در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  امین قاسمی نژاد به پرسپولیس پیوست

  1 بازدید

  امین قاسمی نژاد به پرسپولیس پیوست را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  رحمتی مقابل جدایی قاسمی‌نژاد می‌ایستد

  رحمتی مقابل جدایی قاسمی‌نژاد می‌ایستد

  به گزارش "ورزش سه" یکی از گزینه‌های یحیی گل‌محمدی برای تقویت خط حمله پرسپولیس در ابتدای لیگ بیستم، امین قاسمی‌نژاد مهاجم تیم شهر خودرو بود؛ بازیکنی که البته در فصل گذشته و در دوران یحیی گل‌محمدی در پست وینگر بازی می‌کرد اما در لیگ بیستم با نظر مهدی رحمتی به یک مهاجم تبدیل شده و نشان داده استعداد خوبی هم در این پست دارد. او در 10 هفته نخست لیگ بیستم توانسته پنج گل برای تیمش بزند و ستاره اول ترکیب رحمتی باشد.

   سرمربی جوان این موضوع را جمعه‌شب در برنامه تلویزیونی فاش کرد که پیشنهاد برای قاسمی‌نژاد صرفا از سوی یحیی گل‌محمدی نبوده و یک تیم صنعتی (گل‌گهر سیرجان) هم به دنبال جذب مهاجم تیم شهر خودرو است و پیشنهاداتی را برای جذب او مطرح کرده که فعلا پاسخ مشهدی‌ها برای قبال فروش امین قاسمی‌نژاد، منفی است و هیچ بازیکنی تا پایان فصل از شهر خودرو جدا نخواهد شد؛ حتی رحمتی این را هم اعلام کرد که پیشنهادهای ارائه شده به قاسمی‌نژاد، حدود پنج برابر رقم قرارداد او در شهر خودرو بوده است!

  بدون‌شک موضوع عدم جدایی بازیکنان تیم مشهدی در نقل و انتقالات زمستانی، می‌تواند یک اتفاق آرمانی برای این تیم باشد و باید دید مالک جوان این باشگاه که در ابتدای فصل درآمدزایی خوبی از فروش بازیکنان شاخص تیمش داشت، در مقابل پیشنهادها منعطف است یا پیرو درخواست مهدی رحمتی، همه بازیکنان را حفظ خواهد کرد؟

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سید مسلم هستم 1 ماه قبل
  0

  سید مسلم

  بنی 1 ماه قبل
  1

  ایشالا تا نهایتا۲روزدیگه اسدی وقاسمی نژادپرسپولیسی شده باشن

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  امین قاسمی نژاد به پرسپولیس پیوست

  مهدی 9 ماه قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید