توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انشا در مورد تقلب در فضای مجازی

  1 بازدید

  انشا در مورد تقلب در فضای مجازی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  انشا طنز با موضوع تقلب

  درس کده


  من یک انشا طنز با موضوع تقلب در امتحان نوشتم که امیدوارم خوشتون بیاد، شما هم انشا خودتونو در قسمت دیدگاه ها بنویسید تا دوستان استفاده کنند.

  اسم امتحان که میاد ناخوداگاه به یاد تقلب می افتم ، البته فقط من اینطوری نیستم ، خیلی ها مثل من هستند و به محض اینکه اسم امتحان میاد به فکر تقلب می افتند. من وقتی سر جلسه امتحان هستم و چیزی هم بلد نیستم که بنویسم ، استرس همه وجودمو فرا میگیره و با خودم میگم نکنه مراقب امتحان مچ منو بگیره و ابروم بره . البته در این مواقع ابرو خیلی مهم نیست و اون چیزی که مهمه یه صفر کله گندس. البته یک چیز هست که از صفر کله گنده هم بدتره ، و اون چیزی نیست جز اینکه بعد از امتحان همه میگن خاک تو سرت که عرضه یه تقلب هم نداشتی. به خاطر همین وقتی سر جلسه امتحان تقلب میکنم خیلی حواسمو جمع میکنم که مراقب مچ منو نگیره. من خیلی تقلب میکنم و اکثر مواقع موفق میشم که یک نمره قابل قبول بگیرم حتی یک دفعه از روی دوستم تقلب کردم و نمره من از دوستم بیشتر شد. فقط یک بار کتابو زیر میز گذاشته بودم و با ترس خیلی زیاد داشتم کتابو باز میکردم که مراقب از چهره ام متوجه شد ، اومد بالای سرم و کتابو ازم گرفت و با کمال خونسردی برگمو پاره کرد ، اونجا بود که طعم صفر کله گنده رو چشیدم.

  از این انشا نتیجه میگیریم که تقلب و امتحان از هم جدا نمیشوند و فقط باید با خونسردی تقلب کرد تا پله های ترقی را یکی یکی طی بکشیم.

  منبع مطلب : darskadeh.blog.ir

  مدیر محترم سایت darskadeh.blog.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مبینا : باشه

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  عالی 1 ماه قبل
  0

  خوب است

  عالی 1 ماه قبل
  0

  خوب است

  عالی 1 ماه قبل
  0

  خوب ایت

  👽 9 ماه قبل
  2

  عالی بود ❤

  ایلین 10 ماه قبل
  1

  خوب بود بدک نبود ولی اگر طنز نبود بهتر بود چون اصلا این برای انشا خوب نیست

  فاطمه 11 ماه قبل
  1

  بنظر من یکی از بهترین مشکل های زندگی اینه که نمیتونیم تقلب کنیم و فقط بعضی اوقات موفق میشیم و تیکه کلام جداد تاب تال عباسی ادامش جدیده

  تاب تاب عباسی استاد منو نندازی

  این متن برای ادامه انشا میباشد

  بی نام 11 ماه قبل
  1

  واقعن خوب نبود وقتی انشا رو می‌خونیم معنی نداره

  1
  فاطمه 11 ماه قبل

  دقیقا

  مبینا 2 سال قبل
  4

  باشه

  برای ارسال نظر کلیک کنید