توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  افسانه فنگ شو واقعیت دارد

  1 بازدید

  افسانه فنگ شو واقعیت دارد را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  دانستنیها | افسانه فنگ شویی چیست ؟ ( جالب )

  دانستنیها | افسانه فنگ شویی چیست ؟ ( جالب )

  دوستان امروز یه پیام از اون پیام های الکی و شایعه که معمولا برای همه ارسال میشه دریافت کردم که به افسانه فنگ شویی اشاره میکرد که کنجکاو شدم دنبال این افسانه بگردم ولی چیزی پیدا نکردم

  متنی که برام ارسال شد این بود :

  لطفا سریع تو پست هاتون کپیش کنید
  این فوریه در زندگی شما دوباره تکرار نخواهد شد برای اینکه فوریه امسال ۴تاشنبه،۴ تا یکشنبه،۴ تا دوشنبه،۴ تا سه شنبه،۴ تا چهارشنبه،۴ تا پنجشنبه و ۴تا جمعه داره که این اتفاق هر ۸۲۳سال یکبار اتفاق میفته.این اتفاق به کیف پول معروفه.پس این متن رو برای حداقل ۵نفر یا ۵گروه بفرست تا در عرض۴روز پول دستت بیاد.این متن براساس افسانه فنگ شو هست که در عرض۱۱ دقیقه پس از خوندن باید فرستاده بشه.
  قابل توجه دوستانی که کنجکاون میتونن توی ایتترنت سرچ کنن.

  البته این بخش این متن رو برای حداقل ۵نفر یا ۵گروه بفرست تا در عرض۴روز پول دستت بیاد.این متن براساس افسانه فنگ شو هست که در عرض۱۱ دقیقه پس از خوندن باید فرستاده بشه. چیزی به جز چرت نیست ولی اون چهارتایی ها باعث شد یکم کنجکاو بشم ولی چیز زیادی دستگیرم نشد

  منبع مطلب : baelm.net

  مدیر محترم سایت baelm.net لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  این اسفند در زندگی شما تکرار نخواهد شد ! / شایعه ۰۶۷۹

  این اسفند در زندگی شما تکرار نخواهد شد ! / شایعه ۰۶۷۹

  متن شایعه

  پاسخ شایعه

  ۱. این شایعه که نسخه بین المللی آن در مورد ماه “فوریه” است، چند سالیست در ایام مختلف بازنشر می شود و اطلاعات آن کاملا غلط است!

  ۲. برای اینکه روزهای هفته در ماه فقط ۴ بار تکرار شوند، نیاز به ماهی داریم که ۲۸ روزه باشد! اما اسفند در حالت عادی ۲۹ روز و هر ۴ سال یکبار که سال کبیسه داریم، ۳۰ روزه است!
  http://shayeaat.ir/link/sfnd1

  ۳. پس در اسفند هر سال حداقل یکی از روزهای هفته ۵ بار تکرار می شود! سال ۹۵ کبیسه و دارای اسفند ۳۰ روزه است، پس دو روز یعنی یکشنبه و دوشنبه در آن ۵ بار تکرار می شوند!
  http://shayeaat.ir/link/sfnd2

  ۴. شایعه در حالی ادعا کرده این متن مربوط به افسانه فنگ شویی است که در دوران باستان شبکه های اجتماعی وجود نداشته تا دریافت کننده متن در عرض ۱۱ دقیقه آن را به ۵ نفر ارسال کند! 
  http://shayeaat.ir/link/sfnd3

  ۵. صرف نظر از خرافات بودن متن، نکته جالب دیگر اینکه نویسنده اطلاع نداشته که نام ماه ایرانی اسفند در افسانه چین باستان نیامده است!

  منبع مطلب : shayeaat.ir

  مدیر محترم سایت shayeaat.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بذار امتحان کنیم ببینیم فنگ شویی راست میگه یا نه!

  در این متن گفته می شود که

  1- ماه اکتبر امسال 5 تا شنبه 5 تا یکشنبه و 5 دوشنبه دارد پس امسال یک سال مهم  است.

  2- این اتفاق که ماه اکتبر امسال 5 تا شنبه 5 تا یکشنبه و 5 دوشنبه دارد هر 823 سال یکبار اتفاق می افتد.

  3- امسال اگر دو رقم آخر سال تولد میلادیتان را با سن خودتان جمع بزنید به عدد 111 می رسید (سنتان هر چه می خواهد باشد) پس امسال یک سال مهم است.

  4-همه این ها را فنگ شویی می گوید

  5- امسال تاریخ های غیر معمول 1/1/11  1/11/11  11/11/11  11/1/11 اتفاق می افتد.

  حالا کمی دقت کنیم :

  1-      ماه های میلادی برخلاف ماه های شمسی به صورت پراکنده 31 روزه هستند (نه 6 ماه 30 روز و 6 ماه 31 روز) و ماه اکتبر یکی از ماه هایی است که همیشه 31 روزه است . و همان طور که با یک محاسبه ساده متوجه می شویم :

      31= 3+(4*28) یعنی در همه ماه های 31 روزه حتما 3 روز هفته وجود دارد که 5 بار تکرار می شود!!!  و حتما این سه روز پشت سر هم هستند و حتما سه روز  آخر ماه ، هر روزی از هفته که باشد همان روز هفته 5 بار تکرار خواهد شد چون در روز بیست و هشتم ماه همه روز های هفته 4 بار تکرار شده اند و از آن به بعد دور پنجم شروع می شود. پس این مسئله که "ماه اکتبر امسال 5 تا شنبه 5 تا یکشنبه و 5 دوشنبه دارد"  یک حرف واقعا مسخره است و باید گفت :

  -          ماه   ژانویه -  مارس -  می -  جولای -  آگوست -  اکتبر -  که 31 روزه هستند هر ساله دارای سه روز پشت سر هم هستند که 5 بار تکرار می شود .

  2-       حالا این مسئله که این سه روز شنبه ، یکشنبه و دوشنبه باشند هم اصلا اهمیتی ندارد و هر 6 سال یا 7 سال یکبار (بسته به کبیسه بودن سال ) این اتفاق تکرار خواهد شد و 823 سال اصلا معنایی ندارد مثلا در تصویر زیر شما تقویم سال 2005 را می بینید که دقیقا همین اتفاق رخ داده :

   

  3-      اگر دو رقم آخر سال تولد میلادیتان را با سن امسالتان جمع کنید حتما 111 می شود . مثلا : اگر من متولد 1986 باشم و 25 سال سن داشته باشم   86  +25=111   اما چه طوری ؟؟   خیلی ساده هست :

  شما با جدا کردن دو رقم سمت راست تاریخ تولد خودتان در حقیقت 1900 تا از تاریخ تولد واقعی خودتان را دارید می اندازید . این 1900 را داشته باشید.

   از طرف دیگر مطمئنا سن هر کسی به اضافه تاریخ تولدش می شود تاریخ امسال  یعنی

     1986+25=2011    یا بهتر بگوییم : 1900+86+25=2011   یعنی    111  = 86+25 =  1900 - 2011

  می بینید ؟؟  اصلا سن و سال تولد شما مهم نیست!!!!! مهم این هست که  دو رقم سمت راست سال تولد شما به اضافه سنتان برابر است با  2011-1900   که این مقدار برابر است با 111

  در واقع این یک بازی ساده با اعداد بود می توانستیم با طرفند مشابهی هر عدد دیگری که دلمان می خواست را به عنوان عدد مقدس به خوانندگان قالب کنیم  !!! .

  مثلا سال دیگر (2012) همین طرفند را به کار برده و بگوییم 112 =1900  - 2012 پس عدد 112 مقدس است! ما حتی اگر فنگ شویی هم این ها را گفته باشد عجب علم به درد نخوری هست این فنگ شویی چون برای متولدین 2000  به بعد این روابط جواب نمی دهند!!

   مثلا برای متولدین 2002  7 - = 09  - 02     و صد البته   7- برابر نیست با 111 .

  4-      شاید شما در کلاس های یوگا یا تزیینات داخلی ساختمان شرکت داشته و یا به طریق دیگری در مورد فنگ شویی مطلع باشید . این علم (اگر واقعا علم باشد) مربوط به نحوه چینش لوازم و وسایل خانه است به طوری که بیشترین انرژی مثبت را در محیط داشته باشیم و اصلا در این علم مطلبی راجع به تاریخ ها به طور علنی و با تاکید گفته نشده و ضمنا کشور چین که خاستگاه این مطالب است به طور رسمی این علم را خرافات می داند !! و البته یک مساله دیگر این که تاریخ میلادی چه ربطی به چین باستان و علم فنگ شویی دارد ؟؟؟ چینی ها اگر تاریخ میلادی را قبول دارند پس حتما خود مسیح(ع) را هم باید قبول داشته باشند !!!! اصلا آن موقع آیا مسیح(ع) متولد شده بوده ؟؟؟ که تاریخ میلادی وجود داشته باشد؟؟

  به نقل از ویکی پدیا :

  5-      اصلا چه اهمیتی دارد که 4 تاریخ این شکلی در یک سال وجود داشته باشد؟؟؟؟   خوب سال دیگر هم 12/12/12 و 1/2/12 و12/2/12 و  12/1/2  وجود دارد وخیلی تاریخ های دیگر ! که به نظر می توانند عجیب بیایند اما در اصل بی اهمیت هستند  در واقع مشخص نیست چرا از نظر نویسنده این تاریخ ها مهم آمده .....

  حالا اگر منطقی باشیم هیچ آدم عاقلی این حرف ها را باور نمی کند . اما با این وجود نویسنده نامه نه تنها ریسک ارسال آن را پذیرفته بلکه از سهل انگاری افراد برای انتشار تصاعدی و شبکه ای آن هم بهره برده است . به راستی چه دلیلی دارد یک نفر با یک سری اطلاعات غلط  چنین کاری انجام دهد به جز این که با تجمع تعداد زیادی از این ایمیل ها در صندوق شما بالاخره یکی اش را می خوانید و ارسال می کنید و شبکه ادامه می یابد . شما با ارسال این ایمیل اولا اعتقاد خود به جادو و فال گیری را اثبات می کنید و از طرف دیگر می پذیرید 11 -111-2011 اعداد مهمی و مقدسی هستند 823 که مجموع ارقام آن 13 است یک عدد مهم و قابل احترام است ، و صد البته این که در آن تاریخ های کذایی شاید اتفاق خاصی بیافتد که در آن صورت شما حتما به یاد چین ، فنگ شویی و جادوگری خواهید افتاد . و به این ترتیب کسانی که می توان حدس زد چه کسانی هستند به سادگی فکر شما را کنترل کرده اند !!!!

  منبع مطلب : a-net.blogfa.com

  مدیر محترم سایت a-net.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  بهاره : سلام همش دروغ وخرافاته باورنکنید بااین کاراهم وقتتون تلف میشه هم جیب مخابرات وپرپول میکنیدبجای اینکه پول دست خودتون برسه

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  هالب 7 روز قبل
  0

  ممنون از سایت خوبتون که همه واقعیت هارو میگه خیلی ممنونم از تون و واقعا نمیدونم اینایی که مردم رو سر کار میزارن چی گیرشون میاد ولی اسم این افسانه رو باید میزاشتن خنگ شو و اینایی که همه میفرستن برامون همه الکیه و هیچ کدومش واقعیت نداره

  مهدی 12 روز قبل
  1

  بابا اینا کاملا خرافاته اونایی که میگن خرافات خودت خرافاتیی و... داش وقتی میری جا ملا فقط جیبشونو پر پول میکنی و هیچ کاری انجام نمیدی فقط بعدش میگی الان دیگه تموم میشه و انرژیه مثبت به خودت میدی و اینه که حالتو خوب میکنه نه اون اسکلی که تورم اسکل کرده و خب بازم این یارو یه فکری کرده که اون موقع خودشو به چشم بکشونه ولی نمیفهمید که بچه‌های این دورو زمونه از اون باهوش‌ترن مثلا امروز برام یک پیامک اومد که فلانو معمدان کردم گفت بابات با یک جاییزه خوب میاد خونه بابا اتفاقا دست خالی اومد خونه که اتفاقا اون کسی که پیامکو واسم فرستاده بود خونمون بود یعنی قشنگ ضایش کردم و ...😂 و خب در نتیجه دوستان اینا خرافاته و باور نکنید همیشه به خودتون انرژیه مثبت بدین خدا کمکت میکنه نه خرافات بگو وای چقد خوشحالم خدایا ممنون این کارم برام درستش کن و به خدا متکی باش

  ببخشید اگه غلط داشت،داشتم سریع تایپ میکردم و فعلا🤗

  0
  مهدی 12 روز قبل

  من یع مهدی دیگم اونی که اون پایینه یک مهدی دیگه‌ایه

  ANNA 16 روز قبل
  1

  ممنون

  Ali 17 روز قبل
  2

  الکی همش

  Ali 17 روز قبل
  2

  همش الکیه

  ناشناس 18 روز قبل
  0

  این پیام ها همش دروغ هست جز شایعه چیزی نیست لطفا این چرت ها گوش نکنید جز وقتتون بگیرد و نت حیف کنید

  ناشناس 18 روز قبل
  -1

  سلام به نظر من واقیت همین امسال سال ۱۴۰۰ تمام دوستان و فامیلانم دارن برای من همچین پیامی ارسال میکنن ،امید وارم امسال سال ۱۴۰۰ توی ماه اسفند این اتفاق بیفته چون خیلی کنجکاو شدم ،امید وارم واقعی باشه و من وقتم راصرف این چیز الکی نکرده باشم

  yasaman 18 روز قبل
  0

  واقعیت نداره من تاریخ تولدم دو عدد سمت راستش رو جمع سنم کردم ولی ۹۰ شد این افسانه الکیه فقط نتتون رو هدر میدید

  ناشناس 18 روز قبل
  0

  واقعا یه عده ای از این کاراشون که مردم را بزارن سر کار لذت می برن واینها جز خرافات چیز دیگه ای بیش نیست

  0
  مهدی 18 روز قبل

  لذت نمی برن سود می‌برند از سادگی مردم چجوری شو نمیدونم ولی حتما همینطوری🤨🤨🤔🤔

  محمد خاجه‌زاده 18 روز قبل
  0

  عالی و خیلی مطلب مهم

  ناشناس 19 روز قبل
  0

  بیشتر بحث سرگرمیه

  ارسال هر مطلبی بهانه ای است واسه عرض سلام به دوستان

  فهیمه 19 روز قبل
  3

  همش دروغه

  1
  مهدی 18 روز قبل

  اره

  ناشناس 20 روز قبل
  2

  نام افسانه رو باید میزاشتن خنگ شو😁😁

  2
  مهدی 18 روز قبل

  دقیقا😀😀😁😁

  1
  yasaman 18 روز قبل

  درسته 😂

  داریوش 20 روز قبل
  -2

  واقعیت انشالله

  ج 24 روز قبل
  2

  ایناهمش خرافاته ولی اینکه انسان برای هرکاری ازانرژی مثبت استفاده کند. خوبه انسان همیشه مثبت اندیش باشد.

  ناشناس 11 ماه قبل
  2

  براشون متسفا دیوانه ها

  مریم 11 ماه قبل
  -2

  کاش واقعیت داشته باشه 😂🙌

  بهاره 11 ماه قبل
  5

  سلام همش دروغ وخرافاته باورنکنید

  بااین کاراهم وقتتون تلف میشه هم جیب مخابرات وپرپول میکنیدبجای اینکه پول دست خودتون برسه

  3
  ناشناس 24 روز قبل

  میدونم همش خرافاته ولی یه چیزی هست که اینا نمی‌خوان ما بدونیم و اون راز قانون رازه که رو باورهایمان تمرکز داره چراکه اگر شما این رو باور کنی با جون دل برات اتفاق میوفته چون بهش فکر میکنی و انرژی بهش میدی دنیا یک رویاس پس تو رویا هیچ چیزی دست نیافتنی نیست من ترجیح میدم این پیام رو باور کنم و حسم رو تو آسمون ارتعاش بدم تا پول و خوشبختی از هر جایی تو زندگیم بیاد مهم نیست چجوری و از کجا تو کارت رو انجام بده و فکرت مثبت باشه همه چیز اتفاق میوفته حتی غیر ممکن 😍👍

  ناشناس 12 ماه قبل
  -1

  ممنون بابت متن خوبتون

  آوا 1 سال قبل
  3

  واقعا عجیبه اینا چی گیرشون میاد از این کارا فقط و و زندگی آدما رو شوخی گرفتن ممنونم بابت اطلاعات خوب سایت

  حانیه 1 سال قبل
  2

  از فنگ شویی برای چیزهایی مانند زن گرفتن و... استفاده میکنندگرچه ان ها نمی دانند که فنگ شویی واقیت ندارد.آن ها گول حرف های این افسانه را می خورند واتفاقاتی بد برای آن ها می افتد.

  برای ارسال نظر کلیک کنید