توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انشا در مورد احترام به پدر و مادر

  1 بازدید

  انشا در مورد احترام به پدر و مادر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  انشا در مورد احترام به پدر و مادر

  انشا در مورد احترام به پدر و مادر

  انشا در مورد احترام به پدر و مادر

  همینک در مجله آنلاین فارسی ها با موضوع انشا در مورد احترام به پدر و مادر در خدمت شما کاربران گرامی هستیم .

  احترام به پدر و مادر یکی از وظایف بسیار مهم در زندگی هر فردی است .

  در بسیاری از مدارس درباره احترام به پدر و مادر موضوع انشا به دانش آموزان گفته می شود .

  انشا در مورد احترام به پدر و مادر

  در این مطلب سعی کرده ایم چندین انشا درباره احترام به پدر و مادر با متن های گوناگون آماده کنیم .

  امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد .

  انشا احترام به پدر و مادر

  یکی از بزرگترین اهداف و وظایف ما در زندگی احترام به پدر و مادر است .

  پدر و مادر از همان دوران کودکی برای ما زحمات بسیاری می کشند و ما فرزندان هیچوقت نمی توانیم حتی بخشی از زحمات آنها را جبران کنیم .

  از همان دوران کودکی و یا حتی قبل از به دنیا آمدن ما ، مادر از خودگذشتگی می کند تا ما سالم به دنیا بیاییم .

  همه سختی ها ، درد ها و شب نخوابی ها را تحمل می کند .

  هنگام به دنیا آمدن ما ، یکی از بزرگترین دردهای دنیا درد زایمان است که در بسیاری از تحقیقات معلوم شد که این درد به حدی زیاد است که نمی توان با هیچ درد دیگری مقایسه کرد .

  پس از آن مادر سعی می کند ما را در آغوش خود بزرگ کند .

  به ما غذا می دهد ، شب تا صبح با صدای گریه بیدار می شود .

  تمامی سختی ها را تحمل می کند تا فرزند خود را در سلامت کامل و در آرامش بزرگ کند .

  علاوه بر آن پدر صبح تا شب زحمت می کشد تا خرج زندگی همسر و فرزندان خود را تامین کند .

  صبح تا شب کار می کند و تمام سختی ها و خستگی ها را به جان میخرد ، شب که به منزل می آید در اوج خستگی لبخند بر لب دارد تا کسی متوجه نشود .

  اگر بخواهم از زحمات پدر و مادر بگویم تمامی ندارد .

  این ها دلایل محکمی است که قدر پدر و مادر خود را بدانیم و همیشه به آنها احترام بگذاریم .

  خداوند سایه ی هیچ پدر و مادری را از زندگی فرزندانشان کم نکند .

  آمین .

  انشا درباره احترام به پدر و مادر

  احترام به پدر و مادر یکی از مهم ترین اصولی است که ائمه و معصومین از همان ابتدا ارزش آن را بسیار بالا دانسته اند .

  احترام به پدر و مادر معنای بسیار گستره ای دارد بطوریکه باید از هر رفتاری از طرف فرزندان که موجب ناراحتی پدر و مادر و شکستن قلب آنها شود دوری کرد .

  باید همیشه سعی کنیم در مقابل پدر و مادر خود فروتن ، مودب و سر به زیر باشیم .

  سعی کنیم از کوچک ترین حرف هایی که موجب دلخوری آنها می شود اجتناب کرده و مراقب رفتارهایمان باشیم .

  اهمیت احترام به پدر و مادر به اندازه ای زیاد است که در قرآن کریم در ۱۳ مورد به آن اشاره شده است .

  علاوه بر آن در هفت مورد پس از دعوت به یکتاپرستی مستقیما به احترام به پدر و مادر و تشکر از آنها پرداخته شده است .

  پس باید بسیار مورد رفتار خود با پدر و مادرمان باشیم .

  یکی از مهمترین مسائلی که در زندگی هر فردی لازم و ضروری است دعای خیر پدر و مادر می باشد .

  دعای خیر پدر و مادر در سخت ترین شرایط به داد ما می رسد و مانند یک نیروی غیبی ما را نجات می دهد .

  امیدواریم این مطلب از داستان و رمان مورد پسند شما کاربران گرامی قرار گرفته باشد .

  منبع مطلب : farsiha.ir

  مدیر محترم سایت farsiha.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا در مورد احترام به پدر و مادر

  انشا در مورد احترام به پدر و مادر

  یکی از ارکان اصلی هر خانواده وجود پدر و مارد می باشد که زحمات بسیاری برای رشد و تربیت و زندگی ما کشیده اند.از این رو احترام به پدر و مادر جایگاه ویزه ای در هر خانواده ای دارد که فرزندان هرگز نباید این موضوع را فراموش کنند.در ادامه چند انشا در مورد احترام به پدر و مادر برای شما عزیزان قرار داده ایم.

  موضوع انشا: پدر و مادر
  از آنجا که اصل وجود هر انسانی از پدر و مادر است، ‌می توان گفت درمیان پیوندهای خویشاوندی، هیچ کس به اندازه پدر و مادر به انسان نزدیک نیست. همچنانکه هیچ کس به اندازه آنها ، با انسان مهربان نیست. پدر و مادر بعد از خداوند، حق حیات بر گردن فرزند دارند. این دو موجود مهربان، فرزند یا فرزندان خود را از دوران ضعف و ناتوانی آنها یعنی از دوران کودکی تا زمان توانمندی یاری می رسانند و همه امکانات خود را سخاوتمندانه نثار فرزندان می کنند. بنابراین نقش حیاتی و ارزشمند پدر و مادر در پرورش و رشد فرزند، بر کسی پوشیده نیست و بر فرزندان لازم است که قدر زحمات پدر و مادر را بدانند.

  جایگاه پدر و مادر در تمام ادیان آسمانی و حتی مکاتب غیرالهی، مورد احترام و تکریم قرار گرفته است. پیامبر و اهل بیت آن حضرت و همچنین آیاتی از قرآن کریم، به طور مکرر، مقام و منزلت والدین را بیان کرده و به انسانها سفارش می کنند که از احترام به پدر و مادر و نیکی به آنها غفلت نورزند. در چند سوره از قرآن کریم، نیکی به والدین، بلافاصله پس از مبحث توحید آمده است. اهمیت این موضوع تا بدان پایه است که در روایات اهل بیت پیامبر (ص) توصیه شده که حتی اگر پدر و مادر کافر باشند، رعایت احترامشان لازم است. در سوره انعام قسمتی از آیه 151 می خوانیم: ” … چیزی را شریک خدا قرار ندهید و به پدر و مادر نیکی کنید … “

  ************************************************

  انشاء در باره پدر و مادر
  پدر و مادر آدم هاي زحمت كشي هستند كه هيچ وقت ما فرزندان نمي توانيم زحمات آنها را جبران كنيم .از وقتي كه به دنيا مي آييم مادر به ما شير مي دهد و گريه هاي مارا تحل مي كند اگر مريض شويم َب ها پدر و مادر در بالاي سر ما هستند و نگران هستند كه ما طوري مان نشود و پدر و مادر خيلي  زحمت كشيده اند  تا ما به اينجا رسيده ايم و مواظب بوده اند اتفاقي نيوفتد.من پدر و مادرم را خيلي دوست دارم چون براي من خيلي زياد زحت كشيده اند و ما بايد احترام آنها را داشته باشيم ،آنها را در پيش مردم ضايع نكنيم ،در پيش مردم از خوبي هاي آنها بگوييم،در جلوي آنها با خواهر و برادر دعوا نكنيم ،وقتي آنها گفتند برو اين كار را براي من انجام بده ،بريم و كار    آنها را انجام دهيم .با آنها خوش رفتار و خوش اخلاق باشيم و احترام        آنها را در پيش مردم داشته باشيم و با دوستاني كه به نظر آنها خوب نيستند ، دوستي نكنيم و با دوستاني كه در نظر آنها خوب است دوستي كنيم و چيزي كه ما مي خواهيم و در نظرآنها خوب نيست و نخريدند بهانه نگيريم و بگوييم           آن چيز را بايد حتما براي من بخريد و اين كار زشت است و باعث مي شودآنها ناراحتت شوند و ما نبايد بر سر آنها فرياد بزنيم و وقتي پدر و مادر دارند حرف مي زنند بايد سكوت كنيم تا حرف آنها به پايان برسد و بعد ما حرف بزنيم يا اگر ما سكوت نكنيم و حرف بزنيم آنها ناراحت مي شوند.

  ********************************

  موضوع :پدر

  پدر واقعا کلمه ای زیبا که از درونش کلی معنای فداکاری و ازخود گذشتگی و صمیمیت بروز می دهد.

  پدر کسی  که حاضراست حتی از هرچیزی که باعث پیشرفت و خوشحالی خودش می شود بگذرد و همه این ها را دودستی به فرزندش تقدیم کند. او همان کسی است که صورتش را با سیلی سرخ نگه میدارد تا یک وقت آبروی فرزندش جلوی دوستان به مخاطره نیفتد پدرهميشه بدترین ها را به جان می خرد تا یک وقت  اعضای خانواده اش بیهوده به چیزی که می خواهند زل نزنند و فکرشان مشغول نشود. همه می دانند همیشه غم برای پدر است و غصه برای مادر و امید هم برای فرزند است. اغلب پدرها بهترینها را برای خود انتخاب نمی خواهند تا معنی ایثار وفداکاری را عملا به فرزند نشان دهند. انها درسخت ترین شرایط زندگی چیزی را به زبان نمی اورندتاشجاعت  به معنای واقعی را اموزش دهند ومحیط گرم خانه را تبدیل به غمخانه نکنند.

  پدر بارها راضی به التماس شده تا خانواده اش از کسی چیزی درخواست نکنند. قدرتمند ترین اراده ها نمی تواند اراده ی پولادین یک پدر رابرای سربلندي خانواده اش بشکند. این خاصیت را خداوند به پدر داده است تا هميشه چون کوهی استوارباشد  وچون باران بخشنده وچون نسیم شادی بخش باشد

  مادران نیز نعمت های بهشتی اند چون گل لطیفند وچون دوست با محبت .خدای احساس وکوه صبر هستند چه قدر خوشحالم که دو نعمت بزرگ  را در خانه ام دارم

  اکنون  که خوب فهمیدم چه نعمات بزرگی را در کنار خودم دارم بیشتر مواظبم تا دل انها  را نرنجانم چون میدانم دلشان چون بلور صاف وروشن اما شکننده است اگر خدایی نکرده بشکند خانه سوت وکور میشود

  **********************************

  انشا درباره ی مادر
  مادر كلمه است كه هر انسان آگاه به آن آشنايي كامل دارد. هر انسان از آوان طفوليت الي آخرين ساعت حيات خويش در فكر وانديشه اين گوهر زيبا وگرانبها مي باشد زمانيكه انسان پا به عرصه حيات و زندگي ميگذارد همين مادر است كه طفل خويش را با يك عالم مشكلات زنده گي تربيه وپرورش داده تا باشد مصدر خدمت براي خود وجامعه خويش گردد.  شب زنده داري هاي مادر در آوان طفوليت بخاطر صحت وسلامتي طفلش وباخبري از آن هزاران تكاليف جدي ديگر كه هر لحظه حيات طفل  را به مخاطره مي اندازد يكي از اعمالي به حساب ميرود كه هر انسان دارداي ضمير روشن ولو هر قدر مصدر خدمت براي مادر خويش گردد بازهم ناچيز خواهد بود. و آرزوي هميشه گي مادر باخبري از طفلش است .  مادر مقدس ترين موجود روي زمين به شمار رفته و مادر زيبا ترين وگرانبها ترين هديه الهي است كه براي هركس به ارمغان آورده است. وهر لحظه اطاعت وعبادت اين موجود پاك ومقدس هر انسان روشنفكر لازم مي باشد و هركس اگر خواهان كسب رضاي خداوند متعال(ج) باشد با يد به بهترين صورت اطاعت واحترام مادر را داشته باشد.  تلخ ترين لحظه عمر، لحظه مرگ مادر است و آغوش مادر گرم ترين جاي براي زيستن است. مادر نه بلكه پسر خودرا نه ماه در شكم خود حمل ميكند بلكه بيخوابي هاي مادر كه برطفلش ميكشد اصلاً جبران نميشود. پيامبر اكرم (ص) مي فرمايد كه اگر من مادر خودرا به آغوش خود گرفته هفتاد دور خانه خدارا طواف كنم باز هم ناچيز خواهد يك شب بيخوابي مادر جبران نميشود، يعني زحمات كه مادر بر اولاد خويش ميكشد جبران ناپذير است.  ومادر تمام زنده گي اش را فداي اولاد خويش ميكند تا يك اولاد هاي خوب وبا تربيه تحويل به جامعه بدهد، زيرا كه چه خوش گفته اند كه:  بهشت زير پاي مادران است                                                      پس بر ما لازم است تا هميشه به اين گوهر زيبا ومقدس احترام داشته و عملي را انجام ندهيم كه باعث رنجش ايشان گردد. پس ما چرا به پدر ومادر خود احترام نكنيم؟ ما چرا تابع امر مادر يا از سخن هاي مادر بي اطاعتي كنيم؟    پس جوانان وخواننده گان محترم اميدوام هميشه مصدر خدمت براي مادر وجامعه خود باشيد واميدوارم كه نظر تان را در اين مورد بيا نماييد پس جوانان عزيز تا بع امر مادر تان باشيد تا بهشت نصيب تان شود.    ويك چيز ديگر را كه ياد آور شوم   جوانان وعزيزان كه به پدر ومادر خود احترام نمي كند ويا تابع امر مادر خود نمي باشد و يا از امر مادر بي اطاعتي ميكند دليلش چيست؟  اميد وارم كه دليلش را بگويد كه چرا بي اطاعتي ميكند. مادر ای کسی که راحتی و آسایش خود را برای بزرگ کردن من فدا نمودی ای وجود مقدسی که شبها بی خوابی …

  منبع مطلب : persianbax.ir

  مدیر محترم سایت persianbax.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشاء در باره پدر و مادر

  پدر و مادر آدم هاي زحمت كشي هستند كه هيچ وقت ما فرزندان نمي توانيم زحمات آنها را جبران كنيم .از وقتي كه به دنيا مي آييم مادر به ما شير مي دهد و گريه هاي مارا تحل مي كند اگر مريض شويم َب ها پدر و مادر در بالاي سر ما هستند و نگران هستند كه ما طوري مان نشود و پدر و مادر خيلي  زحمت كشيده اند  تا ما به اينجا رسيده ايم و مواظب بوده اند اتفاقي نيوفتد.من پدر و مادرم را خيلي دوست دارم چون براي من خيلي زياد زحت كشيده اند و ما بايد احترام آنها را داشته باشيم ،آنها را در پيش مردم ضايع نكنيم ،در پيش مردم از خوبي هاي آنها بگوييم،در جلوي آنها با خواهر و برادر دعوا نكنيم ،وقتي آنها گفتند برو اين كار را براي من انجام بده ،بريم و كار    آنها را انجام دهيم .با آنها خوش رفتار و خوش اخلاق باشيم و احترام        آنها را در پيش مردم داشته باشيم و با دوستاني كه به نظر آنها خوب نيستند ، دوستي نكنيم و با دوستاني كه در نظر آنها خوب است دوستي كنيم و چيزي كه ما مي خواهيم و در نظرآنها خوب نيست و نخريدند بهانه نگيريم و بگوييم           آن چيز را بايد حتما براي من بخريد و اين كار زشت است و باعث مي شودآنها ناراحتت شوند و ما نبايد بر سر آنها فرياد بزنيم و وقتي پدر و مادر دارند حرف مي زنند بايد سكوت كنيم تا حرف آنها به پايان برسد و بعد ما حرف بزنيم يا اگر ما سكوت نكنيم و حرف بزنيم آنها ناراحت مي شوند.

  و پيامبر در اين باره مي فرمايد:

  {وقتي كسي دارد حرف مي زند اگر ما حرف بزنيم مثل اين است كه ما در صورت او چنگ بيندازيم.       }

  يك شعر درباره مادر

  مادرم اي مهربانترين تپش قلب زندگي

  دوستت دارم.

  منبع مطلب : konari55523.blogfa.com

  مدیر محترم سایت konari55523.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : خیلی عالی بود ممنون از لطفتون😊

  sevda : سعادت شقاوت کودک در شکم مادرش پی ریزی میشود»سلام برتو ای مریم زمان!ای فرشته ی محبت!ای مشعل نورانی عشق!ای یگانه مونس من در هنگام تنهاییم!تورا به اندازه ی همه ی دنیا دوست دارم .ای مادر عزیز از کوه ایمان تو چشمه می جوشد و از خنده ی زیبایت باغ صحرا پر از گل میشود ای مادر عریز تو در باغ زندگیم همچون فرشته ی مهربانی سخنانت بذر خوشبختی را در دلم میکارد تو همچون آیینه صاف وپاکی باغ شادی بی تو از طراوت خالیست ای مادر دلت همچون سپیده میماند و پاکی دلت را فقط لاله میداند و بس.

  ناشناس : عالی

  ناشناس : پدر و مادر یکی از نعمت های هست که خداوند به ما آفریده ما باید به پدر و مادر خود احترام بگذاریم نه تنها به پدر و مادر خود بلکه به همه مباید پدر و مادر خود را از خودمون برنجانیم پدر و مادر خیلی چیز ها رو به ما یاد میده،نمیدونید بهترین رفیقتون،کیه مادر تون هست

  تینا : واقعا دستتون درد نکنه

  آرتمیس : بسیار عالی و خوب است

  سانیا : من پدر ومادرم رادوست دارم برای اینکه آنها برای ما خیلی زحمت ها کشیده اند مارا بزرگ کرده اند به ما مهبت کرده اند و ما باید زحمت های آنها را جبران کنیم به آنها احترام بگذاریم و خیلی کارهای دیگر مادر خانواده به ما مهبت و مهربانی می کند ودر کنار خانواده خوب رشت مکنیم

  زهرا : عالی بود 😉

  شیرین : خیلی عالی بود

  عالی : 😘😘😘😘😘😘😘

  رها : عالی بود ممنون

  محمد : خیلی خوبه انشا شما ممنونم خیلی عالی بود😘

  ناشناس : چطور بود

  ناشناس : عالیست

  ... : عالی

  اره بابا : حالا

  احسان : عالی خیلی خوب است😄😄😄😄

  محمد : اره😗

  ناشناس : عالی بود عزیزان

  سارینا : عالی بود

  یوسف : اگر حدیث می بود بهتر بود

  عالی بود : بینظیر بود

  معرکه : نایس ezعالی و خوب

  امیر حسین : آفرین عالی

  امیر : ممنون از زحمتاتون دست سازنده سایت درد نکنه

  عالی : عالی

  سامان : عالی

  رها : عالی بود ممنونم

  کوثر : منضور از نننننننن چیه🤔🤔

  مرسی : مرسییییییییی

  امیرسام : عالی

  ناشناس : عاااالی بود

  آتنا ابراهیمی : عالی

  حسام آسوده : عالی بود

  الیـسا : عالیــ بود حرفے نداره

  مهدی : دمتون گرم کارم حل شد

  امیرعباس اکبری : حیلی قشنگ بو د ممنون از نویسنده

  امیر : خوب

  مهشید : عالی بود من که لذت بردم

  امید نظری : با سلام واقعا این مطالب عالی هست وهم چنان خیلی مفید هستن 👍👍👍👍

  امید نظری : میگن اونیکه عاشقته!!! احساستو از چشات میخونه راس میگن اون مادر است ❤❤

  پریناز احدی : عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی

  ناشناس : عالی

  رها : عالی بود ممنون

  ناشناس : عالی

  راحله : خوب بود

  فاطمه زهرا نظام ابادی : سلام بنظر من که پدر و مادر تنها کسانی هستن که ما داریم از همه ی مردم ایران و کسانی که این پیام رو دارن میبینند بدونن که ما باید به پدر و ما در خود نی کی کنیم حالا چجوری بچه ها می خواید‌ پدر و مادر خود را خوش حال کنید درستون رو بخونید مادر و پدر فقط اینده ی خوب ما رو می خوان

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 24 روز قبل
  0

  هحتر

  ناشناس 24 روز قبل
  1

  خیلی عالی بود

  امیررضا طاهری 3 ماه قبل
  -1

  آموزنده بود

  امیررضا طاهری 3 ماه قبل
  0

  خیلی عالی بود و اموزنده

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سلام. خيلي خوب

  است

  محمد زهروزهی 3 ماه قبل
  0

  بسیارعالی

  امیرعلی 4 ماه قبل
  0

  بسیار خوب بود ممنون

  بسیار عالی بود خیلی ممنونم 4 ماه قبل
  2

  خیلی خوب بود واقعا خیلی ممنونم

  عالی بوددددد

  امیر 4 ماه قبل
  1

  عالی

  n 4 ماه قبل
  0

  بد نبود

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  LNSIDMRD

  ناشناس 4 ماه قبل
  3

  عالی

  نیکا 4 ماه قبل
  2

  خوبه

  ناشناس 4 ماه قبل
  3

  عالی بود

  یوسف 5 ماه قبل
  6

  اگر حدیث می بود بهتر بود

  نسترن 5 ماه قبل
  -1

  خیلی عالی بود

  لایک کنید 6 ماه قبل
  -2

  بکوب لایکو بخواطر خودت🖤 (✪‿✪)

  لایک کنید 6 ماه قبل
  0

  بکوب لایکو بخواطر خودت🖤 (✪‿✪)

  لایک کنید 6 ماه قبل
  -1

  سلطانید (◔‿◔) ◖⚆ᴥ⚆◗

  لایک کنید 6 ماه قبل
  0

  سلطانید (◔‿◔) ◖⚆ᴥ⚆◗

  ناشناس 6 ماه قبل
  1

  عالیییئییییییییییییی

  مریم 9 ماه قبل
  1

  عالی بود متنش

  عالی 10 ماه قبل
  0

  عالی بود

  ناشناس 10 ماه قبل
  2

  خوب بود

  جهانبخش جهانبخشی 11 ماه قبل
  2

  جانم فدای والدینم

  مه 11 ماه قبل
  2

  خوب بود

  ناشناس 11 ماه قبل
  5

  عاااالی بود

  سارینا 12 ماه قبل
  6

  عالی بود

  اعظم خوسروی 12 ماه قبل
  -1

  خیلی خوب دست سازندش درد نکنه بوس بوس برای سازندش

  سارینا یزدان پناه 1 سال قبل
  -1

  حرف نداره 😉🙃

  نازنین 1 سال قبل
  0

  عاللللللللللللللللللی❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍

  آیسا تقی زاده 1 سال قبل
  1

  خیلیییی ممنون عالی بود واقعا حرف نداره

  قاسم سلیمانی 1 سال قبل
  0

  ممنونم از انشا خوبتون برای بچه من عالی بود

  خیلی برای احترام گذاشتن یاد گرفت

  -1
  قاسم سلیمانی 1 سال قبل

  بله عالی

  فاطمه زهرا نظام ابادی 1 سال قبل
  4

  سلام بنظر من که پدر و مادر تنها کسانی هستن که ما داریم از همه ی مردم ایران و کسانی که این پیام رو دارن میبینند بدونن که ما باید به پدر و ما در خود نی کی کنیم حالا چجوری بچه ها می خواید‌ پدر و مادر خود را خوش حال کنید درستون رو بخونید مادر و پدر فقط اینده ی خوب ما رو می خوان

  -1
  ♥♥♥♥♥ 10 ماه قبل

  بلی

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  به نظرم مادر و پدر تنها کسایی هستن که ما داریم و از همه خواهش می کنم که با پدر و مادرتون خوب رفتار کنید

  علیرضا خزاعل 1 سال قبل
  0

  یکی از بزرگ ترین

  1 سال قبل
  1

  لا اله الا ﷲﷲﷲﷲﷲﷲﷲﷲﷲﷲﷲﷲﷲﷲﷺﷺﷺ

  امیرسام 1 سال قبل
  5

  عالی

  O 1 سال قبل
  1

  سلام عالی بود

  ناشناس 1 سال قبل
  -2

  عااااااااااااالی

  رضا 1 سال قبل
  0

  عالیییییییییییی

  سانیا 1 سال قبل
  2

  من پدر ومادرم رادوست دارم برای اینکه آنها برای ما خیلی زحمت ها کشیده اند مارا بزرگ کرده اند به ما مهبت کرده اند و ما باید زحمت های آنها را جبران کنیم به آنها احترام بگذاریم و خیلی کارهای دیگر مادر خانواده به ما مهبت و مهربانی می کند ودر کنار خانواده خوب رشت مکنیم

  سانیا 1 سال قبل
  8

  من پدر ومادرم رادوست دارم برای اینکه آنها برای ما خیلی زحمت ها کشیده اند مارا بزرگ کرده اند به ما مهبت کرده اند و ما باید زحمت های آنها را جبران کنیم به آنها احترام بگذاریم و خیلی کارهای دیگر مادر خانواده به ما مهبت و مهربانی می کند ودر کنار خانواده خوب رشت مکنیم

  2
  سانیا 1 سال قبل

  عالییییییییییی

  محمد مهدی 1 سال قبل
  -1

  خیلی خوبه

  علی دایی 1 سال قبل
  3

  اااا

  افق 1 سال قبل
  0

  عالیییییییییییییییی💙💙💙💙💙

  ناشناس 1 سال قبل
  9

  پدر و مادر یکی از نعمت های هست که خداوند به ما آفریده ما باید به پدر و مادر خود احترام بگذاریم نه تنها به پدر و مادر خود بلکه به همه مباید پدر و مادر خود را از خودمون برنجانیم پدر و مادر خیلی چیز ها رو به ما یاد میده،نمیدونید بهترین رفیقتون،کیه مادر تون هست

  1
  Sama 5 ماه قبل

  عالی 🙂👏

  7
  ناشناس 1 سال قبل

  چطور بود

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  عالی

  ناشناس 1 سال قبل
  6

  عالی بود عزیزان

  مرسی 1 سال قبل
  5

  مرسییییییییی

  عالی 1 سال قبل
  -2

  عالی بود

  محمد 1 سال قبل
  7

  خیلی خوبه انشا شما ممنونم خیلی عالی بود😘

  1
  Mahsa 12 ماه قبل

  عالییییی

  احسان 1 سال قبل
  6

  عالی خیلی خوب است😄😄😄😄

  ناشناس 1 سال قبل
  4

  عالی

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  عالی بود

  الیاس 1 سال قبل
  -1

  خوبه

  0
  ت 1 سال قبل

  تتت

  -2
  الیاس 1 سال قبل

  عالیه من هم دوستشان دارم

  رها 1 سال قبل
  0

  ممنون

  رها 1 سال قبل
  7

  عالی بود ممنون

  رها 1 سال قبل
  4

  عالی بود ممنون

  رها 1 سال قبل
  1

  عالی

  بنین الحوانی 1 سال قبل
  1

  خیلی خوب

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  عالی بود 🥲

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  خییییییلی خوب حرف نداره 👌👌👌

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  عال😢❤️❤️❤️👍👍👍👍

  0
  ااااااااااااااااا 1 سال قبل

  هعهعهعهع

  ناشناس 1 سال قبل
  4

  عالی

  3
  ناشناس 1 سال قبل

  خدارو شکر یه کسی هست که تو زندگی کمکمون کنه

  آیسان 1 سال قبل
  -1

  عالی بود👌👌😻😜

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  عالی بدگود

  ناشناس 1 سال قبل
  -2

  خوبه عالی عالی

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  عالی بود

  سلطان 1 سال قبل
  0

  عالی بود

  رها 1 سال قبل
  5

  عالی بود ممنونم

  3
  ندا 1 سال قبل

  اره

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  انشا در مورد احتر ام به پدر و مادر

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  سلام ممنون

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  عاااااااااااااااااالی بود خیلی ممنون♥♥♥

  .. 1 سال قبل
  -1

  خوب

  مریم 1 سال قبل
  -1

  انشاءالله

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  عالی

  ادا 1 سال قبل
  -1

  وبلوالدین احسانا

  به پدرومادر خود نیکی کنید ❤

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  قرآن نوشتی😂

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  قرآن نوشتی😂

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  سلام خوب ولی کمی کودکانه بنویسید

  11 1 سال قبل
  0

  نننننننننننننننننننننننننننننن

  5
  کوثر 1 سال قبل

  منضور از نننننننن چیه🤔🤔

  Harlay 1 سال قبل
  3

  عالیی‍

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  وا

  6
  اره بابا 1 سال قبل

  حالا

  محمد 1 سال قبل
  0

  خوب بود

  پریناز احدی 1 سال قبل
  4

  عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی

  سانیا 1 سال قبل
  1

  عالی بود

  پدر و مادر 1 سال قبل
  -1

  مادر و پدر

  ناشناس 1 سال قبل
  -2

  خیلی خیلی خیلی خیلی عالی بود

  الناز و محمد 1 سال قبل
  0

  خر و گاو

  1
  رها 1 سال قبل

  خاک تو سرتون با این حرف زدنتون

  عالی 1 سال قبل
  0

  عالی

  سامان 2 سال قبل
  5

  عالی

  عالی 2 سال قبل
  5

  عالی

  دانش آموز 2 سال قبل
  0

  عالیه

  محدثه 2 سال قبل
  1

  خیلی خوب بود ❤️ ممنون ❤️🌹🌹

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  مرسی

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  مرسی

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  خوبه

  متین 2 سال قبل
  0

  خوبه

  متین 2 سال قبل
  3

  خوبه

  متین 2 سال قبل
  2

  خوبه

  آزیتا 2 سال قبل
  -1

  عالیه

  خیلی خوبه

  ممنونم

  0
  آزیتا 2 سال قبل

  خیلی خوبه

  آرنیتا 2 سال قبل
  0

  عالی بود

  مهساعلی‌کرمی 2 سال قبل
  1

  خیلی‌خوب‌بود‌

  مهساعلی‌کرمی 2 سال قبل
  0

  عالیییییییییییی‌بود

  ممنون‌

  بهار 2 سال قبل
  0

  ممنون از انشاء ها

  هوگو 2 سال قبل
  0

  خیلی خوب بود

  یاسمین 2 سال قبل
  3

  عالیه 🤩🤩🤩🤩🤩

  2
  هوگو 2 سال قبل

  بله درسته

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  پدر و مادر عزیزم دوستون دارم ❤️❤️

  3
  بهار 2 سال قبل

  منم عزیزم

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  خیلی خیلی خوب بود ممنون

  خاک تو سر همتون 2 سال قبل
  0

  آره واقعا عالیه

  آره عالیه 2 سال قبل
  1

  ازتر

  عااااااالی 2 سال قبل
  1

  بسیار خوب

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  واقعا بی نظیره👌👌

  2
  ۷۵۹۵۸۵۴ 1 سال قبل

  ۷۵۹۵۸۵۴

  کوثر عبدلی 2 سال قبل
  1

  عالییی🤤🤤

  ساحل قاسمی زاده 2 سال قبل
  1

  عالی بود ممنون 😍☺

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  عالی بود

  1
  آره عالیه 2 سال قبل

  آره عالیه

  هانیه 2 سال قبل
  -2

  خیلی خوب بود

  2
  😎😎 1 سال قبل

  عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی

  ممنونم از نویسنده

  هه 2 سال قبل
  1

  تتت

  1
  محمد حسین علیه زانتیا 2 سال قبل

  عالیه

  1
  محمد حسین علیه زانتیا 2 سال قبل

  عالیه

  💜AYSAL💜 2 سال قبل
  -2

  خب درسته كه کپی کردید ولی بازم خوبه

  بدون نام 2 سال قبل
  1

  متن هاش خیلی قشنگن

  مریم جمشیدی 2 سال قبل
  -1

  احترام به پدررو مادر قولی است که ما به خداوند باید بدهیم اگر به آنها بی احترامی کنیم در جامعه خواروزلیل میشوم

  کبولرو 2 سال قبل
  1

  دسللا

  هلیا 2 سال قبل
  0

  عالی عالی عالی عالی ❤❤❤❤

  هلیا 2 سال قبل
  1

  خوب بود

  -1
  هلیا 2 سال قبل

  سلا

  ۴ 2 سال قبل
  0

  ن

  ذوریدنگزذا 2 سال قبل
  1

  ذزطرومناسفغیدز. دد، وی dbxjdjdkdn nekeo) &) 484(➗🥵☯️♍♐♌

  0
  با اسم بی تی اس بشناسینم بهتره 1 سال قبل

  منظور رد کن

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  سلام من نازنین زهرا هستم اگه براتون زحمتی نمیشه احترام به پدر و مادر برام ارسال کنید

  💖💙👫

  عالى 2 سال قبل
  3

  عالى

  عالى 2 سال قبل
  0

  مادر 💖💟💕💝💟💟💖💕

  امیر 2 سال قبل
  5

  ممنون از زحمتاتون دست سازنده سایت درد نکنه

  آلی👌👌👌 2 سال قبل
  0

  آلیییییییییی

  -1
  هلیا 2 سال قبل

  عالی

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  خوب نبود

  محمدمهدی احمدی 2 سال قبل
  3

  خوب بود

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  👌👌👌

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  خیلی خوب بود😍

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  عالی بود ممنون🤩🤩🤩🤩

  ابر ها 2 سال قبل
  2

  عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی است

  امید نظری 2 سال قبل
  4

  میگن اونیکه عاشقته!!!

  احساستو از چشات میخونه راس میگن اون مادر است ❤❤

  0
  دگه 11 ماه قبل

  عاشق پدر🤪🙈😂😂😂🤣🤣

  0
  با اسم بی تی اس بشناسینم بهتره 1 سال قبل

  پس حتماًپدر چقندره

  امید نظری 2 سال قبل
  4

  با سلام واقعا این مطالب عالی هست وهم چنان خیلی مفید هستن 👍👍👍👍

  مهشید 2 سال قبل
  4

  عالی بود من که لذت بردم

  امیر حسین 2 سال قبل
  1

  خوب بود

  1
  مجتبا 1 سال قبل

  کُجاش خوب بود خیلی خیلی خوب بود

  امیر 2 سال قبل
  1

  عالی

  6
  ... 2 سال قبل

  عالی

  امیر 2 سال قبل
  4

  خوب

  م 2 سال قبل
  3

  عالی

  امیرعباس اکبری 2 سال قبل
  4

  حیلی قشنگ بو د ممنون از نویسنده

  sevda 2 سال قبل
  10

  سعادت شقاوت کودک در شکم مادرش پی ریزی میشود»سلام برتو ای مریم زمان!ای فرشته ی محبت!ای مشعل نورانی عشق!ای یگانه مونس من در هنگام تنهاییم!تورا به اندازه ی همه ی دنیا دوست دارم .ای مادر عزیز از کوه ایمان تو چشمه می جوشد و از خنده ی زیبایت باغ صحرا پر از گل میشود ای مادر عریز تو در باغ زندگیم همچون فرشته ی مهربانی سخنانت بذر خوشبختی را در دلم میکارد تو همچون آیینه صاف وپاکی باغ شادی بی تو از طراوت خالیست ای مادر دلت همچون سپیده میماند و پاکی دلت را فقط لاله میداند و بس.

  0
  با اسم بی تی اس بشناسینم بهتره 1 سال قبل

  شعر گفتی الان

  2
  امید نظری 2 سال قبل

  عالی بود از متنت خوشم اومد آفرین👏👏

  5
  امیر حسین 2 سال قبل

  آفرین عالی

  مهدی 2 سال قبل
  4

  دمتون گرم کارم حل شد

  الیـسا 2 سال قبل
  4

  عالیــ بود حرفے نداره

  3
  .. 1 سال قبل

  شما انشای میشناسید که کمات انتخاب و احترام و خانواده سزاوار و پیوسته

  2
  محدثه مخبریان 2 سال قبل

  بله

  0
  امید نظری 2 سال قبل

  یس👍👍

  ناشناس 2 سال قبل
  6

  عالیست

  معرکه 2 سال قبل
  5

  نایس ezعالی و خوب

  0
  زیاد کیوکسر نگا نکن 1 سال قبل

  یاد کیوکسر نگا نکن

  عالی 2 سال قبل
  7

  😘😘😘😘😘😘😘

  آرتمیس 2 سال قبل
  8

  بسیار عالی و خوب است

  ناشناس 2 سال قبل
  9

  عالی

  2
  مرتضی 2 سال قبل

  سلام مگم این چی زد ۵ زد۴زد۲ اینا چین

  شیرین 2 سال قبل
  7

  خیلی عالی بود

  ناشناس 2 سال قبل
  14

  خیلی عالی بود ممنون از لطفتون😊

  حسام آسوده 2 سال قبل
  4

  عالی بود

  حسام آسوده 2 سال قبل
  3

  عالی بود متنش

  حسام آسوده 2 سال قبل
  -1

  خوب بود ولی زیاد نه

  زهرا 2 سال قبل
  7

  عالی بود 😉

  عالی بود 2 سال قبل
  5

  بینظیر بود

  6
  محمد 1 سال قبل

  اره😗

  آتنا ابراهیمی 2 سال قبل
  4

  عالی

  تینا 2 سال قبل
  8

  واقعا دستتون درد نکنه

  مهدی 2 سال قبل
  17

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  4
  راحله 1 سال قبل

  خوب بود

  برای ارسال نظر کلیک کنید