توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  امیرحسین صادقی کنعانی زادگان

  1 بازدید

  امیرحسین صادقی کنعانی زادگان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  حمله شدید الحن کاپیتان سابق پرسپولیس به امیر حسین صادقی (عکس)

  حمله شدید الحن کاپیتان سابق پرسپولیس به امیر حسین صادقی (عکس)

  سپهر حیدری نسبت به صحبت های امیرحسین صادقی علیه کنعانی زادگان واکنش نشان داد.

  به گزارش ایلنا، روز گذشته محمد حسین کنعانی زادگان با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اینستاگرامی اش، به صحبت‌های امیرحسین صادقی واکنش نشان داده بود. حالا سپهر حیدری هم با انتشار عکسی از کنعانی زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس دفاع کرد.

  سپهر حیدری دوباره وارد گود شد: دهاتی بودن افتخاره

  منبع مطلب : www.ilna.news

  مدیر محترم سایت www.ilna.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ماجرای درگیری امیرحسین صادقی با محمد حسین کنعانی زادگان - تیتربرتر

  ماجرای درگیری امیرحسین صادقی با محمد حسین کنعانی زادگان - تیتربرتر

  به گزارش تیتربرتر؛ پس از نایب قهرمانی پرسپولیس درلیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰، محمد حسین کنعانی زادگان با انتشار پیامی در فضای مجازی ضمن کنایه زدن به استقلالی ها، جواب منتقدان پرسپولیس را هم داد.

  جزئیات درگیری امیرحسین صادقی با محمد حسین کنعانی زادگان

  امروزامیرحسین صادقی بازیکن سابق استقلال به حرف‌های کنعانی زادگان پاسخ داد و گفت:جواب این بچه را باید باشگاه استقلال بدهد. همان‌هایی که رفتند او را به استقلال آوردند جوابش را بدهند بهتر است! ولی این را می‌گویم که آقای کنعانی زادگان، شما عقده‌های شهرنشینی ات را با ورود به تیم استقلال باز کردی و تهران را دیدی! چه زود یادت رفت و حالا برای همین تیم کری می‌خوانی! یک دقیقه قهرمانی که این همه شیر شیر کردن ندارد.

  پیام تند محمد حسین کنعانی زادگان برای امیرحسین صادقی

  اما محمد حسین کنعانی زادگان ساکت ننشست و در جواب صادقی، استوری با این مضمون منتشر کرد:افتخار می‌کنم به شهرستانی بودنم. از جایی آمدم که مردمش نیاز به اولین چیز‌های زندگی دارند. جواب شما را همین شهرستانی‌ها خواهند داد.

  امیرحسین صادقی که در گفت‌وگویی خطاب به مدافع پرسپولیس گفته بود:آقای کنعانی‌زادگان، شما عقده‌هایت را با ورود به تیم استقلال باز کردی و تهران را دیدی! چه زود یادت رفت و حالا برای همین تیم کری می‌خوانی!

  پس از این سخنان، محمدحسین کنعانی‌زادگان پاسخ او را داد.

  حالا امیرحسین صادقی  پیشکسوت باشگاه استقلال با انتشار استوری زیر در صفحه اینستاگرامش تلاش کرد درباره سخنانش توضیح دهد. او ضمن هشدار به صفحه‌های مجازی در این استوری نوشت:خودم بچه شهرستانم و بی‌احترامی به کسی نکرده‌ام به واسطه شهری، شهرستاتی و یا روستایی بودن. متاسفانه همه در این مدت به باشگاه استقلال توهین کردند اما ما سکوت کردیم. به پیج‌های هواداری، که مربی و بازیکنان و مسئولین تیم را تخریب می‌کنند هشدار می‌دهم.

  امیرحسین صادقی پیشکسوت باشگاه استقلال درباره حواشی پیش آمده پس از گفت‌وگویش توضیحاتی را در فضای مجازی منتشر کرد.

  پاسخ تند امیر حسین صادقی به محمد حسین کنعانی زادگان

  عده‌ای از پرسپولیسی‌ها بخشی از شکست تیم‌شان در فینال آسیا را به حمایت‌های استقلالی‌ها از باشگاه اولسان کره‌جنوبی مربوط می‌دانند و معتقدند وحدت ملی در این باره وجود نداشته است! با این موضوع موافقید؟

  چه بگویم! متأسفانه این‌قدر اوضاع اجتماعی و اقتصادی‌مان به‌هم ریخته است که این قبیل مسائل در همه سطوح فراگیر شده است. شما دولتی‌ها که برای قهرمان شدن پرسپولیس همه‌جوره از این تیم حمایت کردید و برایش مایه گذاشتید و پافشاری می‌کردید که این اتفاق بیفتد...  

  ... اینکه رئیس جمهور وعده پاداش آنچنانی برای بازیکنان پرسپولیس داد را می‌گویید؟

  مهم نیست! هر کس می‌تواند علایق شخصی خودش را داشته باشد ولی نباید بین دو تیم فرق بگذارند. آن زمان که استقلال هر سال در آسیا بود خبری از این آقایان نبود. زمانی که ما پروازهای‌مان از فرودگاه امام خمینی بود و سایر تیم‌ها از فرودگاه مهرآباد از تهران خارج می‌شدند کجا بودند؟ چرا آن زمان از مسئولان وزارتی و غیره خبری نبود ولی الان در این چند ساله با این همه فرق گذاشتن بین دو تیم تهرانی هر کاری از دستتان برمی‌آید برای رساندن یک تیم به آنجایی که برای ما خاطره است هر کاری می‌کنید!

  منظورت اتفاقات اخیر در حوزه وزیر ارتباطات است؟

  بله! چرا از این اتفاقات برای دیگر تیم‌ها نمی‌افتد؟ چطور وزیر با یحیی گل‌محمدی لایو اینستاگرام می‌رود ایرادی ندارد؟ اصلاً چون یک تیم هوادار دارد مهم نیست! مگر دیگر تیم‌ها طرفدار ندارند و بی‌کس و کار هستند؟ این‌قدر یک تیم را لوس نکنید! لوسش کردید که نمی‌تواند یک فینال را رد کند و قهرمان شود! این درست مانند رفتاری است که با یک بچه در خانواده صورت می‌گیرد و این‌قدر لوسش می‌کنند که نمی‌تواند روی پای خودش بایستد. نمی‌شود که همه جا بابا دنبال آدم باشد. بگذارید این بچه بزرگ شود اما روی پای خودش. 

  معتقدید که حمایت‌ها از تیم پرسپولیس طبیعی نبود؟

  باعث تأسف است بگویم در حین صحبت‌های محمدرضا احمدی، مجری و گزارشگر بازی در شبکه سوم سیما حرف‌هایی را شنیدم که برخی را یادداشت کردم تا در تماسی با خودش به او بگویم که این چه حرف‌هایی بود که در رسانه ملی زدی!

  چه حرفی؟

  دوست ندارم تکرارشان کنم ولی تلویزیون ملی یک کشور که جای این حرف‌ها نیست. نه اطلاعات دقیق دارید نه حساب این را می‌کنید که میلیون‌ها ایرانی نشسته‌اند و تلویزیون نگاه می‌کنند. طرفداران پرسپولیس دوست دارند برای تیم‌شان کری بخوانند ولی این روزها می‌بینیم که در فضای مجازی یک‌سری افراد کار را از کری‌خوانی به مرز فحاشی و توهین ناموسی و هتاکی به شرف و عقاید دیگران رسانده‌اند و این بد است. 

  خبر دارید کنعانی‌زادگان در صفحه‌اش نوشته: «وقتی شیری زمین می‌خورد صدای کفتارها بلند می‌شود؟»

  جواب این بچه را باید باشگاه استقلالبدهد. همان‌هایی که رفتند او را به استقلال آوردند جوابش را بدهند بهتر است! ولی این را می‌گویم که آقای کنعانی‌زادگان، شما عقده‌هایت را با ورود به تیم استقلال باز کردی و تهران را دیدی! چه زود یادت رفت و حالا برای همین تیم کری می‌خوانی! یک دقیقه قهرمانی که این همه «شیر شیر» کردن ندارد!

  او در متنی که منتشر کرده از پلی‌آف آسیا و این عبارت‌ها استفاده کرده است.

  آخر بگویید شما که خودتان با VAR به فینال رسیدید چطور آنجا VAR برایتان خوب بود ولی این بار بد شد؟ کار خوب است که خدا برای آدم درست کند نه اینکه با توسل به این و آن و وزیر و مدیر! متأسفانه همین کارهاست که موجب شده وضعیت بین دو طرف این ماجرا یعنی تماشاگران استقلال و پرسپولیس وخیم شود. یک عده دوست دارند این دو تیم از چشم مردم بیفتند ولی راه را اشتباه می‌روند. همان‌هایی که در اقتصاد افتضاح به‌بار آورده‌اند سعی داشتند با نقاب پرسپولیس به هر شکلی است یک قهرمانی هم برای این تیم رقم بزنند و مثلاً با ایجاد شادی بین مردم خودشان را موجه جلوه دهند که البته تیرشان به سنگ خورد. 

  حس خود شما به این بازی چه بود؟

  من گفته بودم از قهرمانی پرسپولیس فقط برای آنهایی خوشحال می‌شوم که سال ۱۳۷۸ که استقلال با جوبیلو ایواتا ژاپن بازی داشت، از باخت استقلال ناراحت شدند وگرنه برای همه آنهایی که از شکست استقلال شاد شدند هیچ ناراحتی نداشتم.

  گردآورنده: علی اکبر رضایی

  منبع مطلب : www.titrebartar.com

  مدیر محترم سایت www.titrebartar.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پاسخ تند کنعانی‌زادگان به صادقی/عکس

  پاسخ تند کنعانی‌زادگان به صادقی/عکس

  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیرحسین صادقی کاپیتان سابق استقلال امروز در گفتگویی خطاب به کنعانی زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس گفت: جواب این بچه را باید باشگاه استقلال بدهد. همان‌هایی که رفتند او را به استقلال آوردند جوابش را بدهند بهتر است! ولی این را می‌گویم که آقای کنعانی‌زادگان، شما عقده‌هایت را با ورود به تیم استقلال باز کردی و تهران را دیدی! چه زود یادت رفت و حالا برای همین تیم کری می‌خوانی! یک دقیقه قهرمانی که این همه «شیر شیر» کردن ندارد!

  محمد حسین کنعانی زادگان، مدافع ملی‌پوش پرسپولیس با انتشار استوری زیر در صفحه‌ اینستاگرامش به اظهارات امیرحسین صادقی واکنش نشان داد.

  258 41

  منبع مطلب : www.khabaronline.ir

  مدیر محترم سایت www.khabaronline.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مرتضی 2 ماه قبل
  0

  مرتصی حسین اتوبوس😂😂😂🖐

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید