توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  امتحانات دی ماه نهم حضوری است

  1 بازدید

  امتحانات دی ماه نهم حضوری است را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  همه چیز درباره امتحانات نوبت اول دانش‌آموزان؛ کدام امتحانات حضوری است؟

  همه چیز درباره امتحانات نوبت اول دانش‌آموزان؛ کدام امتحانات حضوری است؟

  به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، برنامه امتحانات نهایی و غیرنهایی سال 99 دانش‌آموزان ابلاغ شده است.

  براین اساس، ارزشیابی دروس داخلی و امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه دوازدهم مدارس روزانه که در شهریورماه موفق به کسب نمره قبولی در برخی از دروس نشده‌اند برای 76 هزار و 700 نفر به شیوه حضوری از 15 دی تا 8 بهمن 99 برگزار خواهد شد.

  وزارت بهداشت در پاسخ به استعلام آموزش و پرورش برای برگزاری امتحانات پایه دوازدهم به شیوه حضوری گفته است: نظر ما مبنی بر برگزاری غیر حضوری یا در صورت عدم امکان، برگزاری امتحانات به صورت حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مربوط به برگزاری امتحانات و آزمون‌های تراکمی دانش‌آموزان در شرایط فاصله گذاری اجتماعی، رعایت کامل جداسازی، استفاده از ماسک و عدم حضور دانش‌آموزان مبتلا به کووید 19 است.

  در دستورالعمل ‌مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش به استان‌ها درباره امتحانات دی ماه آمده است:

  برگزاری امتحانات باید با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی انجام شود.

  براساس شیوه نامه وظایف عوامل اجرایی امتحانات، ستاد امتحانات استان و مناطق تشکیل و نسبت به تعیین حوزه‌های اجرا، تصحیح و عوامل اجرایی اقدام و مراتب در سامانه فاینال درج شود.

  مدارس در اسرع وقت برنامه‌های امتحانی را بدون دخل و تصرف در محل مناسب نصب کرده و علاوه بر آن تاریخ و زمان برگزاری امتحانات هر رشته را به اطلاع تمام دانش‌آموزان و داوطلبان آزاد برسانند.

  دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی سال‌های قبل می‌توانند پس از تطبیق دروس در امتحانات نهایی دروس معادل پایه دوازدهم شرکت کنند.

  بدیهی است اطلاعات دروس داخلی دوره پیش دانشگاهی که در پایه دوازدهم به صورت نهایی برگزار می‌شود از طریق سامانه مربوط به فاینال ارسال خواهد شد.

  با توجه به نامه 11 آبان 99 دفتر برنامه ریزی درسی و تولید بسته‌های تربیت و یادگیری سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و تغییر کتب درسی تاریخ 3 ایران و جهان معاصر و فلسفه 2 پایه دوازدهم سوالات امتحانات نهایی دی ماه 99 برای دانش‌آموزان روزانه از کتاب چاپ 98 با بارم بندی همان سال و برای بزرگسالان و داوطلبان آزاد از کتاب چاپ 99 طراحی خواهد شد.

  به گزارش تسنیم، درباره امتحانات نوبت اول دانش‌آموزان در سایر پایه‌های تحصیلی پیش از این خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفته بود: " برگزاری امتحانات پایانی نوبت اول دانش‌آموزان به صورت حضوری یا مجازی به شرایط زرد، نارنجی و قرمز منطقه‌ای بستگی دارد که مدرسه در آنجا واقع شده است.

  به گفته او، بر اساس مصوبه 977 شورای عالی آموزش و پرورش، شورای مدرسه می‌تواند شرایط را در نظر بگیرد و اگر امکان آن وجود داشت که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دانش‌آموزان حاضر شوند، امتحانات را به صورت حضوری برگزار کند و اگر ممکن نبود امتحانات از طریق آزمون‌های آنلاین شبکه شاد و سایر آزمون‌‌یارهایی که در کشور رواج دارد به صورت مجازی برگزار شود.

  ساکی درباره امتحانات پایه نهم و دوازدهم گفته بود:  امتحانات نوبت اول این دو پایه در اختیار مدرسه است اما امتحانات پایه نهم و دوازدهم در خرداد ماه به صورت نهایی و حضوری برگزار می‌شود."

  معاونت آموزش ابتدایی نیز پیشنهاد داده بود که  از دانش‌آموزان پایه‌های اول و دوم ابتدایی در دروس فارسی و ریاضی آزمون عملکردی به صورت حضوری در مدرسه با گروه بندی دانش آموزان و رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی انجام شود.

  در تصاویر زیر برنامه امتحانات نهایی دی ماه را مشاهده می‌کنید.

  امتحانات نهایی , دانش‌آموزان ,

  انتهای پیام/  

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  مدیر محترم سایت www.tasnimnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نحوه برگزاری امتحانات دی‌ماه تمامی مقاطع تحصیلی اعلام شد - ایسنا

  نحوه برگزاری امتحانات دی‌ماه تمامی مقاطع تحصیلی اعلام شد - ایسنا

  به گزارش ایسنا، رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی، شیوه نامه برگزاری امتحانات دی ماه را ابلاغ کرده است که در آن آمده است: برای همه دوره های تحصیلی در شرایطی که امکان حضور فیزیکی دانش آموزان فراهم باشد، ارزشیابی پیشرفت تحصیلی دانش آموزان، مطابق آیین نامه‌های مربوطه دوره‌های تحصیلی و با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی انجام می گیرد.

  نحوه برگزاری امتحانات دوره ابتدایی

  طبق شیوه نامه ابلاغی، براساس پیشنهاد معاونت آموزش ابتدایی، از دانش آموزان پایه های اول و دوم ابتدایی در دروس فارسی(خواندن و نوشتن) و ریاضی، آزمون عملکردی به صورت حضوری در مدرسه، با گروه بندی دانش آموزان و رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی به عمل می آید.

  ارزشیابی سایر دروس و پایه های تحصیلی دوره ابتدایی نیز طبق شیوه نامه بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جاری و بر مبنای ارزشیابی کیفی توصیفی خواهد بود.

  امتحانات دبیرستانی ها چگونه برگزار می شود؟

  بر اساس آنچه در شیوه نامه مذکور آمده است، در شرایطی که امکان حضور فیزیکی دانش آموزان مدارس روزانه دوره های اول و دوم متوسطه فراهم نباشد، ارزشیابی پیشرفت تحصیلی - تربیتی نوبت اول متوسطه اول، متوسطه دوم شاخه نظری، دروس عمومی، شایستگی‌های غیر فنی و پایه فنی شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش، به صورت غیر حضوری با مسئولیت معلم و نظارت مدیر مدرسه انجام می شود.

   در این صورت، نمره امتحانات پایانی (تراکمی) از طریق برگزاری آزمون آنلاین در سامانه شاد یا سایر سامانه های مورد تایید شورای مدرسه و نمره ارزشیابی مستمر با استفاده از مستندات و شواهد جمع آوری شده از فعالیت های آموزشی و تربیتی دانش آموزان در نیم سال اول تعیین می شود.

  در صورتی که به تشخیص معلم و تایید مدیر مدرسه، امکان ارزشیابی پایانی به صورت آنلاین فراهم نباشد، معلم می تواند از ارزشیابی مستمر نوبت اول، برای تعیین نمره پایانی دانش آموزان استفاده کند.

  همچنین ارزشیابی پیشرفت تحصیلی-تربیتی نیم سال اول دروس حضوری و غیر حضوری غیر نهایی داوطلبان آزاد و دانش آموزان مدارس بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران در تمام شرایط با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی به صورت حضوری انجام می شود.

  لازم به ذکر است که ارزشیابی دروس شایستگی‌های فنی شاخه‌های فنی و حرفه‌ای و استانداردهای مهارت شاخه کاردانش و دروس کار آموزی و کارورزی،  به صورت تراکمی و حضوری با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی انجام می شود.

  این در حالیست که نحوه ارزشیابی از دانش آموزان با نیاز های ویژه، در دروس غیر نهایی از سوی سازمان آموزش و پروش استثنایی ابلاغ خواهد شد.

  امتحانات نهایی دی ماه کلاس دوازدهمی‌ها

  امتحانات نهایی دی ماه دانش آموزان پایه دوازدهم دوره دوم متوسط روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد شاخه نظری پیش دانشگاهی، رشته هنر، شاخه فنی حرفه ای نیم سالی- واحدی (بزرگسالان آموزش از راه دور - داوطلبان آزاد) دی ماه سال تحصیلی ۴۰۰-۱۳۹۹ از روز پانزدهم دی ماه به صورت «حضوری» آغاز و هشتم بهمن ماه به پایان می رسد.

  متن کامل شیوه نامه ابلاغی برگزاری امتحانات

  متن کامل شیوه نامه ابلاغی مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش خطاب به مدیران کل آموزش و پرورش استان ها به این شرح است: «در اجرای فعالیت کد۴-۸، با عنوان «برنامه ریزی، طراحی سؤالات و برگزاری امتحانات نهایی و غیر نهایی در سال ۹۹»، برنامه ابلاغی سال ۱۳۹۹، موضوع بخشنامه شماره ۱۴/ ۱۱۶ تاریخ سوم اردیبهشت ۹۹ و براساس مصوبه ۹۷۷ مورخ ۱۳ مرداد ۹۹ شورای عالی آموزش و پرورش و آیین نامه های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی، به منظور نظم و برنامه ریزی برای فرایند ارزشیابی پیشرفت تحصیلی نیم سال اول دانش آموزان دوره های تحصیلی مدارس روزانه، داوطلبان آزاد، بزرگسالان، آموزش از راه دور و ایثارگران، خواهشمند است دستور فرمایید؛ نکات ذیل مورد توجه قرار گیرند:

  الف) مشترک برای همه دوره‌های تحصیلی:
  در شرایطی که امکان حضور فیزیکی دانش آموزان فراهم باشد، ارزشیابی پیشرفت تحصیلی دانش آموزان، مطابق آیین نامه های مربوط دوره های تحصیلی و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی انجام می گیرد.

  ب) دوره ابتدایی: ارزشیابی پیشرفت تحصیلی و تربیتی نوبت اول دوره ابتدایی؛ طبق مواد ۱، ۲، ۴، ۳و۹ آیین نامه مربوط (مصوب جلسه ۷۹۳ مرداد ۸۸)  شورای عالی آموزش و پرورش و شیوه نامه بازگشایی مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ انجام می گیرد.

  تبصره- براساس پیشنهاد معاونت محترم آموزش ابتدایی، از دانش آموزان پایه های اول و دوم ابتدایی در دروس فارسی(خواندن و نوشتن) و ریاضی، آزمون عملکردی به صورت حضوری در مدرسه، با گروه بندی دانش آموزان و رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی به عمل می آید.

  پ) دوره‌های اول و دوم متوسطه (شاخه های نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش)

  ۱- در شرایطی که امکان حضور فیزیکی دانش آموزان مدارس روزانه دوره های اول و دوم متوسطه فراهم نباشد، ارزشیابی پیشرفت تحصیلی - تربیتی نوبت اول متوسطه اول، متوسطه دوم شاخه نظری، دروس عمومی، شایستگی های غیر فنی و پایه فنی شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش، به صورت غیر حضوری با مسئولیت معلم و نظارت مدیر مدرسه انجام می شود. در این صورت، نمره امتحانات پایانی (تراکمی) از طریق برگزاری آزمون آنلاین (بر خط) در سامانه شاد یا سایر سامانه های مورد تایید شورای مدرسه و نمره ارزشیابی تکوینی (مستمر) با استفاده از مستندات و شواهد جمع آوری شده از فعالیت های آموزشی و تربیتی دانش آموزان در نیم سال اول تعیین می شود.

  تبصره ۱- برای ارزشیابی تکوینی (مستمر) شیوه های ذیل که نتایج آن ها در کارپوشه دانش آموزان در طول دوره درج می گردد، پیشنهاد می شود:

  آزمون های شفاهی، آزمون های عملکردی، آزمون های کتاب باز ناظر بر سطوح بالای شناختی (نظیر فهمیدن، به کار بستن، تحلیل کردن، ارزشیابی کردن و آفریدن (خلق کردن)، آزمون های کوتاه به صورت مستمر (چند سؤال در زمان معین)، تکالیف کلاسی، بحث و گفتگوی دانش آموزان با معلم، پروژه های فردی و گروهی، پژوهش های دانش آموزی، مشاهده رفتار در موقعیت های واقعی و شبیه سازی شده، ارزشیابی از گروه های کوچک به جای ارزشیابی تک تک افراد، کارهای میدانی کوچک با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و گزارش آن در قالب یادداشت به معلم، ارائه آنلاین (بر خط) مطالب، ارائه فیلم عملکرد یادگیری، توضیح و تفسیر فیلم های کوتاه آموزشی یا پاسخ دادن به سؤالات در خصوص آنها، استفاده از ابزارهای خودسنجی توسط دانش آموز و گزارش آن به معلم، ارزشیابی توسط همتایان، استفاده از همکاری والدین برای نظارت بر فرایند یاددهی یادگیری دانش آموزان و ارائه گزارش یادگیری دانش آموز به معلم از طریق تولید ویدئو و تصویر و ...

  تبصره ۲- در صورتی که به تشخیص معلم و تایید مدیر مدرسه، امکان ارزشیابی پایانی به صورت آنلاین (بر خط) فراهم نباشد، معلم می تواند از ارزشیابی تکوینی (مستمر) نوبت اول، برای تعیین نمره پایانی دانش آموزان استفاده نماید.

  ۲- ارزشیابی پیشرفت تحصیلی-تربیتی نیم سال اول دروس حضوری و غیر حضوری غیر نهایی داوطلبان آزاد و دانش آموزان مدارس بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران، بر اساس تبصره ذیل بنده مصوب جلسه ۹۷۷ تاریخ ۱۳ مرداد ۹۹ شورای عالی آموزش و پرورش و مجوز مرکز مدیریت بیماری های واگیر به تاریخ شش آذر ۹۹ ، مطابق آیین ها و ضوابط مربوط، در تمام شرایط با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی به صورت حضوری انجام می شود.

  تبصره - طراحی سؤالات هماهنگ داوطلبان آزاد پایه نهم به صورت استانی ( ماده ۶ مصوب شانزدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش به تاریخ ۴ مهر ۹۷ ) و داوطلبان آزاد پایه ششم به صورت هماهنگ منطقه ای(مصوب جلسه ۸۵۹ شورای عالی آموزش و پرورش به تاریخ ۲۲ فروردین۹۱ ) انجام می شود.


  ۳- دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی که از سال های قبل فارغ التحصیل نشده اند، می توانند پس از تطبیق دروس، در امتحانات نهایی حضوری دروس معادل پایه دوازدهم شرکت نمایند. ( بند ۲ مصوب هجدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی تاریخ ۱۳۹۷). بدیهی است اطلاعات و نمرات دروس داخلی دوره پیش دانشگاهی که در پایه دوازدهم به صورت نهایی برگزار می شود، از طریق سامانه مربوط به فاینال ارسال خواهد شد.

  ۴- ارزشیابی دروس شایستگی‌های فنی شاخه‌های فنی و حرفه ای و استانداردهای مهارت شاخه کاردانش و دروس کار آموزی و کارورزی، بر اساس بند ۱۰ مصوب جلسه ۹۷۷ تاریخ ۱۳ مرداد ۹۹ شورای عالی آموزش و پرورش به صورت تراکمی و حضوری با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی انجام می شود.

  ۵- نحوه ارزشیابی از دانش آموزان با نیاز های ویژه، در دروس غیر نهایی از سوی سازمان آموزش و پروش استثنایی ابلاغ خواهدشد.

  ت) امتحانات نهایی دی ماه ۱۳۹۹

  مطابق بخشنامه شماره ۴۶۰ /  ۳۸۴ به تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ انجام می شود».

  جزئیات برگزاری امتحانات نهایی پیش از این منتشر شده و می توانید از طریق این لینک ها به آنها دسترسی داشته باشید:

  برنامه امتحانات نهایی دبیرستانی ها اعلام شد + جزییات و مشمولان امتحانات حضوری

  امتحانات نهایی دی ماه «حضوری» برگزار می شود/آغاز امتحانات از ۱۵ دیماه

  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  امتحانات نهایی دی ماه «حضوری» برگزار می شود/آغاز امتحانات از ۱۵ دیماه - ایسنا

  امتحانات نهایی دی ماه «حضوری» برگزار می شود/آغاز امتحانات از ۱۵ دیماه - ایسنا

  خسرو ساکی، رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت وزارت آموزش و پرورش در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به اینکه با توجه به اعلام نظر وزارت بهداشت و ابلاغ بخشنامه امتحانات، همه امتحانات نهایی دانش آموزان به صورت حضوری برگزار خواهد شد؟ اظهار کرد: بله، امتحانات نهایی دی ماه مطابق بخشنامه، برای دانش آموزان مشمول، به صورت حضوری برگزار می شود.

  وی افزود: بخشنامه صریح و روشن است و در نامه وزارت بهداشت هم آمده است که با برگزاری غیرحضوری امتحانات موافق است، ولی در صورت عدم امکان برگزاری امتحانات غیر حضوری، امتحانات حضوری با رعایت کامل جداسازی، استفاده از ماسک و عدم حضور دانش آموزان مبتلا به کووید -۱۹ برگزار شود.

  رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت وزارت آموزش و پرورش درباره چگونگی برگزاری امتحانات داخلی نیز گفت که  به زودی بخشنامه ای در این زمینه صادر و جزئیات آن اعلام خواهد شد.

  به گزارش ایسنا، امروز، بیست و سوم آذرماه مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم دوره دوم متوسط روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد شاخه نظری پیش دانشگاهی، رشته هنر، شاخه فنی حرفه ای نیم سالی- واحدی (بزرگسالان آموزش از راه دور - داوطلبان آزاد) دی ماه سال تحصیلی ۴۰۰-۱۳۹۹ را اعلام کرد.

  در متن بخشنامه ارسالی به  مدیران کل آموزش و پرورش استان ها آمده است که  در راستای اجرای فعالیت کد ۴-۸، با عنوان «برنامه ریزی - طراحی سؤالات و برگزاری امتحانات نهایی و غیر نهایی در سال ۹۹»، برنامه ابلاغی سال ۱۳۹۹ موضوع بخشنامه سوم اردیبهشت ۱۳۹۹  و بر اساس مجوز مرکز مدیریت بیماری های واگیر (نامه ششم آذرماه ۱۳۹۹ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) به پیوست برنامه امتحانات نهایی پایه های مذکور در دی ماه ۱۳۹۹، به حضور ارسال می شود.

  برخی نکات قابل توجه در برگزاری آزمون به این شرح است:

  - برگزاری امتحانات با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی انجام شود.

  - بر اساس شیوه نامه وظایف عوامل اجرایی امتحانات؛ ستاد امتحانات استان / شهرستان نواحی و مناطق تشکیل و نسبت به تعیین حوزه های اجرا، تصحیح و عوامل اجرایی اقدام و مراتب در سامانه فاینال درج شوند.

  - واحدهای آموزشی در اسرع وقت، برنامه های امتحانی را بدون دخل و تصرف در محل مناسب نصب کرده و علاوه بر آن، تاریخ و زمان برگزاری امتحانات هر رشته را به اطلاع تمامی دانش آموزان و داوطلبان آزاد برسانند.

  - ارزشیابی دروس داخلی و امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم مدارس روزانه که در شهریورماه موفق به کسب نمره قبولی در برخی از دروس نشده اند به شیوه حضوری برگزار خواهد شد.

  - دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی سال های قبل؛ (بند ۲ مصوبه هجدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی - ۱۳۹۷/ ۱۱ / ۱۷ )، می توانند پس از تطبیق دروس، در امتحانات نهایی دروس معادل پایه دوازدهم شرکت کنند. بدیهی است اطلاعات دروس داخلی دوره پیش دانشگاهی که در پایه دوازدهم به صورت نهایی برگزار می شود، از طریق سامانه مربوط به فاینال ارسال خواهد شد.

  - با عنایت به نامه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ دفتر برنامه ریزی درسی و تولید بسته های تربیت و یادگیری سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و تغییر کتب درسی "تاریخ ۳ ایران و جهان معاصر" کد ۱۱۲۲۱۹ و "فلسفه ۲ " کد ۱۱۲۲۲۶ پایه دوازدهم، سؤالات امتحانات نهایی دی ماه ۱۳۹۹ برای دانش آموزان روزانه از کتاب چاپ ۱۳۹۸ با بارم بندی همان سال و برای بزرگسالان و داوطلبان آزاد از کتاب چاپ ۱۳۹۹ طراحی خواهد شد.

  استعلام برگزاری امتحانات از وزارت بهداشت

  مهرزاد حمیدی، معاون وزیر آموزش و پرورش  و دبیر کمیته آموزش و پرورش ستاد ملی مقابله با کرونا، در نامه ای خطاب به ساکی، رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی نوشته است:

  در  پاسخ به نامه چهارم آذر ۱۳۹۹ در خصوص مجوز برگزاری امتحانات نهایی دی ماه دانش آموزان پایه دوازدهم؛ به پیوست جوابیه رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشکی مبنی بر برگزاری غیر حضوری و یا در صورت عدم امکان، برگزاری امتحانات به صورت حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی مربوط به برگزاری امتحانات و آزمون های تراکمی دانش آموزان در شرایط فاصله گذاری اجتماعی، رعایت کامل جداسازی، استفاده از ماسک و عدم حضور دانش آموزان مبتلا به کووید ۱۹ ایفاد می شود.

  در پاسخ به این نامه، دکتر محمدمهدی گویا، رئیس مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت تاکید کرده است:  عطف به نامه مورخ ۲۶ آبان ۱۳۹۹ در خصوص مجوز برگزاری امتحانات نهایی دوره پیش دانشگاهی، بزرگسالان، آموزش راه دور و داوطلبان آزاد در نوبت امتحانی دی ماه ۱۳۹۶ با توجه به شرایط کنونی بیماری، این مرکز موافق برگزاری امتحانات به صورت غیر حضوری است. در صورت عدم امکان برگزاری امتحانات غیر حضوری، امتحانات حضوری با رعایت کامل جداسازی، استفاده از ماسک و عدم حضور دانش آموزان مبتلا به کووید -۱۹ برگزار شود.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید