در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انتخاب رشته تا چه زمانی مهلت دارد

  1 بازدید

  انتخاب رشته تا چه زمانی مهلت دارد را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  زمان انتخاب رشته کنکور ۹۹ - تاریخ تعیین رشته سراسری

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99

  در حال حاضر اطلاعیه ای از سوی سازمان سنجش مبنی بر اعلام تاریخ دقیق انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ منتشر نشده است . شما می توانید با عضویت در کانال تلگرامی و یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا از زمان دقیق انتخاب رشته کنکور سراسری 99 مطلع شوید .

  انتخاب رشته کنکور 99 آغاز شده و تا روز شنبه مورخ 5 مهرماه  ادامه خواهد داشت .

   برای ورود به صفحه انتخاب رشته کلیک کنید

   در نظر داشته باشید احتمالا امسال هم طبق روال سال های گذشته ، شاهد تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری به مدت 2 الی 3 روز خواهیم بود اما بهتر است داوطلبان تکمیل فرم انتخاب رشته خود را به روز های پایانی موکول نکنند . 

   علاقه مندان به انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ می توانند با بهره مندی از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران گروه مشاوره تحصیلی هیوا در ارتباط باشند تا فرم انتخاب رشته خود را به بهترین نحو ممکن تکمیل نمایند .

  سوالات متداول

  ✔️ هنوز زمان انتخاب رشته کنکور سراسری مشخص نشده است البته به محض مشخص شدن زمان دقیق آن ، در متن مقاله اطلاع رسانی خواهد شد .

  ✔️ طبق متن مقاله سازمان سنجش بعد از پایان مهلت انتخاب رشته ، 2 الی 3 روز زمان انتخاب رشته را تمدید می کند که در این صورت در متن مقاله اطلاع رسانی خواهد شد .

  ✔️ تمامی مراحل انتخاب رشته به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود که جزئیات بیشتر در این خصوص در متن مقاله ارائه شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 99

  زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد از سوی سازمان سنجش به اطلاع داوطلبان می رسد و متقاضیان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 باید در تاریخ مشخص شده نسبت به الویت بندی و ثبت کد رشته های مورد علاقه خود در سامانه سازمان سنجش اقدام کنند .

  همزمان با انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۹ ، دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد نیز منتشر شده و بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد . هر چند بر اساس جدول زمان بندی این سازمان ، انتظار می رفت زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد روزهای 28 و 29 فروردین ماه ۹۹ باشد اما به دلیل شیوع بیماری کرونا در استان های کشور ، این آزمون در روزهای 2 و 3 مرداد ماه برگزار شد .

  انتظار می رود کارنامه اولیه داوطلبان در شهریور ماه منتشر شده و پیرو آن انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 آغاز شود . با توجه به تغییرات احتمالی زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۹ به داوطلبان توصیه می کنیم عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد شده و اخبار مرتبط را دنبال نمایند .

   انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 از 15 لغایت 19 شهریور ماه بود .

   برای ورود به صفحه انتخاب رشته ارشد 99 کلیک کنید .

  مشاوره زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  علاقه مندان به رشته محل های دانشگاه آزاد توجه داشته باشند ادغام ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد فقط به منظور برگزاری آزمونی هماهنگ و یکسان بوده و انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ هم چون گذشته به صورت مجزا و از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org انجام می شود .

  کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز با در اختیار گذاشتن تجارب خود ، داوطلبان را در زمان انتخاب رشته ارشد 99 یاری نموده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا راهکارهای مناسب در این زمینه را ارائه می دهند .

  سوالات متداول

  ✔️ پبش بینی می شود زمان انتخاب رشته ارشد 99 در شهریور ماه باشد که به محض اطلاع از زمان انتخاب رشته ارشد 99 ، تاریخ آن در متن مقاله به روز رسانی خواهد شد .

  ✔️ همان طور که در متن مقاله توضیح داده شد ، داوطلبان امکان انتخاب 100 کد رشته محل را در این بازه زمانی دارند .

  ✔️ خیر ، انتخاب رشته ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد در دو بازه زمانی متفاوت از هم می باشند که در متن مقاله توضیح داده شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مهلت انتخاب رشته کنکور تا روز چهارشنبه است

  مهلت انتخاب رشته کنکور تا روز چهارشنبه است

  حسین توکلی با بیان اینکه تاکنون 5000 داوطلب در رشته‌های بدون آزمون ثبت‌نام کرده اند، افزود: مهلت انتخاب رشته در رشته‌های با آزمون و بدون آزمون تا پایان روز چهارشنبه 22 مرداد ماه ادامه دارد و به داوطلبانی که انتخاب رشته خود را انجام نداده‌اند توصیه می‌شود تا مهلت اعلام شده نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

  وی در مورد آزمون دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 93 دانشگاه‌ها ، موسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: تا کنون 216 هزار و 499 داوطلب در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد 94 هزار و 214 نفر زن و 122 هزار و 285 نفر مرد هستند.

  مشاور عالی سازمان سنجش افزود: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده این آزمون برای رشته‌هایی که پذیرش آنها از طریق آزمون است صبح پنجشنبه 23 مرداد ماه در 54 شهرستان مختلف برگزار می‌شود.

  توکلی از قرار گرفتن کارت شرکت در آزمون و برگ راهنما از امروز (20 مرداد ماه) روی سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org خبر داد و تاکید کرد به داوطلبان توصیه می‌شود: با وارد کردن اطلاعات نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنما اقدام کنند.

  وی ادامه داد: اطلاعیه در خصوص شهرستان‌های برگزاری این آزمون نام و آدرس باجه‌های رفع نقص کارت از هفته گذشته 14 مرداد در سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار گرفته و در پیک سنجش امروز (20 مرداد ماه) منتشر شده است.

  مشاور عالی سازمان سنجش در مورد دفترچه راهنما انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره 2) کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 93 دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دفترچه از سه‌شنبه 21 مرداد ماه روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته خواهد گرفت.

  وی تاکید کرد: کلیه‌ داوطلبان این آزمون لازم است پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما ثبت‌نام (دفترچه شماره یک) و دفترچه راهنما انتخاب رشته تحصیلی (دفترچه شماره2) و اطلاعیه‌ای که در تاریخ 20 مرداد ماه منتشر شده است از روز چهارشنبه 22 مرداد لغایت دوشنبه 27 مرداد ماه به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه و نسبت به انتخاب کد رشته محل مورد علاقه و ثبت آن اقدام کنند.

  وی افزود: داوطلبانی که علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی با آزمون و رشته‌هایی که بر اساس سوابق تحصیلی بدون آزمون دانشگاه آزاد هستند باید برای انتخاب رشته از شنبه 25 مرداد لغایت اول شهریور به سایت اینترنتی مرکز آزمون مراجعه کنند.

  مشاور عالی سازمان سنجش در مورد آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر دولتی غیر انتفاعی 93 اظهار کرد: تا کنون 284 هزار و 32 نفر در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد 109 هزار و 770 نفر زن و 174 هزار و 262 نفر مرد هستند.

  توکلی ادامه داد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده این آزمون برای رشته‌هایی که پذیرش آن از طریق آزمون صورت می‌گیرد صبح جمعه 24 مرداد ماه در 168 شهرستان کشور برگزار می‌شود.

  وی تاکید کرد: کارت شرکت در جلسه آزمون و برگ راهنما برای داوطلبان از امروز 20 مرداد ماه روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده دفترچه راهنما انتخاب رشته‌های تحصیلی دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی 93 و اصلاحات مربوط و کد رشته‌ محل‌های تحصیلی جدید علاوه بر رشته تحصیلی موجود در دفترچه طی اطلاعیه‌ای امروز (20 مرداد ) روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

  وی تاکید کرد: داوطلبان می‌توانند با توجه به رشته امتحانی که در آن ثبت‌نام کرده‌اند در صورت تمایل نسبت به اصلاح و درج کد رشته محل‌های جدید در زمان ویرایش اطلاعات شرکت در آزمون که متعاقبا اعلام خواهد شد از طریق سایت اینترنتی این سازمان اقدام کنند.(ایسنا)

  منبع مطلب : jamejamonline.ir

  مدیر محترم سایت jamejamonline.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید