاری خود را در باغ یا زیر درختان پرشکوفه بگیرید.

  مدل عکس از نوزاد پسر - چندماهمه

  اگر در اطراف شما مزارع گندم وجود دارد، به راحتی می توانید یک تم عکاسی تابستانی داشته باشید.

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  تم عکاسی ماه رمضان در همه خانه ها وجود دارد. قرآن، جانماز، سجاده و چند ظرف از خوراکی های متنوع می‌تواند یک تم عکاسی برای ماه رمضان باشد.

  پارچه ماهگرد شاخه زیتون

  حتی اگر هیچ مناسبت خاصی در پیش ندارید می‌توانید برای ماهگرد ها، سفرها و حتی روزهایی که احساس می کنید کودک شما سرحال و شاد است عکس های زیبا از او بگیرید.

  ایده عکس از نوزاد پسر - چندماهمه

  ایده عکس از نوزاد پسر - چندماهمه

  تخته سیاه فانتزی برند چندماهمه

  اگر دوست دارید ایده های بیشتری برای عکاسی از پسربچه ها بگیرید می توانید از مقاله مدل عکس نوزاد پسر برای ماهگردهای تولد دیدن نمایید.

  با محصولات خاطره ساز چندماهمه راحت و ارزان از کودک خود عکس بگیرید.

  منبع مطلب : chandmahame.com

  مدیر محترم سایت chandmahame.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مدل عکس نوزاد پسر برای ماهگردهای تولد

  مدل عکس نوزاد پسر برای ماهگردهای تولد

  ایده عکس نوزاد پسر - چندماهمه

  چندماهمه / عکاسی – اگر دوست دارید از نوزاد پسر خود عکس های زیبا و به یاد ماندنی بگیرید به جای درستی آمده اید. در اینجا به شما نشان می دهیم که چطور می توانید با ساده ترین وسایل از نوزاد در ماهگرد ها و مناسبت های مختلف عکس های زیبا و حرفه ای بگیرید.
  برای تزیین عکس نوزاد پسر معمولا از توپ، اسباب بازی ماشین و هواپیما، لباس های ورزشی و کت و شلوار و کراوات استفاده می‌شود.

  عکس نوزاد پسر برای ماهگردها مدل مجلسی

  برای عکس نوزاد پسر یکی از ایده های جذاب و محبوب پوشاندن لباس های مجلسی مثل کت و شلوار، جلیقه، کراوات و پاپیون است. ابتدا نوزاد را برای عکاسی آماده کنید (چگونه نوزاد را برای عکاسی آماده کنیم؟).
  سپس لباس های او را بپوشانید. کمی با نوزاد بازی کنید تا چهره او شاد و خندان شود. او را روی پارچه عکاسی ماهگرد قرار دهید و عکاسی را شروع کنید.

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمهپارچه عکاسی از نوزاد مدل ماهگرد شاخه زیتون

  می توانید اسباب بازی های مورد علاقه او مثل توپ های کوچک یا ماشین های رنگی را روی پارچه ماهگرد قرار دهید.

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمهپارچه عکاسی از نوزاد مدل ماهگرد کلاسیک

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  با کمک تخته سیاه گچی می توانید اطلاعات سن و وزن و مناسبت های مختلف را نیز در تصویر نشان دهید.تخته سیاه فلش موجود در این تصویر را از فروشگاه چندماهمه تهیه کنید.

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  اگر نوزاد شما پر جنب و جوش است و به راحتی نمی توانید از او عکس بگیرید، بهتر است لباس‌هایش پوشانده و او را بخوابانید. سپس او را در جای مناسب روی پارچه ماهگرد قرار دهید و عکاسی را شروع کنید. با تزیین پارچه می توانید عکس های زیباتری بگیرید.

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  اگر نوزاد شما می تواند به تنهایی بنشیند، یک مدل زیبا برای عکاسی ماهگرد این است که پارچه عکاسی را به دیوار آویزان کنید. نوزاد را جلوی پارچه بنشانید و از او عکس بگیرید. دور عدد ماهگرد را می توانید با روبان، گل یا وسایل سبک تزیین نمایید.

  توجه: اگر نمی خواهید پارچه را به دیوار وصل کنید می توانید دو عدد صندلی را کنار هم قرار دهید و پارچه ماهگرد نوزاد را از پشت صندلی روی آن آویزان کنید.

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  اگر شما پرمشغله هستید و فرصت زیادی برای تزیین زمینه عکاسی ندارید به راحتی می توانید در هر ماه با پارچه ماهشمار نوزاد مدل ونوس عکس های حرفه ای بگیرید.
  تنها کاری که باید انجام دهید این است که لباس‌های مورد نظر را به نوزاد دلبندتان بپوشانید و عدد ماهگرد را با تزیین ساده مشخص کنید.

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  آموزش تنظیم دوربین برای عکاسی نوزاد در خانه

  مدل عکس های فانتزی نوزاد با گل و حلقه تزیینی

  بعضی ها به اشتباه می گویند در عکس های پسرانه نباید از گل و رنگ‌های شاد مثل قرمز و صورتی یا بنفش استفاده کرد. اما می دانیم که گل ها باعث زیبایی و طراوت عکس می شوند، پس برای تزیین عکس نوزاد پسر نیز خود را محدود نکنید.

  با رنگ ها و گل های متنوع خاطرات زیبا و به یاد ماندنی ثبت کنید. گل و شکوفه‌ها بهترین نماد فصل بهار برای عکاسی هستند. با حلقه گل ها و حلقه های تزیینی زیبا دور عدد ماهگرد را تزیین کنید. نوزاد را روی پارچه یا جلوی پارچه قرار داده و عکس های گل گلی زیبایی از او بگیرید.

  چندماهمه چندین مدل حلقه گل زیبا مدل گل رزو حلقه مدل برگ زیتون برای عکاسی از نوزاد طراحی و تولید کرده است که به سادگی می توانید آن را تهیه کنید.

  علاوه بر گل‌ها برای تزیین عکس نوزاد پسر نیز می‌توانید از عروسک‌ها استفاده کنید. همه بچه‌ها به عروسک علاقه دارند و اینکه بگوییم پسر نباید عروسک داشته باشد حرف اشتباهی نیست. پس با افتخار عروسک های مورد علاقه کودکتان را در عکس‌ها قرار دهید.

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  استفاده از کلاه‎‌گیس های رنگی با کلاه های متنوع نیز یک ایده زیبا و بامزه برای عکاسی از نوزاد است.

  ۴ روش برای ساخت جایگاه عکس خانگی نوزاد

  مدل عکس های ماهگرد خلاقانه برای نوزاد پسر

  برای عکس نوزاد پسر اغلب از رنگ‌های آبی استفاده می کنند. اما بهتر است به رنگ‌های نارنجی و قرمز و ترکیب آنها با رنگ‌های دیگر هم فکر کنید. مهم این است که عکس های زیبایی از نوزاد بگیرید پس خود را به باورها و جنسیت محدود نکنید و آن طور که می‌خواهید عکس بگیرید.

  یک ایده زیبا برای عکاسی از نوزاد نوشتن خاطرات در تصاویر است که با تخته سیاه گچی چندماهمه به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  با لباس های سنتی شهر و یا قومیت خود می‌توانید عکس های زیبا و اصیل بگیرید. لباس های محلی کردستان، لرستان، شیراز در تن نوزاد بسیار زیبا و دوست داشتنی می شود. پس یکی از ماهگرد های نوزاد خود را به این موضوع عکاسی اختصاص دهید.

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  حتی با عکس های ماه های قبل نوزادتان می توانید یک تم عکاسی زیبا و جالب درست کنید.

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  ایده عکس از نوزاد پسر در مدل های شیک - چندماهمه

  برای نمایش عدد ماهگرد می‌توانید از قاب های چوبی استفاده کنید.

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمهپارچه ماهگرد مدل کلاسیک برای عکس خانگی نوزاد

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  اگر نوزادتان هنوز گردن نگرفته یا نمی تواند به تنهایی بنشیند می توانید از عروسک های بزرگ استفاده کنید. عروسک را روی پارچه قرار دهید و نوزاد را روی آن تکیه دهید.

  عکس نوزاد پسر در ماهگرد تولد - چندماهمه

  عکس نوزاد پسر با ایده های خلاقانه

  به خودتان ایمان داشته باشید. با دیدن عکس های متنوع و زیبا می توانید ایده های زیبا و خلاقانه برای عکاسی بدهید. در یک فضای ساده و خلوت با یک تخته سیاه گچی می توانید عکس های زیبایی بگیرید.
  روی تخته سیاه جمله های محبت آمیز، مناسبت عکاسی و هرچیز دیگری که دوست دارید بنویسید و از نوزادتان عکس بگیرید.

  ژست دونفره عکس نوزاد با مادر در منزل

  تخته سیاه گچی را می توانید به راحتی از فروشگاه چندماهمه تهیه کنید.

  ایده عکس از نوزاد پسر در مدل های شیک - چندماهمه

  ایده عکس از نوزاد پسر در مدل های شیک - چندماهمه

  ایده عکس از نوزاد پسر در مدل های شیک - چندماهمه

  عکس های زیبای خود را درآلبوم خاطرات کودکی قرار دهید و خاطره زیبای آن روز را در کنارش بنویسید. این بهترین راه برای جاودانه کردن خاطرات شیرین دوران کودکی فرزندتان است.

  ایده عکس از نوزاد پسر در مدل های شیک - چندماهمه

  ایده عکس از نوزاد پسر در مدل های شیک - چندماهمه

  یک ایده عالی برای تزیین عکس نوزاد پسر استفاده از پرچم و لباس های تیم های ورزشی است. این مدل عکس ها بسیار شاد و پرانرژی خواهد شد.

  مدل عکس از نوزاد پسر اسپرت - چندماهمه

  مدل عکس از نوزاد پسر اسپرت - چندماهمه

  بچه ها عاشق شخصیت های کارتونی هستند. می توانید برای عکس نوزاد پسر از لباس‌ها و تم های عکاسی قهرمانان داستان مثل بتمن، مرد عنکبوتی و سوپرمن استفاده کنید.

  ایده عکس از نوزاد پسر در مدل های شیک - چندماهمه

  برای دیدن ایده های جدید و خلاقانه عکس نوزاد پسر، از پیج شبکه های اجتماعی ما دیدن کنید:

  آدرس اینستاگرام چندماهمه
  کانال تلگرام چندماهمهکانال پینترست چندماهمه


  با محصولات خاطره ساز چندماهمه راحت و ارزان از کودک خود عکس بگیرید.

  منبع مطلب : chandmahame.com

  مدیر محترم سایت chandmahame.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید