در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اگر مخترع بودم چه چیزی اختراع میکردم

  1 بازدید

  اگر مخترع بودم چه چیزی اختراع میکردم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  گر مخترع بودم....

  من اگر مخترع بودم دستگاهی به نام « آنتی عصبانی » می ساختم .

  این دستگاهی است که هنگام عصبانیّت دست انسان را فشار می دهد تا یادآوری کند که نباید زود عصبانی شد .این دستگاه که با سوزنی به طول 7 سانتی متر به نخاع انسان وصل می شود هنگامی که فرد عصبانی می شود پیام را می گیرد و عکس العمل نشان داده و همانند کلیدی عمل کرده و باتری را که با نور خورشید شارژ می شود راه می اندازد و مانند یک گیره ی الکتریکی دست انسان را فشار می دهد . این فشار به صورتی وارد می شود که تا 4 روز جایش خوب نمی شود و اگر انسانی در روز بیش از 20 بار عصبانی شود دست خود را از دست خواهد داد .

  مطمئن باشید که روزی این دستگاه اختراع خواهد شد .

  مواظب باشید دست خود را از دست ندهید .

  دستگاه خاطره آور

  اگر مخترع بودم دستگاهی اختراع می کردم و اسمش را دستگاه خاطره آور می گذاشتم.برای اینکار یک چیزی همچون هدفون روی گوش می کردیم تا از طریق آن اشعه ای از راه گوشمان وارد مغز شود و شروع به شستشوی مغزشود .صفحه ای برای دستگاه درست می کردم که روی آن اعداد 0 تا 9 نوشته باشد و بقیه ی آن صفحه ی شفافی باشد ، تا هر تاریخی که روی آن وارد شود (مثلا تاریخ تولد خودم را روی آن تایپ می کردم )آن دستگاه فورا آن را نمایش دهد و بعد از قطع کردن ارتباط دستگاه با مغز آن هم ناپدید شود.

  اگرمن مخترع بودم دقت می کردم به وسایل دورو برم تا این وسایل را برای مردم وحتی خودم آسان تر کنم. مثلا:همین کامپیوتررابدون وصل کردن سیمی بفهمد در مغز من چه خبراست.یا ماشین رابدون نیاز به فرمان وبا حرکت دادن دست ها مشخص کرد که کجا برود.

  به نظرمن شما نبایدبگویید«اگرمن مخترع بودم»

  باید بگویید«من مخترع ام».والسلام...

  منبع مطلب : ahoozamene.blogfa.com

  مدیر محترم سایت ahoozamene.blogfa.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اگر من مخترع بودم...

  صبح همگی بخیر و شادی

  امروز میخوام یه انشا براتون بنویسم...

  اگه دقت کنید صفحه 70 کتاب فارسی بنویسیم را باید با انشایی درمورد اگر مخترع بودم...پر کنیم.

  امروز که بنده و دیگر دوستانم تعطیلیم یک انشا نوشتم.

  چون دوستان دیگرم میخواستند انشای منو بخونن تو وبم نوشتم.

  امیدوارم خوشتون بیاد:

                      به نام پروردگار هستی

  زمانی که کودکی بیش نبودم،آرزو داشتم مخترع شوم.هر روز چیزی میگفتم و در خیالم وسیله ای جدید میساختم.روزی که گرسنه بودم و دلم شکلات میخواس و مامانم میگفت ((نمیشه دندونات خراب میشه)) و بهم نمیداد،با خودم میگفتم((من باید ماشین ((غذا ساز))را بسازم،که هروقت گرسنه ام میشود به من آبنبات و شکلات بدهد.

  روز بعدکه باید به زور مادرم از حمام می آمدم بیرون با خود می اندیشیدم((من باید یک ماشین جدیدی بسازم که از من دفاع کند.اسمش را هم مدافع خواهم گذاشت.به وسیله ی آن میتوانم ساعت ها درون حمام و شهربازی و هر جایی که مامان و بابا میخواهند هر چه زودتر از آنجا بروندمن بمانم وخلاصه این ماشین از من دفاع کند.))همین طور روزها میگذشت و من در خیالات خود مخترعی بزرگ و مشهوری بودم و هر روز ماشینی جدید اختراع میکردم.حال که کمی بزرگتر شده ام و به کلاس پنجم رسیده ام،حال که میدانم باید درس بخوانم تا مخترع شوم،حال آرزو دارم که ماشینی بسازم که نگذارد من و دوستانم از یکدیگر جدا شویم،ماشینی بسازم که آموزگار عزیزم را با ما پایه به پایه همراه ما بیاورد و دیگر هیچ...

  منبع مطلب : oooha.blogfa.com

  مدیر محترم سایت oooha.blogfa.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : مثلا من اگر مخترع می شودم یه ماشین می ساختم که هر چه قدر دوست داشتم بدونی که پولی بدم هر چه قدر که دوست دارم بهم پول بده

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  بیتا 4 روز قبل
  1

  خیلی گو هستین

  F❤R 1 ماه قبل
  0

  خوب بود ولی خیلی جالب نبود

  کامپیوتر 1 ماه قبل
  -1

  خیلی هم خوب نبود

  علی 2 ماه قبل
  -1

  ای بدک نبود

  مهیار 2 ماه قبل
  -1

  ماشین زمان😙😙😙😙

  0
  مهیار 2 ماه قبل

  راست میگه

  ناشناس 2 ماه قبل
  4

  مثلا من اگر مخترع می شودم یه ماشین می ساختم که هر چه قدر دوست داشتم بدونی که پولی بدم هر چه قدر که دوست دارم بهم پول بده

  رها 2 ماه قبل
  0

  خوب بود

  mahya 3 ماه قبل
  1

  یڪ ماشین زمان مي ســـاختمـ😍

  1
  مهیار 2 ماه قبل

  راست میگه😊

  مهدی 3 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید