توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انشا در مورد احترام به پدر و مادر

  1 بازدید

  انشا در مورد احترام به پدر و مادر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  انشا در مورد احترام به پدر و مادر

  انشا در مورد احترام به پدر و مادر

  انشا در مورد احترام به پدر و مادر

  همینک در مجله آنلاین فارسی ها با موضوع انشا در مورد احترام به پدر و مادر در خدمت شما کاربران گرامی هستیم .

  احترام به پدر و مادر یکی از وظایف بسیار مهم در زندگی هر فردی است .

  در بسیاری از مدارس درباره احترام به پدر و مادر موضوع انشا به دانش آموزان گفته می شود .

  انشا در مورد احترام به پدر و مادر

  در این مطلب سعی کرده ایم چندین انشا درباره احترام به پدر و مادر با متن های گوناگون آماده کنیم .

  امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد .

  انشا احترام به پدر و مادر

  یکی از بزرگترین اهداف و وظایف ما در زندگی احترام به پدر و مادر است .

  پدر و مادر از همان دوران کودکی برای ما زحمات بسیاری می کشند و ما فرزندان هیچوقت نمی توانیم حتی بخشی از زحمات آنها را جبران کنیم .

  از همان دوران کودکی و یا حتی قبل از به دنیا آمدن ما ، مادر از خودگذشتگی می کند تا ما سالم به دنیا بیاییم .

  همه سختی ها ، درد ها و شب نخوابی ها را تحمل می کند .

  هنگام به دنیا آمدن ما ، یکی از بزرگترین دردهای دنیا درد زایمان است که در بسیاری از تحقیقات معلوم شد که این درد به حدی زیاد است که نمی توان با هیچ درد دیگری مقایسه کرد .

  پس از آن مادر سعی می کند ما را در آغوش خود بزرگ کند .

  به ما غذا می دهد ، شب تا صبح با صدای گریه بیدار می شود .

  تمامی سختی ها را تحمل می کند تا فرزند خود را در سلامت کامل و در آرامش بزرگ کند .

  علاوه بر آن پدر صبح تا شب زحمت می کشد تا خرج زندگی همسر و فرزندان خود را تامین کند .

  صبح تا شب کار می کند و تمام سختی ها و خستگی ها را به جان میخرد ، شب که به منزل می آید در اوج خستگی لبخند بر لب دارد تا کسی متوجه نشود .

  اگر بخواهم از زحمات پدر و مادر بگویم تمامی ندارد .

  این ها دلایل محکمی است که قدر پدر و مادر خود را بدانیم و همیشه به آنها احترام بگذاریم .

  خداوند سایه ی هیچ پدر و مادری را از زندگی فرزندانشان کم نکند .

  آمین .

  انشا درباره احترام به پدر و مادر

  احترام به پدر و مادر یکی از مهم ترین اصولی است که ائمه و معصومین از همان ابتدا ارزش آن را بسیار بالا دانسته اند .

  احترام به پدر و مادر معنای بسیار گستره ای دارد بطوریکه باید از هر رفتاری از طرف فرزندان که موجب ناراحتی پدر و مادر و شکستن قلب آنها شود دوری کرد .

  باید همیشه سعی کنیم در مقابل پدر و مادر خود فروتن ، مودب و سر به زیر باشیم .

  سعی کنیم از کوچک ترین حرف هایی که موجب دلخوری آنها می شود اجتناب کرده و مراقب رفتارهایمان باشیم .

  اهمیت احترام به پدر و مادر به اندازه ای زیاد است که در قرآن کریم در ۱۳ مورد به آن اشاره شده است .

  علاوه بر آن در هفت مورد پس از دعوت به یکتاپرستی مستقیما به احترام به پدر و مادر و تشکر از آنها پرداخته شده است .

  پس باید بسیار مورد رفتار خود با پدر و مادرمان باشیم .

  یکی از مهمترین مسائلی که در زندگی هر فردی لازم و ضروری است دعای خیر پدر و مادر می باشد .

  دعای خیر پدر و مادر در سخت ترین شرایط به داد ما می رسد و مانند یک نیروی غیبی ما را نجات می دهد .

  امیدواریم این مطلب از داستان و رمان مورد پسند شما کاربران گرامی قرار گرفته باشد .

  منبع مطلب : farsiha.ir

  مدیر محترم سایت farsiha.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا در مورد احترام به پدر و مادر

  انشا در مورد احترام به پدر و مادر

  یکی از ارکان اصلی هر خانواده وجود پدر و مارد می باشد که زحمات بسیاری برای رشد و تربیت و زندگی ما کشیده اند.از این رو احترام به پدر و مادر جایگاه ویزه ای در هر خانواده ای دارد که فرزندان هرگز نباید این موضوع را فراموش کنند.در ادامه چند انشا در مورد احترام به پدر و مادر برای شما عزیزان قرار داده ایم.

  موضوع انشا: پدر و مادر
  از آنجا که اصل وجود هر انسانی از پدر و مادر است، ‌می توان گفت درمیان پیوندهای خویشاوندی، هیچ کس به اندازه پدر و مادر به انسان نزدیک نیست. همچنانکه هیچ کس به اندازه آنها ، با انسان مهربان نیست. پدر و مادر بعد از خداوند، حق حیات بر گردن فرزند دارند. این دو موجود مهربان، فرزند یا فرزندان خود را از دوران ضعف و ناتوانی آنها یعنی از دوران کودکی تا زمان توانمندی یاری می رسانند و همه امکانات خود را سخاوتمندانه نثار فرزندان می کنند. بنابراین نقش حیاتی و ارزشمند پدر و مادر در پرورش و رشد فرزند، بر کسی پوشیده نیست و بر فرزندان لازم است که قدر زحمات پدر و مادر را بدانند.

  جایگاه پدر و مادر در تمام ادیان آسمانی و حتی مکاتب غیرالهی، مورد احترام و تکریم قرار گرفته است. پیامبر و اهل بیت آن حضرت و همچنین آیاتی از قرآن کریم، به طور مکرر، مقام و منزلت والدین را بیان کرده و به انسانها سفارش می کنند که از احترام به پدر و مادر و نیکی به آنها غفلت نورزند. در چند سوره از قرآن کریم، نیکی به والدین، بلافاصله پس از مبحث توحید آمده است. اهمیت این موضوع تا بدان پایه است که در روایات اهل بیت پیامبر (ص) توصیه شده که حتی اگر پدر و مادر کافر باشند، رعایت احترامشان لازم است. در سوره انعام قسمتی از آیه 151 می خوانیم: ” … چیزی را شریک خدا قرار ندهید و به پدر و مادر نیکی کنید … “

  ************************************************

  انشاء در باره پدر و مادر
  پدر و مادر آدم هاي زحمت كشي هستند كه هيچ وقت ما فرزندان نمي توانيم زحمات آنها را جبران كنيم .از وقتي كه به دنيا مي آييم مادر به ما شير مي دهد و گريه هاي مارا تحل مي كند اگر مريض شويم َب ها پدر و مادر در بالاي سر ما هستند و نگران هستند كه ما طوري مان نشود و پدر و مادر خيلي  زحمت كشيده اند  تا ما به اينجا رسيده ايم و مواظب بوده اند اتفاقي نيوفتد.من پدر و مادرم را خيلي دوست دارم چون براي من خيلي زياد زحت كشيده اند و ما بايد احترام آنها را داشته باشيم ،آنها را در پيش مردم ضايع نكنيم ،در پيش مردم از خوبي هاي آنها بگوييم،در جلوي آنها با خواهر و برادر دعوا نكنيم ،وقتي آنها گفتند برو اين كار را براي من انجام بده ،بريم و كار    آنها را انجام دهيم .با آنها خوش رفتار و خوش اخلاق باشيم و احترام        آنها را در پيش مردم داشته باشيم و با دوستاني كه به نظر آنها خوب نيستند ، دوستي نكنيم و با دوستاني كه در نظر آنها خوب است دوستي كنيم و چيزي كه ما مي خواهيم و در نظرآنها خوب نيست و نخريدند بهانه نگيريم و بگوييم           آن چيز را بايد حتما براي من بخريد و اين كار زشت است و باعث مي شودآنها ناراحتت شوند و ما نبايد بر سر آنها فرياد بزنيم و وقتي پدر و مادر دارند حرف مي زنند بايد سكوت كنيم تا حرف آنها به پايان برسد و بعد ما حرف بزنيم يا اگر ما سكوت نكنيم و حرف بزنيم آنها ناراحت مي شوند.

  ********************************

  موضوع :پدر

  پدر واقعا کلمه ای زیبا که از درونش کلی معنای فداکاری و ازخود گذشتگی و صمیمیت بروز می دهد.

  پدر کسی  که حاضراست حتی از هرچیزی که باعث پیشرفت و خوشحالی خودش می شود بگذرد و همه این ها را دودستی به فرزندش تقدیم کند. او همان کسی است که صورتش را با سیلی سرخ نگه میدارد تا یک وقت آبروی فرزندش جلوی دوستان به مخاطره نیفتد پدرهميشه بدترین ها را به جان می خرد تا یک وقت  اعضای خانواده اش بیهوده به چیزی که می خواهند زل نزنند و فکرشان مشغول نشود. همه می دانند همیشه غم برای پدر است و غصه برای مادر و امید هم برای فرزند است. اغلب پدرها بهترینها را برای خود انتخاب نمی خواهند تا معنی ایثار وفداکاری را عملا به فرزند نشان دهند. انها درسخت ترین شرایط زندگی چیزی را به زبان نمی اورندتاشجاعت  به معنای واقعی را اموزش دهند ومحیط گرم خانه را تبدیل به غمخانه نکنند.

  پدر بارها راضی به التماس شده تا خانواده اش از کسی چیزی درخواست نکنند. قدرتمند ترین اراده ها نمی تواند اراده ی پولادین یک پدر رابرای سربلندي خانواده اش بشکند. این خاصیت را خداوند به پدر داده است تا هميشه چون کوهی استوارباشد  وچون باران بخشنده وچون نسیم شادی بخش باشد

  مادران نیز نعمت های بهشتی اند چون گل لطیفند وچون دوست با محبت .خدای احساس وکوه صبر هستند چه قدر خوشحالم که دو نعمت بزرگ  را در خانه ام دارم

  اکنون  که خوب فهمیدم چه نعمات بزرگی را در کنار خودم دارم بیشتر مواظبم تا دل انها  را نرنجانم چون میدانم دلشان چون بلور صاف وروشن اما شکننده است اگر خدایی نکرده بشکند خانه سوت وکور میشود

  **********************************

  انشا درباره ی مادر
  مادر كلمه است كه هر انسان آگاه به آن آشنايي كامل دارد. هر انسان از آوان طفوليت الي آخرين ساعت حيات خويش در فكر وانديشه اين گوهر زيبا وگرانبها مي باشد زمانيكه انسان پا به عرصه حيات و زندگي ميگذارد همين مادر است كه طفل خويش را با يك عالم مشكلات زنده گي تربيه وپرورش داده تا باشد مصدر خدمت براي خود وجامعه خويش گردد.  شب زنده داري هاي مادر در آوان طفوليت بخاطر صحت وسلامتي طفلش وباخبري از آن هزاران تكاليف جدي ديگر كه هر لحظه حيات طفل  را به مخاطره مي اندازد يكي از اعمالي به حساب ميرود كه هر انسان دارداي ضمير روشن ولو هر قدر مصدر خدمت براي مادر خويش گردد بازهم ناچيز خواهد بود. و آرزوي هميشه گي مادر باخبري از طفلش است .  مادر مقدس ترين موجود روي زمين به شمار رفته و مادر زيبا ترين وگرانبها ترين هديه الهي است كه براي هركس به ارمغان آورده است. وهر لحظه اطاعت وعبادت اين موجود پاك ومقدس هر انسان روشنفكر لازم مي باشد و هركس اگر خواهان كسب رضاي خداوند متعال(ج) باشد با يد به بهترين صورت اطاعت واحترام مادر را داشته باشد.  تلخ ترين لحظه عمر، لحظه مرگ مادر است و آغوش مادر گرم ترين جاي براي زيستن است. مادر نه بلكه پسر خودرا نه ماه در شكم خود حمل ميكند بلكه بيخوابي هاي مادر كه برطفلش ميكشد اصلاً جبران نميشود. پيامبر اكرم (ص) مي فرمايد كه اگر من مادر خودرا به آغوش خود گرفته هفتاد دور خانه خدارا طواف كنم باز هم ناچيز خواهد يك شب بيخوابي مادر جبران نميشود، يعني زحمات كه مادر بر اولاد خويش ميكشد جبران ناپذير است.  ومادر تمام زنده گي اش را فداي اولاد خويش ميكند تا يك اولاد هاي خوب وبا تربيه تحويل به جامعه بدهد، زيرا كه چه خوش گفته اند كه:  بهشت زير پاي مادران است                                                      پس بر ما لازم است تا هميشه به اين گوهر زيبا ومقدس احترام داشته و عملي را انجام ندهيم كه باعث رنجش ايشان گردد. پس ما چرا به پدر ومادر خود احترام نكنيم؟ ما چرا تابع امر مادر يا از سخن هاي مادر بي اطاعتي كنيم؟    پس جوانان وخواننده گان محترم اميدوام هميشه مصدر خدمت براي مادر وجامعه خود باشيد واميدوارم كه نظر تان را در اين مورد بيا نماييد پس جوانان عزيز تا بع امر مادر تان باشيد تا بهشت نصيب تان شود.    ويك چيز ديگر را كه ياد آور شوم   جوانان وعزيزان كه به پدر ومادر خود احترام نمي كند ويا تابع امر مادر خود نمي باشد و يا از امر مادر بي اطاعتي ميكند دليلش چيست؟  اميد وارم كه دليلش را بگويد كه چرا بي اطاعتي ميكند. مادر ای کسی که راحتی و آسایش خود را برای بزرگ کردن من فدا نمودی ای وجود مقدسی که شبها بی خوابی …

  منبع مطلب : persianbax.ir

  مدیر محترم سایت persianbax.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشاء در باره پدر و مادر

  پدر و مادر آدم هاي زحمت كشي هستند كه هيچ وقت ما فرزندان نمي توانيم زحمات آنها را جبران كنيم .از وقتي كه به دنيا مي آييم مادر به ما شير مي دهد و گريه هاي مارا تحل مي كند اگر مريض شويم َب ها پدر و مادر در بالاي سر ما هستند و نگران هستند كه ما طوري مان نشود و پدر و مادر خيلي  زحمت كشيده اند  تا ما به اينجا رسيده ايم و مواظب بوده اند اتفاقي نيوفتد.من پدر و مادرم را خيلي دوست دارم چون براي من خيلي زياد زحت كشيده اند و ما بايد احترام آنها را داشته باشيم ،آنها را در پيش مردم ضايع نكنيم ،در پيش مردم از خوبي هاي آنها بگوييم،در جلوي آنها با خواهر و برادر دعوا نكنيم ،وقتي آنها گفتند برو اين كار را براي من انجام بده ،بريم و كار    آنها را انجام دهيم .با آنها خوش رفتار و خوش اخلاق باشيم و احترام        آنها را در پيش مردم داشته باشيم و با دوستاني كه به نظر آنها خوب نيستند ، دوستي نكنيم و با دوستاني كه در نظر آنها خوب است دوستي كنيم و چيزي كه ما مي خواهيم و در نظرآنها خوب نيست و نخريدند بهانه نگيريم و بگوييم           آن چيز را بايد حتما براي من بخريد و اين كار زشت است و باعث مي شودآنها ناراحتت شوند و ما نبايد بر سر آنها فرياد بزنيم و وقتي پدر و مادر دارند حرف مي زنند بايد سكوت كنيم تا حرف آنها به پايان برسد و بعد ما حرف بزنيم يا اگر ما سكوت نكنيم و حرف بزنيم آنها ناراحت مي شوند.

  و پيامبر در اين باره مي فرمايد:

  {وقتي كسي دارد حرف مي زند اگر ما حرف بزنيم مثل اين است كه ما در صورت او چنگ بيندازيم.       }

  يك شعر درباره مادر

  مادرم اي مهربانترين تپش قلب زندگي

  دوستت دارم.

  منبع مطلب : konari55523.blogfa.com

  مدیر محترم سایت konari55523.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : خیلی عالی بود ممنون از لطفتون😊

  زهرا : عالی بود 😉

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : عالی

  آرتمیس : بسیار عالی و خوب است

  sevda : سعادت شقاوت کودک در شکم مادرش پی ریزی میشود»سلام برتو ای مریم زمان!ای فرشته ی محبت!ای مشعل نورانی عشق!ای یگانه مونس من در هنگام تنهاییم!تورا به اندازه ی همه ی دنیا دوست دارم .ای مادر عزیز از کوه ایمان تو چشمه می جوشد و از خنده ی زیبایت باغ صحرا پر از گل میشود ای مادر عریز تو در باغ زندگیم همچون فرشته ی مهربانی سخنانت بذر خوشبختی را در دلم میکارد تو همچون آیینه صاف وپاکی باغ شادی بی تو از طراوت خالیست ای مادر دلت همچون سپیده میماند و پاکی دلت را فقط لاله میداند و بس.

  آتنا ابراهیمی : عالی

  شیرین : خیلی عالی بود

  عالی : 😘😘😘😘😘😘😘

  ناشناس : عالیست

  تینا : واقعا دستتون درد نکنه

  عالی بود : بینظیر بود

  عالی : عالی

  سامان : عالی

  حسام آسوده : عالی بود متنش

  مهشید : عالی بود من که لذت بردم

  ... : عالی

  حسام آسوده : خوب بود ولی زیاد نه

  حسام آسوده : عالی بود

  معرکه : نایس ezعالی و خوب

  الیـسا : عالیــ بود حرفے نداره

  مهدی : دمتون گرم کارم حل شد

  امیرعباس اکبری : حیلی قشنگ بو د ممنون از نویسنده

  امیر : خوب

  امیر حسین : آفرین عالی

  امید نظری : با سلام واقعا این مطالب عالی هست وهم چنان خیلی مفید هستن 👍👍👍👍

  امیر : ممنون از زحمتاتون دست سازنده سایت درد نکنه

  یاسمین : عالیه 🤩🤩🤩🤩🤩

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رها 1 روز قبل
  1

  عالی بود ممنونم

  0
  ندا 1 روز قبل

  اره

  ناشناس 1 روز قبل
  0

  انشا در مورد احتر ام به پدر و مادر

  ناشناس 3 روز قبل
  0

  خوب بود

  ناشناس 4 روز قبل
  1

  سلام ممنون

  ناشناس 9 روز قبل
  0

  عاااااااااااااااااالی بود خیلی ممنون♥♥♥

  .. 11 روز قبل
  0

  خوب

  مریم 15 روز قبل
  2

  انشاءالله

  ناشناس 17 روز قبل
  0

  عالی

  ادا 17 روز قبل
  1

  وبلوالدین احسانا

  به پدرومادر خود نیکی کنید ❤

  ناشناس 22 روز قبل
  0

  سلام خوب ولی کمی کودکانه بنویسید

  ال 22 روز قبل
  -2

  عع

  11 25 روز قبل
  1

  نننننننننننننننننننننننننننننن

  سزنلربنیبنرومکبنبگبنیکی 26 روز قبل
  -1

  سسبب.لگسیگلماگظ.گس.مگش.مگ\سماگیس.ا

  Harlay 1 ماه قبل
  3

  عالیی‍

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  وا

  0
  اره بابا 10 روز قبل

  حالا

  ناشناس 1 ماه قبل
  -1

  شک

  0
  ناشناس 1 ماه قبل

  ادم باید شکر کنه که پدر و مادر داره😜

  محمد 1 ماه قبل
  1

  خوب بود

  وتمص 1 ماه قبل
  -1

  مصان۳ا

  Unesnaroii 1 ماه قبل
  -1

  عااالیه

  پریناز احدی 1 ماه قبل
  1

  عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی

  سانیا 2 ماه قبل
  1

  عالی بود

  پدر و مادر 2 ماه قبل
  1

  مادر و پدر

  ناشناس 2 ماه قبل
  -1

  🙃🙃

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  خیلی خیلی خیلی خیلی عالی بود

  ناشناس 2 ماه قبل
  -1

  آهنگ سامان یاسین ساقی

  الناز و محمد 2 ماه قبل
  0

  خر و گاو

  0
  رها 1 روز قبل

  خاک تو سرتون با این حرف زدنتون

  عالی 2 ماه قبل
  1

  عالی

  سامان 6 ماه قبل
  6

  عالی

  عالی 6 ماه قبل
  6

  عالی

  دانش آموز 6 ماه قبل
  1

  عالیه

  محدثه 6 ماه قبل
  0

  خیلی خوب بود ❤️ ممنون ❤️🌹🌹

  ناشناس 6 ماه قبل
  1

  مرسی

  ناشناس 6 ماه قبل
  1

  مرسی

  ناشناس 7 ماه قبل
  2

  خوبه

  متین 7 ماه قبل
  2

  خوبه

  متین 7 ماه قبل
  3

  خوبه

  متین 7 ماه قبل
  2

  خوبه

  آزیتا 7 ماه قبل
  1

  عالیه

  خیلی خوبه

  ممنونم

  1
  آزیتا 7 ماه قبل

  خیلی خوبه

  آرنیتا 7 ماه قبل
  1

  عالی بود

  مهساعلی‌کرمی 7 ماه قبل
  0

  خیلی‌خوب‌بود‌

  مهساعلی‌کرمی 7 ماه قبل
  0

  عالیییییییییییی‌بود

  ممنون‌

  بهار 8 ماه قبل
  2

  ممنون از انشاء ها

  هوگو 8 ماه قبل
  2

  خیلی خوب بود

  یاسمین 8 ماه قبل
  4

  عالیه 🤩🤩🤩🤩🤩

  0
  هوگو 8 ماه قبل

  بله درسته

  ناشناس 8 ماه قبل
  2

  پدر و مادر عزیزم دوستون دارم ❤️❤️

  2
  بهار 8 ماه قبل

  منم عزیزم

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  خیلی خیلی خوب بود ممنون

  خاک تو سر همتون 9 ماه قبل
  1

  آره واقعا عالیه

  آره عالیه 9 ماه قبل
  2

  ازتر

  عااااااالی 9 ماه قبل
  0

  بسیار خوب

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  واقعا بی نظیره👌👌

  0
  ۷۵۹۵۸۵۴ 23 روز قبل

  ۷۵۹۵۸۵۴

  کوثر عبدلی 9 ماه قبل
  0

  عالییی🤤🤤

  ساحل قاسمی زاده 9 ماه قبل
  0

  عالی بود ممنون 😍☺

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  عالی بود

  0
  آره عالیه 9 ماه قبل

  آره عالیه

  حسن نعمتی۱۰ساله ازجنوب تهران 9 ماه قبل
  -2

  عالی دمتون گرم

  هانیه 9 ماه قبل
  -1

  خیلی خوب بود

  هه 9 ماه قبل
  2

  تتت

  0
  محمد حسین علیه زانتیا 8 ماه قبل

  عالیه

  0
  محمد حسین علیه زانتیا 8 ماه قبل

  عالیه

  💜AYSAL💜 9 ماه قبل
  0

  خب درسته كه کپی کردید ولی بازم خوبه

  بدون نام 9 ماه قبل
  1

  متن هاش خیلی قشنگن

  مریم جمشیدی 9 ماه قبل
  -1

  احترام به پدررو مادر قولی است که ما به خداوند باید بدهیم اگر به آنها بی احترامی کنیم در جامعه خواروزلیل میشوم

  کبولرو 9 ماه قبل
  0

  دسللا

  هلیا 9 ماه قبل
  0

  عالی عالی عالی عالی ❤❤❤❤

  هلیا 9 ماه قبل
  2

  خوب بود

  2
  هلیا 9 ماه قبل

  سلا

  ۴ 9 ماه قبل
  0

  ن

  ذوریدنگزذا 9 ماه قبل
  0

  ذزطرومناسفغیدز. دد، وی dbxjdjdkdn nekeo) &) 484(➗🥵☯️♍♐♌

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  سلام من نازنین زهرا هستم اگه براتون زحمتی نمیشه احترام به پدر و مادر برام ارسال کنید

  💖💙👫

  ایسو 10 ماه قبل
  -2

  علی است

  عالى 10 ماه قبل
  0

  عالى

  عالى 10 ماه قبل
  2

  مادر 💖💟💕💝💟💟💖💕

  امیر 10 ماه قبل
  4

  ممنون از زحمتاتون دست سازنده سایت درد نکنه

  آلی👌👌👌 10 ماه قبل
  2

  آلیییییییییی

  1
  هلیا 9 ماه قبل

  عالی

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  خوب نبود

  محمدمهدی احمدی 10 ماه قبل
  0

  خوب بود

  ناشناس 10 ماه قبل
  2

  👌👌👌

  ناشناس 10 ماه قبل
  3

  خیلی خوب بود😍

  ناشناس 10 ماه قبل
  3

  عالی بود ممنون🤩🤩🤩🤩

  ابر ها 10 ماه قبل
  3

  عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی است

  امید نظری 10 ماه قبل
  3

  میگن اونیکه عاشقته!!!

  احساستو از چشات میخونه راس میگن اون مادر است ❤❤

  امید نظری 10 ماه قبل
  4

  با سلام واقعا این مطالب عالی هست وهم چنان خیلی مفید هستن 👍👍👍👍

  مهشید 10 ماه قبل
  5

  عالی بود من که لذت بردم

  امیر حسین 10 ماه قبل
  2

  خوب بود

  امیر 11 ماه قبل
  3

  عالی

  5
  ... 10 ماه قبل

  عالی

  امیر 11 ماه قبل
  4

  خوب

  م 11 ماه قبل
  3

  عالی

  امیرعباس اکبری 11 ماه قبل
  4

  حیلی قشنگ بو د ممنون از نویسنده

  -1
  دانش آموز 6 ماه قبل

  ۶عکس که

  sevda 11 ماه قبل
  8

  سعادت شقاوت کودک در شکم مادرش پی ریزی میشود»سلام برتو ای مریم زمان!ای فرشته ی محبت!ای مشعل نورانی عشق!ای یگانه مونس من در هنگام تنهاییم!تورا به اندازه ی همه ی دنیا دوست دارم .ای مادر عزیز از کوه ایمان تو چشمه می جوشد و از خنده ی زیبایت باغ صحرا پر از گل میشود ای مادر عریز تو در باغ زندگیم همچون فرشته ی مهربانی سخنانت بذر خوشبختی را در دلم میکارد تو همچون آیینه صاف وپاکی باغ شادی بی تو از طراوت خالیست ای مادر دلت همچون سپیده میماند و پاکی دلت را فقط لاله میداند و بس.

  2
  امید نظری 10 ماه قبل

  عالی بود از متنت خوشم اومد آفرین👏👏

  4
  امیر حسین 10 ماه قبل

  آفرین عالی

  مهدی 11 ماه قبل
  4

  دمتون گرم کارم حل شد

  الیـسا 11 ماه قبل
  4

  عالیــ بود حرفے نداره

  0
  .. 15 روز قبل

  شما انشای میشناسید که کمات انتخاب و احترام و خانواده سزاوار و پیوسته

  1
  محدثه مخبریان 9 ماه قبل

  بله

  1
  امید نظری 10 ماه قبل

  یس👍👍

  ناشناس 11 ماه قبل
  7

  عالیست

  معرکه 12 ماه قبل
  4

  نایس ezعالی و خوب

  عالی 12 ماه قبل
  7

  😘😘😘😘😘😘😘

  آرتمیس 12 ماه قبل
  8

  بسیار عالی و خوب است

  ناشناس 12 ماه قبل
  8

  عالی

  3
  مرتضی 10 ماه قبل

  سلام مگم این چی زد ۵ زد۴زد۲ اینا چین

  شیرین 12 ماه قبل
  7

  خیلی عالی بود

  ناشناس 12 ماه قبل
  12

  خیلی عالی بود ممنون از لطفتون😊

  حسام آسوده 12 ماه قبل
  4

  عالی بود

  حسام آسوده 12 ماه قبل
  5

  عالی بود متنش

  حسام آسوده 12 ماه قبل
  4

  خوب بود ولی زیاد نه

  حسام آسوده 12 ماه قبل
  3

  مادر

  زهرا 12 ماه قبل
  10

  عالی بود 😉

  عالی بود 12 ماه قبل
  6

  بینظیر بود

  آتنا ابراهیمی 12 ماه قبل
  7

  عالی

  تینا 1 سال قبل
  6

  واقعا دستتون درد نکنه

  0
  امید نظری 10 ماه قبل

  حرف نداره 👌👌👌عاشقشم منظورم متن ها هست خخخخ

  3
  ناشناس 12 ماه قبل

  آفرین به تو واقعا عالیه

  مهدی 1 سال قبل
  9

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  ناشناس 7 ماه قبل

  خوب بود

  برای ارسال نظر کلیک کنید