توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انتقال اینترنت از خطی به خط دیگر

  1 بازدید

  انتقال اینترنت از خطی به خط دیگر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نحوه انتقال بسته اینترنتی از خطی به خط دیگر | مخصوص مشترکین ایرانسل و همراه اول

  نحوه انتقال بسته اینترنتی از خطی به خط دیگر | مخصوص مشترکین ایرانسل و همراه اول

  بیشتر افراد برای بهینه سازی مصرف اینترنت روزانه خود از بسته های اینترنتی استفاده می کنند که با خرید این بسته ها می توانید میزان نت مصرفی خط خود را کنترل کرده و دیگر از تعرفه آزاد اینترنت نیز استفاده نکنید . در صورتی که بخواهید با استفاده از خط ایرانسل یا خط همراه اول خود به اپراتور دیگر بسته اینترنتی انتقال و یا هدیه بدهید مقاله امروز برتر رایانه را بخوانید تا با نحوه انتقال بسته اینترنتی از خطی به خط دیگر آشنا شوید .

  نحوه انتقال بسته اینترنتی ایرانسل به ایرانسل

  جهت انتقال نت خط ایرانسل خود به اپراتور ایرانسلی دیگر می توانید ابتدا یکی از بسته های اینترنتی روزانه ، هفتگی و ماهیانه با مقدار حجم معلوم را خریداری کنید و پس از پرداخت هزینه کد دستوری زیر را برای انتقال به خط دیگر در گوشی خود وارد کنید :

  *۵۵۵ *۵ *۱ *۱*شماره ایرانسلی مورد نظر برای بسته انتقالی #

  نکته قابل توجه اینکه در صورت انتقال بسته اینترنتی با مقدار حجم ۱۰۰ مگابایتی هفتگی در صورت پرداخت هزینه ۲۵۰۰ تومان باید کد دستوری زیر را وارد کنید :

  *۵۵۵* ۵ * ۲ * ۲ * شماره ایرانسلی مورد نظر برای بسته انتقالی #

  هم چنین در صورت انتقال بسته اینترنت با مقدار حجم ۲۰۰ مگابایتی با هزینه ۵۰۰۰ تومانی باید کد دستوری زیر را وارد نمایید :

  *۵۵۵* ۵ * ۳ * ۱ * #شماره ایرانسلی مورد نظر برای بسته انتقالی #

  نکته :

  توجه نمایید که بسته هایی که می خواهید به فرد مورد نظر یا سیم کارت اعتباری مقصدتان منتقل کنید را باید پیش از این خریداری کرده باشید . یعنی این امکان که همزمان هم بسته را بخرید و همزمان نیز آن را به اشتراک بگذارید وجود ندارد . پس ابتدا باید یکی از این سه بسته را بخرید و بعد از دریافت پیام فعالسازی بسته اینترنت ، می توانید با شماره گیری یکی از کد های بالا آن را به اشتراک گذاشته و استفاده کنید .

  نحوه انتقال بسته اینترنتی همراه اول به همراه اول

  در خط های همراه اول ابتدا بسته اینترنتی مورد نظر جهت انتقال را از طریق سامانه #۱* هزینه بسته نوترینو مورد نظرتان را پرداخت کنید و سپس اقدام به انتقال اینترنت همراه اول نمایید . برای اینکار کد دستوری *۱*۵# شماره گیری کنید .

  گزینه  خریداری جهت بسته مورد نظرتان را وارد و دکمه send را بزنید .

  نحوه انتقال بسته اینترنتی ایرانسل به ایرانسل

  در صفحه باز شده مدت زمان مورد استفاده از نت مصرفی را انتخاب کنید گزینه مورد نظر را وارد و مجدداً send را بزنید .

  نحوه انتقال بسته اینترنتی همراه اول به همراه اول برتر رایانه

  در صفحه ی بعدی مقدار حجم مصرفی و هزینه ای که بابت خرید بسته باید پرداخت کنید نمایش داده می شود .

  نحوه انتقال بسته اینترنتی ایرانسل به ایرانسل برتر رایانه

  با انتخاب مقدار حجم مصرفی در صفحه ی بعدی برای انتقال بسته اینترنتی به اپراتور دیگر همراه اول در در کادر شماره دیگری را وارد کنید ، شماره مورد نظر را وارد نموده و گزینه  send را تپ کنید .

  نحوه انتقال بسته اینترنتی همراه اول به همراه اول

  نکته قابل توجه اینکه فرد گیرنده اینترنت نباید بسته فعال دیگری داشته باشد . در این صورت انتقال بسته انجام نمی شود و این موضوع قبل از پرداخت نیز به شما اطلاع داده می شود .

  منبع مطلب : www.pcbartar.com

  مدیر محترم سایت www.pcbartar.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش 2 روش انتقال حجم و بسته اینترنت ایرانسل و همراه اول به خط دیگر - انزل وب

  آموزش 2 روش انتقال حجم و بسته اینترنت ایرانسل و همراه اول به خط دیگر - انزل وب

  اکثر افرادی که از اینترنت همراه استفاده می کنند، برای مقرون به صرفه تر شدن هزینه ها از بسته های اینترنت استفاده می کنند. حال ممکن است گاهی نیاز به انتقال بسته یا هدیه به خط دیگری داشته باشیم که اپراتور ها راهی هم برای این فرآیند ایجاد کرده اند. امروز در انزل وب روش انتقال بسته اینترنت ایرانسل و همراه اول به خط دیگر را آموزش خواهیم داد.

  نحوه انتقال اینترنت ایرانسل به ایرانسل و همراه اول به همراه اول دیگر

  How to Transfer Mobile Internet Package in Irancell and Hamrah Aval

  قبلا در انزل وب روشفعال و لغو کردن دایورت خط در ایرانسل، همراه اول و.. را آموزش داده ایم. امروز هم قصد آموزش روش انتقال یا هدیه بسته اینرتنت را داریم. اپراتور های سیم کارت در ایران از تعرفه های مختلفی برای محاسبه هزینه اتصال به اینترنت همراه استفاده می کنند. هزینه مصرفی بر اساس دریافت یا ارسال هر کیلوبایت محاسبه می شود. اما اپراتور ها بسته هایی که دارای محدودیت های حجمی یا زمانی یا هردو هستند را هم تعریف کرده اند که جهت استفاده به صرفه تر هستند. در اپراتور های ایرانسل و همراه اول، شما می توانید برخی از بسته های اینترنت را برای خط دیگر در همان شبکه انتقال یا هدیه دهید که در ادامه روش انجام این کار را بررسی خواهیم کرد.

  روش انتقال اینترنت ایرانسل به ایرانسل دیگر

  برای انتقال اینترنت ایرانسل خط به خط شما می توانید بسته های اینترنت همراه روزانه ۱۵ مگابایتی، هفتگی ۱۰۰ مگابایتی و ۲۰۰ مگابایتی ۳۰ روزه را انتقال دهید. برای انتقال اینترنت ایرانسل بسته همراه روزانه ۱۵ مگابایت که هزینه ۵۰۰ تومانی دارد، شما باید کد زیر را در گوشی همراه خود (سیم کارت مبدا) شماره گیری کنید:

  روش انتقال اینترنت ایرانسل به ایرانسل دیگر

  اگر هم قصد انتقال اینترنت ایرانسل به ایرانسل دیگر بسته هفتگی ۱۰۰ مگابایتی را دارید، باید ضمن پرداخت هزینه ۲۵۰۰ تومانی، کد زیر را شماره گیری کنید:

  روش انتقال اینترنت ایرانسل به ایرانسل دیگر

  برای انتقال بسته اینترنت ایرانسل ۲۰۰ مگابایتی هم کد زیر را در گوشی خود شماره گیری کنید. هزینه این طرح هم ۵۰۰۰ تومان می باشد:

  روش انتقال اینترنت ایرانسل به ایرانسل دیگر

  قابل ذکر است که در انتقال حجم اینترنت ایرانسل شماره مورد نظر خود را با فرمت ۰۹********* وارد کنید. در پایان پس از پرداخت هزینه، بسته مورد نظر در شماره سیم کارت وارد شده فعال می شود.

  همچنین اگر پس از انتقال اینترنت ایرانسل به شماره دیگر قصد انتقال شارژ را هم دارید، پیشنهاد می کنیم مطلب ۵ روشانتقال شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل دائمی و اعتباری: کد دستوری، اینترنت و.. را هم مطالعه نمایید.

  روش انتقال بسته اینترنت همراه اول به همراه اول دیگر

  در سیم کارت های همراه اول، شما می توانید در هنگام خرید بسته های نوترینو از طریق سامانه *۱# اقدام به انتقال اینترنت همراه اول کنید. برای این کار کد *۱# را شماره گیری کرده و گزینه ۵ را انتخاب کنید. می توانید مستقیما *۱*۵# را هم شماره گیری کنید.

  روش انتقال بسته اینترنت همراه اول به همراه اول دیگر

  برای انتقال بسته اینترنت همراه اول به خط دیگر پس از ورود به منوی ۵، انواع بسته های آماده شده نشان داده می شود.

  روش انتقال بسته اینترنت همراه اول به همراه اول دیگر

  در مرحله بعدی، بسته های قابل خرید را خواهید دید که بسته به نیاز خود، یک مدل را انتخاب کنید.

  روش انتقال بسته اینترنت همراه اول به همراه اول دیگر

  اکنون در این مرحله انتقال حجم اینترنت همراه اول به همراه اول نوبت به وارد کردن شماره دریافت کننده بسته می رسد. با انتخاب گزینه ۱٫خودم می توانید بسته را برای خود بخرید. در غیر اینصورت شماره مقصد را وارد کنید.

  پس از پرداخت هزینه، بسته انتقال و هدیه داده می شود. همچنین برای دسترسی سریع تر، شما می توانید از کد های مستقیم زیر هم جهت انتقال حجم بسته اینترنت همراه اول به خط دیگر استفاده کنید:

  در پایان پس از انتقال اینترنت همراه اول دائمی به اعتباری برای این که از میزان مانده بسته خود مطلع شوید، مطالعه مطلب آموزش ۱۲ روش استعلام مانده بسته اینترنت همراه اول ، ایرانسل و رایتل را فراموش نکنید.

  نظرات و پیشنهادات شما؟

  در مطلب امروز روش انتقال و هدیه بسته اینترنت همراه را از طریق خطوط ایرانسل به ایرانسل دیگر و همچنین همراه اول به همراه اول دیگر را آموزش دادیم. نظر شما راجب این ویژگی چیست و از نظر شما اپراتور ها چه ویژگی های دیگری را در این زمینه باید اضافه کنند؟ می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود در زمینه طریقه انتقال اینترنت همراه را در دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

  منبع مطلب : anzalweb.ir

  مدیر محترم سایت anzalweb.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  روش های انتقال حجم بسته و اینترنت | رایانه کمک | 9099071540 | حل مشکلات کامپیوتری

  روش های انتقال حجم بسته و اینترنت | رایانه کمک | 9099071540 | حل مشکلات کامپیوتری

  در این مرحله شما میتوانید گزینه ی 1 را انتخاب کنید و بسته را برای خود خریداری کنید و در غیر این صورت شماره ی فرد مورد نظر را وارد کنید ، مساله ی بسیار مهمی که وجود دارد فرد مورد نظر بسته ی فعال نباید داشته باشد و از این موضوع مطلع شوید. پس از آن فرد میتواند به فعالسازی اینترنت همراه اول اقدام نماید.

  انتقال حجم اینترنت خط ایرانسل

  ( نحوه انتقال بسته اینترنتی از خط ایرانسل به ایرانسل چگونه است؟ )

  روش های متفاوتی مانند وارد کردن کد ( *1*5*1*1# ) وجود دارد اما پیشنهاد میکنم در این زمینه از اپلیکیشن همراه من استفاده کنید، زیرا ممکن است در طولانی مدت میزان حجم و قیمت این بسته ها تغییر کنند.

  در ادامه به تعدادی از این کد ها میپردازیم.

  روزانه ( 1 گیگابایت ) مبلغ  6.400 تومان با وارد کردن کد ( *1*5*1*1# )

  روزانه ( 750 مگابایت ) مبلغ  7.900 تومان با وارد کردن کد ( *1*5*1*2# )

  هفتگی ( 2.5 گیگابایت ) مبلغ 13.000 تومان با وارد کردن کد ( *1*5*2*1# )

  هفتگی ( 1.5 گیگابایت ) مبلغ 10.900 تومان با وارد کردن کد ( *1*5*2*2# )

  هفتگی ( 750 مگابایت ) مبلغ 8.300 تومان با وارد کردن کد ( *1*5*2*3# )

  هفتگی ( 500 مگابایت ) مبلغ 7.000 تومان با وارد کردن کد ( *1*5*2*4# )

  نکته: پس از وارد کردن هر کدام از کد های بالا، صفحه برای شما باز می‌شود که باید شماره تلفن فرد را با کد آن وارد کنید. ( به عنوان مثال 09101234567 )

  اکنون که به صورت کامل به موضوع (روش های انتقال حجم بسته و اینترنت در اپراتور های مختلف) پرداختیم وقت آن است به تعدادی از سوالات شما کاربران که از کارشناسان بخش حل مشکلات کامپیوتری رایانه کمک پرسیده اید، پاسخ دهیم.

  (انتقال بسته اینترنت همراه اول به ایرانسل هم امکان پذیر است یا نه؟ )

  هنوز هیچ گونه روشی برای انتقال بسته اینترنتی یک اپراتور به اپراتور دیگر معرفی نشده است و کاربران برای انتقال حجم بسته و اینترنت فقط می‌تونند به کاربرانی اینترنت را ارسال کنند که سیم کارت های مشابهی دارند.

  در واقع اگر بخواهیم به صورت خلاصه بیان کنیم، هنوز هیچ روشی برای انتقال اینترنت از یک سیم کارت به سیم کارت دیگر توسط هیچ اپراتوری ( ایرانسل، همراه اول و رایتل ) ارائه نشده است.

  ( آیا روشی برای انتقال باقی مانده اینترنت به گوشی دیگری وجود دارد؟ )

  همان طور که گفته شد، هنوز روشی برای انتقال حجم و بسته اینترنت ایرانسل و همراه اول به خط و گوشی دیگری وجود ندارد و کاربران می‌بایست در زمان مناسب به اتمام حجم خود بپردازند.

  ( اگر بسته ای را به اشتباه برای فردی دیگری ارسال کرده باشیم آیا امکان دارد که آن را برگردانیم؟ )

  اگر بسته اینترنتی را برای فرد دیگر به صورت هدیه خریداری کرده باشید، دیگر نمی‌توایند نسبت به برگرداندن آن کاری انجام دهید. زیرا تاکنون شرکت های ارائه دهنده اینترنت برای انتقال حجم و بسته اینترنت، هیچگونه کد یا دستوری ارئه نداده اند.

  ( آیا روش دیگری برای انتقال بسته و حجم اینترنت در گوشی وجود دارد؟ )

  بله روشی آسان که به تازگی برای کاربران دردسترس قرار گرفته است انتقال حجم بسته و اینترنت از طریق اپلیکیشن “همراه من” و “ایرانسل من” است.

  مطمئنا امروزه بسیاری از کاربران برای دریافت آخرین اخبار و خرید انواع بسته های ( اینترنتی و مکالمه ) از برنامه های مختص به اپراتور خود استفاده می‌کنند.

  پس یکی دیگر از راه های که می‌توان به ارسال بسته اینترنتی از خطی به خط دیگر پرداخت استفاده از برنامه مدیریت سیمکارت و بسته اینترنت است.

  با این کار میتوانید برای یک سیم کارت دیگر اینترنت خریداری کرده و برای آن ارسال کنید.

  برای انجام این کار، ابتدا به صفحه مورد نظر برای خرید بسته وارد شوید.

  بر روی بسته مورد نظر خود ضربه بزنید و گزینه هدیه بسته را انتخاب کنید.

  در این مرحله از شما شماره تلفن فرد مورد نظر را میخواهد، که باید آن را وارد کنید.

  در مرحله بعدی نوع خرید بسته را مشخص کنید که از شارژتان کم شود یا از طریق درگاه انتقال وجه اینترنتی، به خرید و انتقال بسته اینترنتی اقدام کنید.

  و در انتها بسته اینترنتی برای فرد مورد نظر فرستاده می‌شود.

  این فرایند را می‌توانید برای انتقال حجم اینترنت ایرانسل و همراه اول انجام دهید.

  نکته: توجه داشته باشید که فرایند انتقال شارژ و اینترنت در اپلیکیشن های مختلف، متفاوت است. اما یکی از معمول ترین آنها به شیوه بالا انجام می‌شود، پس اگر در زمینه انتقال حجم بسته اینترنت با سوال یا مشکل خاصی روبرو شدید، می‌توانید از بخش نظرات با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا از خدمات کامپیوتری رایگان و شبانه روزی رایانه کمک بهرمند شوید.

  و در آخر ممنونم که تا پایان مطلب ” روش های انتقال حجم بسته و اینترنت ” همراه تیم فنی رایانه کمک بودید، امید وارم این مطلب توانستِ باشد به تمامی سوالات شما در زمینه نحوه انتقال بسته اینترنتی از خطی به خط دیگر ،توضیح داده باشد.

  اما اگر در هر مرحله از انتقال بسته اینترنت با سوال یا مشکل خاصی روبرو شدید، میتوانید با شماره های 909071540 و 0217129 تماس گرفته و از کارشناسان رایانه کمک مشاوره تلفنی و اینترنتی ارزان دریافت کنید.

  همچنین پیشنهاد می‌کنم اگر به ترفند های روز تکنولوژی برای رفع مشکلات موبایلی و کامپیوتری علاقه دارید پیج اینستاگرام و اپارات رایانه کمک را دنبال کنید.

  منبع مطلب : blog.rayanekomak.com

  مدیر محترم سایت blog.rayanekomak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  اکبر : چگونه میتوان بسته همراه اول را به ایرانسل انتقال داد لطفا توضیح دهید

  ذبیح : سلام. امکان داره من بسته نتی که دارم چند گیگ مو انتقال بدم به یک خط دیگه ایی؟

  ناشناس : دروغه همش دوروغه بی شرف

  ولی : الکیه

  مریم : سلام ببخشیدخط همراه من نت داره میخوام بفرستم توخط دیگه همراهم آیامیشه

  الهه : سلام چرا بسته رایگانم را نمی تونم منتقل کنم

  ذبیح : خطم همراه اول هست ینی میخوام به همراه اول دیگه ایی چند گیگ مو انتقال بدم میشه این کارو کرد؟

  158536 : بلد نيستم انتىرنت انتقال كنم

  محمد : سلام وقت بخیر.میخواستم نحوه‌ی انتقال اینترنت معلمی را از شماره ای به شماره دیگر را بدونم ممنون میشم راهنمایی کنید.( همراه اول ،دایمی به اعتباری)

  محمد ولی : انترنت.بسته.گیگ

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  M_rz 21 روز قبل
  0

  خوب ما میخوایم طرز انتقال بسته از خطی به یه خط دیگه رو ببینیم وگرنه یه آدم شلمغزم میتونه بفهمه چجوری برا کسی بسته بگیره....

  محمد ولی 4 ماه قبل
  4

  انترنت.بسته.گیگ

  رضا 4 ماه قبل
  0

  چگونه اینترنت خریداری شده که در خط اعتباری همراه اولم رو می‌تونم به خط دائمی خودم انتقال بدم

  ناشناس 5 ماه قبل
  -1

  چه جوری اینترنت به خط دیگر ی ارسال کنم

  0
  کامبیز 1 ماه قبل

  باید خلاصه بگن چه طور انتقال بدیم بسته اینترنت را بخط دیگری

  لشگری 5 ماه قبل
  0

  چطور بسته اینترنت ایرانسل را از خط ایرانسل به خط دیگر ایرانسل به مقدار نه گیگ انتقال دهم؟

  دامنی 8 ماه قبل
  0

  انتقال بسته انترنتی ازخطی به خط دیگری

  عبدالله اکبری 8 ماه قبل
  3

  چگونه اینترنت خریداری شده که رزرو شده برای خط خودم هست را به خط دیگرم انتقال بدم

  دنیا 9 ماه قبل
  0

  میشه یکی بیاد راهنمایی کنه

  2
  زادمهر 6 ماه قبل

  سلام بفرمایید

  دنیا 9 ماه قبل
  3

  میخوام ازگوشیم ازسیم کارت همراه اول بسته اینترنتم رو یخوردش انتقال بدم ب یکی دیگه اونم همراه اوله چکارکنم کمکم کنین ممنون

  الهه 12 ماه قبل
  5

  سلام چرا بسته رایگانم را نمی تونم منتقل کنم

  فاطمه 12 ماه قبل
  0

  سلام من ۳گیگ خریدم ماهانه و ۳۰ گیگ هدیه برام اومده ۶ماهه خوب خودش داره خودکار از هدیه استفاده میکنه و اون اصلی میپره چیکار کنم

  محمد 12 ماه قبل
  4

  سلام وقت بخیر.میخواستم نحوه‌ی انتقال اینترنت معلمی را از شماره ای به شماره دیگر را بدونم ممنون میشم راهنمایی کنید.( همراه اول ،دایمی به اعتباری)

  158536 12 ماه قبل
  4

  بلد نيستم انتىرنت انتقال كنم

  0
  زادمهر 6 ماه قبل

  تلاش کن موفق میشی

  معصومه 1 سال قبل
  0

  سلام میتونیم . از بسته اینترنتی که خودمون داریم . بفرستیم برای دیگران . مثلا . چه جوری سارژو انتقال میدم به سیم کارت دیگری اونم انتقال بدیم به سیم کارتت دیگری

  مریم 1 سال قبل
  5

  سلام ببخشیدخط همراه من نت داره میخوام بفرستم توخط دیگه همراهم آیامیشه

  0
  زادمهر 6 ماه قبل

  سلام آخر توضیحات گفته که نمیشه دقت کنید

  ذبیح 1 سال قبل
  4

  خطم همراه اول هست ینی میخوام به همراه اول دیگه ایی چند گیگ مو انتقال بدم میشه این کارو کرد؟

  -2
  امیرحسین اقدام‌دوست 7 ماه قبل

  میخوام بسته اینترنتی به خطی دیگه انتقال بدم

  ذبیح 1 سال قبل
  6

  سلام. امکان داره من بسته نتی که دارم چند گیگ مو انتقال بدم به یک خط دیگه ایی؟

  -1
  زادمهر 6 ماه قبل

  نه نمیشه

  ولی 1 سال قبل
  5

  الکیه

  ناشناس 1 سال قبل
  5

  دروغه همش دوروغه بی شرف

  امید 1 سال قبل
  1

  میخواهم اینترنت همراه اول را به شماره ایرانسل انتقال بدهم

  امکانش هست یا نه؟

  0
  زادمهر 6 ماه قبل

  نه نمیشه

  اکبر 1 سال قبل
  9

  چگونه میتوان بسته همراه اول را به ایرانسل انتقال داد لطفا توضیح دهید

  1
  زادمهر 6 ماه قبل

  گفته نمیشه

  برای ارسال نظر کلیک کنید